Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

Zk

He he super to ja przechodzę na kasjerke bo ona będą miały 2.000 tyś i żadnej odpowiedzialności. A my za 300 zł więcej mamy (usunięte przez administratora) na sklepie, w biurze , dostawać ciągle opierdziel od KR pracować po więcej niż 8 godz i odpowiadać za wszystko NIE DZIEKUJE !!!

@Zk

Za 300 zł więcej, ale brutto :) Faktycznie lepiej być kasjerem...

@MR-X

Pamiętajcie że .... "nie od razu Rzym zbudowano"!!! Stawki podane (Choć moim zdaniem niepotrzebnie) są informacją o stawkach minimalnych, które zostaną wzbogacone o dodatki. To jest krok na przód "dopiero pierwszy" .... poczekajcie na kolejne zanim zaczniecie stawiać wyrok! Czy dostając od kogoś" nieudany" prezent mówicie ze jesteś kiepski??? Jeśli jesteśmy w tej firmie bo ja lubimy...to Poczekajmy :) Lepiej miło Się Zaskoczyć ! Niż wyrokowac i się wstydzić "że nie miało się racji"

@gwizdek

O jakich dodatkach mowa ?

@MR-X

Poczekaj ... :) jeszcze chwile MR-X

@gwizdek

Gwizdek pisz co wiesz i niepodnos nam ciśnienia ;-)

Gwizdek
@Zk

Będzie dobrze i pozytywnie ;) .....więcej niestety nie powiem ;).........

@Gwizdek

Gwizdek , trzymam Cię za słowo :-)

ziom
@Gwizdek

czy jest dobrze?dostałem aneks obcieli mi dodatek!

@ziom

dodatek 100 zł brutto hah śmiech na sali

prócz zarobków jakie jeszcze zmiany ?

MR-X

ZK, zarobki 2300zł brutto, hmmm podejrzewam, że więcej zarabia kasjer w Biedronce... A miało być tak pięknie.

MR-X

Stawki, które podali...Dla ZK i ZKS. Takie pieniądze można zarobić stojąc na taśmie bez żadnej odpowiedzialności. Co jak co, ale te dwa stanowiska to naprawdę duża odpowiedzialność :(

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Realistka

W związku z dzisiejszą informacją od zarządu już wiemy dlaczego poszukują tak dużo nowych kierowników. Myślę iż połowa z nas poszuka sobie coś innego.

Bm
@Realistka

No to dlaczego ?????

Jakie zmiany nadejdą w związku z przejęciem nas eurocashu ?

Pati

No to mają nas ...

Delikatesy Centrum

No moi drodzy jeszcze kilka dni i obudzimy się w rzeczywistości pod tytułem Delikatesy Centrum...

@Delikatesy Centrum

zmienią logo?

AGA
@ja

TAK...

Wrrrrrrr!!!

gwizdek, A cos Ty się tu tak rozszalał i jeszcze na dodatek udajesz nie tego kim jesteś i podpuszczasz uczciwych ludzi do zwierzeń? Wszyscy wiemy kim żeś jest chłopie!

@Wrrrrrrr!!!

Ja niewiem

@Wrrrrrrr!!!

Bardzo się mylisz :) wrrrrrrr!!! I to nie jest ważne kim jestem ja lub ktoś inny, lecz to co mówimy o firmie i ludziach. Cenię jedno i drugie, z tego powodu tu pracuję. A jeśli komuś jest źle... ( Pani Wrrrrrrr!!!)rynek spożywczy jest wielki.

Wrrrrrrr!!!
@gwizdek

A skąd Ty wiesz, że ja jestem Pani? Wygadałeś się chłopczyku.

gargamela

A może pozew zbiorowy o nadgodziny?

Zk

W wielu firmach przyznając bony świąteczne bierze się pod uwagę zarobki domowników, nie tylko w eko .cały czas narzekacie na zarobki. Fakt D... Nie urywaja , ale ja jako zastępca wcale nie Mam dużo więcej od pos A odpowiedzialność większa, praca na sklepie i w biurze. Nie wychodzę z pracy o 14:00 tylko ok 16:00 a płaca mi też tylko za 8 godzin. I wcale w eko nie jest tak źle trzeba tylko chcieć pracować

@Zk

zastanawia mnie to ..dlaczego pracujecie wiecej niz 8h skoro sa dwie zmiany jesli pierwsza zmiana czegos nie da rady zrobic robi to druga......8h i ani minuty dluzej!! kazdy ma rodzine.

Pracownica r1

Powiem Wam szczerze ze co do regionalnych jest to prawda. Sa niby po to zeby nam pomoc w podnoszeniu sprzedazy i w roznych problemach z ktorymi borykamy sie na co dzien. Jak jednak ma taka regionalna nam pomoc w sytuacji gdy boi sie swojego przelozonego - czyt. dyrektora bedacego nad nia - jak diabel swieconej wody. Oczywiscie wszystkie nasze problemy sa z powaga i skinieciem glowy przyjmowane. Na tym sie jednak konczy. Sprawa wydaje sie za kazdym razem kiedy dyrektor przyjezdza na sklep i rozmawia z pracownikami i robi wielkie oczy na to co sie od nas dowiaduje, a co bylo kilka razy zglaszane regionalnej. To czyli nie rozumiem. Albo, albo? Klamanie w zywe oczy, ze ze sprawa nie da sie nic zrobic. Poprzez pisk , bieganie po sklepie,ciagle straszenie kontrolami niestety wiadomosci otrzymane od pracownikow nie przenosza sie wyzej. Trzeba bedzie zaczac pisemnie informowac o sytuacjach zainstnialych na sklepie dyrektora.

Ewat

Przyznam,że z ciekawości weszłam na forum,żeby zobaczyć co w starej firmie się dzieje.Niestety z tego co widzę przez ostatni rok zmian niewiele.Pracownik nadal zarabia mało jak na wymagania firmy.Jak już ktoś pisał wcześniej praca w Eko dobra do zdobycia doświadczenia.Ja wyszłam spod skrzydeł Pana Marcina i powiem szczerze wiele się od niego nauczyłam.Dużo jego pomysłów realizuję teraz na nowym sklepie,który powstał na miejscu Eko.Warto mieć oczy i uszy otwarte i nie traktować regionalnych jako kogoś kto się tylko czepia bo są to ludzie,od których można się wiele nauczyć .Nam się udało,pracujemy w tym samym lokum,w zgranym zespole.Wyciągneliśmy wnioski co w Eko było nie tak,wykożystaliśmy dobre pomysły już sprawdzone za czasu Eko,trochę świeżości i mamy fajny sklep.Szkoda tylko,że Eko nie widziało w nad potencjału.Bo jak się okazuje z nowymi ladami można walczyć z Polo Marketem i Biedronką trzeba tylko ,aby zarząd przestał oszczędzać tam gdzie się da.Panowie z zarządu, nie można mieś w sklepach starych lad na mięso i kazać personelowi sprzedawać wszystko świeże, kiedy temperatura w chłodni 10 na plusie, nie tędy droga.Życzę Wszystkim pracownikom odwagi do przejścia do innych sieciówek.Myślę,że nigdzie tak żle nie zrobicie ,a szkoda doświadczenia bo co jak co,ale pracownik który wyszedł z Eko jest naprawdę dobrym pracownikiem.Tak więc odwagi,trzymam kciuki i Wesołych Świąt.

Ewat

gwizdek

Jesteś mądrym Człowiekiem MR-X ale w tym temacie się z Tobą "nie" zgadzam! Osoby które zarabiają najmniej (w podliczeniu rodzinnym) otrzymają po 200zl (i właśnie im się to należy!, a swój bon oddam osobiście jednemu z nich) te co mają sporo więcej to dostaną 100zl a to też przecież spora wartość! Jeśli policzyć wartość bonów rok do roku to jest to 100% - w czym jest "mało"????? Bo inne firmy mają Więcej- Może tak a może i nie! Doceniajmy to co jest , to co się zmienia! porównuj się do gorszych (że masz lepiej a nie do lepszych że masz gorzej!) Są ludzie którzy NIE doceniają podwyżek,dodatku,premii,nagrody, bonów-zawsze będzie " MAŁO" Nieważne ile będzie....zawsze na "nie" , zawsze zbyt mało! Bądź tym który jest Szczęśliwy z tego co ma a nie z tego że ma 200zl Więcej i jest Nieszczesliwy!

@gwizdek

Gwizdek dziękuję za komplement. Jednak moim zdaniem jest to tzw. PREZENT ŚWIĄTECZNY i wszyscy powinni dostać po równo... Równie dobrze można by było przeliczać wypłaty. Ktoś ma w domu więcej to ma dostawać mniej? Takie jest moje zdanie i oczywiście możesz się nim nie zgodzić , a ja to jak najbardziej szanuję. Pozdrawiam.

Zk

Gwizdek, ja też się z Tobą zgadzam. Niestety osoby którym nie chce się pracować uważają,że sie czepiamy. A premie potem chcą tylko pytanie za co ?! Pracować sie nie chce aktywnej sie też polecać nie chce A towar najlepiej wywieźć na magazyn zamiast ruszyć głową i pomyśleć gdzie to wyłożyć. Co do bonów to lepiej dostać 150 niż 80 prawda ?

@Zk

Oczywiście , że lepiej dostać 150zł niż 80zł, tylko moim zdaniem sytuacja materialna pracownika nie powinna być brana pod uwagę... Trochę dziwny przelicznik.

gwizdek

... i specjalna, idywidualna Wiadomość dla "Wrrrrrrr!!! - jestem mężczyzną ale nie tym którego Oczerniasz!!! ... znajdź pozytywy swego życia, doceniaj ludzi, myśl pozytywnie-bo życie zje cię tą samą nienawiścią którą siejesz! (mam nadzieję że to nie jest zbyt skomplikowane dla Ciebie)

@gwizdek

Wszystko ok, tylko co do tych dużo wyższych bonów na święta to trochę przesada, bo 100,150 i 200 zł to nadal szału nie ma, a i tak zapewne większość pracowników dostanie 100 lub 150zł...

gwizdek

.... i dlaczego osoby które cenią swoją pracę i Ją Lubią są atakowane??? A może ktoś napisze pozytywnie o konkursie w którym można wygrać sporo "słówek", lub o dużo Większych bonach na święta!!! .... czy to nadal dla "pesymistow" zbyt mało????

gwizdek

Zgadzam się z Tobą Zk ! To trochę przesada! Fakt , wielu pracowników zarabia "najniższą" ale nie wszyscy! (w innych firmach też jest Najniższa!). Pracy jest sporo, szczególnie teraz-ale ktoś, kto pracował w Lidlu lub biedronce (i zobaczył ... co to praca ponad siły! Nie napisze że w Eko jest ciężko! i co znaczy "szybko kasować" i "szybko wyłożyć dostawę"-dla mało zorietowanych...EKO to miód i malina!). Regionalni (oczywiście nie wszyscy!) to ludzie którzy starają się podnieść sprzedaż i pomóc! A nie znęcac się psychicznie i fizycznie (jesli ktoś tak myśli...to przykre bo ci ludzie mają swoją pracę do zrobienia, Często mają rację i sprzedaż rośnie, a dla niektórych jest to tylko czepianie się! ) ....w Eko "każdy pracownik" jest inny, indywidualny i bez znaczenia stanowiska- "wyjatkowy", tych których znam..."doceniają" to co Mają, lubią swój sklep,pracę i kolegów.

ciekawa?
@gwizdek

Czytam to co Pan pisze i to co piszą inni i wydaje mi się że pracujemy w różnych firmach. Dlaczego firma ma tak mądrych ludzi i tak do...D. Bardzo lubię swoją pracę ale też mam taką co wejdzie na sklep z nosem na kwinte, posiedzi z inną regionalną w biurze albo na telefonie a potem wypisze 15bzurnych rzeczy nie mówiąc dlaczego było nie dobrze,nic nie pomoże bo nie ma czasu albo zapomniała. Nie mamy jak powiedzieć o naszych problemach bo nie ma czasu. Ja wiem ze są tacy co bardzo pomagają i znajdą czas i im zależy na sklepach i pracownikach i szanują wszystkich a nie tylko kierowniczki i że chce się pracować z uśmiechem,ale to jest rzadko. A może Pan zdradzi gdzie Pan jest szefem bo ja bardzo bym chciała mieć takiego regionalnego i prawie cały nasz sklep.

Zk

Chyba przesadzacie trochę .

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.