Opinie o Hessing w Hoorn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hessing. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hessing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hessing w Hoorn

Jak jest z pakietem medycznym w Hessing? Można dołączyć rodzinę?

Andrzej Nowy wpis

Pracuje obecnie w hessing praca jest bez owijania w bawelne trzeba robic niema lekko wynagrodzenie za 4nocki 269 za 5dniowek 270 za 5dniowek plus niedziela 320-340wiecej jak 360 e nie zarobicie tyle w temacie stawka 10.55 i jazda bez trzymanki slabe ogniwa wylatuka poczym pisza jak yo noema zle ja robie juz 6miesiecy niema miodu ale tez niema rynsztoku tyle mam do powiedzenia bez zadnych sciem

majster Nowy wpis

@ROBSON Przesadziłeś z narzekaniem. Firma może nie jest idealna ale ja nie narzekam, przeciwnie polecam pracę!

Ktos Nowy wpis

Jak się pracuje i słucha polecien nie ma tam żadnych problemow.

ROBSON

pracowalem na hessingu i mam zle wspomnienia zle sie traktuje ludzi nawet sami pracownicy wyzywaja cie od roznych jak pojdziesz do biura i zglosisz to ci nie uwieza tylko tej drugiej osobie bo dluzej pracuje poprostu POLACY LIZA (usunięte przez administratora) HOLENDROM

@ROBSON

Dzień dobry, to co Pan pisze brzmi bardzo niepokojąco. Czy kierownictwo nie robiło niczego ze zgłoszonymi uwagami? Napisz coś więcej na ten temat.

Gutek

Wszyscy narzekają ale i tak wyjeżdżają więc chyba po to narzekają żeby mniej chętnych było?

TheBill
@Gutek

Ty też jedziesz?

qazwsx

Hej, jedzie ktoś ze śląska lub okolic 11.4.2019 na sałatki?

Kosmiczna

Totalna tragedia i (usunięte przez administratora), rotacja w tym zakładzie niemożliwa, Polaków się robi coraz mnie - nie bez powodu. Moje sugestie dla Hessing: Złe

Agnieszka

@Mateusz, dziękuję za Twoją odpowiedź. Praca jak piszesz jest ciężka, lecz czy można liczyć w niej na dodatkowe wynagrodzenie? Chodzi mi na przykład o premię za dobre wyniki. Jak wygląda system zmianowy w tej pracy? Wspominałeś coś o tym.

Mateusz
@Agnieszka

Dodatkowe wynagrodzenie nie po prostu masz robić swoimi żalami możesz z kolegami się tylko podzielić a średnio min 10 ton na osobę do przerzucenia.Praca na 2 zmiany dniówki i nocki.Dla mnie fabryka Hessing to niewolniczy zakład.Ludzi to czasem nawet nie pytasz o imię bo taka rotacja ludzi jest.Nie potrafią dbać o starszych pracowników

Ngg
@Agnieszka

Jesteś tam?;(

Soker

Hessing superserwis????????

Agnieszka

@Mateusz, a jak wygląda zakwaterowanie, dojazd do pracy? Umowa na jaki okres jest podpisywana?Piszesz o dużej rotacji, co rozumiesz mówiąc "duża", czy jest okres próbny w pracy, jak długi? Pracodawca wymaga jakieś doświadczenie, znajomość języka? Zachęcam również innych użytkowników tego forum o podzielenie się swoją opinią, zapewne będzie ona bardzo cenna dla osób chcących podjąć pracę w firmie Hessing.

Mateusz

Witam pracuje już dłuższy czas na Hessing-Zwaagdijk na dziale uitvoorband Expedycja robota ciężka,zimno godzin nie ma czasem 4 czasem 5 dni pracujących, Na osobę od kilku do kilkunastu ton się przerzuca. Jeszcze operator zależy na która zmianę trafisz jest Turek który cię denerwuje na każdym kroku

Agnieszka

@ejken, dziękuję za Twoją opinię. Mógłbyś proszę opisać swój przepracowany dzień w firmie Hessing? Od czego zaczynasz, jakie są Twoje obowiązki w ciągu całego dnia? Ile czasu trwa zmiana? Czy grafik możesz sobie dostosować wedle własnych preferencji? Takie informacje są bardzo przydatne, więc będę wdzięczna jeśli się nimi tu na forum podzielisz.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Hessing? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

ejken

pracowałem na dziale NC Zakjes, polecam !!! Nie czytajcie tych durnych opinii nieprawdziwych, co tam się nie wyprawia... trzeba po prostu robić swoje i praca idzie płynnie, szybko, bez problemów.

zzz

Czy jest powód, że nie piszecie?

jpvakverk

pracowałam przy pakowaniu sałatek.Zdecydowanie odradzam.Majstrowie nie grzeszą rozumem,dzieja sie cyrki w tej pracy(załatwainie prywatnych rzeczy).Zimna temperatura o której nikt nie informuje,traktoweanie polaków jak tania siłę roboczą,plus ciągle cięcie zarobków( jako 19 latka zarabiałam 130 euro tygodniowo śmiech na sali...)

M
@jpvakverk

To i tak dobrze moje zarobki wynosily 30 euro

malgotka

Proszę o pomoc Jeśli ktoś zna Jolantę lat 23 pracowała w Horn i mieszkała w hotelu z moim mężem Klaudiuszem T. Obecnie mieszkają w Zwaag. Potrzebne są mi jej dane do pozwu rozwodowego z winy męża oczywiście.PROSZE WSZYSTKICH O POMOC I KONTAKT na sonia252@wp.pl

ddd
@malgotka

chodzi o Jolę K. ? :)

Malgotka
@ddd

tak

Agnieszka

@Nie istotne kto rozumiem, że praca nie jest łatwa i wiąże się z koniecznością dźwigania ciężarów. Co jeszcze warto wiedzieć przed zatrudnieniem się w tej firmie?

Agnieszka

Jak oceniacie Hessing? Dawno nie pojawiły się żadne nowe komentarze. Czy ktoś z Was może powiedzieć więcej na temat powyższej firmy?

bm

@malgotka współczuje z powodu zaistniałej sytaucji, ale to chyba nie to forum niestety i obawiam sie że nikt Ci nei pomoże :/ a czy ktoś widział od Hessing nowe oferty pracy? Jak tam niech da znać !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hessing - Hoorn

• Jak się pracuje w Hessing?

Zobacz opinie na temat firmy Hessing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hessing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hessing?

Kandydaci do pracy w Hessing napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hessing