Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

ania

TO CO TU CZYTAM TO AŻ PRZYPRAWIA O DRESZCZE.NIE PRACUJE W EKO DŁUGO,ALE TEŻ NIE KILKA DNI BY DOSTRZEC PEWNE WADY I ZALETY.Z BONAMI TO FAKTYCZNIE NAS UPOKORZYLI,ŚMIECH NA SALI I BRAK SŁÓW ,NIE POTRZEBNIE SOBIE NERWY BEDE SZARPAŁA.NIE PODAROWALAM IM NAWET ZLOTÓWKI,BON TZN.JAŁMUŻNE WYKORZYSTAŁAM I (usunięte przez administratora) BO WYSZŁAM Z JEDNĄ SIATKA ZAKUPÓW.KPINA!DYREKTORZY UPOKARZAJA KIEROWNIKÓW,I PRACOWNIKÓW,A PIEPRZĄ ZEBY DAWAC Z SIEBIE 100%,ZABAWNE!NIE UKRYWAM ZE NA TEMAT BONÓW ZAMIERZAM ZAMIENIC DWA SŁOWA Z SZEFEM CHOĆBY PO TO BY DAĆ MU SŁOWNIE POPALIĆ ZA SZOPKE JAKĄ ODSTAWILI!KPINA,KPINA JESZCZE RAZ KPINA!SERDECZNIE POZDRAWIAM PRACOWNIKÓW EKO I PAMIETAJCIE ZE O SWOJE TRZEBA WALCZYĆ!

mela

Pracowałam w tej firmie zasrane 8 lat,byłam kasjerka potem zastępcą dłuższy czas,ale tylko na papierku ponieważ wszystko trzeba robić od kierownika do magazyniera,przerąbana robota,straciłam tu zdrowie,prawie rodzinę-bo przecież praca na stanowisku wymaga poświęcen....jak sie ma taka kierowniczkę.....Zwolniłam sie.....miałam dość.....teraz śpię spokojnie......

Mała

NZ wódki nie możesz kupić sobie za "bon" ewentualnie tylko zagryche

mela

Jakie ostre słowa,no proste jak wam tak wszystkim bardo nie pasuje to po co sie męczyć co?Jeden papierek i sprawa załatwiona....

majka
@mela

wstrząsające !!! długo nad tym myślałeś/aś co napisać. Nie każdy może sobie pozwolić na zwolnienie!!!! Znalazł się wujek dobra rada.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Nz

Chociaż na dobrą vodkę wystraczy i zagrychę :))

DZIĘKUJEMY

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA PREZESOWI I ZARZĄDOWI FIRMY ŻYCZYMY WAM ŚWIĄT ZROBIONYCH ZA 80 ZŁ

pracownica

posty które tutaj piszecie to cala prawda kto niepracuje w tej firmie może pomyślec że uwżieliv sie na prezesów i sobie wymyślili a to woguje nieprawda tyrając w tej firmie za takie marne grosze jak najnisza krajowa to kpina i jeszcze te bony śmiech na sali co ja mam kupić na święta za marne 50 zł ludzie potrafią wykorzystac pracownika caly rok tyrania dla kierownictwa a oni rzucaja marne 50 zł ja będac w ciąży przes pierwszy miesiąc bałam sie powiedzieć bo mamy taką kierowniczke ze ona potrafi tak sie wydrzeć ze asz klijęci słyszą na sklepie i sami nieraz mówią ale wy macie przewalone ia kata jest nasza zapłata za taką ciężką prace więc trzymam kciuki za tych ludzi któży sobie niedają w kasze napluć w tej firmie

pos

ten bon to taki grosz wrzucony dla biedaka ,który żebrze na dworcu PKP. Czekaliśmy na bony,to dostaliśmy na odczepnego

Anonimx

Śmiać się to mało. Co to za jalmużna? W d*pe sobie możecie takie bony wsadzić. W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI! Osobiście mam już dość współpracy z tą firmą. Straciłam w niej o 5 lat za dużo. Od nowego roku składam wypowiedzenie! I tyle.. i życzę Wam upadku, bo w firmie gdzie traktuje się pracowników jak śmieć nie powinno dziać się dobrze!!!

Zocha

Też jestem za tym żeby nie przyjmować jałomużny. tylko szkoda bo nie wszystkich stać nawet na taki gest, ja ich rozumię i nie będe namawić. Ale z początkiem roku 2016 zaczną się kontrole inspekcji pracy. nie mam już nic do stracenia. Pozostał żal ale szkoda sobie głowe zapszątać tymi cham....ami, dobrze że mam fajną rodzinę - swoją. A prezes mówi że jesteśmy wielką rodziną - Kurw...a jaką rodziną nawet nie tą z obrazka co w przysłowiu. To teraz niech szanowne szefostwo przyjedzie złożyc osobiscie życzenie, to wam zrobimy paczki zapomogowe.

madzia

Zróbmy to i oddajmy bony!!!

Mela
@madzia

Tak więc u mnie dziewczyny zrobiły jaja....za wszystkie bony zrobiły wielka pakę dla pana prezesa z życzeniami Wesołych i Szczęśliwego..I podadzą następna dostawa...Co ja miałam zrobić ?POdpisałam sie pod życzeniami razem z załogą....Jak po Nowym Roku gdzies wszyscy wylecą z roboty to pewno MY....

Szkoda

O nic nie chodzi tylko o ten żal bo czlowiekowi az cos sie robi jak zapieprza flaki sobie wyprówa zeby wszystko bylo idealnie w sklepie na tip top zeby pan szanowny prezes jak nas nawiedzi byl w koncu zadowolony i moze jakies dobre slowo powie (choc wątpie ) bo ciężko takim szarakom jak my nawet dzien dobry powiedziec a oni 100 zloty Ci dadza na swięta.Prezesi jak wam nie wstyd i nie żal nas. W koncu to my na was zapieprzamy wy tylko rozkazy wydajecie.I chore wymagania macie .Zastanowcie sie czasami nad soba i pomyslcie o tych ktorym tyle zawdzieczacie czyli nas swoich jeleni do pracy .SZKODA

inny

SUPER FIRMA !!! Czym więcej zarabiasz, tym mniejsze dostajesz bony. Pracownicy po 110' Kierownictwo 80' Mam nadzieję że regionalni dostają po 30 zł, a sam prezes niech sobie weźmie dychę ! Wesołych Złodzieje

a....

A gdzie się podział mój post, o tym, żeby tych ***** PIEKŁO POCHŁONĘŁO!!!! Pamiętajcie,że karma wraca

hehe

za tą jałmużną mogli wypić nasze zdrowie

ewa21

110zł to są jakieś jaja, na święta wielkanocne dawali po 100zł śmiech na sali mogli się postarać ale widocznie mają gdzieś swoich pracownikow oni uważają że życzenia zdrowych wesołych Świat dla nas i dla naszej rodziny są wystarczające

Zyta

Może nie przyjmiemy takiej jałmużny? Bez tych 80 zł też możemy mieć spokojne i wesołe święta!!!

Fafi
@Zyta

U mnie 50% nie przyjmuje jałmużny bo to jest upokarzające.

MRX

Tyle kasy!!! Co ja zrobię z tym na święta! Uff chociaż dobrze, że można wykorzystać do 31,12 , bo przecież tyle kasy na raz nie wydam hahahaha. Śmiech ? Żal? Aż się płakać chce. Macie ludzie ochłapy i się nażryjcie... Takie jest rozumowanie. Może pracujmy w sylwestra DO 24.00? Na pewno ktoś jeszcze przyjdzie i zarobimy parę zł dla naszej "ukochanej" firmy. Tak na serio ŻYCZĘ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM SKLEPÓW ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT :) POZDRAWIA MRX

NOWA

JAKI WSTYD Z TYMI BONAMI .CO JA MÓWIĘ Z JAŁMUŻNĄ KTÓRĄ ŁASKAWIE DAŁ NAM ZARZĄD ZA CAŁY ROK ZAPIEPRZANIA.HARUJEMY CAŁY ROK NA ICH PENSJE ,NA ZASTĘPCÓW I ASYSTENTÓW TYCH ZASTĘPCÓW,NIE STAĆ NAS NA GODNE WAKACJE ZA TE ZAJEBISTE PENSJE KTÓRE NAM WYPŁACAJĄ CO MIESIĄC BEZ PREMII .BEZ PREMII BO WIECZNIE COŚ TAM ZNAJDĄ ŻEBY TEJ PREMII NIE DAĆ TO JESZCE NAWET BONÓW NA ŚWIĘTA NIE DADZĄ TAKICH NA JAKIE ZASŁUGUJEMY.JAK TAKI JEDEN Z DRUGIM NIE MAJĄ WSTYDU SIEDZĄ SOBIE TAM NA GÓRZE PIERDZĄ W STOŁKI ,WYMAGANIA MAJA EUROPEJSKIE A SAMI OD SIEBIE NIC NIE DAJĄ.WIECZNIE COŚ NA ZARAZ NA TERAZ NA WCZORAJ,ZDJĘCIA, ESEMESY, EKSPOZYCJE A TY LATASZ JAK WARIAT MYŚLĄC ŻE MOŻE JAK CAŁY ROK CIE MAJĄ W DUPIE TO CHOCIAŻ NA ŚWIĘTA COŚ CI SKAPNIE A TU LIPA.JAK BY NIE TO ŻE ŚWIETNIE PRACUJE MI SIĘ W MOIM MAŁYM EKO I BARDZO ZŻYŁAM SIĘ Z ZAŁOGA TO JUŻ DAWNO BYM ODESZŁA ALE SZKODA MI TYCH 10 PRZEPRACOWANYCH JUŻ LAT W WIĘKSZOŚCI Z TA SAMĄ ZAŁOGA .DŁUGO BY PISAĆ SZKODA ZDROWIA I NERWÓW ,Z ROKU NA ROK JEST CORAZ GORZEJ I RACZEJ LEPIEJ JUŻ NIE BĘDZIE .ŻYCZĘ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM ZDROWYCH ,POGODNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT A CAŁEMU ZARZĄDOWI FIRMY NOWYCH POMYSŁÓW JAK BY TU KONI ZAGONIĆ JESZCE DO ROBOTY ŻEBY NA WAKACJE POJECHAĆ NA MAJORKĘ . WESOŁYCH ŚWIĄT

Monia

Szkoda że nikt z zarządu ni wejdzie tu i odpowie na wszystkie zarzuty,szkoda naprawdę szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.