Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

gosia

Wracając do Moczynia to sklep porażka,łącznie z niektórymi pracownikami-to co się tam wyprawia a szefostwo nie widzi to albo ślepe albo nie chce widzieć

P.P.

Pani Anetko sama pani dobrze wie co tam się działo a i teraz lepiej nie jest...

P.P.

Ytrew uwierz,że niektórzy nie muszą być tam pracownikami a wiedzą więcej niż ci sie wydaje,więc polemizować to raczej z tobą nikt tu nie będzie na ten temat,bo o iłowej to kto jak kto ale ja dużo mógłbym akurat powiedzieć...i co niektórzy mogli by się zdziwić...

aneta
@P.P.

A to jestem bardzo ciekawa byłam tam pracownikiem .

kaśka

A co powiecie o eko w żaganiu a dokładniej na Moczyniu???

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
ania

JAk dobrze,że ja już tam nie pracuję,eko to porażka-mobbing stosowany przez kierowników i regionalnych...rzadkością jest super kierownik i jeszcze lepszy regionalny--najlepiej jest wtedy jak wszyscy kombinują a ciebie zwolnią bo jesteś inna-nie nalezysz do ich kliki ale z ulgą mogę powiedzieć,że się cieszę bo życie w stresie to nie życie!!!!!!!!!!!!JAk to mówiła moja kierowniczka-jak nie kombinujesz to nie masz!!!!!!!Więc kombinuj kochana sobie dalej może znajdzie się jakiś cymbał,który ci w tym pomoże!!!!!!!

oooo

Masz racje czasami tu zagladam żeby zobaczyć czy coś się zmieniło od czasu jak ja pracowalam w tej firmie .Ale z przykrościa stwierdzam ze dosyć ze kierownictwo się nie zmieniło to jeszcze pracownicy się miedzy sobą kłócą .Tacy cwani co niektórzy postacie kropkę nad i po prostu odejdzie jak ja to zrobilam

michu

śmiechu warte to forum !!!!!!!!!!!!!

martyna

Zwykła dziecinada.... Nie pyta się kogoś "czym ty jesteŚ" Widzę,że to forum zmienia swoje znaczenie--swoje żale gdzie indziej wyrażajcie Tu się pisze o poważnych sprawach

marta

wszędzie jest tak samo,są pracusie i są nieroby...więc QWERTY NIE PISZ,ŻE O TYM DECYDUJE KIEROWNIK nie nikt inny,bo jak nie ma nikogo innego to kierownik łapie się czego może-co myślisz,że sam będzie zaiwaniał całą dobę,żenada znam ten sklep bardzo dobrze,więc bzdetów nie wypisuj,wiadomo,każdy może swą opinię wyrazić,ale jak jesteś tylko klientem to widzisz co byś chciał zobaczyć...

ytrew
@marta

MARTA A TY JESTES PRACOWNIKIEM SKLEPU W IŁOWEJ ZE WIESZ WIECEJ NIZ QWERTY JAKO KLIENT??

pracownica tak jak wy

i tak nie zmienię zdania na temat pisania imiennego na forum,To ci nie pomoze a wrecz zaszkodzic moze.Jestes dla mnie osobą i tak pustą i w tej kwestii nic się nie zmieni skoro nie umiesz sobie z nią poradzić w pracy to wypisujesz na forum i co ci to da nic

@pracownica tak jak wy

Po pierwsze nie znam tej osoby o której jest mowa po drugie czym ty jesteś skoro obrasz mnie ,pisze tylko jak było u nas i nie życzę sobie abyś mnie obrazala

oooo

A skąd wiesz ze dziewczyny tego nie mówią tej osobie prosto w twarz ? skoro tak pisza a to osoba nie interweniuje to może dobrze zdaje sobie sprawę ze taka właśnie jest ,i te spostrzeżenia sa także pisane jak przez pracowników jak i przez klientów .A pozatym nie mów ze jestem taka sama bo pracowalam z takimi osobami i mimo ze im się mówiło prosto w twarz to nic sobie z tego nie robiły i sytuacja się nie poprawiała.Inne dziewczyny charowaly jak woły a co niektórzy się smiali ze nie warto się starać ,kiedy one po pracy były wypapowane one z uśmiechem na twarzy .Nie będę się z toba przekamarzac każdy ma prawo do swojego zdania .

pracownica tak jak wy

Ale jaja.....Smiac sie chce ale i złość bierze na takie co niektorych chamstwo.Jak mizna opisywac kogos po imieniu jeszcze z osoba ktora sie pracuje.( srać w swoje gniazdo) to juz przechodzi ludzkie granice.Przeciez to jest nawet nie plotkarstwo tylko podanie do pulblicznej wiadomosci. Zastanowcie sie co piszecie.Ja bym tego tak nie zostawiła. Wszystko ma swoje granice.

@pracownica tak jak wy

Nie to lepiej mówic poza plecami ,twoim zdaniem ? Obrażać kogoś po cichu to wobec ciebie fer .

J.
@oooo

Lepiej powiedzieć prosto w twarz i zachować się jak człowiek. Mieć odrobinę cywilnej odwagi. Na stronie internetowej łatwo pisać, a czemu nie powiedzieć tego w twarz? Takie pisanie na forum jest nic nie warte, tchórze i trzęsiportki. Dla mnie takie osoby to margines społeczny, tyle powiem.

@oooo

Ty to chyba jestes taka sama jak one skoro popierasz to.Jak mozna na kolezanke pisac i twierdzic ze ty to nie piszesz za plecami.Jak wnioskuje to pewna jestes ze to przeczyta.Czemu nie powiesz jej prosto w twarz .Boisz sie. Czy bawi cie obrazanie na forum.DLA MNIE ktos taki jest zerem i to wielkimZEREM

Mila

Co wy chcecie od p.Marioli,moze nie jest pracowitaca jak inne,ale jest ozdoba kasy. Na pani miejscu zmienilabym prace, bo praca w handlu to nie dla pani.Pracowala pani w innym sklepie i ta praca nie wygladala lepiej.

yyy

Postarajcie się w iłowej bo wstyd będzie...pani na lotku całkiem wyszczekana,a pan wyżej to chyba po znajomości brednie wypisuje*****

QWERTY
@yyy

DO yyy CO SIĘ TAK ICH CZEPIASZ? KAZDY MA SZANSE NAUCZYĆ SIĘ CZEGOŚ NOWEGO! JA ICH NIE ZNAM ALE W MIESCIE JESTEM CODZIENNIE,ROBIE ZAKUPY I NIE NARZEKAM! KAZDY MOZE MIEC LEPSZY LUB GORSZY DZIEŃ.. MOZNA KOGOŚ NIE DAZYC SYMPATIĄ ALE NIE NALEZY OD RAZU GO SKRESLAC.. O TYM DECYDUJE KIEROWNIK A NIE TY...!!

QWERTY

WRACAJĄC DO SKLEPU W IŁOWEJ JESTEM TAM KLIENTEM ROBIE TAM ZAKUPY NO I NOWE PANIE NA DANYCH STANOWISKACH DAJA SMIAŁO RADY,SA MIŁE I UMIA DORADZIC WIEC SZYBKO SIE DO NICH PRZYZWYCZAIMY TAKZE PANIE OBY TAK DALEJ A WSZYSTKO BEDZIE OK. TRZYMAM KCIUKI I POWODZENIA

zosia

Anioł czemu nie dokończyłeś-planogramy można sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić-człowiek za tym nie nadąża niech maszyny zatrudnią do ukladania

aniol

jestem pracownikiem eko i tez stwierdzam,ze ostatnio dzieje sie zle.Caly czas strasza dyrektorami,jak nie Niemiec to inny,kazdy mowi co innego,a kierowniczka juz glupieje od tych ich decyzjiI tylko przestawianie towaru,glupie planogramy,ktore mozns sobie ....

KlientZbigniew

Ironią jest komentowanie czyjegoś nieróbstwa, a siedzenie 27/7 na forum. Ale to kolejne moje zdanie. Pozdrawiam.

misiaczek

A Ja bym chciał takiego kierownika jak jest w Przemkowie ,miła, użyteczna ,pracowita.Ten kierownik powinien być wzorem dla innych pracowników, a kto inaczej mówi to po prostu nie zdaje sobie sprawy jak może być kierownik bardzo nie miły i wredny.A co do P.W to po dziele opinie jest cholernie antypatyczna.

widz
@misiaczek

Gdzie się podziała ta najbardziej krzykliwa Anna, czyżby się zwolniła? Niewytrzymała nieróbstwa pani M.?

kasia
@misiaczek

Tak jest masz racje taki kierownik to skarb !!!!!!!!!!!!!!!!!

jendrus

Panie Zbigniewie pan ma chyba klapki na oczach,mówiąc o pani Marioli że to pracująca pszczółka.Gadane ona ma ,ale jest leniem .

KlientZbigniew
@jendrus

Wypraszam sobie, ponieważ nie mam rzeczonych 'klapek na oczach'. Wystawiam opinię zgodnie z prawdą, nie rozumiem o co pan ma do mnie pretensje. Mam prawo wyrazić swoje zdanie, nie widzę powodu, aby było przez użytkownika 'jedrus' kwestionowane. Moim zdaniem jest bardzo pracowitą osobą, zawsze ma jakieś zajęcie i bynajmniej nie jest to czytanie gazety. Co do opinii anonimowego Misiaczka: ani to pracowity, ani miły kierownik. W sklepie bywam często, ponieważ mam blisko i niestety zdarzyło mi się usłyszeć niemiłe komentarze skierowane w stronę pracownic z ust kierowniczki. Miłego wieczoru, Zbigniew.

jendrus
@KlientZbigniew

Nie pomyślał Pan , że może miała powód.Na pewno Pan o tym nie pomyślał.Tak zapracowana hi hi hi.Spokojnej nocy Coś mi się wydaje , że to nie ten sklep,o którym jest mowa . Ale żenada

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.