Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

I cisza nastała

Olga
@Szakalaka

Cisza nastała bo ludziom brak słów na to co się dzieje w tej firmie. Brak słów i szkoda słów.

@Olga

Wiem wiem Mi tez ręce opadają A wie ktoś może od kiedy loga mają zmieniać ,wydłużać godziny otwarcua sklepu itp ? Ogolnie jest cisza okrutna z kazdej strony

@Szakalaka

Cisza bo pewnie polowe sklepow zamkna.

Dziś umocniły się słowa "Jaka płaca, taka praca...". Brak słów do tego co się wyprawia w tej firmie.. A w Krynicy to już w ogóle.

Do Prezesa

W tej firmie nigdy nie będzie dobrze i pozytywnie , kiedy rezygnuje się z uczciwych , starających się pracowników , a pozostaj (usunięte przez administratora) w tym (usunięte przez administratora) na stanowiskach kierowniczych).Wiem , co piszę.Pozdrowienia dla uczciwych pracowników .

jo
@Do Prezesa

na ks nikt nie odwazy sie powiedziec złego słowa bo nikt mu nie uwierzy!

Do Prezesa
@jo

Dlaczego zakładasz z góry , że wszyscy są niewiernymi Tomaszami ?

jo
@Do Prezesa

a dlaczego sama nic z tym nie zrobiłaś?bałaś się?

Szakalaka

Wie moze ktos dlaczego dodatki motywacyjne sa dawane do 30 czerwca ? Tak samo jak umowa na kierownika lady ?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

A Gwizdka brak

@Szakalaka

Jestem :) -inwentaryzacje częściowe zawsze są dobre (stany są wyrownane, łatwiej wykonać zamowienia, nie ma wirtualnych ilości ) -dodatki są przyznawane na Określony czas ( to mogła być data również maj lub lipiec ale dodatki są przyznane na 6 miesiecy) -"protest zbiorowy, związki zawodowe"? To nie jest dobre rozwiazanie.

@gwizdek

Milo ze jestes dobry duszku☺ No wiec dodatki ,dodatkami a co z umowami dla obslugi lady tez na pol roku - dlaczego nie rok , czy jest tonod xzegos uzaleznione? Hmm i jeszcze jedno mam pytanko dlaczego tylko jedna osoba z obslugi lady dostala 2200 a druga juz nie skoro tak samo sie staraja i "jada na tym samym wózku "

los
@Szakalaka

z tego co wiem 2200 ma kierownik lady a przypominam ze kierownik lady ma te same obowiazki co ks.

@Szakalaka

dodatki sa w aneksach a reszta pozostaje bez zmian i nie moze byc inaczej.

zk
@los

takie same obowiązki jak ks ma zks, a nie kierownik lady. on zajmuje się tylko ladą a nie całym sklepem.

los
@zk

najpierw przeczytaj umowe a potem pisz!

zk
@los

po pierwsze to nie krzycz, a po drugie też mam w sklepie kierownika lady i wiem co robi. jakos nie słyszałam, żeby kierownik lady, wprowadzał dokumenty, odpisywał na e-maile, robił rozpiski, robił zamówienia na sklep czy ,,bank,, i inne rzeczy które robi ks czy zk. to co w umowie a to co w rzeczywistości to dwie różne bajki.

monia ks
@zk

U mnie tez kierownik lady robi szystko to co ks i zk .

Wrrrrrrr!!!
@gwizdek

-"protest zbiorowy, związki zawodowe"? To nie jest dobre rozwiazanie. A dlaczego baranku uważasz, że to nie dobre rozwiązanie? Ja i prawie wszyscy pracownicy EKO uważają , że jest dobre.

soso

Związek zawodowy założyć może to coś da...

Witam. Czy miał już ktoś inwentaryzację przeprowadzaną przez nowych właścicieli? Jak to wygląda naprawdę?

Zk
@ja

Firma zewnętrzna ma chyba to robić, a nie pracownicy .

@Zk

Niby tak ale skoro co tydzień wymagają jakąś inwentaryzacje ta za chwilę pracownicy policza cały sklep.

gwizdek co ty na to?

MR-X

Witam. Eko płaci mało, bo po co mają dawać więcej, jak i tak za taką stawkę też mają pracowników i nikt się nie odzywa tylko wyżala się na forum... Nikt się nie przeciwstawia, nie ma żadnych strajków to po co dawać więcej kasy, jak za taką też pracują i jest ok... Nie mam racji???? Wychodząc z założenia, że miał bym swoją firmę a w niej 100 pracowników, którzy pracują za 1000zł/miesięcznie i siedzą cicho, to po co mam im podwyższać pensje np do 1300zł i tracić kilka tysięcy złotych. Jak pracują to niech pracują, proste prawda? To tylko przykład ale jakże prawdziwy... Jeśli duża ilość ludzi na raz się nie przeciwstawi to będą tak płacić aż do usra... śmierci. Tym optymistycznym akcentem kończę i życzę miłego weekendu oczywiśie spędzonego w Eko :)

@MR-X

zburz sie a wypowiedzenie masz od reki:(

MR-X
@sos

Wiadomo,że jedna osoba nic nie zdziała... Jeśli masz kilka tysięcy pracowników, a zwolnisz jednego nie odczujesz różnicy, a braku tego pracownika nie odczuje prezes , dor czy kr tylko załoga na sklepie... W tej firmie pomoże tylko i wyłącznie sprzeciw kilkudziesięciu/kilkuset osób naraz...

@MR-X

tylko jak to zrobic....

Olga

Podniecacie się, 100 zł więcej, łaskawe EKO dało, popatrzcie sobie, ile zarabiają w LIDLU, po 3 tys. brutto ma zwykły pracownik, a tu? wyzysk na ludziach i tyle, non stop pretensje kierownika regionu, tabeleczki, wykresy, grzebanie w komputerze... a najlepsza regionalna p. I.W, którą serdecznie pozdrawiam, dobrze zwalnia ludzi tłumaczeniem "młode i niedoświadczone". Mam nadzieję, że DOR w końcu przejrzy na oczy i pierwsze co zrobi, to zwolni niekompetentnych kierowników regionu, bo jak widać, awansować jest łatwo, ale potem na "stołku" dostaje się lekko do główki :)

@Olga

Hm co do k. Regionalnych to podpisuje się pod tym , do wczoraj pracowałam jako z-ca zamiast aneksu otrzymałam wypowiedzenie z głupawym uzasadnieniem, wróciłam do Eko po prawie rocznej przerwie sklep ledwo prosperował po wspólnych wysiłkach wraz z kierownikiem I kierownikiem lady podnioslyśmy sklep, wrócili starzy klienci, obroty poszły w góre a I za tym spadły straty . Podziekowanie za tród I wysiłek -wypowiedzenie !

to jest podziekowanie dla wszystkich ktorzy w ta prace wkladaja serce,staraja sie poswiecaja dbaja bardziej niz o swoje, taki DOR pan i władca!zero szacunku do pracownika nie wysłucha bo to on zawsze ma racje, zwolni porzadnego pracownika a zostawi takiego ktory cicho siedzi i tylko mu przytakuje.

Zk

U mnie jeszcze nie ma .

zocha

aneksy doszly! jak z dodatkami?

lolek

ile zarabia z-ca kier w eko szczerze.......

zastępca

2300 brutto

Narazie mam 2.200

@...

Nie sory mam 2.100 a teraz ma być chyba 2.300

Ja mam 2000 Od tego roku nie wiem ile

Niby 200 zł więcej mamy dostać

@...

W piśmie od zarządu było że 2300 hmm ciekawe ile w tym prawdy .

@Szakalaka

Zastępca ma 2300 + dodatek. aneksy- z pewnością Dojdą :)

Dziękuję

@gwizdek

Ile mają czasu na dostarczenie w/w aneksów.?

Myślę,że juz powinniśmy mieć

kierownik lady
@gwizdek

jest 20 styczen zadnych aneksow zadnych dodatkow tak naprawde nie wiemy ile dostaniemy.

kierownik lady

@kierownik lady

Kierownik lady ma mieć chyba 2.200

@kierownik lady

Może wyszli z założenia że im mniej wiemy tym lepiej śpimy. Od nas wymagają coraz więcej a oni nawet z takich podstawionych rzeczy nie mogą się wywiązać. Dla nich to może tylko papierek a dla nas jest on jednak istotny ! Przecież nie od wczoraj wiedzieli że przechodzimy do eurocasch mogli przygotować aneksy prędzej...

M

Zawsze można się w biedronce zatrudnić. Nikt w eko nikogo na siłę nie trzyma . Choć przyznam wierszyk bardzo prawdziwy.

zainteresowany
@M

pytacie jakie zmiany wejda w związku z przejeciem firmy przez Eurocash...? otóż...bedzie mozna sie spodziewac tego samego ,tyle ze pod inna nazwa...w dzisiejszych czasach pracownik jest traktowany przedmiotowo...podmiotowość zaginęła razem z szacunkiem wobec osob tak ciezko pracujących..moznaby napisac prace dyplomowa na temat pracy sprzedawców,zwlaszcza w sklepach spożywczych...moze taki sposob otworzylby oczy " wladzy wyższej" ...

Anonimek :)

Krótki wierszyk o eko :) Ze spuszczoną głową powoli, idą pracownicy z ekowskiej niewoli. Kręgosłupy wysiadają! Nogi nabrzmiewają! Ale oni się nie poddają.! Usiedli wyczerpani w domu, na nic już siły nie mają, a nazajutrz znowu podążać do niewoli mają. Na półki towar wykładają z klientami się użerają a prezesi i tak to gdzieś mają cyferki nade wszystko przekładają. Dziewczyny tony mięsa przewalają kolejki po nabiał sięgają a prezesi i tak marne miny mają. Premii pracownikom nie dają, bo normy nie wyrabiają. Normy perfidnie zawyżają i pracownika za nic mają. Gdy nie chorujesz, starasz się i wiele lat już pracujesz, to w dowód uznania dyplom w czarnej ramce otrzymujesz. Niech prezesi za nasze premie bawią się i radują, bo w drugim życiu srogo tego pożałują.

Szakalaka

Dziś było jakieś zebranie macie już jakieś informacje od kr czy jakieś zmiany nastąpią czy coś się zmieni u nas pod skrzydłem eurocasch?

sen
@Szakalaka

noooo zamkna troche sklepow.

@sen

Kilka napewno

Jakie wymogi zatem należy spełnić , żeby otrzymać dodatek motywacyjny i kto decyduje o jego przyznaniu ?

As

Pracuję w Eko już parę lat, ale dodatku motywacyjnego na oczy nie widziałam.

gargamela

Po co gorączka? Za jedną, dwie wypłaty będzie pewnie nowy Zarząd, nowi Dyrektorzy itd. Wszystkie obecne ustalenia dotyczące wynagrodzeń będą modyfikowane przez nowych ludzi i dostosowywane do standardów EC.

Wiem , że dodatek motywacyjny przysługuje za frekwencję. U mnie frekwencja wzorowa , a dodatku nigdy na moim odcinku i w portfelu nie było. Może Gwizdek wytłumaczy dlaczego ?

gwizdek

Dodatek nie jest przyznawany za frekwencję i o jego przyznaniu i wysokości nie decyduje regionalny. W piśmie jest informacja "Kierownicy Regionu przekażą wraz z aneksami informacje o dodatkach"

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.