Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz

Pracowałeś w firmie Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
gabi - 2012-02-25 22:37:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
hej, jak sie pracuje w Polednie? Zarobki i w ogole jak jest?
zdjecie uzytkownika
robo - 2016-02-15 11:10:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Da się pracować, choć też praca w tej firmie obarczona jest wadami. Zarobki może nie najwyższe na stanowiskach produkcyjnych. Najniższe dla pracowników produkcji, chociaż ich wkład jest największy Jednakże można dorobić nadgodzinami. Wynagrodzenia wypłacane terminowo. Socjal niemalże wzorowy. Można też spotkać tzw. "święte krowy" wiadomo jak wszędzie na układy nie ma rady. Firma się rozrasta i zarząd dba o jej rozwój. Kierownictwo też niczego sobie, gdy robisz swoje nikt ci nie zwróci żadnej uwagi. Firma godna polecenia do pracy. Wiadomo, że nie dla lubiących popić i coś przywłaszczyć, dla tych zero tolerancji.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz

Twoj email:
Wiadomość: