Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

mnie jakos nie zwolnil,pogadaj z kierownikiem o zmianach jesli jest czlowiekiem i nie mysli tylko o sobie wprowadzi zmiany (w koncu kazdy ma rodzine)_a jesli to nie pomoze pogadaj z regionalnym

Z-ca zdołowana

Hej.A jak jest ze zmianami zastępców na regionie na Śląsku ?Bo z tego co tutaj piszecie to widać zależy od regionu.Bo u nas zastepca tyra ciągle na południe a o weekendzie nie ma co marzyć. Prosimy o opinię.Dzięki.Pozdrawiam

ja1
@Z-ca zdołowana

ale was dzieczyny kierownik w kulki robi !nie dajcie sie!kierownik z zastepca pracuje na zmiany takze pracuje w weekendy.

...

jak tam po spotkaniu we Wrocku?

myszkaaa

Znam takie sklepy co miały cele wyrobione a premi nie dostały ,myślę o tamtym miesiącu bo w tym była

@myszkaaa

na pewno mialy inwenture głowna a jesli zle wyszla premi nie dostaly.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
myszkaaa

A z premią jest tak że jedni dostają inni nie ,a nie ze nie ma wcale.

...

Premii nie ma bo na imprezę zbierają,=.

@...

ale premia jest jak sa cele zrobione.

marysia

jak tam premie, bo u nas kolejny chyba czwarty miesiąc zero

obserwator

To prawda są lenie jesli chodzi o prace w Bytomiu Odrzańskim kierownicy pracują tylko wtedy kiedy regionalna wtargnie to wtedy udają jak to one pracuja powinny miec monitoring w biurze to dopiero dyrekcja by się dowiedziała jak się pracuje naprawdę!!!!!!!!!!

...

Wiadomo po imprezie w górach powrócą kierownicy zwarci i gotowi do podejmowania nowych decyzji....Po co dać premię...

he
@...

tak,tak,ponoc wszystkie bojowo nastawione chca dac popalic DR ale juz wiem co tam bedzie,jedna przez druga beda nadawac jakie to super kierowniczki wbrew temu co teraz mowia beda wchodzic w d..e bez mydła.

@he

Tak oczywiście odezwą się ale po kliku głebszych miedzy soba bedą żale wylewać.Taka integracja och jak ona jest w Ledi bardzo potrzebna,ubaw po pachy,najlepiej niech jadą samotni bo na takich integracjach to sie dzieje....

@...

oj dzieje sie dzieje wiem cos o tym:):):)

@...

tak taka jest prawda kierowniczka zaklada fartuszek jak wie ze bedzie regionalny !!!! cala swoja zmiane przegada przez telefon...a wogule jak to jest mozliwe zeby rodzina kierowniczki wchodzi na zaplecze sklepu tak jakby byl ich!!!nawet jak jej niema w pracy!!!

@1234

U nas też rodzinka przesiaduje,syn synowa mamusia ach co za bałagan

klient

Sklep w Bytomiu Odrzanskim to prawda jest brudny na warzywniaku brak aktualnych cen po terminie towar często można kupic ogólnie nie polecam na masarni brzydko pachnie starym mięsem i wędliną załoga ospała!!!!!!!

aga

Ludzie kogo wy zatrudniacie leniwe ekspedietki ktorym miesa sie nie chce mielic ani towaru podac tylko w calosci potrzeba 20 dkg musisz brac kilogram co w tymEKO w Bytomiu Odrzanskim sie dzieje gdzie jest kierownik moze nalezy kierownictwo zmienic jak nie potrafi rzadzic pracownikami co to ma znaczyc .

Anka

dlaczego asystent/ka dor-a tak szybko skończyła karierę?

aaa
@Anka

nie asystentka tylko asystent, a dlaczego nie wiem.

Mała

Pan Dlugosz powinien dowiedzieć się o wielu rzeczach a może raczej powinien w końcu otworzyć oczy i zobaczyć to co my eidzimy

@Mała

Niestety to nie są fantazje, u nas tak to wygląda...druga zmiana w kółko to samo ,jak masz w ciągu m-ca 5razy na rano to jest dobrze !

@KESZA

gdym miała tak pracowac jak wy to juz dawno bym zrezygmowala,w waszej sytuacji lepiej przejsc na kase i miec swiety spokoj.

A za sobote ma wolne w tygodniu w dniu kiedy jest najlużniejszy...

Gosia

Kierownik pracuje co drugi weekend na zmianę z tobą,nie daj się

Aga
@Gosia

Znam wielu kierowników wszyscy pracują na zmiany a także w weekendy są na każde zawołanie i 24h pod telefonem nadgodzin nawet nie liczą bo mają system zadaniowy a wy piszecie jakieś fantazje ,który zastępca zgodziłby się pracować ciągle na II zmianę?

@Aga

a uwierz,że ja zastępca chodzę zawsze na drugą zmianę,rano mam tylko w co druga sobotę jak kierowniczka ma wolne i wtedy z popoludniówki idę na rano,odezwać za bardzo nie ma się do kogo,kierowniczka to czarownica,ach gadać mi sie nie chce nawet na ten temat,muszę jeszcze do końca roku dotrwać i niech inni sie męczą ja nie będe już bo mam dość a i sił mi brak na to wszystko,pozdrawiam tych,którzy mają lepiej w Ledi.....

@Aga

Aga uwierz ze nie wszedzie tak jest w naszym regionie kierownicy nie pracuja w weekendy i maja tylko jedna zmiane,pierwsza.

@:(

Widzę że nie tylko u nas tak jest że zastępca tylko na drugą zmianę pracuje...jak widzę twój wpis to myślę że mogłabym napisać taki sam tylko że Ty masz fajnie bo do konca roku pracujesz.U nas niestety o pracę ciężko więc pozostaje mi nadal praca w eko. Myślę jednak że porozmawiam z KR bo długo tak nie pociągnę.Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

@KESZA

Chciałam przejść na kasę już dawno temu to mi powiedziała że nie ma takiej, że jak KR się o tym dowie to mnie zwolni :(

KESZA

Dziewczyny mam jeszcze pytanie.Czy to prawda że kierownik nie pracuje w weekendy ???Będę wdzięczna za odpwiedź :)

z-ca
@KESZA

ja z moją kierowniczką pracujemy w systemie zmianowym. z tego co pamiętam, to jakieś pół roku temu był taki nakaz, żeby na każdej zmianie był ktoś z kierownictwa. Ale oczywiście tego trzyma się niewielka ilość kierowników, wiem o tym doskonale.Pracujemy także w weekendy. Pozdrawiam!

HE

WIECIE CO, RZADKO TU ZAGLADAM I DOSZŁAM DO WNIOSKU ZE EKO TO BARDZO RENOMOWANA FIRMA PRZYJMUJA LUDZI DO PRACY TYLKO I WYLACZNIE ZDUZYM POCZUCIEM HUMORU...ZA ŚMIESZNE PIENIAZKI:):):)

Dana

Dawno nie zaglądałam tu na forum ale czytając to po kolei stwierdziła że kkażdy ma tu po trochę racji .Ale najbardziej zamyśliłam się na wpisem który jest o pensji pracownika z dłuższym stażem który zarabia tyle samo co nowo przyjęty. Tu to chyba ktoś u góry kompletnie się nie zastanawia co my czujemy.Trochę też trzeba na wyższym strzeblu myśleć o pracownikach a nie tylko o przydziale obowiązków. Smutno

afaga

Co sądzicie o łukaszewskim?

Doti

A jak wygląda praca w biurze we Wrocławiu?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.