Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Można ale szału nie ma. MRX wzystko ładnie opisał nic dodać nic ująć :) Pozdr.

Niestety ale nie mają :) nic dodatkowego ale jak są premiowani tego niewiem.. Ale nie najgorzej ...

Okres próbny 3 miesieczny, pózniej na czas określony teraz Tobie nie powiem ile to jest było 24miesiace teraz chyba jest 36miesiecy i jest przedłużany bez problemów aż do czasu na czas nieokreślony..

Hej Jola: jeśłi chodzi o atmosferę w pracy to bywa różnie, nie każdemu dogodzisz , jeden będzie narzekał a dla drugiego będzie dobrze.. chociaż nie jest tak zle jak tu wypisują, fakt faktem jest ze trzeba robić, troche też sie i nadzwigać ale to w miare przepisów BHP nie ma nic poza normą.. Warunki płacowe jak na dzień dziśiejszy to 2050Brutto + premia oczywiscie po okresie próbnym.. chociaż wydaje mi się i tak też slyszałam ze 2050B dostają na dzień dobry.. Ba! Jest też dodatek motywacyjny... Jakiś innych bonifikat nie ma! Świąteczne :) nie pamiętam dokłąnie chyba 100zł lub 150zł.. To tyle... Pozdr.

Ha Ha Ha 2050 Brutto Ha Ha! 1850 Brutto najniższa krajowa, zero premii, zero dodatków, zero szkoleń, 1355 zł i 69 gr netto(na rękę).

@pracownik

Widzisz, nawet nie wiesz..:)

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kasia 675

A jak u was na sklepie wychodzi inwentaryzacja lady miesnej ?

kierownik
@Kasia 675

zawsze zle,zawsze powyżej dopuszczalnej, a jak u pozostalych lada miesna??

zawsze jest na czas,jeszcze nigdy się nie zdazyło opóźnienie

adam

1450 na rękę

@adam

1386 na rękę bo jak dupy komuśnie liżesz to premi nie masz

luci-k

Pracowałem w Eko ponad dwa lata żadnego szkolenia BHP nie miałem byłem głupi bo podpisałem ale już straciło moc bo papier ważny jest na rok .Czy u was też tak jest nie macie szkoleń bo ja pierwszy raz się spotykam z takim pracodawcą ,przecież za to grożą kary? Nawet nie wiem jak BHP ma na imię i kto to był.

eko

,Czlowieku o czym ty piszesz pracowałam w eko 12 lat i zadnej premi nie widzialam nie mówiąc o socjalu,a wynagrodzenie to najniższa krajowa i te bezsensowne aktywne za ktore nawet nie dostawałyśmy kasy no faktycznie żyć nie umierać.

edi-eko

A co ty nazywasz benefitami socjalnymi w tej firmie ? Bo nie kojarze żeby jakoś szczególnie rewelacyjne były bony na świeta 50-120 zł...co jeszcze ? karta rabatowa przy zakupach za 20 zł 5% rabatu? Ludzie to jest śmiech na sali to cały socjal..pomóżcie może czegoś nie dopisałem albo nam nie dają...macie coś jeszcze?

Mysza hmm zwykly pracownik niby a jaka obcykana.....cele sa do zrealizowania wszystko zależy od zaangażowania wszystkich pracowników .

Jestem funkcyjna

Jarzyna
@ja

Stwierdzasz ze cele I premia zalezy od wszystkich pracownikow Mylisz sie nie kazdy sie nadaje do realizacji celow lecz swietnie obsluguje klientow na kasie I reszta zalogi ma czas sie wykazac O ile sa kompetetni do tego Osobisce pracuje w takim sklepie ze sa realizowane cele I wogole a czlowiek nawet sie nie na meczy skoro moze liczyc na innych

@Jarzyna

nie rozumiem co pisesz,ty twierdzisz ze nie kazdy sie nadaje do realizacji celow lecz swietnie osbsuguje na na kasie o co ci chodzi? oj jarzynka :)

długoletnia
@hihi

Skoro napisała że realizuje cele to widoczne tak jest.A co do sprzedaży na Kasie to prawda.Jeżeli towar wyłożony jest na sklepie warzywa ładnie poprzebierane itd to można polecać z przyjemnością A nie wstydzić się że ochlapy. Kierownictwo zamawia systematyczne towar ,Panie na mięsnym uprzejme nie robią łaski ze są w pracy .świeże mięso i wędliny (poukładane A nie wrzucone) i to się nazywa sklep .Wszystkie osoby mają udział w wyrobienie celów

@długoletnia

oczywiście ze tak, wszyscy pracownicy musza być zaangażowani......czytaj wyżej co pisze, jarzynka odp. na post @ja i cos namieszala.

jarzynka
@hihi

To jestes kompetetny Nie kazdy sie nadaje do wykladania I wogole ukladania planogramu ale taka osoba swietnie radzi sobie na kasie I dzieki takiej osobie mam czas na ukladanie planogramu I wykladanie towaru A jak juz jest problem to od tego jest brygada rr hii zawsze da rade

długoletnia
@hihi

NO to prawda coś namieszala ta jarzynka.Teraz to nie wiem już kompletnie o co jej chodzi

@jarzynka

z pewnoscia jarzynko nalezysz do brygady rr :):):) bardzo bym chciala miec takiego pracownika:)

Mysza

Czy są logiczne to nie wiem bo tym się zajmuje kierowniczka ale co miesiąc jak je dostaje to w pierwszej chwili zawsze jest krzyk ...................kto to wymyślił, kto to wyliczył, jak my mamy je zrobić?? Ale na koniec i tak zazwyczaj je robimy nie zawsze i nie wszystkie ale co miesiąc premia jest :)

Mysza

Premia zależy od wykonania założonego celu na różne działy. Całość jest obliczana dla każdego sklepu inaczej . Mamy również dodatek motywacyjny:) nie zależny od wykonania planu . Pozdrawiam

sergio
@Mysza

dodatek motywacyjny?pierwsze slysze!

@sergio

Dodatek jest od dwóch mc

Mysza

E.Sz jest nie jest facetem a ks wypowiada się w formie męskiej:) ale gdyby to pisala nasza kierowniczka to opinia o firmie była by bardzo podobna ponieważ u nas właściwie też tak jest . Fajna atmosfera, fajni ludzie , kierowniczka też fajna czasem da nam w kość ale to dzięki niej sklep ma takie wyniki . A no i u nas premie trochę wyższe ale to chyba też zależy od obrotu sklepu . Pozdrawiam z Opolskiego

kejsi

W Eko nie ma konkretnego stanowiska a nazywa się to POS(pracownik obsługi klienta) czyli robisz wszystko nie masz zakresu obowiązków tam gdzie jesteś potrzebny to robisz głupie to ale cóż tylko Eko mogło coś takiego wymyśleć i pewnie przez ten wymysł jest bałagan na sklepach .

Z-CA

Bo odeszli kto za te pieniądze będzie pełnił taką funkcję i biegał na każde zawołanie-ileż można?

gosciu

takie jak wszedzie.

jak

jezeli jestes dobrym pracownikiem to nie masz sie czego obawiac napewno dostaniesz umowe ,jesli ktos sie nie sprawdzi no to niestety.

kai 89
@jak

Nie martw się teraz przyjmuja niemalże każdego bo brak ludzi do pracy nawet jak się ktoś nienadaje to i tak go potrzymają bo przecież kierownicy sami wszystkiego nie przerobią:)...........ironia.

hop

skad się bierze rotacja....może to nie wina firmy tak jak piszecie może to wina kerownictwa które się nie nadaje na to stanowisko! wiadomo ze nikt nie napisze ze się do tej pracy nie nadawal!zwali wine na kr,dor i eszte firmy:)

ktos

bzdura, zawsze na zmianie jest ktos kto prowadzi zmiane!

Mtb
@ktos

To ty piszesz bzdury ! Może u Ciebie jest zawsze ktoś tam gdzie pracowałem też nie było! kierownictwo zabierało się o 14 do domu.Fakt zostawała jedna starsza stażem pracownica ale ona nic nie mogła i też odsyłała do kierownika" proszę przyjść jutro ja nic nie poradze kierownik będzie rano" i na tym sie kończyła jej funkcja!!!!

Mtb
@ktos

To ty piszesz bzdury ! Może u Ciebie jest zawsze ktoś ..tam gdzie pracowałem też nie było! kierownictwo zabierało się o 14 do domu.Fakt zostawała jedna starsza stażem pracownica ale ona nic nie mogła i też odsyłała do kierownika" proszę przyjść jutro ja nic nie poradze kierownik będzie rano" i na tym się kończyła jej funkcja!!!! Kompletny brak odpowiedzialności.Dlatego ludzie się zwalniają bo mają dość a pracy w sklepach jest multum fajnie że płacą na czas ale co z tego jak to marne grosze .Bony wielka mi to łaska skoro nie dają żango socjalu to chociaż tyle a za obuwie 3 marne złote premia uznaniowa najwiecej to 120 zł brutto i nie wazne czy pracujesz rok czy miesiąc.Bardzo oporny rozwój w tej firmie oj bardzo...a szkoda bo klientów w brud. To nie narzekanie jak piszą przedmówcy to cała Prawda tak jest w Eko.

@Mtb

przyjmując się do tej firmy wiedzialas ile będziesz zarabiać!!!!!nagle ci nic nie pasuje a jeśli nie pasuje przestan oczerniać firme i zmien prace skoro jest gdzies lepsza!

tisi
@ja

Oczywiście każdy z nas wie ile będzie zarabiac przy podpisaniu umowy,ale nikt nie wie w jakie g.....o się pcha za tak marne pieniądze ! A to już wyzysk! i nieposzanowanie pracownika,każdy z nas chce pracować a nie być wyzyskiwanym za te ochłapy często nawet przez osiem godz nie jadłam bo nie było przerwy a sikałam w locie bo pracowników brak wiele by pisać teraz też pracuje w sklepie i oczy mi się otworzyły że może być lepiej też za te marne pieniądze baaa o wiele lepiej!

noo
@tisi

w tej firmie na poczatek jest 3 miesiace okresu probnego to ty po tym okresie zdecydowalas ze chcesz w tej firmie pracowac nikt nie zmuszal cie do zostania.To co wypisujecie jest chore!

starzy pracownicy sami się zwalniają bo w firmie jest coraz gorzej to co się dzieje na niektórych sklepach to masakra, mobbing i nie tylko, sama tam pracowałam i w końcu dojrzałam do tej decyzji i odeszłam stamtąd teraz już psychicznie odpoczęłam i uśmiecham się codziennie a koło eko tylko przechodzę :)

@:)

A znalazłaś choć pracę lepszą ? Ciekawi mnie to.

hmm
@:)

pytam sie co dla ciebie jest mobingiem...z wlasnego doswiadczenia wiem ze nowi pracownicy oczywiscie nie wszyscy ale kazde zwrocenie uwagi czy polecenie traktuja jako mibing przychodza do pracy i chcialyby robic tylko to co im pasuje(najlepiej szwędać sie po sklepie 8h i do domu) ciezko o dobrego pracownika dlatego wiem ze nasza firma ceni doswiadczonych pracownikow z kasa jest jak jest przyjmujac sie wiedzialam za ile bede pracowac.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.