Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

iza

Wszystkich regionalnych powinni zwolnic a szczególnie tą z BYTOMIA ODRZAŃSKIEGO .Dyrektor chyba dał się omotać .

klient
@iza

a kto jest tam regionalną czyż nie Pani A.M? oj należą jej się baty!

melka

Hej. A co powiecie o regionalnych z R1? Bo słyszałam same nie miłe opinie... A miałam okazję poznać dwóch i szczerze powiem nie stwierdziłam żeby byli jacyś nie wiadomo jak nie mili etc.?

zuza

MAM WRAŻENIE ZE TAM NA GÓRZE SIEDZĄ LUDZIE KTÓRZY NIGDY W ŻYCIU NIE MIELI STYCZNOŚCI Z HANDLEM DORWALI SIĘ DO KASY I DLATEGO TERAZ TAK NAS CISNĄ. TA FIRMA TO JAKIEŚ NIE POROZUMIENIE.NA DOBRA SPRAWĘ W CIĄGU TYGODNIA WYSZŁO 5 INWENTARYZACJI NA RÓŻNYCH DZIAŁACH NIKOGO NIE OBCHODZIŁO JAK MIAŁO BYĆ ZROBIONE I TYLE PARANOJA .O AKTYWNEJ TO NAWET NIE CHCE MI SIĘ PISAĆ BO TO STRASZNIE DRAŻLIWY TEMAT CIĄGLE TYLKO MAŁO I MAŁO.A URLOPY NIE WIEM JAK U WAS ALE W MOIM REGIONIE WYMYŚLILI SOBIE ŻEBY PUSZCZAĆ NA URLOPY PO 3 OSOBY NA RAZ MASAKRA.IDZIE JEDNA I JUŻ JEST CIĘŻKO JAK IDĄ NA URLOP DWIE TO W OGÓLE JAKAŚ PORAŻKA A JAK NA URLOP PÓJDĄ TRZY TO AŻ SIĘ BOJĘ MYŚLEĆ ZAORAMY SIĘ ALE KOGO TO OBCHODZI WOŁY DO ROBOTY A PREZESI NA MAJORKĘ.MOŻNA BYŁO BY DŁUGO I DUŻO PISAĆ ALE SZKODA CZASU TRZYMAJCIE SIĘ DAMY RADE BO JAK NIE MY TO KTO!!!!!!!!!!!!!!!!

;-)

A w Strzelcach Opolskich zamknęli Eko... Pracowałam tam,- zwolnili wszystkich pracowników. Na początku to był jakiś tam szok ale dziś myślę że to było najlepsze co mogło nas spotkać. Wyzysk totalny, łamanie wszystkich zasad i przepisów! Towary po terminie, śmierdzące mięso i do tego jakaś "aktywna"! Duuużo by można było jeszcze napisać ale szkoda cennego czasu, mojego i Waszego.

@;-)

A kiedy zamknęli ten sklep? Bo ostatnio to ciągle sie słyszy ze jakieś sklepy zamykają

;-)
@pracownik

Zamknęli 2 tygodnie po świętach wielkanocnych. Nam informację o zamknięciu przekazali w sobotę tuż przed świętami,- ot taki prezent dostaliśmy na zajączka od firmy!

maja
@;-)

To 2 Piły zamknęli we wtorek po świętach szok co się dzieje ciekawe tylko czy dziewczyny odprawę dostały

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
kiki

A jak u Was z urlopami? dostajecie bez problemu?

a....

Czytamy ze zrozumieniem!! Chodzi mi o mobbing jaki stosują wobec nas, a nie o to ile mamy pracy. O to ciągłe dręczenie za aktywną, to się nadaje do telewizji. Nie mamy tego zapisane w umowie, więc niech odwalą się od nas!

nowa

Chyba trochę się poleprzyło jezeli na czas letni zatrudnieą nowe osoby do pomocy.Ktoś zrozumiał że jest nas za mało .

Moje drogie poczekajcie parę dni a pip przyjedzie na parę sklepów na kontrole

nowa

A czy też macie problem ze złożeniem domówienia? Często, jak dzwonię, żeby coś domówić, to są jakieś problemy. Nie rozumieją, że każdy jest tylko człowiekiem i zdarzy mu się zapomnieć o czymś składając zamówienie, biorąc pod uwagę nadmiar pracy, który każda z nas ma.

Ancia
@nowa

ja pisze na clkompletacja w zależności do jakiego magazynu i nie ma problemu ostatnio pisałam o twaróg to nawet odpisali mi ,że nie maja na magazynie. Do pracownika;jaką masz wiedzę i skąd spadłeś ,że pytasz czym zajmuje się PIP.

@Ancia

chodzi mi o domawianie przez telefon, przeważnie słyszę, że już nie da rady, bo towar jest szykowany do wysyłki.

Ancia
@nowa

Już od dawna domawia się tylko e-mailem ,przecież to jest dla nas lepiej nawet jeżeli wyślę po 10 godzinie to i tak realizują domówienie

@Ancia

No własnie wydaje mi sie ze niektórzy nie wiedza.... Napewno nie tym co mamy do zrobienia.Pip zajmuje sie łamaniem praw pracy a nie praca jak wymieniaja powyższe osoby czy mamy robic to czy tamto czy mamy robic rano czy popołudniu . Zgadzam sie tylko z tym ze obowiazkow dużo ale to trzeba rozwazyc u siebie bo tu teoretycznie nie łamie sie prawa a praktycznie nie mamy juz sił na dodatkowe zajęcia.dyrekcja tak nam rozkłada prace zeby nie było nic przeciwko prawu to sa rzeczy przemyslane.Mało pracowników a dużo zajec

Nierozumię tego jak napisać do pip że mamy dużo pracy? Przecież to nienormalne. Co pip to obchodzi? Czy wy w ogóle wiecie czym oni się zajmują???

a....

A no właśnie, dlatego po raz kolejny was namawiam gorąco, do napisania do PIP im będzie nas więcej, tym lepiej. Ludzie każdy musi pracować, ale nie w takich warunkach! Takiego mobbingu nie ma nigdzie. Możecie przecież napisać anonimowo, nikt nie karze wam się podpisywać. Niech w końcu dadzą nam normalnie i godnie pracować!

ekorobol

No tak-przecież to takie proste......trzeba tylko nakleić karteczki i policzyć na drugiej zmianie a rano wklepać w kolektor! Ot i wszystko- tylko inteligencja z góry nie bierze pod uwagę , że na sklepie jest dwie lub trzy osoby i sto innych rzeczy do zrobienia. Ale kogo to obchodzi- masz zrobić i już! I nie daj Bóg wykazać nadgodziny! No ale póki wszyscy będziemy się na to godzić to tak nas będą traktować! Tania siła robocza......Szkoda bo kiedyś naprawdę była to niezła firma.Teraz bierze na wymioty jak się rano wstaje i trzeba iść do pracy!

ekoż

U nas to samo inwentaryzacja w niedziele święto które powinno być wolne bez gadania.. A tak żeby mieć wolne mamy cały tydzień zostawać po pracy i liczyć.. Prezes jest idiotą a regionalna nie chce się mieszać bo prezes nie zrozumie..

klient

Byłem przejazdem w sklepie EKO w Bytomiu Odrzańskim tak brudnego sklepu jeszcze nie widziałem nic nie można tam znależć na warzywach zgniłki .Brudna podłoga sklep zastawiony towarem że ledwo przejść można.Ogólnie to nie miłe wrażenie po zakupach .

KESZA
@klient

Tak u nas to samo jak nie sprzedaż odpowiedniej ilości danego produktu to na drugi dzień idziesz na dywanik

a....

Moje pytanie do was, czy też jesteście prześladowani za aktywną???

@a....

Regionalna co chwila dzwoni ile sprzedałyśmy .

mmm

Ja chciałabym nawiązać do inwentaryzacji co niektórych działów na już.Przecież to jest chore,ludzie my też mamy jakieś plany są komunie mamy dzieci,rodziny kiedy to wszystko zrobić oczywiście trzeba zrobić po godzinach a najlepiej w niedzielę rano zanim sklep się otworzy.oczywiście za friko bo przecież nadgodzin ie wykażesz bo masz to zrobić w pracy tylko kiedy jak jest 3 osoby na zmianie łącznie kierownikiem bądź zastępcą.

aaa
@mmm

święta racja, u nas tak samo. pewnie w innych sklepach też tak jest, bo jak to inaczej ogarnąć. za nic nas mają. Za tydzień do ogarnięcia alkohole. Czy tam się ktoś zastanawia ile czasu to zajmie. Kiedy mamy to zrobić? Oczywiście trzeba będzie przyjść w niedzielę i to zrobić, bo w normalny dzień to opcji nie ma.

Klient

Dzwoniłem do sklepu-nikt nie odbierał---Pani Kierownik w iłowej---Pani się przyjrzy jak co niektóre pracownice kasują owoce i warzywa---to co zauważyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania---mianowicie---żona czkała w kolejce na lotku ja stałem za plecami pani kasjerki na 1 kasie --pani kasuje owoce (chyba swojej koleżance--tak wyszło z rozmowy)ja widzę na wadze 0,85 dkg,banana a na kasę wbijane jest 0,35 następnie jabłko 1,65 a na kasę 0,55 coś tu chyba nie halo....ja bym też może chciał tak robić zakupy !!! ????

ada

Tak jest na większości sklepów---sama zaobserwowałam w mojej miejscowości jak wszystko się zmienia---dużźżo osób się pozwalniało---są nowe "śpiące królewny""-kart do telefonu nie kupisz o 19,30 bo już kasa jedna nieczynna--ale dlaczego zawsze ta pierwsza co ????Wszystko maja gdzieś jak szefowa jedzie to biegiem a tak łażą i gazetę pod ladą czytają

Kacper1985

Drodzy forumowicze, zaznaczę na początku, że nie pracuję w Ledi. Moje znajome pracują w jednym ze sklepów, często widzę jak wygląda ich praca. Trzy osoby robią reszta chodzi rozmarzona albo wiecznie zaspana, dziewczyny muszą zostawać po godzinach ale nie wolno im tego wpisać nigdzie (bo i tak nie będą miały zapłacone, mają traktować prace jak swój drugi dom i niech się cieszą że mają wypłatę na czas tak jak stwierdziła to pani regionalna). Zaznaczę również że pani kr nie interesuję to czy dziewczyny są po pracy bo ona ma kaprys i to ma być zrobione do danej godziny wraz z przesłaniem zdjęcia, że jest zrobione. Często wiele obowiązków kierownika spada na zastępce, kierownik przychodzi i wychodzi o której chce.....

hela

A jak u Was dziewczyny z mięsnego przerwy śniadaniowe? Wychodzicie na nie czy tak jak u mnie nie ma możliwości z nich skorzystać? Na zmianie jesteśmy po dwie (jedna na rano a druga na popołudnie) czyli tylko między 13 a 14 istnieje możliwość wyjścia na te 15 minut ale wówczas trzeba ogarnąć ladę i stanowisko. Jemy w pośpiechu a czasem nawet przez 8godzin z toalety nie korzystamy bo taki zapie.rz. Na kasjerki i zmianową nie ma co liczyć bo każda jako ognia boi się mięsnego

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.