Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

dlaczego beznadzieja?jesli mozna cos w tej sprawie zrobic to dlaczego nie?

Aga

Raczej zajmijmy się swoimi sklepami.Co za beznadzieja?

MRX

Witam. Jak tak czytam, to chyba w innej firmie pracuję :) Pozdrawiam z R3 :)

ja1

no nie wierze co tu piszecie z jakiego jesteście regionu? nie ma takiej opcji żeby w ladze było smierdzace mieso!Regionalny na każdej kontroli wchodzi za lade i wacha mmieso gdyby znalazlna na 100% kierownik lady ma dyscyplinarke!u nas sa przeceny nawet 50%.Jedna zasada jeśli jest potrzeba przeceniamy nie wyrzucamy!smierdzace mieso niedopuszczalne!

i jednak tak jest
@ja1

Jednak uwierz u nas regionalna nie wchodzi za ladę i mięsa nie wącha a szefowa przeceniać nawet nie chce o 30 % więc jakie 50 ? zapomnij---są układy...ja też mówię ludziom że nie świeże i tyle .Sama robię zakupy w pobliskim sklepie masarniczym - tam aż miło popatrzeć jakie wszystko świeżutkie

Aga
@ja1

Nie jesteśmy w stanie sprzedać, mięsa dorzucanego odgórnie,dodatkowo regionalna zawsze po 16-tej przywozi nam wrzuty z innych ,mało-obrotowych sklepów, które oczywiście mają krótką datę, bo jakże inaczej(przecież każda z eko chce się towaru pozbyć jak nadarzy się okazja i wypycha już problemowe).Przeważnie ma to miejsce w piątki, jest dużo więcej przykładowo kg fileta, ćwiartek niż zamówimy. Na sobotę robi się zamówienie a pani regionalna po kilku godzinkach od zamówienia już złożonego dowozi nam swoim czerwonym autkiem jeszcze jakieś wrzutki. Towar region. idzie do sprzedaży w pierwszej kolejności oczywiście. Przez niedzielę już zaczyna się co nieco kleić, przerzucane jest więc do nowych pojemników. Klientów jak na lekarstwo, bo co 2 tydzień inwentura na mięsnym i nie chcą przeszkadzać, towar piątkowy zalega. A w poniedziałek już rano "waniajet". Z tymi śmierdzielami to nie jest takie proste-je przecenić -gdyż są w gazetce i z ceny się czasami nie da zejść.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Ty Tośka to nie wiem na jakim świecie żyjesz? O czym ty mówisz jakie odezwać przecież oni to dobrze wiedzą że takie smierdzace się sprzedaje bo nawet przeceniac nie chcą, ale my to mamy sprzedać i tyle. A ty porostu miałaś szczęście że się odezwałaś i pracujesz ale do końca ci nie wierzę co piszesz bo był by to pierwszy sklep gdzie posluchano by zwykłego robola .Ja poprostu mówię że nie świeże i tyle

asia

Wystarczy się odezwac ???- nie do konca prawda- regionalna i kierowniczki to kolezanki, klika !!!! Jedna dziewczyna raz się odezwala i po miesiacu dostala wypowiedzenie !!!!!!

tosia

Sprzedawałas stare mięso bo się na to godzilas albo zabrakło Ci odwagi żeby się odezwać przy dor albo kr to już jesteś byłym pracownikiem. A na pewno nie masz własnego rozumu skoro godzilas się na to.. Moja kierowniczka też kazała tak robić z mięsem i co... NO i tego samego dnia już nie pracowała wystarczyło się odezwać. Ale po co zawsze można skulic ogon i truc ludzi.

Elka
@tosia

właśnie tak jest w większości sklepów.jakie odezwać się droga Pani...Sprzedajesz stare mięso---przeterminowane towary bo ci każą i nie masz nic do gadania--jak nie sprzedasz twoja strata--o dobrej przecenie zapomnij---musisz sobie radzić a potem inwentura masarni na koniec miesiąca i jak straty to jeszcze drą ryje gdzie to jest---a w koszu...jak ??dlaczego??udają wariata---trzeba było przecenić...ale drogie koleżanki ludzie to nie psy nie zjedzą byle czego!!!!!!!WSTYD,ŻE TAKIE RZECZY MAJĄ JESZCZE MIEJSCA ALE NIESTETY TAK JEST!!!!

edzia

BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na szczescie już byly pracownik

Ja na szczescie już jako byly pracownik :) a dlatego ze firma nie jest niczego warta, jeden wielki syf ! Wieczne straszenie ludzi, premie - zenada - 30 zl wsadzcie sobie wiecie gdzie wielcy prezesi!!!!! I gwiazdy regionalne !!!! Kierownicy sklepow caly dzien siedza na telefonie- pewnie firma eko dala darmowe minuty- przy okazji rodzina tez korzysta , kierownicy wysluguja się pracownikami bo wydaje im się ze maja takie prawo-bezmozgowcy bo inaczej ciezko na inne okreslenie. Co do funkcjonowania sklepu, tam tez wesolo nie jest - przeterminowane towary, ktore kierownicy kaza sprzedawac ( wymazywanie daty waznosci), przeceny miesa smierdzacego, mrozonego po kilka razy- czyli mieso sprzedawane taniej niz kupione !!!! - tak się robi pieniadze w eko !!!!!! Tylko brac przyklad - bravooooo. Nie polecam firmy jako dobrego pracodawcy- pracujac 6 lat nigdy nie dostalam normalnej umowy o prace a to dlatego ze prawie co 2 lata zmienia się zarzad !!! Uciekaja od kosztow :)

TAk właśnie jest.Moja kierowniczka wiecznie się mną wysługiwała-musiałam robić wszystko a ona patrzyła tylko kiedy na wolne dłuŻsze uciec-bo niby ciągle miała nadgodziny-tylko dlaczego ja ich nie miałam co ??????nA REGIONALNĄ ciągle psioczyła potrafiła nawet mnie postawić pod ścianą że niby to ja czegoś nie zrobiłam a to ona sama mi tego nie kazała robić na złość regionalnej a potem ja musiałam się tłumaczyć---takich ludzi jest wielu--na pewno są też superowe kierowniczki i takich Wam życzę

@Marta

kurcze tak jest prawie wszedzie,szkoda ze informacje z tej stronki nie trafiaja do regionalnych moze by przejrzeli na oczy

już po pracy
@:)

Wiesz regionalni i tak czytają co chcą i doceniają kogo chcą-ze złodziei robią kierowników-całą reszta się nie liczy--mają wszystko gdzieś---UKŁADY MOI DRODZY--UKŁADY SIĘ TU LICZĄ.

@już po pracy

i tu sie z Toba zgadzam!!

majka
@:)

dokładnie,są układy i układziki,

HAHA

CZYTAM I CZYTAM CO TU PISZECIE W LEDI SPRZEDAJE SIE STARE SMIERDZACE MIESO TOWAR PO TERMINIE WIEC CHYBA SZEFOSTWO O TYM WIE BO NA POLECANIU MACIE WIECZNIE PAPIER TOALETOWY:):):)

Byłam zastępcą kierowniczki przez 9 lat.Właśnie dałam wczoraj wypowiedzenie----wiecie odetchnęłam z ulgą.Mam teraz zaległy urlop...a moja szanowna kierowniczka niech radzi sobie teraz sama----zobaczymy jak szybko utopi ten statek,który bez mojej pomocy na pewno zatonie...Pozdrawiam Cię moja tonąca kierowniczko

@Marta

wszyscy pracownicy wiedza ze zastępcy robia za kierownikow!!!!!!!!!!kierownicy nie maja nawet w polowie wiedzy takiej jak zastępcy!!!ale premie i pochwaly trafiają wlasnie do nich i jest wku......wszystkie bledy kierownicy zganiają na zastepcow....dlatego zastępcy rezygnują z funkcji lub się zwalniają.

Szkoda słów

Kacha

Wszystko się zgadza Ledi schodzi na psy.Niby wszyscy dążą żeby było lepiej,ale lepiej to jest chyba im tam na górze bo tu jest ostra jazda bez trzymanki...

nowa

Pawle czy zauważyłeś ze są dwie całkiem inne wypowiedzi pod Nick nowa ,ja wulgaryzmów nie używam a jak kogoś to bawi to życzę dobrej zabawy.

paweł

wiesz -nowa==ty nie masz kultury osobistej za grosz w sobie=to nie forum przekleństw-a jak byś czytała dokładnie to forum to byś zauważyła,że piszą o różnych sklepach= zresztą -ja nie wiem z jakiego ty pochodzisz sklepu ale współczuje twojej załodze,ktora musi znosić twoje wulgaryzmy.Pozdrawiam

nowa

Ponieważ w Ilowej ludzie nie mają co robić! Chodza i przypierdalaja się do pracowników sklepu do Pani kierownik . Nie widzą swoich (usunięte przez administratora) Wieczne pretensje do obsługi sklepu która robi co może ! Ale i tak źle bo jak klientowi do rączki nie podasz to później wypisuje tu taki klient który nie,ma co robić i uprzykrza życie innym!!!

Marzena
@nowa

Wiesz moja droga Paweł ma rację.Twoje wulgaryzmy nie są na czasie.Co ty jakąs prostaczka jesteś=musisz ludzi wyzywać publicznie.Może gość ma rację,że w iłowej jakieś szopki odchodzą skąd ty to możesz wiedzieć-u mnie też różne cyrki były i gdyby nie klient to bym do tej pory nie wiedziała czemu mi chleba ciągle brakuje.A może ty sama kręcisz i temu się tak oburzasz co...

nowa

Dlaczego nie ma opini o innych miastach tylko ciżgle Iłowa to jest co najmniej dziwne .

żenada po prostu==śledzę od pewnego czasu to forum i widzę jakie bzdury tu wypisujecie--jak ktoś pisze o Iłowej zaraz zwalacie winę na byłych pracowników---co ta Iłowa taka doskonała???Że niby nic tam sie złego dziać nie może????Przestańcie wypisywać bzdury...

nowa

Ten klient z Iłowej to chyba ta pani co się zwolniła .

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.