Opinie o Lama Gold w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lama Gold. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lama Gold o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lama Gold w Polska

mono

Czy ten activ consulting o którym tu piszecie jest wypłacalny ? moge tam isc do roboty i nie wiem czy się zgodzić

prawda
@mono

nie nie idz,bo jesli tutaj szukasz odpowiedzi to zle to o Tobie swiadczy a w activ takich nie potrzebujemy...

stary klient

Chcę dokupić topper 160/200 i nie wiem z kim się skontaktować. nikt nie odbiera telefonóe. Brakuje mi jeszcze tych nowych poduszek małych z z nowoczesnym wypełnieniem visco kaszmir. szukam na prezent ślubny i nie wiem gdzie kupić. Inni mnie zbywają. smutne bo nasza rodzina jest starym klientem. już się przyzwacziliśmy. Jeszcze zestawy wypoczynkowe dla wnuczeklkPłacimy gotówką tylko jakn to zrobić Jak się nie da po chociaż powieedzcie. Nie chcemy tych innych badziewi rzekomej konkurecje

2+1

Masakra.Zostali ludzie bez braku kompetencji.Siedzą pierdzą w stołek i za to dostają kasę.Jak za czasów komuny"czy się stoi czy się leży kasa się należy" Nie będę wymieniać nazwisk,bo nie zniżę się do ich poziomu.Obiecali i co??????????? Nic z tego nie mamy.Zostaliśmy z niczym.Do samego końca robiliśmy wszystko,aby było jak najlepiej. A teraz mamy podziękowanie.Ale kij ma dwa końce i nasza krzywda wróci do nich z podwojoną siłą

lama gold z Poznania

to tam jest teraz Gł. Księgowym

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Lama Gold? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Paweł Makowski

Pracowałem przez 3 lata jako asystent, z Poznaniem styczność miałem raz w tygodniu. Jeżeli chodzi o "naszą" ekipę to bez zarzutów.kontakt z przełożonym na poziomie zadowalający. Wiadomo przełożony = wróg. Pani prezes w miarę możliwości życzliwa, dyrektor otwarty na wszelakie pomysły, trener Andrzej-5. Zdobyłem ogromne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i tego nikt mi nie zabierze. Aaaa, no i kurierzyyy.(auuuaaa).

Uważaj

Firmy Lama Gold już zasadniczo nie ma, ale jej właściciel ma drugą, w której stosuje te same zasady nabijania pracowników w butelkę - nazwa tej firmy to Activ Consulting - nie dajcie się nabrać

ja1989znMsie

najbardziej dziwi mnie jak mozna cos kupic z marza wynoszaca kilka set procent, a takze jak mozna sprzedawac. gdybym kupil torebki cukru po 2 zl i kazal wam chodzic po domach sprzedajac je po 15 zl az kazdej sprzedanej mielibyscie 3 zl dla siebie to co tez byscie chodzili? jak tak to prosze o kontakt dam wam taka prace

Estia

Pani określana mianem "dyrektor" E.L. to prawdziwa kreatura człowieka, pozbawiona skrupułów, kultury, manipuluje i oszukuje, kłamie i bezlitośnie traktuje ludzi jak śmieci, perfidnie śmieje się w twarz. Jeśli kiedykolwiek widzisz ogłoszenie tej firmy, omijaj szerokim łukiem. To miejsce gdzie zniszczono wielu ludzi, zdeptano ich godność. Oby tak jak napisał ktoś wcześniej, dopadła ją taka sama podła osoba w przyszłości, jakim jest ona sama. Pani Ewelino każdy zostanie kiedyś rozliczony, a Pani zapomniała być człowiekiem, smutne.

ADA

BRAK KOMPETENCJI.MANIPULOWANIE,KŁAMSTWA,NIEDOTRZYMYWANIE SŁOWA,ZWALANIE ODPOWIEDZIALNOŚCI NA INNYCH,WYZYSKIWANIE.KAŻDY KTO TAM PRACOWAŁ NA PEWNO ZGADZA SIĘ Z TYMI SŁOWAMI.PAN DYREKTOR NIEOBLICZALNY,SZUKA JELENI ABY PRACOWALI ZA NIC.

Hypnosis

Pani Prezes w białych rękawiczkach, pozbawiona klasy i honoru, aby podziękować za lata wiernej pracy osobom, które w dużym stopniu pracowały na jej wycieczki w góry, to smutne. Pani Dyrektor Operacyjna,(usunięte przez administratora) ma nie tylko twarz konia, ale przede wszystkim jego mózg, a może nie ma? Klasa = 0, Kultura = nie nabyta, poczucie humoru - 100. Nie wiem skąd tacy ludzie się biorą, oby i ją dopadła kiedyś taka prymitywna kreatura jaką sama jest. Smutne.

amen

No i wywalono ostatnią grupę najwierniejszych robotnic z telemarketingu. Starszawa pani Prezes nie chciała sobie tym brudzić pomarszczonych rączek i udała się na narty zagraniczne. Zwolnienie rozdawała z uśmiechem kobieta o twarzy konia Ewelina. Wielka klasa...ale czego można spodziewać się po tym zwyczajnie prymitywnym Zarządzie.

MARIA55

26.01/15 w Chojnicach miało odbyć sie spotkanie z firmą LAMA GOLD. Niestety spotkania nie bylo, bo zostalo 2 tyg. wczesniej odwołane. chamstwem jest ze strony firmy niepowiadomienie o odwołaniu zaproszonych gości. Tak właśnie traktuje się potencjalnych kontrahentów, którym złodziejsko wciska się towar w cenie 600% wyższej. Wiele jest na rynku podobnych firm. Ludzie, nie dawajcie sie oszukiwać!!! Bądźcie madrzejsi od nich. Celowo wybieraja ludzi starszych, bo łatwiej jest nimi manipulowac. Te same towary na allegro kupicie za 300-600 zł. Więc nie stosujcie względem siebie powiedzenia POLAK MĄDRY PO SZKODZIE...

paweł
@MARIA55

Firma już padła. Teraz oszukują w Rosji, na Białorusi i zaczynają w Rumuni. U nas już nikogo nie oszukają przynajmniej. Mam nadzieję, że tam ich popędzą....a potrafią....

ex

Potworne pijawki....aż żal. Oby Wam się to zwróciło ...Pani prezes i panie dyrektorze Generalny...Podłość wraca....i już mi was żal.

upss

Z niej to prawdziwa Littewska krowa była....nie obrażając krów. Jeden wielki Brak....taktu,wiedzy,gustu,polotu etc.etc.

ex-lamowiec

No przy takiej Dyrektor Operacyjnej....zabieg musiał się skończyć zgonem Firmy. Ciekawe kogo teraz będzie niszczyć jej prymitywizm,głupota i TOTALNY brak kompetencji?

civi

i po lamie...ehhh

trrr

fakt, jest wielka:)ale czym ona ma rzadzic jak tu już nic nie zostalo?i fakt, nie szanuje ludzi,. strach isc do kadr.

Niedawno zwolniona

Rządy przejmuje wielka Pani Dyrektor z pierwszego piętra Teraz zobaczycie jakim (usunięte przez administratora) jesteście, ona wam dopiero pokaże gdzie jest wasze miejsce w szeregu. A kasa? Jaka kasa, przecież Wy nic nie zarobiliście w tym miesiącu

Forum takie anonimowe, Internet taki bezpieczny

Zawsze na tego typu forach bawią mnie takie wpisy jak powyższy "lulu". Brak odwagi aby podpisać się imieniem i nazwiskiem, ponieważ wtedy każdy by wiedział, z jakiego powodu dana osoba już w firmie nie pracuje i czyim "pupilkiem" była.

Adi

Płacą grosze, dzwonisz do ludzi z wciskaniem mówiąc kolokwialnie kitu. Biedni starsi ludzie myślą, że pościel wełniania spowoduje, że wyleczą się z chorób, a ty siedzisz i nad tym myślisz... Wyprodukowanie garnków nie kosztuje nawet 500 zł. (wiem kto dla nich je robi),a sprzedają je za 7 tys., albo i więcej. Moja mama widziała w promocji w Almie porządne szwajcarskiej firmy i dużo tańsze. Praca tam, to koszmar, a starszych ludzi mi żal, że ze skromnej, ciężko wypracowanej emerytury płaca krętaczom, którzy myślą, że mają biznes korporacyjny. Pracowałem tam kiedyś, a moja pani koordynator nawet nie potrafiła obsługiwać exela... Wyobraźcie sobie co tam za ludzie pracują i m uważaja się za panie kierownik... Z wypłatą zawsze się spóźniają i nie wiem czy co do grosza nam się nigdy nie zgadzała... Dajcie sobie spokój ludzie Amazon płaci 1500 zł. i macie święty spokój. Pracuje się 10 godzin, ale 4 razy w tyg. czyli można nawet ze szkoła połączyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Lama Gold - Polska

• Jak się pracuje w Lama Gold?

Zobacz opinie na temat firmy Lama Gold tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lama Gold