Opinie o Karolina Postupalska Restauracja Pub Ciżemka w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Karolina Postupalska Restauracja Pub Ciżemka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Karolina Postupalska Restauracja Pub Ciżemka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolina Postupalska Restauracja Pub Ciżemka w Chełmek

Kryśka Nowy wpis

komentarzy tutaj nie ma od pięciu lat? ciekawi mnie po prostu co się działo w 2020 roku, ponieważ to z tego okresu mam informację o usunięciu restauracji z rejestru. Co mogło się wydarzyć? I co z kelnerami oraz kucharzami?

Pierwszy Nowy wpis

Ludziska tak po krótce o tej pseudo firmie moje uczciwe zdanie jest niestety mega negatywne . Firma zarządzana jest przez kilku właścicieli którzy dzielą się na lepszych i gorszych nie chodzi tu głównie o finanse lecz o samo podejście do sposobu i traktowania pracowników mowa tu o "pracowników fizycznych" którzy niestety wykorzystywani są tu w sposób najgorszy charowka po kilkanaście godzin bez uczciwego harmonogramu i jasnego planu nadmienię że pion zarzadzajacy firmy powiedzmy tak zwani pseudo menadzerowie to tylko banda nierobow którzy nie posiadają rzadnych kwalifikacji w w/w dziedzinie tu znowu muszę się odnieść do konkretnej osoby p. KAROLU PRACA TO NIE PALENIE BlANTOW Z MLODYMI PRACOWNIKAMI tylko rzetelne uczciwa analiza poległego zespołu . Krotka nota do właścicieli lepiej zwolnić tego człowieka A aniżeli mieć brygada policji na karku lub wypadek w pracy. Reasumując mój krótki wywód bo na dłuższy mi szkoda słów i palca do pisania omijajcie szerokim kregiem ta firmę .Pozdrawiam.

Kicia

Dopóki pracuje tam ten menadżer uważajcie dziewczyny. Łapy sie lepią do każdej. Obleśny typ.

Brzydzę się takimi ludźmi
@Kicia

Jest Pan obleśny w tych swoich dążeniach do niszczenia i ludzi i byłych pracowników !! Nie pomogło odwiedzanie osobiste to komentarze trzeba pisać ??!! Wstyd !!!

Rok Nowy wpis
@Kicia

Zgadzam się z tym zupełnie . Zero komunikacji i brak wstydu!

Marcin Nowy wpis
@Rok

Proszę was o zapoznanie się z regulaminem forum i skoncentrowanie się na głównym temacie wątku. Wasze opinie nie zawierają żadnych argumentów i mogą zostać ocenione przez pozostałe osoby jako pomówienie. Czy jesteście byłymi pracownikami Restauracji Ciżemka?

@Brzydzę się takimi ludźmi, proszę Cię o stonowanie emocji i nie obrażanie innych pracowników na forum. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna, ale należy to robić zachowując kulturę wypowiedzi oraz szanując regulamin forum GoWork.pl. Czy inni pracownicy potwierdzą Twoją negatywną opinię o kontaktach z przełożonym? To poważne oskarżenia w kierunku pracodawcy i należy mieć na nie odpowiednie dowody.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Karolina Postupalska Restauracja Pub Ciżemka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Widze ze przymuszeni ludzie badz samo szefostwo musi dokladac pozytywow... to dobrze bo gdzies je trzeba szukac jesli ich w samej restauracji sie nie znajduje

Trela

A ja polecam pracę w tej Restauracji. Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie, premie. Szefostwo w porządku. Jak się komuś noga powinie to zawsze pomogą i podchodzą z szacunkiem do pracowników. Atmosfera od jakiegoś czasu się poprawia.

norbi

szef kuchni rzadko kiedy robi cokolwiek #sc, ale faktycznie, to renoma knajpy. Tutaj chyba nie znaleźli jeszcze odpowiedniego.

Właściciele to dobrzy ludzie jedzenia nie rzaluja tu gdzie robię teraz kanapki muszę nosić , śmiechu warte. W Cizemce od czasu do czasu dorabiam jak tylko wolne mam. Ja sie tam zle nie wypowiem.

Nerwowo tamjest i będzie dopóki szefostwo nie zacznie rządzić na kuchni a nie pracownicy szefostwem. Wpłaty na raty

Do anonim

Na kuchni ma rządzić szef kuchni a nie pracodawca. Bynajmniej ja znam taka gastronomię. Szefostwo zajmuje sie papierami

ANONIM

PRACOWAŁAM TAM I OWSZEM PRACA JEST CIĘŻKA ALE GDZIE DZIŚ PRACA JEST LEKKA TYM BARDZIEJ NA KUCHNI.IDZIESZ I ROBISZ SWOJE I MASZ SPOKÓJ.JAK JEST DUŻO PRACY TO ZAWSZE JEST NERWOWO, JA TAM OGÓLNIE MIAŁAM SPOKO I Z WŁAŚCICIELAMI TEŻ SPOKO BYŁO. JA POLECAM.

Praca cięzka na kuchni ,reszta pracowników ma duzo lepiej. Na kuchni rządzi "komuna" niereformowalne pracownice. Ciżemka nigdy nie ozyje bo gdy ktos próbuje ja ożywic to zostaje "uśmiercony" przez krzyk ,brak szacunku,fałsz i wiele innych podobnych cech pracy tam. To miejsce juz trzeci raz otwierane a przypuszczam że nie ostatni...

ANONIM

Ja polecam tam prace, jest jej dużo ale to chyba dobrze. Mi przeszkodziła odległość, reszta ok.

Szczerze obsługa która pracuje na kuchni cienka i nie widzę przyszłości dla przyszłych pracowników,przede wszystkim młodych pracowników. Czemu? Poza nie miłą atmosferą lekko powiedziawszy to jeszcze Ci co sprawują władze też jeszcze mniej wiedzą od nich. Nie polecam. Ale na pizzy owszem tam jest git i luz kto mądrzejszy tam idzie. Życzę powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Karolina Postupalska Restauracja Pub Ciżemka - Chełmek

Karolina Postupalska Restauracja Pub Ciżemka