brak logo

Turret Development Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Turret Development Sp. z o.o.

ppp 2010-03-01 18:15:21
ok
anonim 2010-04-13 13:54:43
Firma Turret to firma mila rzetalna do momentu podpisania umowy. W od momentu podpiasania umowy kompletnie nie interesuja sie juz klientem. Ich mieszkania to jedno ciagle pasmo poprawek i usterek. w dodatku sa problemy z usuwaniem wad na juz wybudowanych osiedlach. Brak kontaktu i kompletny brak reakcji na zglaszane problemy na osiedlu. Dla udokumentowania zapraszam na zrealizowane inwestycje przez ta firme Wyrazy wspoÃ??czucia dla osob, ktore zdecydowaly sie wybrac tego dewelopera i przestrgoa dla tych ktorzy o tym mysla. Nie polecam nie warto.

1
Pawel 2012-02-18 20:58:04
Zielony Żoliborz I etap
Jakosc wykonczenia lokalu - żałosna: zamalowany grzyb - po odbiorze odchodzi tynk i farba.
Usuwanie usterek - po terminie (umową Turret sie nie przejmuje). Jestem 2 m-ce po wszystkich terminach, pisalem maile, pisma, telefonowalem i nic.
Obsluga klienta - pani z Turret oklamuje klientow i pozniej nie odbiera telefonow.
Marketing - Zielony Żoliborz ma na to kase! Ja im tez zrobie kampanie (gratis) przy dniu otwartym...
Odradzam i mam dowody!
anonim 2013-05-14 20:54:43
Hej, czy ktoś może pracuje na dzień dzisiejszy w Turret Development ma zamiar jeszcze popracować, bo mu się podoba? Atmosfera jest miła? Można pogadać sobie z ludźmi, czy wieje nudą? Ile dają nowemu na starcie i czy poradzę sobie bez doświadczenia? Jaką drogą najlepiej złożyć CV? Są jakieś możliwości awansu, czy też rozwoju na przykład w postaci szkoleń?
loki 2016-04-21 18:42:04
hej Wam. W turret development widziałem , że radzą sobie co raz lepiej na warszawskim rynku. Ciekawy jestem czy w najbliższym czasie planują może jakieś nowe inwestycje . Może to będzie się wiązało tym samym z nowymi miejcami pracy, na co pewnie nie tylko ja liczę
Zostaw swoją opinię o Turret Development Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turret Development Sp. z o.o.