Opinie o Trenkwalder Partner Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Trenkwalder Partner Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Trenkwalder Partner Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trenkwalder Partner Sp. z o.o. w Wałbrzych

Polak Nowy wpis

Naj gorsza agencja : towarzyska : w Wałbrzychu oferują pracę od zaraz ale nie informują o tym że to praca sezonowa to jeszcze osoba rekrutująca jest z Ukrainy to już przesada nie mam nic do nich ale my Polacy w własnym państwie powoli tracimy pracę a oni robią co chcą, zero kultury do Polaka. Praca od zaraz a jak koniec umowy to podejść i się rozliczyć , bonów jakich bonów oni nic nie wiedza o bonach pod wyszki w firmie jakie pod wyszki masz tyrać jak morawiecki powiedział za michę ryżu (usunięte przez administratora) nie firma z dala od nich Trenkwalder Wałbrzych to nie porozumienie.

Co jaki czas w Trenkwalder Partner Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Anonim Nowy wpis

Nie

And124 Nowy wpis

Witam pracowałem przez pod firmę Trenkwalder w październiku w faurencji na fotelach i dziś mamy grudzień do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenie pani Justyna. P stwarza problemy pracowałem 4 dni w tym sobotę bo nam kazali przyjść A to był dzień wolny i w niedzielę nocka nagle te dni pani Justynie znikły odpisywałem listę A z powodu choroby musiałem z tej pracy zrezygnować czekam na kasę od października czy to jest utrzciwie pani Justyno nie jest pani bogiem inspekcja pracy się ukłoni masakra nie polecam tam pracy

and123

WITAM NIE POLECAM TAM PRACY

@and123

Dzięki, że wypowiedziałeś się na forum, ale chciałabym również z innymi użytkownikami wiedzieć, dlaczego posiadasz takie zdanie na temat Trenkwalder Partner. Pamiętaj również, że przy dodaniu opinii, możesz zaznaczyć w jakim dziale pracowałeś. Konkrety bardzo nam pomogą.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Trenkwalder Partner Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wałbrzych
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Wałbrzych
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Pani Anetka zawsze pomocna. Nawet jak ma dużo na głowie to zawsze mi pomogła. Pozytywny duch wałbrzyskiego biura, zawsze uśmiechnięta. Pozdrawiam

Sylwia

Na portalu internetowym służącym do zamieszczania ofert zatrudnienia znalazłam pięć od Trenkwalder Partner. Obecnie firma poszukuje do oddziału w Wałbrzychu osób chętnych do pracy na następujących stanowiskach: Inżynier/Automatyk aplikacji elektrycznych Operator transportu wewnętrznego/Operator wózka widłowego Operator Produkcji Operator logistyki - Magazynier Pracownik produkcyjny Czy ktoś z obecnych pracowników podpowiedziałby, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby wypaść jak najlepiej?

wch

Moim zdaniem wszystkie agencje HR powinny być tylko pośrednikami pomiędzy osobami poszukującymi pracy a a pracodawcami i tylko za to JEDNORAZOWO otrzymać za tą usługę wynagrodzenie. To co dzieje się dalej to już prywatna sprawa obu zainteresowanych stron. Czy np. idąc do prawnika płacimy mu kilka razy za to samo bo znalazł sposób na najkorzystniejsze załatwienie naszej sprawy ?

Janana
@wch

@wch, agencje zatrudnienia dzielą się na takie, które zajmują się całą obsługą procesu zatrudnienia i potem opieką nad pracownikiem, a także na takie, które - tak jak właśnie mówisz - dostają jednorazową opłatę za przeprowadzone zlecenie. Poszukaj w Internecie hasło "Rejestr agencji zatrudnienia (KRAZ)" i tam będziesz mógł wyszukać sobie te drugie, które zatrudnią Cie bezpośrednio u pracodawcy. Powodzenia :)

Sylwia

@Zenek czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl w bardziej precyzyjną wypowiedź? Czy obecnie są prowadzone rekrutacje przez firmę Trenkwalder Partner i ktoś z Was posiada wiedzę na ten temat? Dzielmy się swoimi opiniami, bez względu na ich charakter, ważne, by zawierały obiektywną treść.

Zenek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

gość

to jest firma która dyskryminuje ludzi co chcą iść do pracy ponieważ nie mam palców lewej ręki to powiedzieli mi że inwalidów nie przyjmują tylko pytanie co mają palce po pracy na wózku widłowym gdzie ja przez ponad rok dżwigałem paczki po 20-30 kg a jakiś lekarz powiedział że mam słaby ścisk więc dla mnie to dyskryminacja przyszłego pracownika który chciałby pracować uczciwie

Sylwia

@Bożena, w dobie Internetu nie wszyscy zainteresowani pracą decydują się na kontakt telefoniczny lub osobistą wizytę w biurze. Na forum GoWork.pl mogą uzyskać informację - także te oficjalne, bezpośrednio od firmy, bez wychodzenia z domu i większego wysiłku. Pogratuluj od nas Twojemu synowi. Czy zdradzisz nam na jakie stanowisko aplikował? @sek, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy?

Sylwia

@Pracownik, @Tomasz G, @Kristof, dziękuję za Wasze opinie, ale przypominam, że wątek dotyczy Trenkwalder Partner w Wałbrzychu. @Karol, zdecydowałeś się podjąć pracę? Jeśli tak, to napisz proszę, czy jesteś zadowolony. @Zadowolony z agencji, możesz napisać coś więcej na temat pracy poprzez Trenkwalder Partner i warunkach, jakie są oferowane? W Wałbrzychu nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale myślę, że warto śledzić stronę internetową, aby nie przegapić nowych ofert, gdy już się pojawią. A może ktoś z Was niedawno aplikował?

Bożena
@Sylwia

Najlepiej jest dzwonić, z tego co się orientuję to mają dużo ofert. Ostatnio mój syn był osobiście i zasypano go propozycjami do różnych zakładów. Także moja rada : dzwonić lub udać się osobiście do biura.

Karol

Podpowiedzcie jak się pracuje z agencją?

@Karol

Wałbrzych nie wiem ale ja pracuje przez nich w Legnicy i jest ok problemów nigdy nie było

Tomasz G

Potwierdzam ja tez nie narzekam

Kristof
@Tomasz G

Ja tez w Legnicy przez nich robię i jest spoko.

sek
@Karol

wszystko jest ok

Pracownik Faurecii

Jak każda agencja ma + i -. Umowy co 2 tygodnie, raczej jest to normalne w umowach tymczasowych. Panie z Uczniowskiej zawsze proponują aktualne oferty pracy, są miłe i zawsze pomogą w potrzebie. Pracowałem już przez nich w 4 zakładach. Kasa taka sobie, ale to nie wina agencji. Takie stawki mają zakłady pracy, które same z siebie nie zatrudniają. Przerabiałem już zatrudnienie po 5 miesiącach bezpośrednio przez Faurecia i stawka taka sama. Ja tam polecam, co do obsługi brak zastrzeżeń, co więcej życzyłbym sobie więcej takich konsultatek w każdej agencji pracy.

Zadowolony z agencji
@Pracownik Faurecii

Pozdrawjam pania Ole z uczniowskiej. Zawsze pomocna, odpowiada na pytania i odbiera telefon co sie zadko zdarza. Troxhe slabe te stawki w tej faurencji ale zawsze robota jest.

SSS

Uwaga, bo kłamią na rozmowie rekrutacyjnej do Faurecii, że premię 30% się dostaje tylko i wyłącznie za frekwencję. Ta premia jest za wydajność i inne rzeczy i początkujący jej nie dostają. Ocena mierny - za marnowanie czasu kłamstwami.

Robert
@SSS

Jakoś ja zostałem o tym fakcie poinformowany dokładnie. Może problem z słuchania ze zrozumieniem się kłania.

SSS
@SSS

No ciekawe kto, teraz wam przyjdzie do pracy, jak teraz na forum Trenkwalder przyznał, że nie ma premii 30% :)

Niezadowolony

Agencja jak każda inna, czyli syf, kiła i mogiła. Totalne szambo. Śmieszne umowy na dwa tygodnie, mimo, że pracuje już ponad pół roku w tym dziadostwie. Jak komuś się nie chce ruszać czterech liter z domu, żeby znaleźć pracę, to później trafia do takiego czegoś. Kradną, ile wlezie i zarabiają na takich ptasich mòżdżkach, co każdą wypłatę przepijają i przepalają. Niestety, pracuję, bo muszę, ale jak będzie okazja, to od razu wypisuje się z tego właśnie szamba.

nieważnie

NAJGORSZA... Niema powagi do pracowników, dzięki jakim oni mają prace. Teraz wiem że zmieniło się kierownictwo, i życzę im zmienić swoje opinie na +. W biurze na Uczniowskiej są dziewczyny bardzo mili. Była kierowniczka Beata to prosto Masakra. Ona wykorzysta ciebie i później wyrzucie jak psa, co i było w mojej sytuacji i + dodała do zablokowania w ich systemu.. i za tej persony, po opływu 6 mies. naszego konfliktu, ja utraciłam możliwość pracować na Faurecii. Bo poniwecz Pani Beata wymyśliła sobie historie na mnie ze złości i przekazała swojemu kierownictwu. Mam checz podać na firmę i na Pani do sądu, tylko zastanawiam się czy trzeba, czy lepiej sobie odpuścić.?

zloty pociag

Agencja najgorsza z najgorszych, świadomie wprowadzają w błąd, nie odbierają telefonu a potem wyłączają go, gdy chcesz coś wyjaśnić

Dama

Najgorsze skurvzysyństwo. Zarabiaja na ludziach, placa kiedy chca i ile chca. Na umowie zupelnie co innego niz w rzeczywistosci. Pracowalam juz z dwa tygodnie i dalej nie otrzymalam umowe. Wykorzystuja ludzi i naciagaja. Nie dajcie z siebie robic debili!

jacek

@Zły jak diabli, ale to chyba nie porblem poczekac kilka dni na telefon kiedy zaczynasz. Ja widziałem teraz od nich ogłoszenie jak specjalista ds. bezpieczeństwa IT. Jest umowa o pracę, a wymagania typowe: wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, doświadczenie na analogicznym stanowisku, czy wiedza w zakresie bezpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Trenkwalder Partner Sp. z o.o. - Wałbrzych

Trenkwalder Partner Sp. z o.o.