Opinie o Agrohandel Anna Glanowska w Kutno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agrohandel Anna Glanowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agrohandel Anna Glanowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrohandel Anna Glanowska w Kutno

Agnieszka Nowy wpis

@T. a co najbardziej Ci się podoba?

T. Nowy wpis

Polecam.

Tomik

Polecam.

@Tomik

Fajnie, że polecasz Nam tę firmę, ale jednak z wielką chęcią chcielibyśmy ją lepiej poznać. Dlatego bardzo prosiłabym Cię o podanie jakichś konkretnych informacji na temat Agrohandel Dębicki Kutno. Zacznij może od tego, czy piszesz jako jej pracownik, czy jako klient?

Ilona Nowy wpis
@Iza

Wiesz, czy szukają ludzi do pracy?

Iza Nowy wpis
@Ilona

W Internecie niestety nie znalazłam żadnych ogłoszeń, dotyczących pracy w Agrohandel Dębicki. Myślę jednak, że powinnaś napisać bezpośrednio do tej firmy i dopytać. Może być tak, iż posiadają jakieś wakaty. Chodzi Ci o jakieś konkretne stanowisko, czy na razie tylko poszukujesz tylko informacji?

Sławek

A ja jestem zadowolony z obsługi i dalej będę u nich zamawiał maszyny. Polecam!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Agrohandel Anna Glanowska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kutno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Starszy inspektor weterynaryjny
Kutno
Służba Cywilna
Wiesiek

coś się popsuło w tej firmie...dużo obietnic

moni

neutralni, ani za ani przeciw...nic specjalnego

Janek

kupiłem sprzęt w poprzednim roku, ze sprzętu jestem zadowolony ale z obsługi w trakcie sprzedaży - nie jestem zadowolony. Długie oczekiwanie, gdy się zadzwoniło to wieczne zbywanie. Mam bardzo mieszane wrażenie na temat tej firmy.

Pieniążki za maszyne bierze sie szybko, potem klient nie istnieje. Nie polecam ???? bardzo długo sie tezczeka na maszyne

mi ciągnik dostarczyli pod bardzo długim czasie oczekiwania i straconym zdrowiu... nigdy więcej w agro handel...bardzo zwodzą, mam obecnie zerowe zaufanie do nich.

Iza

Firma Agrohandel na swojej stronie internetowej zamieszcza aktualności. Jeżeli jesteście ich ciekawi to tutaj podaję link http://agrohandel.kutno.pl/aktualnosci/ i zachęcam do zaglądania na stronę. Jeśli jesteś pracownikiem Agrohandel to podziel się swoją opinią na temat warunków zatrudnienia oraz atmosfery pracy. Twoja opinia może być pomocna dla osób, które szukają zatrudnienia.

Waldek

Bardzo słaba firma. Nie dostarczają sprzętu. Zamówiłem pół roku temu pług. Do tej pory nie dostarczyli. Bardzo nie polecam. Zwodzą, kluczą, nie wywiązują się z umowy. NIE POLECAM!!!

Iza

Wiecie coś o prowadzonych w firmie rekrutacjach? Na stronie internetowej pracodawcy nie mogę znaleźć nic na ten temat. Jak przedstawia się aktualna sytuacja? Czy można liczyć na umowę o pracę, terminowe wypłaty?

aak

Nie wiem Maćku, ile tu zarobisz. Jednak na pewno masz szansę na awans :) Spójrz na to: "jeśli jesteś zainteresowany karierą w jednej z najszybciej rozwijających się branż oraz perspektywą osobistego rozwoju zawodowego w oparciu o najlepsze wzorce międzynarodowe prześlij swoją aplikację"

Ta firma jest zupełnie nie odpowiedzialna nie potrafi przyjąć na siebie nie wywiązania się z umowy tylko kręci i wodzi klientem za nos i zbywa że jutro bo nie dojechał dziś że w poniedziałek bo co??? Bo pług nie załadował sie na najazd no może do poniedziałku sam wejdzie :)

Witam czekam na pług już miesiąc i jestem zbywany z dnia na dzień nie długo jak zamarznie to mi nie będzie potrzebny i przez zimę znajdę inną firmę.

ANONIM

JA CZEKALEM NA MASZYNY PONAD 2 MIESIACE, ALE ZA OKRES OCZEKIWANIA PODAROWALI MI OBCIAZNIKI KOL TYLNYCH GRATIS; POZA TYM MAJA DOBRE CENY.. SPRAWDZALEM U MNIE CHCIELI DROZEJ O 7 TYS POZDRAWIAM

Nigdy więcej nic wspólnego z tą firmą obiecują bóg wie co ,ale spełnić te obietnice to nie ma kto.Zakupiłem u nich Ciągnil pług i agregat przedsiewny i czekałem ponad 3 miesiace a miał byc do miesiąca czasu. Kazdy kto odbierze telefon (jeśli sie uda dodzwonic) goni taki sam kit!! NIE POLECAM!!!!

ja kupilem od agrohandel w kutnie wal tytan i dostalem go po 3 dniach od zamowienia, a w innych firmach musialbym czekac 2 miesiace, ja jestem bardzo zadowolony

odradzam kupna w tej firmie.kłamią,obiecują z dnia na dzien ze sprzet juz jest dla mnie a w rezultacie tak nie ma,zwodza dziwnymi wymowkami,nie odbieraja praktycznie zawsze telefonów a jak juz raczy go ktos odebrac to jak zwykle obiecanki cacanki.jak najdalej od nich chybaże ktos ma nerwy ze stali.

oj jest zabawnie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Agrohandel Anna Glanowska - Kutno

Agrohandel Anna Glanowska
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.

Agrohandel Anna Glanowska