Firma DORA Dominik Ratajczak

Leszno

Opinie o Firma DORA Dominik Ratajczak

mickey 2012-07-18 21:07:09
Praca za najniższą krajową. Naprawianie złomu pogwarancyjnego AGD, RTV z zachodu i sprzedawanie go na aukcjach internetowych.
money 2012-12-14 21:27:12
+ podbijanie cen na allegro przez konta pracowników !!
Prosty mechanizm - ludzik się pyta o przedmiot i jeden z praowników podbija cene np o 20pln. firma zarabia
anonim 2014-09-24 20:10:23
Jest to oszust i naciągacz. Towar wysyła niekompletny lub uszkodzony. Nie oddaje pieniędzy za zwrot czy reklamację!!
szluwa 2014-10-12 20:22:32
Potwierdzam, że jest to oszust i naciągacz. Dostałam towar uszkodzony , odesłałam i zero kontaktu. Nie dość tego na przesyłce był podany błędny adres. Do dziś nie dostałam ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Po prostu oszust!!!!!!!
szluwa 2014-10-12 20:23:34
marek 2015-05-27 23:59:54
mamy świadomość szczególnie kiedy sprzęt kosztuje 70 pln, ale to w żadnej kierze nie zwalnia z obowiązków sprzedawcy,
jeżeli wysyłam na własny koszt sprzęt który przysłano już uszkodzony a miał być w pełni sprawny to to jest w porządku?
jeżeli odesłano ten sprzęt, zdekompletowany i oczywiście nie naprawiony to czy to jest w porządku?
od roku proszę o odpowiedź co dalej - brak kontaktu.
w końcu naprawił mi to gość na osiedlu za kilka złotych (spalony stycznik) i potwierdził że nikt nie zaglądał tam za każdym razem - plomby.
Czy to uczciwe.

No ale własciciel idzie na msówke a rodaków ma w 4 literach. I tyle.
andrzej 2016-01-11 18:20:10
sprzedaje towar uszkodzony , nie uznaje reklamacji -oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosia 2016-01-23 06:31:11
Ludzie nie kupujcie u tego człowieka to jest oszust i naciągacz zgłosiłam sprawę na policję ponieważ padłam ofiarą oszusta . Wszycy którzy zostałi pokrzywdzenie niech się ze mną skontaktują podpiszemy petycję wszelkie zeznania i tenu człowiekowi grozi kara więzienia za oszustwo i kradzież. Mój mail gim-mac@wp.pl proszę o kontakt
Dorka 2016-01-31 00:16:47
Ja też jestem nie zadowolona.....Kupiłam drobny sprzęt elektroniczny...i przyszła przesyłka jako nowy zapakowany sprzęt....Okazało się,że volume nie działa...
Skontaktowałam się z firmą, prosili by wysłać im uszkodzony sprzęt...przesyłką zwykłą....Wysłałam piorytetem, by mieć potwierdzenie.... i może dlatego dostałam sprzęt z powrotem....Niestety uszkodzona była klapka od baterii :(
Powiedziano mi,że dostanę zwrot za przesyłkę ( 11 zł).....może to nie dużo, ale dla mnie sporo pieniędzy.....Niestety do dziś nikt się ze mną nie skontaktował by oddać w/w kwotę...
Takimi niezrealizowanymi obiecankami nie polepszą sobie wizerunku firmy.
Jeśli kiedykolwiek będę coś jeszcze kupować NIGDY - PRZENIGDY nie kupię z tej firmy !!!!
@gosia 2016-02-20 09:29:51
Taka petycja napewno pomoże
swww 2016-03-31 13:07:01
prosze o kontak do tego pana, chyba sie przejade do tego Leszna, kupiłem, na allegro, towaru nie otrzymałem,na telefony,smysy, maile nikt nie odpowiada kpina jakas..
dzek 2016-04-24 22:54:01
wyjatkowy oszust,moze nie sam wlasciciel,ale napewno jego niektorzy pracownicy,po sprzedazy ,brak gwarancji,zwrotu pieniedzy,itp.
NONEK 2016-07-17 02:22:30
Ja prcaowalem w tej firmie 9 miesięcy i bylo wszystko OK
mariannnna 2016-07-17 16:49:08
pracowałem? brzmi jakbyś zrezygnował... dlaczego? opisz jeśli możesz proszę sytuację. nie będę ukrywała że szukam zatrudnienie w tej firmie i chcę wszystko bardzo dokładnie się dowiedzieć zanim podejmę decyzję
Zostaw swoją opinię o Firma DORA Dominik Ratajczak - Leszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma DORA Dominik Ratajczak