Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

Noxk

Produkcja sokow w Ochten - warto? Pozdro

dorota
@Noxk

własnie warto? Bo też mam propozycje pracy tam

Tołdi
@Noxk

byłem z dziewczyna, na początku pracowaliśmy na różne zmiany, ale poprosiliśmy o zmianę i później było już ok, praca lekka, tak że za bardzo się nie przemęczaliśmy ;)

michał
@Tołdi

hej Tołdi, a jak zakwaterowanie? i w ogole jakies wiecej szczegolow :)? sa godziny. pozdrawiam.

@michał

A i jeszcze jedno- dlaczego zjechaliscie? W sensie coś przez pracę? Dorota kiedy zamierzasz tam jechać

Praca

Witam wszystkich dostałem ofertę z tej agencji PON w Barneveld Holandia Opony wulkanizacja ktoś ma doświadczenia z tą lokalizacją ?

mart124
@Praca

Pracowalem tam w zeszlym roku, praca przy oponach wiadomo ciezka, ale stabilna, godziny byly caly czas, tempo da sie zniesc, tak ze jak dla mnie ok

Haha (usunięte przez administratora) zbierają adresy internetowe żeby zbierac spam już maja kilka spraw ja się już kiedyś na to nabrałem widać pojawiają się już na każdym forum niezależnie od tematyki . Dobre

Kristo

Pracowałem na Dpd przez nich zjechałem teraz po 6 miesiącach praca ciężka ale warunki całkiem spoko zakwaterowanie i ludziska na domku w porządku . Kontakt z biurem Ok na początku nie miałem planningu ma czas i się wkurzyłem ale jak zadzwoniłem do euro work to załatwili to a agencja w Holandii . Na te 6 miesięcy nie mogę narzekać

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Ktos pracowal na karmie w Hattem? Jakie warunki mieszkaniowe?

(usunięte przez administratora)z eurowork Katowice to już w ogóle super człowiek :) nie pomoże, nie odda kasy, nie odzywa się, nie zmieni Ci pracy... Pojechałem na wózki i produkcję, dostałem mycie śmietników... co piszą, a co mówią, a gdzie trafisz ... loteria, a i tak Ci obrzydzą życie, brak internetu, tv pol , sklepu, pralki, a piecyk na gaz śmierdzący, a ciepło w pokoju jak nie zamkniesz drzwi. NIGDY więcej !!!

@Katasza i jak wygląda sytuacja? Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do Euro Work? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o podzielenie się z nami na forum Twoim wrażeniem i przemyśleniami. Dla osób chcących aplikować w przyszłości, Twoja wypowiedź może okazać się bardzo cenna.

Pawel

Praca na dpd, polecam bo godziny sa. Bylem na post nl i bylo ok tylko trzeba nie narxekac jak daja dodatkowe godziny bo mialem po 50 i bylo sporo pracy. Kordynator z polski konkretny i w nl tez spoko goscie.

nit
@Pawel

mozesz powiedziec cos wiecej o tej pracy? ile ci wyszlo za te 50h pracy? jak wyglada zakwaterowanoe

Ajax
@nit

Ile średnio zarabiales na poczcie.

Na facebookowej stronie Euro Work znalazłam aktualne ogłoszenie rekrutacyjne. Firma poszukuje osoby do pracy w charakterze Specjalisty ds. rekrutacji pracowników technicznych. Należy znać język angielski w stopniu minimum dobrym. Pozostawiam link do oferty: https://www.facebook.com/euroworkkatowice/photos/a.422991891064033/2129228203773718/?type=3&theater Ktoś z Was poszukuje pracy w Katowicach i zamierza wysłać swoje cv? Jeżeli odbędziecie w Euro Work rozmowę kwalifikacyjną, podzielcie się proszę z nami na forum jej przebiegiem. Będzie to pomocna informacja dla przyszłych aplikantów.

Katasza
@Marta

Właśnie aplikowałem, zobaczymy czy się odezwą.

(usunięte przez administratora) czy zgłosiliście do Euro Work Wasze zastrzeżenia, co do warunków jakie zostały Wam zaoferowane? Jeśli tak, to jaka była odpowiedź ze strony firmy? Ciekawa jestem jakie mają nastawienie jeśli chodzi o rozwiązywanie problematycznych sytuacji. Jest to bardzo istotne przy wyborze pracodawcy lub pośrednika pracy. A poza tym, czy mógłbyś zdradzić w jakim kraju byliście?

swoj
@Marta

a ty marta kim jesteś ? pracownikiem otto work ???????????? co tak ludzi za język ciągniesz ? może sama wypowiesz się o tej firmie tylko szczerze i nie stronniczo co ????????????????

arek
@swoj

To jest konto admina ciuliku...

@Jan dlaczego nie polecasz? Czy mógłbyś wymienić co Ci nie odpowiada w pracy w Euro Work? Chodzi Ci o warunki zatrudnia, atmosferę czy może o coś jeszcze innego? Proszę, abyś rozwinął swoją myśl, bo póki co niewiele możemy wywnioskować, a Twoja opinia będzie cenną wskazówką dla osób chcących wysłać tam swoje cv.

k3

witam.mamy propozycje pracy na poczcie. Pracował bądź pracuje ktoś z was? chciałbym się więcej o tej pracy dowiedzieć; jaka ilość godzin. dzięki

Jan
@k3

Nie Polecam.

niderlanczyk

Praca na poczcie w Nieuwegein jest dość ciężka.(usunięte przez administratora) Znam 3 kolegów którzy tam pracowali. NIE POLECAM

@EuroWork EuroKołchoz a co z pozostałymi warunkami pracy? Czy Euro Work pomaga załatwiać formalności związane z zatrudnieniem zagranicznym? Można liczyć na ich wsparcie przy rozwiązywaniu ewentualnych problematycznych sytuacji? Czy z hotelu, o którym wspominasz było daleko do pracy?

Igor

Zastanawiająca jest cisza. Mam nadzieję , że jest dobrze i nikt nie pisze.

Aga

Czy ktoś pracuje jako pracownik szklarni / polowy w okolicach Beilen i podzieli się opinią jak tam jest?

Stefan

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię!!

@Gosia, minęło kilka dni od Twojego postu, czy zdecydowałaś się na aplikację do pracy za pośrednictwem firmy Euro Work? Czy może jesteś już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej i dodatkowo poszukujesz informacji pracy w tym charakterze? Napisz nam jakie warunki pracy przedstawiła Ci firma Euro Work.

Gosia

Witam :) czy mogę prosić o opinie,odnośnie pracy przy sałatkach w Zwagdijku a zakwatetowanie hotel Warder? Z góry bardzo dziękuję :) Pozdrawiam.

Aktualnie pośrednik pracy Euro Work poszukuje osób na kilka stanowisk pracy w Holandii http://www.eurowork.net.pl/aktualne-oferty-pracy.html Czy ktoś z Was planuje aplikację na któreś ze stanowisk? Może osoby pracujące za pośrednictwem Euro Work mogłyby coś napisać o warunkach pracy jakie oferuje pracodawca na powyższych stanowiskach? Zachęcam do dyskusji i merytorycznych opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work