Opinie o Firma DORA Dominik Ratajczak w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma DORA Dominik Ratajczak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma DORA Dominik Ratajczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma DORA Dominik Ratajczak w Leszno

PF

Dzień dobry! Jeżeli zostałeś/aś oszukany/a przez tę firmę, odezwij się proszę na perfectvoice@gmail.com Rozważam wniesienie pozwu zbiorowego. Firmy oczywiście nie polecam. To prawdopodobnie (usunięte przez administratora) żyjący z tego „fachu". Dołożyłem wszelkich starań, żeby się z nimi skontaktować.

Mariusz
@PF

Witam mi również sprzedali nie sprawna lodowke mój nr 503 481 843 chętnie dołączę się do pozwu

Robrert
@Mariusz

Witam moja loxowka tez wlasnie padla a byla kupiona 3 miesiace temu.

Viola
@Robrert

Moja nadzieniem że już wymieniona na drugą, chodzi tak głośno że nie da się wytrzymać nikt z firmy nie odbiera tel.

Viola
@Mariusz

Ja również , żadnego kontaktu z firmą , lodówka zepsuta

Ar2tatu
@PF

Po co to zamieszczasz jak i tak na tym mailu nie ma odp

Tomasz Pietraszuk Nowy wpis
@PF

Ja też zostałem (usunięte przez administratora) w grudniu 2020 kupiłem lodówkę która okazała się popsuta początkowo odbierał a po miesiącu była już cisza zapłaciłem 1350zl + transport

reklamacja Nowy wpis
@PF

Kupiłem od nich lodówke w roku ubiegłym w grudniu.Po miesiącu uległa awarii. Próbowałem z nimi się skontaktować ,ale moje wysiłki spełzły na niczym. Wg oświadczenia specjalisty lodówka nadaje się na złom. Mam fakturę zakupu. Moj numer telefonu 602 360 263

Tini Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam zakupu u tego pana, zakupiłem lodówkę, która po 2 tygodniach padła ... Po 3 miesiącach wymienił sprzęt który nie działa... Telefon głuchy . Prokura ma wywalone na takie sprawy ,, brak znamion czynu zabronionego,,, brak słów.(usunięte przez administratora)

Zlotko

Uważajcie na ta firmę sprzedawaja wadliwe produkty w okazyjnych cenach licząc na to że skuszą tym kupujących, kontakt znikomy telefonów nie odbieraja, paczka źle zabezpieczona towar nie dość że wadliwy to dociera uszkodzony....omijac z daleka firme Dora szkoda nerwów i pieniedzy

Heidus
@Zlotko

Uwaga (usunięte przez administratora) Firma "Dora" z leszna ze sprzetem RTV AGD maja swoj sklep w Lesznie ktorej zalozycielem na market place jest Piotr Swiatla I sprzedaja tam swoje produkty sprzedali mi nie sprawa pralke ktora nie wiruje mowilem ze bede w domu dopiero o 15 bo pracuje do tej godziny jeden dzien nie bylo z nimi kontaktu a mieli przyjechac w wyznaczonym termini na nastepny dzien dzwonia o 10 rano ze beda za 15 minut kazali mojej dziewczynie czekac dwie godziny zanim elektryka sie nagrzeje po podlaczeniu pralka nie. Wiruje a Sprzedawca nie odbieraja telefonow po kilku rozmowach ze mna jechac do nich nie mam czym poza tym jest est to 180 km odemnie a pralka kosztowala 440! zl z dowiezieniem pod drzwi mieszkam w Lubaniu wczesniej Pan Piotr sie oglaszal ze sprzedaja z okolic Zar okazalo sie jednak ze firma znajduje sie w Lesznie. Pralka jest na gwarancji rok czasu

Pawel
@Heidus

Witam pana. Również jestem zbywany przez ta firmę poniewaz dostałem wadliwy sprzęt, ktory nie chcą naprawic. W polowie stycznia będę skladal wniosek do sądu i szukam osob ktore zechcialy by dopisac sie do mojej skargi. O to moj mail Kolodziejczakpawel@wp.pl

Magda Nowy wpis
@Heidus

A w którym miejscu miesci się firma bo też szukam

Ewelina

Dzień dobry ja też zostałam (usunięte przez administratora)przez pana Dominika R. Kupiłam lodówkę która się popsuła. Pan nie odbiera telefonu,a ja od 3 tygodni jestem bez lodówki. Masakra

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma DORA Dominik Ratajczak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Artur Lysy

No opinie i zazdroszczę co nie którym bo lodówka która ja kupiłem od tej firmy pochodziła 3 h i przestała działać. Obiecali wymianę ale bez skutku nie odbierają nie odpisują a jeden numer nawet już jest wyłączony. Sprawa będzie kierowana na policję i dalej bo 2000 to trochę dużo żeby odpuscic

Irys2828

Witam w styczniu kupiłem lodówkę od tego Pana i po 2 miesiącach przestała chłodzić !!Zaden z podanych numerów kontaktowych nie odpowiada! Po opiniach widać że to (usunięte przez administratora)!

Sylwia
@Irys2828

Hej @Irys2828, mam nadzieję, że uzyskałaś już potrzebną pomoc. Jeżeli nie, radzę pisać na forum firmy, bądź kontaktować się z nimi bezpośrednio - to forum odwiedzają głównie ludzie zainteresowani pracą w Dorze. Jeżeli natomiast masz jakieś informację o warunkach pracy w firmie, byłabym wdzięczna, gdybyś napisała je w komentarzu pod moim postem.

Sylwia

Jaka atmosfera panuje w zespole Dory? Czy zespół jest zgrany i stały, czy też często występują spięcia i rotacja jest spora?

?

Jakiej pensji można się spodziewać?

Wojtek

Nie czytałem nigdy takich forów, bo po co, ale to był błąd. Wysławiam sprzęt na gwarancji d naprawy i cisza. Na maile brak odpowiedzi.

bwydmanska@gmail.com

Zamiast warnika do wody dostalem zlom zglaszam jutro ma policje ostrzegam przed tym oszustem inne osoby

(usunięte przez administratora) Otrzymałam zepsuty towar dokonałam zwrotu ale pieniędzy nie zobaczyłam. Telefon nie działa na olx nie odpisują. Uważajcie na zgłaszam na policję.

Robert

Dołączam się do wszystkich złych opinii o tej firmie. Dostałem kuchenkę mikrofalową z termoobiegiem i grillem, z niedziałającą funkcją... mikrofali. Oczywiście tak jak inni, to samo doświadczenie, nie odbiera telefonu, zrzuca połączenie, nie odpowiada na smsy. (usunięte przez administratora) ODRADZAM KUPNA JAKICHKOLWIEK PRODUKTÓW W FIRMIE DoraGroup!!!

Maria
@Robert

Zauważyłam, że całkiem sporo osób ma jakieś zastrzeżenia wobec jakości towaru od firmy DORA, co należy uznać za dosyć niepokojące. Skoro nikt z firmy nie odbiera Twoich telefonów to może warto byłoby po prostu udać się do nich bezpośrednio w celu wyjaśnienia tej sytuacji? Jak uważasz?

Maciej
@Maria

ciężko jechać na drugi koniec polski aby to wyjaśnic

Maria
@Maciej

Tutaj możesz znaleźć numer do Firma DORA Dominik Ratajczak: https://aleo.com/pl/firma/firmadora. Czy z tego numeru korzystałeś, może udało Ci się już jakoś rozwiązać tę sytuację? Daj znać, jeśli coś się zmieniło.

Robi

Kupiłem kuchenkę mikrofalową dostałem z połamanymi drzwiami,reklamowałem po dwóch tygodniach dostałem drugą...totalny rozbity złom i na dodatek niedziałający.czyli dużo gorszą od tej pierwszej.To nie firma to zwykły oszust,zwleka celowo z wysyłką drugiej żeby minęło dwa tygodnie na zwrot.mam fotki i filmy oraz screeny rozmów do wglądu.Ostrzegam przed firmą DORA.

Cukierek

Ja wystawiam pozytywną opinię firmie Dora bo po tym jak przysłała mi niesprawny sprzęt niezwłocznie został on wymieniony na nowy.Jestem na TAK. Moje sugestie dla Firma DORA Dominik Ratajczak: Żeby sprawdzała wstępnie co ludziom wysyła. Lubię atmosferę w Firma DORA Dominik Ratajczak za: Wszystko.

Landrynka

Ja bardzo prosze Milego Pana o odeslanie mi sprawnego sprzetu lub zwrot moich 80zl albo przynajmniej odebranie telefonu i przyznanie sie ze jest Pan oszustem.Bo ja nie bede zglaszac sprawy na policje bo ja nie czuje sie ofiarą.To Pan jest ofiara własnej chciwosci i kłamstw.Ale jeżeli Pan tego nie zrobi o co grzecznie prosze to ja wystawie tu Panu taką opinię że już nawet pies z kulawą nogą bandaża o Pana nie kupi.Rozumiemy sie?Proszę to przemyśleć na spokojnie.Życzę Ci slodkich snów.

Landrynka

Narazie wolalabym nie zabierac glosu na temat tej firmy. Zaczekam jeszcze kilka dni. Moje sugestie dla Firma DORA Dominik Ratajczak: Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy:)

Paulina

@NONEK to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony. A na jakim stanowisku pracowałeś? Pamiętajmy, że warunki, atmosfera zależna jest od obejmowanego stanowiska.

mariannnna

pracowałem? brzmi jakbyś zrezygnował... dlaczego? opisz jeśli możesz proszę sytuację. nie będę ukrywała że szukam zatrudnienie w tej firmie i chcę wszystko bardzo dokładnie się dowiedzieć zanim podejmę decyzję

NONEK

Ja prcaowalem w tej firmie 9 miesięcy i bylo wszystko OK

dzek

wyjatkowy oszust,moze nie sam wlasciciel,ale napewno jego niektorzy pracownicy,po sprzedazy ,brak gwarancji,zwrotu pieniedzy,itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma DORA Dominik Ratajczak - Leszno

• Jak się pracuje w Firma DORA Dominik Ratajczak?

Zobacz opinie na temat firmy Firma DORA Dominik Ratajczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma DORA Dominik Ratajczak?

Firma DORA Dominik Ratajczak
2.1/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Ludwika Zamenhofa 69 lok. 4
    64-100 Leszno