Call Point s.c.

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o Call Point s.c.

cypiska 2009-09-28 13:58:36
Super firma. Ciężka rekrutacja, ale przeprowadzona na najwyższym poziomie. Mi się nie udało przejść procesu rekrutacji i bardzo żałuję, bo chciałabym tam pracować, między innymi dlatego, że godziny pracy i atmosfera są ekstra
pracownik fabryczny 2009-09-30 17:10:20
Skoro nie udało Ci się tam dostać to skąd wnioskujesz że jest super atmosfera? Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jedyne co mogę powiedzieć że była bardzo sensownie poprowadzona.
cypiska 2009-10-05 12:37:26
Wnioskuję tak, gdyż jedna z moich koleżanek pracowała w Cal Point i poleciła mi, abym spróbowała swoich sił. Wysłałam więc swoją cv, poszłam na spotkanie, ale nie przeszłam rekrutacji.
agnes 2009-11-12 14:09:24
HEj, ja pracowałam w call point i musze wam powiedzieć ,że to naprawde ciężka praca...a atmosfera? no cóż...zależy jak na to spojrzeć. powiem tyle że 4 miesiące mnie wykończyły a wyrzucono mnie (uwaga!!) " bo jestem za dobra na stanowisko sprzedawcy a innego nie moga mi zaproponowac"...sami wywnioskujcie co to za firma
pracownik 2009-11-17 20:11:44
ja tez pracowalam tam kilka miesiecy. poczatek OK, bardzo szybko sie sypnelo, w tej chwili jest to firma krzak, nowy dyrektor przy naborze pracownikow kieruje sie bynajmniej nie glowa.. pracownikow zwalnia bez powodu. na poczatku atmosfera byla bardzo fajna, oczywiscie szybko sie to zmienilo. nikomu nie polecam
sajo 2016-04-20 22:46:12
jeżeli chodzi o kwestie tego czy istnieją to tak. Inna sprawa , że Call Point s.c. to miejsce w którym ciężko jest jednak o zdobycie nowej pracy ... prawda?
Zostaw swoją opinię o Call Point s.c. - Grodzisk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call Point s.c.