Opinie o Mega-Met Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega-Met Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mega-Met Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega-Met Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Adrian1983 Nowy wpis

Ja osobiście nie mam nic do tej firmy 3 lata temu pracowałem tam i było ok teraz zatrudniłem się po 3 latach i jest dalej ok ci którzy tam nie pracowali to niech nie piszą takich opinij,fakt faktem warunki nie są super ale da rade

Agnieszka Nowy wpis

Jaka umowę oferuje ta firma ? Można liczyć na stała posadę ?

Aaaa Nowy wpis

Nie prubujcie nawt tam isc zero warunkow kluczy czy jakich kolwiek nazedzi slusarskich socjal zero koryto w umywalni na 30 osub.jest dwuch kierownikow ale ten mlody maciek jest jak filc tepy i niemyslacy chlonny na kazde (usunięte przez administratora) starego zaluje ze pracowal tam tyle lat D

Masakra a nie firma Nowy wpis

Всем привет, кто додумался почитать отзывы о этой фирме. Не вздумай связываться с этими ворами... Лапшу на уши навесят, как хорошо у них работать, а потом пожалеете, что связались с ними!!! Всем добра

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mega-Met Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Julita

@olo na forum nie rozmawiamy o pracownikach i ich sprawach prywatnych. Przed pisaniem komentarzy proszę o zapoznanie się z http://www.gowork.pl/regulamin. Możesz powiedzieć dlaczego uważasz firmę Mega-Met za porażkę? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

olo

Popieram firma porażka-że też jeszcze ona nie upadła ha ha ha a mamuśka dalej pewno kieruje synkiem hehehe:D śmiać mi się chcę,pewno dalej szuka mu żony bo sam nie umie znaleźć he he:P

Andrzej S

Znam tą firmę od lat. Zabawne, że zawsze komentarze przedstawiane są anonimowo i to zwykle przez osoby, które z hukiem wyleciały za alkohol, kradzież, absencje czy z innych powodów. Tylko jakoś nikt nie wspomina, że większość załogi tej firmy to osoby z bardzo długim stażem, że wynagrodzenia zawsze wypłacane są na czas a ogólna atmosfera w firmie jest bardzo dobra. O tym, że przerwa na śniadanie trwa pół godziny zamiast regulaminowych 15 minut też nikt nie raczy powiedzieć. Porażką są takie tchórzliwe anonimowe komentarze a tej firmie życzę jak najlepiej.

@Andrzej S

Ty chyba na rozum chorujesz albo sam jako własciciel osobie superlatywy wypisujesz a prawda jest gorzka Ci wszyscy co tam uczciwie pracowali i nie pili alkoholu to szybko otrzeżwieli jak otrzymali pierwszą wypłatę. SYF TOTALNY popieram poprzednie wpisy bo z BHP to są w tej firmie na bakier. W tej firmie pracuje klan rodzinnych oszustów począwszy od ojca BOGDANA syna MICHAŁA (niesamowity mamlas w każdej dziedzinie potrafi tylko drzeć mordę ) i słynna mamuska TERESA straszydło ponadczasowe. A złodziejską grajfkę to opanowali do perfekcji. Każdy kto mądry i bystry łatwo dojdzie do tych samych wniosków po kilku dniach przepracowanych u tych hien . Odradzam jakikolwiek kontakt z tymi oszustami !!!

Janoska

Ja dziwię się że ta firma jeszcze istnieje...Porażka. Teraz może sam SYN coś polepszy w co wątpię -Cyc nad cycami.Lepiej by chyba wyszedł gdyby został na Uczelni,no chyba że został zwolniony hmmmmm

lew

Witam Was. Nie wiem ile w tym prawdy , ale jeśli chodzi o wynagrodzenia to ten sklep jest podobno jednym z lepszych w branży . Mam nadzieję , że dalej będą parli naprzód

Krzysztof

Jestem kontrachentem tych Panów z Mega Met to ojciec i syn, którzy są zwykłymi pospolitymi złodziejaszkami. Kazali przywięźć urządzenie zabrali je nie zapłacili a potem jeszcze wyparli się. Ale jutro czeka ich Policja i Prokurator. Ich pełnomocnik Pan Sławomir D. to także oszust i (usunięte przez administratora)

dodam jeszcze że przepracowałem tam 3 dni więcej nie dałem rady wytrzymać.

Witam wszystkich. Opiszę wam tą firmę jako były pracownik długo myślałem czy warto w ogóle wypowiadać się na jej temat jednak jeśli komuś ma to pomóż czemu nie. Więc zaczynając od początku firma jak firma praca jak praca OGROMNY SYF I BRAK JAKICH KOLWIEK PRZEPISÓW BHP. Łaźnia z sześcioma umywalkami na 30 osób jedna muszla klozetowa i tu waz zadziwię są drzwi :D jednak nie ma zamka :D sprzęt stary brak jakich kolwiek osłon czy gaśnic po prostu masakra. Jest dwóch brygadzistów jeden z hali napraw podwozi pracuje z ludźmi normalnie potrafi rozdzielić pracę nie pije, drugi całkowite przeciwieństwo dzień w dzień tatra musi być czy inne piwo nic nie robi tylko hol ernie wku rwia lata po hali jak kot z pęcherzem (specjalista od wszystkiego) nie potrafi zarządzić ludźmi nic nie potrafi. Pracownicy do pracy przynoszą swój własny sprzęt kątówki klucze i inne bo nie ma czym robić. Każdy ma inną stawkę, jest 2 dyrektorów o ile się nie mylę i tu was zadziwię zarabiają mniej od pana kowalskiego który pracuje pod nimi ;) stawki słabe wyzysk niesamowity co prawda alkocholicy znajdą tu swoje miejsce ale kurcze flaczek nie wszyscy piją nałogowo... Bym za pomniał najfajnejszą sprawą jest brak jakiego kolwiek ubrania chyba że sobie przyniesiesz z domu :D a jeszcze fajniejszą sprawą jest brak pomieszczenia do malowania malowanie odbywa się normalnie na hali a ty to musisz wdychać. Chcecie możecie podjąć pracę spróbować ja jednak odradzam.

trt

Wole pracować w sklepiku osiedlowym bo zarobisz tyle samo a nie marzniesz na dworze i nie narobisz i obsmarujesz smarem jak tam.

Pracowałem tam pare dni ale przestałem. Masakra jakaś warunki polowe dosłownie, atmosfera ciężka i robota ciężka. a robisz za grosze dosłownie. Po miesiacu pracy dorobił bym sie ubrania roboczego porządniejszego tylko, bo odliczac koszty dojazdów i jedzenia na tyle by mi zostało.

michał

upadające firma...

elek

nikt tam nie chce pracować,nie dbają o pracowników,złe warunki na warsztacie...NIE POLECAM!!!!

a ta (usunięte przez moderatora) z bióra nie życzliwa jak nie wiem co... nawet nie chce nic udzielić,żadnej informacji.... jak chcialem,zeby tylko podała mi godziny TO ZE ONA NIE JEST Upowazniona.Ogólnie podobno wszystko władzy kabluje,kobita ma jakis kompleks chyba(usunięte przez moderatora)Ogolnie nie jest lubiana u nas,wszyscy na nią narzekają...

nikt

Ta firma to porażka nie warto wysyłać żadnej aplikacji a chamstwo ludzi tam pracujących przechodzi najśmielsze oczekiwania, wiec lepiej poszukać innej lepszej pracy a takie firmy szybko upadną lub właściciel zmądrzeje i zacznie traktować swoich pracowników z należytym szacunkiem.

olek

Czy ktoś tam pracował jako dyrektor???

Zostaw merytoryczną opinię o Mega-Met Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Mega-Met Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kościuszki 3
    41-300 Dąbrowa Górnicza