Opinie o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meat-Pros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meat-Pros Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

kubo

jakoś inni mieli normalną kase i nie narzekali.. upomniales sie o te kartki chociaz? czy czekales az same przyjdą

dąb

nieprawda z tą lipą, ja tak nie uważam

kret
@dąb

pewnie ze nieprawda, to ze jednej osobie nie pasowalo nie znaczy ze kazdy bedzie mial taka opinie, a tutaj ewidentnie tak nie jest.

sowix

Nikt nigdy mi tak nie odpisał, jakoś ciężko mi uwierzyć, że cos takiego mogło mieć miejsce

xxx1

jak byles to po chu........ tu siedzisz czyz by cie wywalili nie masz pracy znajdz sobie inna w pl jak ci niemcy nie odpowiadaja do mamusi i tatusia na garnuszek a n ie macisz ja jakos robie i moze nie ma kokosow ale robie po dzis dzien i jest mi ok

Bobby
@xxx1

Jak widać da się, tylko trzeba chcieć, a nie narzekać na wszystko co się rusza

Air Bus

fakt z odcinkami cieżko pytaem sie o to brygadzisty odpowiedzial mi ze to nie od niego zalezy tylko od biura w pl czy dadza bo przecierz on nie generuje ich i nie robi nam pfrzelewow wiedz wszystko jest w polsce w biurze moza jak ktos bardzo potrzebuje napsac prosbe o przeslanie i ma

mit
@Air Bus

wszystko da sie zawsze dogadac, trzeba tylko odpowiednio sie za to zabrac

Air Bus

zadzwon do pl biuro do dzialu rekrutacji tam ci podadza ja nie moge rodo niechce miec potem problemow

Bo bo

Też słyszałem dużo pozytywnych rzeczy o neuruppin koledzy pojechali i chwala sobie

sibi
@Bo bo

ale chwalili prace, czy ogolnie warunki?

Pakowacz

Rekrutacja odbyła się przez telefon, Pani bardzo miła, wszystko na spokojnie mi wytłumaczyła, w zasadzie nam, ponieważ wyjeżdżałam z partnerem. Dokumenty do wypełnienia zostały wysłane na maila, gdyby ktoś miał problem z wydrukowaniem udostępnią Ci je na miejscu. Pani z którą rozmawialiśmy chętna by w razie czego pomóc w wypełnianiu, za każdym razem kiedy dzwoniliśmy była bardzo miła i zawsze odbierała telefon, nawet kiedy nie były to godziny jej pracy, także duży plus. Ogólnie bez stresu i serio wrażenia bardzo dobre.

Czy kiedyś pracowaliśmy w branży mięsnej? Dlaczego akurat ta branża? Jakie mamy doświadczenie zawodowe? Jakie są nasze mocne strony? I pytała również o karalność.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Air Bus

Cześć słyszałem że potrzebują mężczyzn do pracy w Neuruppin i ze wszystko tam jest ok i jak powinno być jedzie ktoś tam może

Air Bus

Drodzy pracownicy byli czy obecni jestem tu pierwszy raz od 6 miesiecy i śmiać mi się chce jak czytam wasze komentarze z jednymi się zgodzę z innymi nie . piszecie o ciężkiej pracy o tym jak was zlie traktuja jakie macie mieszkania ,że brygadziści wam nie pomagajaą z kontem że dajecie na kogoś innego ale sami nic kompletnie nic nie robicie w tym kierunku aby polepszyć sytuację Pijecie alkochol potem burdy na mieszkaniach do pracy nie chodzicie a potem rozczarowanie na wyplate dziwie sie ze takich ludzi trzymaja na kontraktach to zaraza firmy . Wiem że nie kazdy kierownik jest ok i do ludzi ale jak by mail wam we wszystkim pomagac na glowe byscie weszli slyszy sie duzo o panu z rostoku o pani z buckenburga czy btitz ze sa tacy lub tacy a niech kazdy postawi sie w ich sytuacji on ona 1 a was 300 czasmi nie mozna zorganizowac tak jak by sie chcialo poniewaz sam zaklad pracy w ktorym wykonujemy parace robi pod gorke i nie jest to wina kierownikow falt jest 1 co do wyplat zawsze punktualne na 15 co do samych stawek roznie bywa przewaznie stawka jest od stanowiska i umiejetnosci czy znasz jezyk czy nie takie pisanie oczernianie i zniechecanie innych to żenada i że wam się chce pisac w wolnym czasie czy swiata o takich zeczach to wnioskuje jedno ze ciezko sie wam z firma rozstac poniewaz zostaliscie zwolnieni a wam pomimo wszystko podobala sie praca lub powiem wam gratuluje inteligencji na drogi raz nim cokolwiek napiszesz zastanow sie czy warto i czy masz taki sam poziom inteligencji by znizyc sie do pozostalych co opisuja na forum to co jest czy jest fikcja serdecznie pozdrawiam Anonim

anonimus

Dokładnie!!

Natka
@Air Bus

dotarłam do tego komentarza i muszę się całkowicie zgodzić z autorem. Czytam te wszystkie inne wypociny i nie widze niestety pokrycia w rzeczywistsci. Praca jest jaka jest, żeby zarobić trzeba zapieprzać, ale czy nie po to się tam jedzie? Firma zapewnia dach nad głową w przyzwoitym stylu, fakt bywa że dni zlewają się w jedność na zasadzie praca dom praca dom, ale w wiekszosci przypadkow wyjazd za granicę łączy się z zarobkiem, nie wiem jak inni ale ja nie mysle o tym zeby isc na spacer i pozwiedzac okolice, tylko zeby sie wyspac i isc do pracy, bo po to tam jestem, zwiedzac to moge na wakacjach. Wyplaty zawsze byly terminowo, wiec jak trzeba cos wyslac do domu to wiadomo kiedy mozna to zrobic - a to duzy plus, bo uwierzcie naprawde są firmy, ktore nie wywiazuja sie ze swoich podstawowych obowiazkow i na to mozna narzekac!!!! Chcialabym sie jeszcze odniesc do pretensji o brak pomocy ze strony brygadzistow.. tak jak powiedzial moj przedmowca, ich jest duzo mniej niz nas pracujacych, nie sa w stanie ogarnac wszystkiego, za to wy idac tam do pracy musicie nauczyc sie ogarniac, bo nikt za reke nie bedzie was prowdzil ani tutaj ani nigdzie indziej, taki rynek pracy sie utworzyl w dzisiejszych czasach ze trzeba umiec walczyc o swoje. Ja firmie nic zlego nie zarzuce, bylam z nimi za granica i bede ponownie tym bardziej ze juz wiem co jest 5, zatem polecam wyjazd ludziom ktorym zalezy i ktorym naprawde sie chce.

reto
@Natka

no i po przeczytaniu tego zaczynam się głęboko zastanawiać nad wyjazdem na sezon grillowy, bo czemu nie? Jak nie spróbuje to się nie dowiem. dzięki!

Andżela

Witam, ktoś był z tej firmy w Rostocku ? Jak płatności, czy na czas? Będę wdzięczna za każdą informację.

N
@Andżela

Po co te kłamstwa!W Rostocku pracuję tylko myjka na nocki i pracuję tam facet!!!Tak płacą 15-ego każdego miesiaca.Jak pracujesz,starasz się to nawet da się ciekawe pieniądze zarobić.

X
@N

Potwierdzam. Pracuje od września w Rostocku,i mogę śmiało powiedzieć że jest bardzo dobrze. Współpracownicy normalni. Kierownictwo również. Nie ma jakiś mega limitów przerobu. Wiadomo jak na produkcji. Tempo musi być. Do wytrzymania. Mieszkanie również ok. Ogólnie polecam

Jedyny Sprawiedliwy

Witaj. Powiedz mi jak moglaś tam pracować na nocki jak są tylko 2 zmiany. Na 6 i na 14.30, coś ci się pomyliło albo tylko chcesz wyrobić złą opinie temu miejscu. Większość z was tak robi i staje się to naprawdę irytujące, bo najlepiej to was tylko poklepać po plecach i dziękować ze przyjechaliście do pracy. Żałosne

egzakli

W punkt!!!

szejmus
@Jedyny Sprawiedliwy

albo konkurencja macza palce, kto wie....

Snajper

M. Podejrzewam że Cię znam, walcz! Masz o co. Po nicku powinnaś wiedzieć kto pisze. Pozdrawiam

Snajper
@Jedyny Sprawiedliwy

Jedyny sprawiedliwy. Tak są nocki dokładnie takie jak M napisała. W umowie wyraźnie pisze ze za godziny nocne należy się 25% dodatku. A takiego wgl nie ma. Tak jak M (usunięte przez administratora)tam nocki a stawka godzinowa wychodziła mi 6.15 na rękę... Więc jak nie wiesz jak tam jest to nie kwestionuj tego...

Miła
@Jedyny Sprawiedliwy

Masz rację. Ludzie tak potrafią pokrecic,że szok. Są 2 zakłady i zmiany ranne i jedna popołudniowa zmiana na jednym zakładzie. I nie ma żadnych nocek jak ludzie gadają. Tylko myjkowy P.Piotr jest na myjce. A kasa co dla nie których to powinna być o wiele niższa. Najlepiej jest stać i gadać o warunkach o pieniądzach zamiast wziąść się do pracy.

Borys
@X

Kłamstwa kłamstwa i nic więcej

Bash

To tu akurat mało istotne w tym wszytskim

Gdzie znajduje się główny oddział Meat-Pros?

wiseman

Bielsko Biała

globox
@wiseman

a jest w ogóle jakiś inny?

cruella
@globox

nie

Asia
@cruella

W Berlinie maja tez oddział. Adres jest na stronie

globox
@Asia

o widzisz. to nie wiedziałem. dzięki

Pyt

a wie ktoś w jakich miejscach pracuje się w Niemczech?

lel
@Pyt

Między innymi w Britz, Buckeburg, Konnern, Rheinstetten, Rostock, Worrstadt.. przynajmniej ja mam takie info.

Grzęda

Co do ofert, nie szukajcie tylko na stronie, bo na inne platformy z pracą są wrzucane ogłoszenia, teraz przepatrzyłem neta i np. miesiąc temu była oferta do Kutna. Praca jest, ale trzeba szukać ofert, a nie czekać aż pojawią się w jednym konkretnym miejscy

Tina
@Grzęda

(usunięte przez administratora) proszę gdzie była ta oferta do Kutna

Halka

a kiedy ostatnio były wysyłania do pracy? bo na stronie ogłoszenia z 2018, czy to znaczy, że w 2019 nic nie było?

a tutaj nikt nie wie?

crocs
@Halka

pewnie ktoś wie, ale chodzi o to, że nie wiadomo kiedy się doprosić odpowiedzi, po prosu szybciej będzie jak zadzwonisz i wtedy dostaniesz pewne i potwierdzone info

@crocs

no ok, dzięki, po prostu wolałam najpierw miec jakąś podkładkę i zapytać tutaj, ale no nic, zobaczymy

Tonia

Kiedy szykują się jakieś wyjazdy do pracy? Ktoś coś wie?

poppy
@Tonia

na stronie sprawdzałaś?

Tonia
@poppy

Właśnie tak i nie było tam informacji na ten temat

poppy
@Tonia

no to chyba wychodzi na to, że póki co nie ma, a kiedy się szykują...najlepiej chyba zapytać w biurze, to wydaje się rozsądne posunięcie

Coovu

Tobie też szczęśliwego. Dzięki.

Meet

Różnica między hejtem a opinia polega na formie. Za niedługo będzie trochę wolnego, akurat żeby przemyśleć

Elephant
@Meet

Mądre słowa ;)

Kiki

Jak są oferty do pracy w polsce to do jakich miast bo nie widze na stronie

Margo
@Kiki

Coś źle patrzysz, przecież jest na stronie

brakslow

Kolo, Kutno, Sierakow, Tarnow, Chroscin

@brakslow

Faktycznie, jakoś mi umknęło...przepraszam za zawracanie głowy i dzięki

Margo
@Kiki

No spoko, ale na następny raz sprawdź lepiej zanim zapytasz:D

Maliniak

Pracowałem jakiś czas w Ebreswalde na dziale zwanym marynaty, praca nie jest tragiczna poza tym że tempo jest czasem (usunięte przez administratora), płacą na czas, zakwaterowanie spoko. Minus jest taki że przy dużej ilości godzin zarabia się nieco ponad 1000 € miesięcznie, płatne przeważnie na czas ale ciężko jest z urlopem czy wolną sobotą, co do atmosfery panującej w zakładzie bywa różnie zależy z kim nawiążesz kontakt bo większość ludzi tam to fałszywe (usunięte przez administratora) a najwięcej takich jest na parówkach. Jeśli chcesz tam podjąć pracę to najlepiej przyjechać własnym samochodem, jeździ bus którym kieruje (usunięte przez administratora)ale czasem trzeba nawet godzinami czekać przed zakładem na dojazd do hotelu bo po prostu się nie wyrabia, dodam jeszcze że kierowca jest bardzo nie miły i cwaniakowaty. (usunięte przez administratora) Ogólnie da się przeżyć ale praca tam wiąże się z wieloma wyrzeczeniami ponieważ nie masz na nic czasu tylko hotel - praca, praca - hotel i tak w kółko... (usunięte przez administratora)

Pollos
@Maliniak

Dobra, dobra, ale obrażanie osób z imienia jednak mogłeś sobie darować...

Maliniak
@Pollos

To nie obrażanie tylko fakty na temat tych osób

Dziewczyny jaki styl panuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

w sensie...?

cellllyna
@Kiki

Zgodny z panującymi trendami mody :P

styliszyk
@cellllyna

Jaki styl może panować na pracy z mięsem? Biały czepek i fartuszek? :P

alexi
@styliszyk

Ostatni krzyk mody, co ty chcesz ;)

Lola

Gdzie byłaś?

Lola

i co tam się robi? Jak to wygląda?

Nano

Szacunek dla głosów rozsądku na tym forum, pośród krzykaczy i sabotażystów....

Opinie o pracy często się różnią. Szkoda, że sama nie napisałaś nic na temat Meat-Pros, bo z chęcią dowiedziałabym się czegoś konkretnego. Jak wygląda rekrutacja do firmy?

Jess.
@Karolina

No normalnie, wysyłasz zgłoszenie (formularz na stronie) weryfikują je i czekasz aż oddzwonią.

Xyz
@Jess.

Oddzwaniają od razu bo im się miesięcznie bardzo dużo osób zwalnia :)

brajs
@Xyz

Z perspektywy zainteresowanego lepiej, im szybsza odpowiedź i krótszy porces rekrutacji, tym lepiej, ja nie lubię jak mi się to ciągnie jak makaron w nieskończoność

coco
@brajs

no wlasnie, tez tak mysle

@coco

@coco Pracujesz w Meat-Pros, czy bierzesz udział w procesie rekrutacyjnym? Do ilu dni można czekać na wiadomość o tym jak została rozpatrzona rozmowa kwalifikacyjna?

coco
@Karolina

jeszcze nie pracuję, rozważam pracę póki co

Monia
@Karolina

Potrzebuję w miarę szybko informacji o rekrutacji. Musze do końca tyg zdecydować czy jadę więc jakby ktoś mógł jakimiś konkretami podzielić to byłabym wdzięczna

Patriota

nie ma jak wydrapywac starego strupa zamiast swietowac Niepodleglosc!

Zostaw merytoryczną opinię o Meat-Pros Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meat-Pros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meat-Pros Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 17 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meat-Pros Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meat-Pros Sp. z o.o. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meat-Pros Sp. z o.o.