Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Ancia

Co taka cisza zaniemówiliście z radości po wypłacie?

KS

Czy ktoś z Was ma spotkanie z DORem w czwartek?

yyyyyy

Nic nie powiemy bo nie wiemy.... 4 osoby o Żaganiu zmowa?

Kamil

A co powiecie zacięłyście się czy co ?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
paula

żagań rynek nędza i rozpacz--a pani Monika....to zostawię bez opini...

ANETA

HEJ CO POWIECIE O SKLEPIE W ŻAGANIU DOKŁADNIE RYNEK ?

DOROTA

HEJ DZIEWCZYNY CO POWIECIE O EKO W RYNKU ŻAGAŃ ?

dorks

a co powiecie o eko w żaganiu i o pani M. regionalnej?

dorks

a co powiecie o eko w żaganiu i o pani M. regionalnej?

ble
@dorks

zastępca dostaje 10 zł więcej premi od pracownika który pracuje 4 miesiące w firmie i ciągle jeest pod ochroną bo jezzcze noooowy i wszystkiego nie wie!! praca sklepu opiera się na 6 pracownikach z kilkuletnim stażem a wszyscy maja ich w (usunięte przez administratora) i łachy na nich wieszają. Czekam na piekny dzień kiedy ze 2 osoby ze starej załogi się zwolni, będą sobie wtedy wszyscy kwiczeć z rozpaczy:))) hehe

Ancia

Nasza wspaniała firma jest na szarym końcu jeśli chodzi o wynagrodzenie .U mnie zastępca ma 50 zł więcej od kasjerki i jak ma to mobilizować do pracy.Coraz gorzej wykonuje swoją pracę a ja mam z dnia na dzień więcej obowiązków.Tak dłużej się nie da!!!

Róża

Co konkretnie popierasz i jak porządek trzeba zrobić?

nowa

popieram to wszystko prawda maja ludzi za nic masz tyrac i tyle a zarzad ....wszystkich w kosmos ze jeszcze nikt nie zrobil z tym porzadku

klientka

Jestem klientka sklepu w Zakopanem to co tam się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie, Kierowniczka Agnieszka zatrudniła swoją bratowa która jest bardzo bezczelna i chamskie w stosunku do klientów. Miłe , uprzejmie i pracowite panie które tam od początku pracowały Kierowniczka Agnieszka z mści ości chyba je zwolniła bo były za dobre dla kogoś takiego jak ona .Boże uchowaj od takiej pracy i pracodawców l

Iza

DOR

Kto to jest Adam R.

była pracownica

Ile ludzi tyle o nim opinii. On docenia ludzi którzy maja w sobie cos co zwróci jakos jego uwagę. Ma swoje mądrości no ale od tego jest...

nowa

Takie zrobił na mnie wrażenie choć opowiadają różne historie

amelka
@nowa

Zgodzę się. Pan Adam nie jest wcale taki zły tylko dokładnie trzeba słuchać co ma do powiedzenia i odpowiadać na pytania. A nie startować z pyskiem od razu... a czasami strach jest dobrym lekarstwem na pracę :)

była pracownica

(usunięte przez administratora) Fajny chłop. Tylko trzeba umieć z nim rozmawiać i słuchać. Dużo pracownic boi się go jak ognia. Ale nie taki diabeł straszny. Jak widzi starania potrafi to docenić

A co powiecie o panu Adamie R

Beti

Trochę żałuję bo mogłam spróbować ale nic straconego kasjerka tam zarabia tyle co my w EKO. W razie potrzeby pójdę na kasę....

hela
@Beti

Powodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.