Opinie o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpage'em <a href="https://pl-pl.facebook.com/Graser-Sp-z-o-o-Agencja-PRACY-Tymczasowej-192082614294975/" rel="nofollow"> <font color="black">Graser Agencja Pracy Tymczasowej</font></a>

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graser Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Oszukany

Graser wielkie oszustwo 2 pierwsze ty pracuje sie za free kit wciskaja ze po zjechaniu do pl beda wyplacane jeszcze wyplaty przez 2 tyg w ramach reszty z tyk zaliczek a tak naprawde ciagna kase z wakacyjnego z ktorego i tak cie oszukaja ja np placilem jeszcze za ubespieczenie i kwatere z wakacyjnego gdzie juz sie zwolnilem.Ale teraz to poszli po bandzie obiecali mi prace wielka rozmowa szklarnia z bluszczem propozycja pracy m.in bo pan w tej szklarni juz pracowal po przyjezdzie tej pracy nie ma oczywiscie proboja kit wcisnac ze musialem byc poinformowany ze ta praca nie wypalila i skladaja oferte na dwie prace gdzie zawsze ije w pl odmawialem caly graser

Ktosik
@Oszukany

Gościu to po co jak oszukują jechałeś drugi raz? Coś mi się tu nie skleja. 2 tyg za darmo? Nie sądze bo są zaliczki przecież i 3 tygodnia po prostu jest rozliczenie. Jakaś ściema.

Iwona

@Amelia - a jak oceniasz warunki zatrudnienia zagwarantowane przez Graser? Czy podczas zagranicznych kontraktów firma zapewnia zakwaterowanie i transport do miejsca pracy? W ramach jakiej umowy Graser zatrudnia swoich pracowników? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Amelia
@Iwona

Zakwaterowanie jest zapewnione pokoje dwuosobowe, 5 gwiazdek to to nie jest, ale jak na standardy które reprezentują inne agencję na prawdę jest dobrze. Transport do pracy jest zapewniony, pracownicy sami dojeżdżają. Umowa o pracę na warunkach niemieckich, myślę że w przypadku pracy w Holandii to umowa o prace na warunkach holenderskich. Inne informacje, godzin jest wystarczająco i są wypłacalni. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz, jak będę miała chwilę to odpiszę.

Współczujacy

Wszyscy pracownicy są niedobrzy , firma również jest niedobra i tylko biedny, dobry, pracowity człowiek krzywdzony każdego dnia przez konieczność pracy!

Iwona

@Wojtek - a mógłbyś napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z Graser Sp. z o.o.? Piszesz, że firma nie wywiązała się ze swoich zobowiązań - na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? Dlaczego tak uważasz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Pracowity typ

Niektórzy pomylili hotele z kwaterami pracowniczymi? Jak ktoś korzysta z mieszkania to chyba powinien po sobie sprzątać. Agencja organizuje prace i mieszkanie. Ludzie taki wyjazd to nie wczasy tylko praca.

Pracujacy

Jeśli ktoś traktuje wyjazd do pracy za granicę jak wczasy w dobrym hotelu to rzeczywiści tak nie będzie!

Wojtek

Tragedia nie polecam.Przez telefon mówili co innego i co innego wyszlo na miejscu...KŁAMCY i OSZUŚCI.Tak sie nie robi...

Rozsądek

Jak ktoś jedzie po to żeby zarobić i nie wyszukuje przysłowiowej dziury w całym to będzie zadowolony. Pracować trzeba ostro, mieszkania to nie apartamenty i trzeba o nie dbać! To jest do zrobienia i tyle!!

Chyba rekruterzy i koordynatorzy ruszyli do walki na opinie... Nie ma sie co dziwic, bo na pralni to juz malo polakow daje sie nabrac i przyjezdza. Nie wierzcie w te bajki ze dobra agencja, wyplacalna i ze duuzo godzin :/ Ja wytrzymalem tam tydzien. I mam tydzien w plecy bo strasza ze nic nie wyplaca.

Mirek

Całkiem dobra agencja, mają fajne oferty pracy. Szkoda tylko , że tak mało zadowolonych osób pisze.

eloelo

Witam. w niedziele masz wyjechać przez tą firme do Nl , ale jak patrze na te opinie to mam wachania... Czy ktoś jedzie jeszcze w ten weekend lub był jakoś na dniach ?

kasia
@eloelo

Ja w czwartek dojechałam razem z chłopakiem, on zaczął pracę w piątek ja zaczynam w poniedziałek na pakowaniu żywności gotowej. Mieszkamy w ładnym domku w piątkę. Całe wyposażenie jest, nie narzekamy. O pracy za wiele się nie wypowiem, ale chłopak pracuje na pakowaniu mięsa i mówi że praca spoko. Jak na początek polecam, zobaczymy jak będzie dalej, rozmawiałam z ludźmi, są wypłacalni i wypłaty są na czas.

Wymagająca
@kasia

Już to widzę jaki to domek. Na hotelu ,w kuchni zasyfionej ! Jak przyjechałam i zapytałam o mieszkaniu ja domku to okazało sie nie mają takich zakwaterowań i z jestem wymagająca. Jak widać biuro walczy o chociaż troszkę lepsze opinie...

Iwonka
@Wymagająca

Hmmm ja mieszkam na hotelu w Velp i z tego co wiem to reszta zawaterowań to domy jednorodzinne. Nie jest źle, jak sobie sprzątasz systematycznie pokój to w syfie żyć nie będziesz. Hotel jak hotel. Pokój z łazienką. A domy, cóż są, ale widocznie była Pani za wymagająca i wygodna i przyjechała pachnieć ;)

Grubiś

Jak czytam te biadolenia to aż mnie trzęsą nerwy. Pytam po co ludzie jadą za granicę do pracy? Wiadomo wszystkim, że to robota fizyczna czyli nie będzie lekko. Tylko tam nie pozwalają na cwaniakowanie i to jest problem.

Standardowo po kilkunastu dniach brak pracy !!! Szok i oszustwo graser Bydgoszcz

Anon

Nie polecam, pracownicy sa traktowani jak smieci, jak roboty i najgorsze g*wno, ktore chodzi po ziemi. Wypowiedzenie mozna dostac tylko za zapytanie o zmiane zmiany ktora sie pracuje. Tylko na poczatku duzo sie usmiechaja jak Cie zatrudniaja, a potem wychodzi szydlo z worka. Koordynatorzy tez lewacy, melduja po dlugim czasie, wyplaty w wiekszosci czasu sie nie zgadzaja, trzeba chodzic i meczyc zeby dostac to na co sie zapracowalo. Pracuje sie KAZDA sobote. godziny pracy tez sa smieszne, bo na zmiane np. 3h nie oplaca sie nikomu chodzic. Nie polecam na prawde!

Baśka

Bardzo zależy mi na pracy w szklarni w Holandii. Czy ktoś był już z tą agencją na takiej robocie? Proszę o kilka informacji a byłoby łatwiej podjąć decyzję. Czy tam da sie dobrze zarobić? Jakie mają dla ludzi mieszkania? Czy organizuj kurs językowy ?

Norma

Czy dowiem się od forumowiczów coś na temat pracy w szklarni w Rotterdamie? Jak tam można zarobić? Jakie daja mieszkania?

Krzy$
@Norma

Pracuje na szklarni z ogórkami w okolicach. Nie jest źle, domki są fajne jednorodzinne z internetem. Luksusów nie ma ale nie jest źle. Do pracy dojeżdżamy samochodem, a szklarnie mamy 10 km od chaty więc luz, nie dojeżdżamy rowerem. Mamy koordynatora PRzemka na tej stronie, idzie się z nim dogadać.Ogólnie polecam, są plusy i minusy jak wszędzie, ale porównując inne agencje gdzie nie miałem godzin, mieszkałem w bungalow z większą ilością osób niż teraz w domie, to ta agencja nie jest zła. Polecam

Krzy$
@Norma

zeus22

Wszystko niby cacy... do czasu. Kradną wakacyjne. Odpowiedź ulubiona skrzata mareczka - na pytanie typu: gdzie są moje pieniądze brzmi "kto gra ten ma" kurdupel to kłamca, sama praca fajna (Plazafoods w Wijchen) , lecz doopolizów niemało... jak zwykle. Dom mój jest ok, ale byłem w takim w którym woda lała się z gniazdka elektr. Ale autami strach jeździć, takie trupy... Jak kiedyś zmienią pazernych i zakłamanych koordynatorów, to kto wie, może dałbym 3+

Zonia

Podoba mi się oferta pracy jaką ma Graser. Ile można zarobić w szklarni z kwiatami?

Iwona

@Adamz jakich aspektów pracy jesteś najbardziej zadowolony?

Ja tam jestem zadowolony z pracy i mieszkania. Narzekać nie mogę.

Zostaw merytoryczną opinię o Graser Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graser Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graser Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graser Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graser Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Graser Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graser Sp. z o.o.