Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

lola

pensja kierownika 2900zł brutto Kpina HAAHAHAHAHAHAA

@lola

Może pensja mała, ale za to wymagania potężne :)

@lola

Zastepca 2,300 tez wcale nie lepiej

Elo
@MRX

Jakie wymagania zamowienia i siedzenie przy kąputerze w swidnicy tak jest a kierownictwo bez wykształcenia nie polecam pracy

Paulina

@Paweł, widzę że pracujesz w tym miejscu. Opisałeś już warunki płacowe, może jednak podzielisz się też swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi atmosfery w firmie i podejścia szefów do pracownika? Jesteś zadowolony z pracy w EKO Holding? Każdy szczery, dokładny opis wiele wnosi dla przyszłych pracowników.

Iza

Na forum nikt nie podaje wysokości bo przecie to trzeba indywidualnie uzgadniać!

@Iza

U nas najniższa krajowa,plus 200 motywacyjny. I nie negocjują pozostania w firmie w przypadku przedłużenia umowy.

Paulina

@masakra, z tego, co wiem, takie zwolnienie nie zawsze jest płatne 100% - jest zwolnieniem pełnopłatnym, jeśli jest oznaczone kodem B, czyli informującym, że kobieta nie jest zdolna do pracy w czasie ciąży. Zwolnienie, które nie posiada kodu B jest płatne w 80%, tak jak standardowe zwolnienie lekarskie. Nie u każdej kobiety więc L4 ciążowe będzie płatne 100% - to już zależy od indywidualnej sytuacji. @MRX, czym spowodowany jest tak długi czas pracy? Czy za nadgodziny bez problemu wypłacane jest wynagrodzenie lub można odebrać wolne dni?

@Paulina

Tak długi czas pracy, spowodowany jest ogromem pracy :) Trwa remont , kilka ekip budowlanych a w tym czasie trzeba układać sklep. Jedno wielkie zamieszanie. Myślę, że z wypłatą nadgodzin lub odebraniem dni wolnych nie ma większego problemu.

Czarna
@MRX

Pracownicy firmy są bardzo niemili.Miałam styczność z pewną Panią która źle zrobiła i zaczęła się drzeć na sklepie wyzywać i klnąć na wszystko i wszystkich obrażając przy tym całą załogę.Więc gratuluję profesjonalizmu w doborze przedstawicieli firmy.

@Czarna

Jak sama mówisz jedną panią, to według Ciebie jeśli ktoś zabił to ludzie na całym świecie to mordercy?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kasica

Zapraszam do pracy na Orlem na MOPach ludzie zarabiają po 3 tys na rękę bez nadgodzin-widziałam pasek kolegi!!!Pracuje w Aleksandrowicach tj przy A4 jako zwykły kasjer.Teraz szukają ludzi do pracy.Jest robota ale są pieniądze.Dzwońcie na stację i pytajcie.

Sławo

Wiecie jak wygląda praca w czasie remodelingu? Tzn po ile godzin ludzie pracują?

@Sławo

Bywało i po 16 godzin...

@Sławo

U nas po 10

Kaja

Czy zmieniają u Was godziny otwarcia sklepu?

instrukcja.ankietaec.pl Dlaczego nie działa ?? Boją się tego co przeczytają??

ojejkujejku

No no dzieki firma Delikatesy CENTRUM całe 350zł na święta:)) Dobry rydz niz nic...

zainteresowana

No fajnie calkiem 350 zl . u nas jeszcze nic nie mowili na ten temat

pati

Ciiiicho. To tajemnica.

konfident
@zainteresowana

Powiedzą w Wielką Sobotę , 15 min przed zamknięciem,

@ojejkujejku

350zł???? Był email , że odstaniemy paczki za 70 albo 55zł brutto, a nie pieniądze , więc nie wiem skąd ta kwota...

buła
@ojejkujejku

Już dostaliście info..A u nas co innego , po niecałej stówce ( brutto czyli ok 80 zł.) do wykorzystania na zakupy w sklepie.

buła
@ojejkujejku

350 zł. na sklep do podziału ha . ha.

Radek
@ojejkujejku

Jaki Ty lubisz siać zamęt.Po co takie pierdoły wymyślasz.Zmień lekarza,

P.O.
@buła

U nas sa paczki

Lol

Odradzam pracę w w Eko teraz Delikatesy Centrum.Nic poza nazwą się nie zmieniło .Rotacja cały czas nie ma stałej załogi i tu podejrzewam że to nie wina pracowników .Ryba psuje się od głowy.Wchodząc do sklepu wyczuwa się nerwową atmosferę a jak coś się zapytać to panie z kasy nie wiedzą o co chodzi.Kiedyś to były fajne dziewczyny doradziły pomogły ale widać że zmądrzały i się pozwalniały.Jeszcze jedno tam jest tak po nawalane pod nogami że nie idzie przejść.Wstyd, nadal chyba jest to samo kierownictwo które nie bardzo sobie radzi z tym wszystkim.Tam chyba robią zakupy tylko starsze osoby ,bo blisko domu a inni szkoda słów ,wiecznie kolejki do jednej kasy bo druga jest wiecznie nieczynna ,Ogólnie to brudno i z daleka od takich sklepów .Dużo by pisać o tym czy innym sklepie.

masakra

Wyplata za luty 1400 zl ?? Nawet najnizszej krajowej nie dostalam. Jestem na l4 ciążowym.

P.O.
@masakra

Na l4 masz 1400 a ci co pracuja niecale 1600

@P.O.

Tak tylki minimalana jest 1530 a kumpela tez te same l4 i dostaal 1495. A reszta załogi 1495 + dodatek motywacyjny

Tez na L4
@masakra

Wynagrodzenie w czasie ciazy to srednia z ostatnich przerpacowanych 12 miesiecy, lacznie z premiami uznaniowymi z przelicznikiem. Kadrowa wylicza stawke dzienna i potem razy ilosc dni. Luty byl krotkim miesiacem, wiec pewnie dlatego mniejsza kasa.

Paulina

@masakra, a pamiętasz o tym, że zwolnienie lekarskie jest płatne 80%? Jeśli masz wątpliwości co do wysokości wynagrodzenia, to może warto wyjaśnić je z pracodawcą lub z odpowiednią osobą w firmie, a nie pytać na forum? :) @colll, może po prostu są to osoby nie mające odpowiednich kompetencji? Na awans często składa się wiele czynników, nie tylko staż pracy. @ekoludek, a czy Ty pracowałeś w EKO Holding S. A.? Możesz opowiedzieć o jakiś innych aspektach tej pracy, nie tylko o wynagrodzeniu?

@Paulina

Zwolnienie jest platne 100%!!

@Paulina

no składa się znajomość z kierowniczką

Genowefa

Jestem stałym klientem w eko teraz to delikatesy w Żaganiu na szkolnej, kiedy sklep miał remont robiliśmy zakupy w rynku a tam tragedia ale jak dobrze że mamy już odświeżony sklep i jest piękny, dziewczynki ładnie ubrane wszystko takie świeże, życzę im powodzenia i oby tak dalej aż miło robić tu zakupy.

@Genowefa

Niech Pani teraz dobrze patrzy na ceny (np. majonez, brzoskwinie ) , to entuzjazm przejdzie.

dick
@Genowefa

jestem a raczej byłem klientem tego sklepu wszystko przez naburmuszoną,niemiłą wiecznie niezadowoloną panią,która jest opryskliwa i chamska pani Iwono plakietka zastępca kier sklepu obowiązuje przydałoby się trochę kultury a nie tylko stać narzekać i poganiać koleżanki z pracy nie zrobię już więcej zakupów w tym sklepie bynajmniej wtedy jak owa pani będzie na zmianie

Pic
@Genowefa

Co tam się dzieje w tym sklepie owa pani ciagle naburmuszona, nie miła, jakby za kare była w tym sklepie, panie zastępczyni jak jedna tak i druga tyle że ta druga kiedy bym nie wszedł siedzi na tel czy ona sobie gra czy siedzi na jakimś portalu że nikt nie zrobi z tym porządku!!!!! Obsługuje mnie i pisze na tel to jest zenujace!!!! Gdzie jest wtedy pani kierownik. Więc jak to się mówi "siostry macie tam nie zły (usunięte przez administratora)

kierownik
@Pic

dick i Pic jak możesz tak nadawać na koleżankę z pracy? Jeśli masz do niej problem to jej powiedz a nie piszesz jakieś bzdury. Jak już podpisujesz się dwoma linkami to przynajmniej zmieniaj rodzaj pisowni. Obłuda i ploty tylko to potrafisz , podpuszczasz innych , spójrz na siebie.

jacek

eko moczyń robiłem tu zakupy wcześniej robię i teraz jednak teraz się zastanawiam,obsługa sympatyczna oprócz jednej Pani która chyba się doczekała awansu na zastępcę kier i Pani chyba sodówka uderzyła do głowy,pracę ma gdzieś tylko snuje się po sklepie ciągle narzeka i jest niemiła dla klientów jakoś reszta Pań pracuje a Pani ciągle stoi i narzeka więc chyba czas na kolejny awans

colll

masakra ludzie z łapanki osoby nieodpowiedznie na nieodpowiednich stanowiskach kierowniczka zatrudnia sobie koleżankę do pracy którą po miesiącu robi zastępcą kierwonika ludzie któży pracują po pare lat nie dostają takiej szansy ale dlaczego bo nie jesteś kolegom/koleżanką kierowniczki a regionalna nic z tym nie robi. Masakra źle życzę tej firmię

@colll

U nas trzy dziewczyny nie przedłużyły umów. Trzeciej kończy się umowa w kwietniu i też nie przedłuża. Jakoś nikt nie składa podań o przyjęcie.Ciekawe dlaczego ? Może porównały zarobki i warunki pracy z innymi firmami? Wszystkie które odeszły pracują i nie narzekają na aktualną pracę tylko mówią że szkoda że tak późno podjęły decyzję , a wystarczyło się tylko odważyć.Jak tak dalej pójdzie to w sklepie będzie tylko kierownik i regionalna do wykładania towaru. No ale cóż ? Jaka płaca taka praca. A oni chcą jeszcze przedłużyć godziny otwarcia sklepów za wolne niedziele. A może się zastanowić dlaczego pracownicy uciekają?

Ktoś
@poti

To co ty jeszcze tsm robisz zmien pracę bo w eko czy ledi czy delikatesach lepiej nie będzie

Magazynowy Jo
@colll

Colll po pierwsze to znajomość języka polskiego jest Tobie obca, nie wspominając o interpunkcji. Tak więc już na początku strzeliłas sobie w kolano. Druga sprawa, jak ktoś cały czas obgaduje kogoś za jego plecami, to niech nie oczekuje nagród i pochwał. Niestety jak się jest dwulicowym człowiekiem to wcześniej czy później, trzeba za to wziąć odpowiedzialność.

@Magazynowy Jo

podejżewam że jsteś kierownikiem w tym sklepie o którym piszę bardzo dobrzę że bronisz koleżanki pochwal się czy w sklepie umiesz się z kimś dogadać jako kierwonik ??? Nie nie chce mi się pisać o kilku karygodnych sytuacjach .

@Magazynowy Jo

Ciekawi mnie Ilu kierowników dosanie urlop na święta czy tylko u nas kierownik pójdzie na urlop

Z-ca
@colll

coll o jakim sklepie muwisz czy któryś kierownik pójdzie na urlop na święta ??????????? który regionalny się na to zgodził pożesz napisać >>>????

@Ktoś

Właśnie uciekam. Za te pieniądze pracować tam nie będę. Znalazłam coś lepszego. Pracowałam w systemie 12 godzin. Na pytanie jak to będzie z wolnymi niedzielami usłyszałam że będziemy odpracowywać 1 dzień w tygodniu czyli 12/8/12( raz w tygodniu) albo wydłużą godziny otwarcia sklepu i wtedy co po 14 - 16 godzin w pracy? - to chyba przesada. Na system 8 godzin codziennie kierowniczka się nie zgodziła . Próbowaliśmy w sklepie przekonać kierowniczkę w obecności regionalnej na system pracy 8 godzinny ale jak grochem o ścianę. Przecież w Polsce mamy pięciodniowy tydzień pracy po 40 godzin ,a dla nich to nie do ogarnięcia . Przecież za sobotę czy niedzielę powinno być wolne w tygodniu ale nie liczy się że masz nadgodziny tylko że możesz mieć niedomiar. Rozliczanie tylko w jedną stronę?

@poti

Macie jeszcze dyrektora, z nim pogadajcie.

@Z-ca

Mam wrazenie ostatnio, ze kierownik to pan i władca I wszystko moze. Przeciez oni tacy przepracowani I zmeczeni siedzeniem w biurze. Reszta lezy I nic nierobi , I nawet nieprobuje pomyslec o urlopie przed lub po swietach

Jadzia
@..

Dyrektora?????? Od kiedy on jest za zwykłym szarym pracownikiem? Dyrektor, regionalne, kierownicy. Ręka rękę myje. Tak było zawsze w tej firmie.

@Jadzia

A probowałas? Czy z gory zakladasz ze nic to nie da. Zdziwilabys sie.

ekoludek

Nie ma się co dziwić, ta firma funkcjonuje tylko dzięki temu, że swoim pracownikom płaci bardzo mało. Kierownik w eko zarabia mniej niż kasjer w Lidlu czy w Biedronce. Po prostu chcecie zarabiać więcej to musicie poszukać innej pracy, a im szybciej to zrobicie, tym lepiej dla Was. Dodatkowo firma jest zarządzana przez "managerów" bez elementarnej wiedzy o zarządzaniu ludźmi i biznesem (wystarczy spojrzeć na Kierowników i Regionalnych). Dziwi, że po przejęciu tego bajzlu przez eurocash nie zrobiono porządku właśnie z nimi.

Klapa

Już zwolniły się dwie osoby od nas , nie ma motywacji w tym sklepie,a teraz wydłużyły się godziny otwarcia, to jakaś paranoja,po co na co.Mialo być fajnie z tymi niedzielami a przez wydłużenie godzin otwarcia nikomu się nie chce pracować w sklepie.A i żeby jeszcze utargi były z tego jakieś przyzwoite będziemy do nocy pracować po co chyba dla duchów.

@Klapa

Motywacji nie ma I niebedzie. Niestety maja nas w (usunięte przez administratora) nie wy to beda inni.

A czy u Was także każą płacić za przebitki na kasie ?? Tzn. ktoś płaci karta a wy nabiliście ze zapłacił gotówką.

Zk
@Piotr

No bez przesady, przeciez robisz wtedy zwrot I kasujesz towar jeszcze raz.

@Piotr

Jak można płacić za coś takiego.To kierownik przy wprowadzaniu raportu zmiany koryguje błąd w komputerze.Kompletna bzdura.

@Marta

To u nas nie zależy od kierowniczki tylko księgowa tak sobie zażyczyła

@Marta

Nawet kierowniczka pokazała mi maila od księgowej

@Piotr

To muszę Ci powiedzieć że macie bardzo wygodna księgową. Ja wprowadzam kasy i niejednokrotnie dziewczyny miały takie pomyłki.Dla naszej księgowej to nie żaden problem.Jesteśmy ludźmi a nie komputerami,każdy może się pomylić. Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Radek
@Piotr

Jak można 2 razy za ten sam towar zapłacić. To jakiś sposób na wyłudzenie.Jeden paragon 2 formy płatności.Oj ja bym złożył skargę w PIP,ciekawe jak rozliczają sie z US w takim przypadku.Jest to wykazane ze 1 paragon 2 razy skasowany?

###
@Piotr

Hej.Nie trzeba zgłaszać do PIP.Wystarczy do biura zgłosić lub do regionalnej.Ja pracuje długo i nigdy nie było takiej sytuacji żeby płacić 2 razy.Może kierownik nie umie sobie z tym poradzić ,to niech bierze tel w rękę i dzwoni do innego kierownika jak ma zrobić (może jest nowy albo nie umie).Jak będziesz jeszcze raz płacić to powiedz że nie i ma się dowiedzieć jak ma wbić w rozliczenie.Albo robić zwrot przy kliencie na cały paragon i jeszcze raz nabić i na kartę zjechać.Firma nigdy nie stosowała ani nie kazała tak robić kierowniką.

lukas
@Piotr

a zakaz usuwania pozycji z paragonów jak mam to zrobić jeśli klient nie chce towaru bo mu się odwidziało albo brak kasy potem czytasz bzdurne meile ze swoim nazwiskiem ile czego wycofałeś masakra co mam sam zapłacić za towar czy dać za darmo ,żeby w firmie się nie czepiali

@Piotr

Ksiegowa to sobie może .....

Oburzona

Jak tam dziewczyny i chłopaki z eko, przedłużyli wam godziny otwarcia bo my ,,eko,,mamy do 23ej teraz, masakra za te same pieniądze.Wyzysk człowieka za grosze czas się zwolnić

hal
@Oburzona

wiesz że to nielegalne zgłoś to do insopekcji pracy powinni wam płacić za godziny nocne

Monia
@Oburzona

Jaki region?jesteście eko czy już delikatesy?

Oburzona
@Monia

@Monia jeszcze eko , przedłużyli nam godziny otwarcia w piątek i sobotę tylko dlatego że niedziela zamknięta.Masakra

kolll

no zmienił się dyrekror ciekawe czy na lepsze

Kiki
@kolll

To już dawno się zmienił.Chyba,że znowu?

koll
@Kiki

znowu się mienił już teraz jest inny niż Z.CH

lusi
@koll

dziadek już nie jest dyrektorem?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.