Opinie o Ubojnia Drobiu "Tańscy" w Turzany

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ubojnia Drobiu "Tańscy". Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ubojnia Drobiu "Tańscy" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ubojnia Drobiu "Tańscy" w Turzany

hammer Nowy wpis

Kupieni. Ubojnia przerobiona na warsztat. Generalnie z pracodawców stali się pracownikami.

Pola Nowy wpis

13 sty 2017 - TAŃSCY SP Z O O W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ

3e4rt Nowy wpis

no dosiwadcznie i przede wszystkim tez odpowiednie wyksztalcenie

pata Nowy wpis

No ja to nawet mogłabym w takiej ubojni pracować, tylko czy przyjmąą tam młodą, szczupłą dziewczynę? poradzic sobie poradze bo cora rolnika jestem. No i ile sa w stanie zapłacić za miesiąc? bo chciałabym pracować i odkładać na studia na przyszły rok, tylko nie wiem czy tak da rade, ktoś może mi pomóc ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ubojnia Drobiu "Tańscy"? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Artek

Pracowałem tam jako kierowca. Praca przeważnie od 7 do 15, czasami dłużej, ale to tylko jak z pracą się nie wyrabiałem, a jak nie było gdzie jeździć to szło się do innej pracy. Szefowie bardzo fajni, współpracownicy też. Tylko ciężarówki w kiepskim stanie technicznym (STAR-y, bo SCANIA jakoś się trzyma). Dużą wadą tej pracy były opóźnienia w wypłacaniu pensji, ale zawsze były wypłacone do końca miesiąca.

Jak czytam te opinie to nie mogę się z tym zgodzić,jestem pracownikiem który pracuje u Tańskich bardzo długo i jestem zadowolony,płaca bardzo dobra jak na nasz teren,atmosfera super i co najważniejsze pieniążki na czas,a szefowie bardzo fajni. Pozdrowienia dla szefów w szczególności dla szefa Marka i Marcina

popieram bo najgorzej jak ktos bez szkoły wykształcenia kultury i inteligencji dostanie sie na stanowisko bo w ubojni na kierowniczych stanowiskach sa same [usunięte przez moderatora] słoma im z butów wystaje a sie rwom do rzadzenia załogą!!!

pozdrawiam pracowników ubojni oprócz kierowniczki i jej zastępcy to najgorsze lenie kierowniczka mniej ale ta druga szybko zapomniała jak zasuwała na uboju z tego co słyszałem to udaje wielka panią a kurczaki dotyka dwoma paluszkami

co wy wiecie ja robiłem pare lat i było fajnie wspominam do dziś pozdrowionka dla Prezesa Marka Iwonyt Kasi i spoko Łysy o tobie tesz pamiętam nara KRZYWY

koleżanko możemy na ten temat porozmawiać ale nie tutaj mamy podobne zamiary.

torunianka

mam pytanie czy ktoś się orientuje ile jest stanowisk komputerowych w tej firmie ? Pytam, bo mam podejrzenia o złożenie przez szefostwo nieprawdziwych informacji do administracji publicznej i chcę dobrać się im do skóry.

dobra dusza

Po pracy w tej firmie to człowiek nie ma siły iść dorobić gdzieś!!!!!!!!!! Bynajmniej jak chłopacy którzy prace zaczynają od 4 rano i pracują do 15 lub dłużej!!!

anonimek

po tej opini to ja podziekuje tam pracować dobrze wiedziec co sie tam dzieje

ludzie nauczyli sie ze nie ma rygoru i moga robic we firmie co chca tak nie mozna wlasnie dobrze niech szefostwo zaostrzy kontrole w swojej firmie bo jeszcze kombinuja zeby dorobic.

Ale, niestety, na własny koszt. ;)

zamierzam sie tam zatrudnić czy musze od razu mieć zrobione jakieś badania

Pracowałem pare lat temu 5 lat !!!!! Pozdrawiam a nowym pracownikom życze szczęścia i wielkiego powodzenia !!!! Widze że nic sie unich nie zmieniło!!! Syf Kiła i Mogiła!!!!! A nadodatek [usunięte przez moderatora]

Pracuję u nich od lat, jak wszędzie właściciele pilnują ale co się dziwić.Powiem jedno -byłam w dużym dołku finansowym ,teraz zarabiam , wypłata zawsze na czas wcale nie głodowa.Mam kolezanki w innych firmach po robocie padają ze zmęczenia-ja nie. Atmosfera jak wszędzie raz dobra raz zła jak to między babami, trzeba robić swoje.

pracowałam 4 miesiące do właścicieli mili Panowie jak to szefowie firmy muszą wymagać ale atmosfera na produkcji nie do przyjęcia sami pracownicy tak się nakręcają same ploty i mądrości przy produkcj zapominają te Panie że kiedyś też były nowe i dlatego pracownicy uciekają ,praca ciężka ale jedna zmiana i niedziele wolne i co jakiś czas sobota wolna godziny pracy od 7 -17 a mówią że do 15

stresująca, poniżająca, negatywnie wpływająca na kontakty międzyludzkie, atmosfera nieprzyjazna

Zostaw merytoryczną opinię o Ubojnia Drobiu "Tańscy" - Turzany

Ubojnia Drobiu "Tańscy"