Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Gocha

Jestem kierownikiem sklepu i uwierzcie ale u mnie pracownik lady ma tyle samo co zwykły pracownik !!!!!!!!!

Iiiiii co?

zdenerwowana

Powiem wam ze nie podoba mi się twierdzenie ze jest brud i syf.Nie wszędzie jest tak.Gdzieś na niewiadomych mi sklepach może i tak jest przecież nie piszemy o jednych i tym samych sklepach.Moim zdaniem jak tak jest na któryś sklepach to wstyd.Świadczy to tylko o personelu.Ale nie piszcie ze wszędzie bo jest to niemożliwe żeby ktokolwiek z nas o tym wiedział. Jeżeli jest na danym sklepie brud i obsługa niemiła to drogi klijencje zgłoś to do odpowiedniej instytucji.ale nie piszcie ze wszystkie sklepy

@zdenerwowana

Ja jestem kasjerką .

praco eko

Cos nie wierzę w to co piszesz.Kierownik lady mięsnej ma tyle samo co wszyscy.Albo ty to ty albo jesteś naiwna i myślisz ze ktoś w to uwierzy

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Ty Halszka TO DOBRY lizus jesteś że tak bronisz tego bagna albo zranioną kierowniczką od siedmiu boleśći.

halszka

Pracownikiem nie jestem tylko klientem a sklepy są brud ne i ceny nie aktualne.A często brakuje promocyjnych towarów szczególnie na masarni a ty to chyba jesteś kierowniczka której ego naruszyłam że tak bronisz ale to wszystko prawda.

Aga
@halszka

Jasne a wszyscy siedzą i przez 10 godzin piją kawę zapomniałaś dodać chyba ktoś nacisnął Ci na odcisk ,że tak marudzisz!!!

nowa

U nas kerowniczka lady mięsnej sprzedaje ,zamawia tower robi ceny ,inwenturę . Ale ona ma taka samą kasę jak wszyscy.

Czyli nie chcialabys nic robić? Masz kasę większą to źle ci

ja3

Czyli co robisz? Sprzedajesz na ladzie mięsnej na kasie czy co?a ile u was jest kierowników. Mam na myśli z-ca

agnes

Jakim cudem kasjerka może zapomnieć wydać znaczki skoro na monitorze pojawia się tabelka ile klientowi należy się znaczków. To jest śmieszne.

ja1

kurcze powiedzcie dziewczyny co nalezy do obowiazków kierownika lady miesnej,jestem nia od 6 miesiecy ale niczym sie nie rozni moja praca od innych pracownikow.

a
@ja1

Jak ja byłam kierownikiem to zawsze pilnowałam żeby w ladzie był towar w terminie ,ładnie ułożony i pełny i trzymałam rękę na pulsie w sprawie zamówień

halszka

myszka na pewno jesteś byłą pracownicą Ledi lub Eko i zostało urażone twoje "ja". Nieważne czemu cię zwolnili ale nie robi się świństw i wypisuje głupstwa, w każdym jednym sklepie znajdzie się cena nie taka jak powinna być przecież jesteśmy tylko ludźmi a nie bogami. A co do czystości sklepów to aż miło mi pisać że tylko sanepid oceni czy jest brudno bo u nas jeszcze nigdy się nie doczepił, a firma dba o środki czystości i to nie byle jakie, widać tobie może nie chciało się sprzątac jeśli uważasz że w Ledi jest syf i brudno. ZASTANÓW CIE SIĘ BYŁE PRACOWNICE CO PISZECIE CZY WSZĘDZIE JEST PIĘKNIE A W EKO BE... Aga masz rację niech myszka startuje na prezesa tylko szkoda sekretarki bo nie sprosta jej wymogom.

obserwator
@halszka

SĄ sklepy Eko gdzie Sanepid nie zaglądał 10 lat a jak już to wcześniej wiadomo że będzię tak jak z dyrektorem jak znienacka by kontrola była to rozjaśniło by dyrekcji jak się pracuje nie tylko jak regionalna ma być czy dyrektor to pracusie z biura się wynurzają.Taka jest smutna ale prawdziwa rzeczywistość sklepów EKO,oczywiście są takie gdzie jest czyściutko i przyjemnie wejść .

myszka

sama zmień, a problemy trzeba rozwiązywać a przede wszystkim w sklepach Eko ,to sklepy brudne ,ceny nieaktualne nie wspomnę już o standardach obsługi.

Aga
@myszka

Oczywiście tylko w Eko są takie problemy!!!W każdym sklepie jest problem z cenami domyślam się,że pracowałaś w tej firmie i nie poszło najlepiej.Proponuję startuj na DORa a może na prezesa i zrób porządek!!!

Myszka93

Czy tylko ja trafiłam na sklep gdzie sprzedają nie świeże mięso i wędliny ? to już nie pierwszy raz gdzie kupiłam takie coś. Gdzie to można jakoś zgłosić ? ktoś wie ?

zofia

Do dyrektora eko MACIEJA DŁUGOSZA TO ZROBI PORZĄDEK Z TYM SKLEPEM

Pysia
@Myszka93

Po prostu ZMIEŃ sklep i po problemie

edytka1986
@Myszka93

Po pierwsze dlugosz nie jest prezesem tylko dystryktem co wy tu wypisujecie smiac mi sie chce

pracownica ledi

Każdy chce żeby pisać tak oby było po każdego myśli. W pracy to samo się dzieje.Przytakuj choć w środku czujesz inaczej.Wymuszają na nas by mówić lub myśleć inaczej.Ja osobiście czuje się z tym z tym źle. Jakbym powiedziała to co naprawdę jest i co powinno być co my czujemy i mówić z sensem a nie wyszukiwać słów by nie powiedzieć coś co nie chce ktoś usłyszeć musialabym już przestać tam pracować. Ale kiedyś to nastąpi.

ledi ....
@pracownica ledi

Nie martw się u nas to samo.To sytuacja co niektórych zmusza by tak się zachowywać. Przecież każdy chce być najlepszy nawet czyimś kosztem.Obgadywanie klamanie to codziennośc.

mela

Hej. Jak tam sklepy na R1 po obiezdzie P.Adama dziś?? Złość nerwy i dowalanie czy miło grzecznie ibprzyjemnie? U mnie dzięki Bogu tavdruga wersja ;)

nowa

Nie rozumiem o co się tak złoscice czy ja napisalam coś na temat dziewczyn które się zwolniły .W robocie mam inne zajęcia , a forum jest po to żeby pisać ja nikogo nie obrażam w przeciwieństwie do was .

Gośka

Widzę,że ^nowa^ ma ciągle coś do powiedzenia--do pracy się wez a nie siedzisz w robocie i tylko opinie wypisujesz---za to nie płacą

Kacha

Właściwie to po co się ktoś wypowiada jak nie zna tematu...Prawda - w Iłowej pozwalniały się same...A to,że piszą ,że jakaś zwolniona głupoty wypisuje ??Beznadzieja,jak się ktoś zwalnia to widocznie ma powód...Po co takie pierdoły tu wypisywać-to forum miało mieć inne przeznaczenie***

nowa

Na Iłowej świat się nie kończy sa jeszcze inne sklepy .

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.