Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

madek

no uważaj z tym jeb.... bo tylko ci się tak wydaje, JA SADZĘ ŻE TO TYLKO POZORY-głupia nie jest bo u nas już "wywąchała" ... ja to wiem - TO UWAŻAJ !

@madek

mi nie chodzi o regionalną tylko zwykłą kierowniczkę w sklepie,siedzi od 8 do wieczora czasami póżnego wieczora ,bo oczywiście jest niezastąpiona,parę razy na kawkę ma czas ,na papieroska,w międzyczasie rodzinka zawita do sklepu bo przecież jej nie ma całymi dniami w domu to gdzieś sie muszą spotkać i co czas leci a potem do wieczora bo biedna sie nie wyrabia....ach szkoda słów.

niki:)

U nas jest ta nowa A.Z - lekko to nie bedzie :(

jay ja okocha

zawsze można isc pracować na magazyn glowny do Wrocka tam ludzie na wózkach widłowych dostają kolo 4000 zł na reke plus 750 zł dodatku albo na przyjecie dostaw 25 zł na godzine plus premia nie polecam kompletacji bo tam się wykorzystuje ludzi za grosze chłopaki tyraja caly miesiąc nie maja przerwy na zjedzenie cieplego posiłku a na koniec miesiąc każdemu się wlpeia mnóstwo kar finansowych oczywscie wozkowi i na innych stanowiskach nie maja kar ale ci co tam pracują wiedza dlaczego tak jest:)

rocki
@jay ja okocha

najlepiej to być jakościowcem. 6000 na rękę, plus drugie tyle z Bolesławca plus trzecie tyle od rolników przy dostawach, a robota żadna. czasem nawet do towaru nie podchodzi

@rocki

Co za bzdury? Po czym tak fantazjujesz?

zenon
@jay ja okocha

o dostałem podwyżkę na 25 zł, zapraszam do nas praca w zimnym ,5c , po 10 h latem ,kar nie ma ,bo ludzie się nie mylą ,urlop 1o dni płatnych , chorobowe nie płacą więc nie chorujemy :),opłać zus ,podatki ,księgową , ile ci zostanie z tych 4000 tyś ?

efff
@jay ja okocha

na dostawach zwalniają ,:) a na wózki bierze się ludzi z wewnątrz :)

....

U nas osoby które SA na dluzszy Zwolnieniu dostaly po 50 zl

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
nowa

A może był na zwolnieniu lekarskim

....

Aga ja mam 1850 zl brutto i dostalam 120 zl

Aga
@....

Tak bo 1850 zł to najniższa i bon 120zł u mnie kierowniczka miała 80 zł.Wychodzi na to ,że magazynier w sklepie X zarabia więcej niż kierownik i jeszcze ma żale o co?

TOMI
@Aga

JAK się tyra po 190h to się ma :) w każdej normalnej firmie traktuje się ludzi ,w miarę po równo

BON

10 lat pracy= 50zł bon :) magazynier pozdrawiam

Aga
@BON

To musisz mieć wysoka zasadniczą bo najniższa miała 120 zł 2500zł zasadniczej 80zł bony a 50 zł bony to .....

pos
@BON

to Ty więcej niż kierownik sklepu zarabiasz :)

TOMI
@Aga

JAK się tyra po 190h to się ma :)

majka

benefit socjalny 80 zł na święta,szkolenie raz na X czasu,ciągle takie samo szkolenie,nic nowego

nowa

O nic żadnych podtekstów po prostu jej nie znam .Ale musiała być w porządku skoro jej żałujesz

Pani Monika ! zapewne nie jest z 1

@nowa

a kto mówił że jest?o co chodzi?

ela

PAni MOnika Duriasz była regionalna...

Kto to jest Monia

aga

Mnustwo się pisze przez ó zamknięte siara. A tak ogólnie Monie zwolnili

hmm
@aga

hahaha Pipi i Ty tu piszesz cos o wykształceniu...

mam nadzieje ze pipi nie jest kierownikiem:):):)

@:)

ja również mam taka nadzieje..........

...

Pipi ci po zawodowkach sa mądrzejsi od tych po studiach. Wszystkiego się trzeba nauczy jak zaczyna się gdzieś pracę i nieważne kto jakie ma wyksztalcenie.

pipi

O czym ty piszesz!!!!! Aby byc kierownikiem to chyba w tych czasach minimum to srednie !!!!! JA ROZUMIEM ZE LUDZIOM RÓŻNIE SIE UKŁADA ŻYCIE ale to jest prowadzenie sklepu i mnustwo waznych tematów do ogarniecia a jak ktos napisze ze sie nie zgadza to taaaaak..... oczywiscie ....nadal miejmy na niektórych sklepach " idiotów"!!!!!!

@pipi

oj oj i wyksztalceni kierownicy sie do niczego nie nadaja!nie liczy sie jakie masz wyksztalcenie liczy sie doswiadczenie !!!a ty jakie masz wyksztalcenie? Kto bez kreski pisze mnóstwo’ ten w organie zwanym „głową ma zapewne groch z kapustą przez to błędów pisze ‚mnogo.

@pipi

Ale jaja dajesz ,moja szefowa jest po zawodówce,he....gadać sie nie chce wogóle na jej temat,porażka

mirek
@ela

ale może po handlowej,może ma jakies pojęcie ,a pracownikow traktuje ok?

lula

A ja słyszałam ze Pani Asi B. Nie będzie? to kto bedzie ? ... Zmiany, zmiany ... O co chodzi ? Czy ktoś wie po co te zmiany? jaki teraz będzie regionalny?

@lula

czyzby wymiana na lepszy młodszy model?wychodzi na to ,że nie tylko panią Monike zwolnili....

ela

po żadnej handlowej,śmiać sie chce ,nauczyła się klepac w komputer to klepie,kolektora nie potrafi obsługiwać,remament całościowy to dla niej nie lada wyczyn...tak dobrze wszystkich traktuje,że niedawno odeszło 5 osób i teraz ma nową załogę,do bani....ale przecież nikt nie zapytał dlaczego odeszło tylu dobrych pracowników w jednym dniu?????Szkoda słów....pracować trzeba...jak bym miała lepsza sytuacje to bym sama odeszła....wielkie mi rządy.....

@ela

ty ela mówisz o tej nowej KR A.Z ??? - to twoja szefowa ???? bo to jest nasza nowa i u mnie mają inne komentarze ( jest KOSA i może być ciężko!!!!!!! ale wydaje się SPOKO normalna) a u was co tak z nią źle? co zrobiła?

@madek

ty pewnie po studiach,ale łopatologii skoro obrażanie innych sprawia przyjemność.Brawo .

kacha

Gdzie będą nowi regionalni???? Ktoś coś wie?

Ela

Która regionalna odchodzi?

@Ela

słyszałam,że Monika D.?Prawda czy nie?czemu ja chcą zabrać ,jak się człowiek przyzwyczai to chcą dać nowa i znowu od nowa trzeba się uczyć nawiązania kontaktu.....

nowa

Mam lekki .Cieszę się że się wyjaśniło.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.