Opinie o VIACON Polska w Rydzyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie VIACON Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIACON Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIACON Polska w Rydzyna

Xyz Nowy wpis

Czy opłaca się pracować w firmie viacon na produkcji? Widzę sporo ofert, ale brak tam konkretnych informacji. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest tam realnie atmosfera oraz zarobki i czy warto tracić czas na tego pracodawcę

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w VIACON Polska?

Stefan

Z cała pewnością jest to dobry pracodawca, wymagający i dlatego nie każdy potrafi sprostać wymaganiom?

M.k Nowy wpis
@Stefan

Stefan,przestań stefanić. Wymagania zerowe są byle ktoś przyszedł a zarobki takie że ho ho. A podwyżki jakie były w tym roku????. Normalnie wielkie 0 a premia roczna rozbita będzie niedługo na 5 rat. SUPER firma.????????????

M.k Nowy wpis
@Stefan

Proszę państwa. Firma chyba jedna z niewielu jeśli nie jedyna w obrębie Leszna która bazuje na elastycznym czasie pracy , choć nie ma ku temu powodu ponieważ liczba zamówień rośnie z roku na rok. Temat prosty. WYZYSK. Obecnie szukają wielu pracowników ponieważ wielu odeszło,i to pracowników z wieloletnim starzem. Dlaczego? Nadgodziny idą do banku, a potem morze zapłacą lub co bardziej prawdopodobne dostaniesz wolne wtedy kiedy im będzie wygodne. Dacie wiarę że za wypisany urlop było -8h?za nie przyjście w sobotę było -8 h? Mamy takie czasy że to nie do pomyślenia a jednak tak się działo jeszcze 2 tygodnie temu. Jest nowa nadzieja w postaci pani (rewident) z Volvo która mam nadzieję nie da się przekonać tym nepotycznym zasiedzialcom że wszystko jest OK. Nie polecam.

Były

Dlaczego pracownicy się zwalniają z takiej dobrej firmy?

Flox
@Były

Bo to już nie jest dobra firma.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VIACON Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Organizacji Produkcji
Rydzyna
Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Zatrudnimy Stolarzy
Rydzyna
IMS GmbH Hamburg
Rr

Czy na pogrzeb księcia Filipa jedzie tylko zarząd, czy całe szlachetnie urodzone biuro produkcji?

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Olek

Firma się rozwija w związku z tym zawsze potrzebni są ludzie.

Postanowiłam odwiedzić stronę internetową VIACON Polska i znalazłam w zakładce rekrutacje wiele nowych ofert pracy. Mam do Was, w związku z tym, pytanie. Czy są one aktualne? Jeżeli tak, to co powoduje tak duże zapotrzebowanie na nowych pracowników w tej firmie? Każda merytoryczna uwaga będzie cenna dla innych użytkowników forum.

@Anna

To pytanie powinno być postawione firmie Viacon , a nie na forum ! wtf ?

Słowa kojarzące się z VIACON Polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą .. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są zgrani oraz profesjonalnie podchodzący do swojej pracy ,... . Najbardziej podobało mi się w VIACON Polska:częste delrgacje oraz zdobywanie nowych doświadczeń

Zostaw merytoryczną opinię o VIACON Polska - Rydzyna

• Jak się pracuje w VIACON Polska?

Zobacz opinie na temat firmy VIACON Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

VIACON Polska