Siegenia _Aubi

Kluczbork

Opinie o Siegenia _Aubi

Banan 2013-09-24 15:27
Zależy na jaką trafi się grupę.Praca ogólnie nie jest ciężka i nie jest zła. Gorzej znieść[usunięte przez admina] ludzi,którzy tam pracują.
aneta1983 2014-08-17 19:12
szukam pracy
pzdr 2016-01-24 11:18
Samo to, że szukają cały czas ludzi do pracy o czymś świadczy...
Zapewniam was, że to nie jest kwestia rozwoju firmy.
Nowy 2016-02-20 09:01
Szukam pracy. Czy Siegenia to duża firma? Ile osób tu pracuje na produkcji?
peter 2016-04-08 12:07
jakiś czas temu luty 2016 było ogłoszenie na kierownika produkcji siegenia,
SAP, niemiecki i doświadczenie w produkcji, chyba dalej szukają wie ktoś może kto jest obecnie i jak to stanowisko wygląda?

stefan 2016-04-12 18:48
pytasz, bo zostałeś zaproszony na rozmowę:)?
jaklb 2016-05-08 16:36
Do kandydatów na pracowników produkcji: naszykujcie się ma wysokie normy, stres w pracy i szykanowanie ze strony innych pracowników. Ale zarobki ok. Pozdrawiam.
rychu 2016-06-03 11:04
praca na 3 zmiany tak? jak to wygląda?
co rozumiecie przez zarobki ok? można liczyć na 3 brutto?
kura 2016-06-11 10:26
zależy od działu ale raczej w sezonie na 3 zmiany, przy pełnym etacie średnio 1800 zł, zależy czy grupa wyrobi normę, a teraz jest bardzo ciężko dla nowych pracowników a starzy nie maja siły pomagać bo ciężko swoje zrobić
gonzo 2016-08-17 21:45
Firma to oszuści poszukują automatyków i tylko dupe zawracają porzadnym ludziom a potem człowiek jedzie do Niemiec postac przy maszynie bo niemcy maja ich gdzieś firma nie warta polecenia fachowców szkoda czasu ściągają stare złomy z niemiec do polski i się tym szczycą w zakładzie wszystko się sypie cud że w ogóle funkcjonuje w dodatku prezes zarozumiały jakby wszystkie rozumy pozjadał odrazm komu kolwiek
Alam 2016-08-17 22:00
No ja uwazam, że tutaj wszystko jest w porządku, dużo słyszałem właśnie o pracy w Kluczborku i nie ma co narzekać, bo po prostu dobra i pewna praca to jest
semira 2016-11-30 17:50
ogłoszenie musi być , ale to są stanowiska tworzone dla członków rodziny bądź znajomych , tych którzy obecnie sa przy korytku, przynajmniej tak to wygląda - bo oficjalnie przecież tak nie można
qwerty 2016-12-21 21:37
Dział handlowy śmiech na sali.
Rozmowa rekrutacyjna na PH. Po rozmowie masz zrobić prezentację na temat firmy i przygotować się na ostateczny etap o którym sami poinformują w ciągu tygodnia. Mają się odezwać. Uczysz się co chwila o firmie w nadziei na rozmowę. Nie odzywają się wgl. Dzwonisz, pytasz i dostajesz informację, że trzeba czekać i poinformują kiedy będzie ostateczny etap przy okazji zaznaczając, że to w ciągu dwóch tygodni bo niby wszyscy na wyjazdach. I tak minęło kilka miesięcy bez odzewu. Strasznie niepoważne zachowanie. Świadczy to ewidentnie o firmie i dyrektorze handlowym tej firmy. Nie polecam.
Numer Obozowy 2017-01-03 16:00
Wiecie co ? Jak oglądam "Listę Schindlera " to w 86:00s minucie zaczyna się scena która przywodzi mi na myśl to co widać w tym miejscu pracy na co dzień , tyle że polscy karierowicze zawiadujący produkcją - których ja nazywam Sonderkommando (postaci z obozu w Brzezince), na szczęście nie mogą zrobić tego co ma miejsce w 89:10s minucie filmu , ale mają szereg kar innego rodzaju. Szczerze nie polecam zatrudnienia się osobom o słabej psychice .
Basia 2017-01-25 21:08
Prawda.S.D
Joanna 2017-03-01 14:18
@qwerty usłyszałaś już odpowiedź od firmy? Udało Ci się przedstawić przygotowaną prezentację?
@Numer Obozowy co sprawia, że używasz takich porównań? Jak wygląda praca w firmie?
Zostaw swoją opinię o Siegenia _Aubi - Kluczbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siegenia _Aubi