CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA

Chełmek

Opinie o CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA

Anonim 2013-10-09 10:12:16
Szczerze obsługa która pracuje na kuchni cienka i nie widzę przyszłości dla przyszłych pracowników,przede wszystkim młodych pracowników. Czemu? Poza nie miłą atmosferą lekko powiedziawszy to jeszcze Ci co sprawują władze też jeszcze mniej wiedzą od nich. Nie polecam. Ale na pizzy owszem tam jest git i luz kto mądrzejszy tam idzie. Życzę powodzenia
anonim 2013-11-10 16:53:48
Praca cięzka na kuchni ,reszta pracowników ma duzo lepiej. Na kuchni rządzi "komuna" niereformowalne pracownice. Ciżemka nigdy nie ozyje bo gdy ktos próbuje ja ożywic to zostaje "uśmiercony" przez krzyk ,brak szacunku,fałsz i wiele innych podobnych cech pracy tam. To miejsce juz trzeci raz otwierane a przypuszczam że nie ostatni...
ANONIM 2014-05-23 12:15:36
PRACOWAŁAM TAM I OWSZEM PRACA JEST CIĘŻKA ALE GDZIE DZIŚ PRACA JEST LEKKA TYM BARDZIEJ NA KUCHNI.IDZIESZ I ROBISZ SWOJE I MASZ SPOKÓJ.JAK JEST DUŻO PRACY TO ZAWSZE JEST NERWOWO, JA TAM OGÓLNIE MIAŁAM SPOKO I Z WŁAŚCICIELAMI TEŻ SPOKO BYŁO. JA POLECAM.
ANONIM 2014-06-13 11:10:37
Ja polecam tam prace, jest jej dużo ale to chyba dobrze. Mi przeszkodziła odległość, reszta ok.
anonim 2014-06-18 22:24:33
Nerwowo tamjest i będzie dopóki szefostwo nie zacznie rządzić na kuchni a nie pracownicy szefostwem. Wpłaty na raty
Anonim 2015-03-18 21:49:09
Właściciele to dobrzy ludzie jedzenia nie rzaluja tu gdzie robię teraz kanapki muszę nosić , śmiechu warte. W Cizemce od czasu do czasu dorabiam jak tylko wolne mam. Ja sie tam zle nie wypowiem.
Do anonim 2015-03-19 12:13:58
Na kuchni ma rządzić szef kuchni a nie pracodawca. Bynajmniej ja znam taka gastronomię. Szefostwo zajmuje sie papierami
norbi 2016-05-19 12:27:55
szef kuchni rzadko kiedy robi cokolwiek #sc, ale faktycznie, to renoma knajpy. Tutaj chyba nie znaleźli jeszcze odpowiedniego.
Trela 2016-11-25 16:52:47
A ja polecam pracę w tej Restauracji. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie, premie. Szefostwo w porządku. Jak się komuś noga powinie to zawsze pomogą i podchodzą z szacunkiem do pracowników.
Atmosfera od jakiegoś czasu się poprawia.
Zostaw swoją opinię o CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA - Chełmek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CIŻEMKA-S.C.-RESTAURACJA