Biuro rachunkowe Agga

Bielsko-Biała

Opinie o Biuro rachunkowe Agga

anonim 2011-08-08 12:17:01
Ja jestem szczęśliwa, że już tam nie pracuję, to był koszmar. Znowu szukają do pracy, to u nich normalne, bo rotacja jest ciągle, nic dziwnego(usunięte przez administratora)
Wendy 2011-08-25 19:51:08
Czyli nadal bez zmian. Pracowałam tam wiele lat temu, rada dla pracowników - przechowujcie swoją dokumentację związaną z zatrudnieniem. Nierealne jest uzyskanie jakiegokolwiek zaświadczeń po zakończeniu pracy w ww. firmie, nawet tych obligatoryjnych dla ZUS-u- właścicielka nie wie co to znaczy archiwizacja dokumentacji...
Ready 2015-03-17 16:32:52
Witam, zaprosili mnie na rozmowę do Biura Rachunkowego Agga Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, jak traktuje się tam pracownika?
Alek 2016-04-22 10:37:59
Dawno nikogo nie było, a interesuje mnie jaka atmosfera panuje w firmie Biuro rachunkowe Agga, aplikowałem do nich kilka dni temu i mam nadzieję, że się odezwą :)
Zostaw swoją opinię o Biuro rachunkowe Agga - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe Agga