Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

radek

witam!!! mam pytanie do ZAAKCEPTOWANYCH!! :-),jak wyglada ta rozmowa po ang???jakie sa pytaniat??? ITP wielkie dzieki

tadek
@radek

rozmowa po angielsku to parę pytań dotyczących zainteresowań, pracy itp. nie wystarczy odpowiadać półsłówkami bo wtedy ciągną te pytania dłużej. ja się musiałam namęczyć bo znam gorzej od chłopaka ale przeszłam. no i za parę godzin jedziemy:)) jeżeli chodzi o kontakt z biurem- dla nas ok. mieliśmy do czynienia z naprawdę nieciekawymi biurami gdzie nikt o niczym nie informował a tu przynajmniej narazie wszystko jest jasne

aga:)

witam czytam komentarze i widze ze sa bardzo podzielone a w jednym przeczytalam ze kontaktuja sie z wybranymi kandydatami to oznacza ze dzwonila pani przesylala mi dokumenty ja odsylalam nawet rozmowa przez skeypa byla to jestem wybrana bo czekam na telefon i cisza nie wiem co robic grudzien za pasem a boje sie szukac innej pracy bo nie stac mnie na kare 700zl bo tak mam w umowie miedzy mna a agencja prosze czy ktos moze mi napisac o co w ty chodzi.

zula

nic nie bede na temat euro work sie wypowiadac ale bawia sie ludzmi i blokuja ich umowami a pozniej cisza a przeciez nikt nie chce wyjechac zeby sobie odpoczac tylko zarobic i przez ich obietnice ludzie nie maja pracy dzieki za taka firme :>

tr
@zula

a my mieliśmy umowę , czekaliśmy 2 tyg na odpowiedź i wyjeżdżamy teraz więc wszystko jest ok. znajomi też dostali się i są już w drodze. zoabczymy

Zaandam - Hilton

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
NumLock

Siema wszystkim, jedzie ktoś w ten weekend do Amersfoortu do pracy w Ikei? A jeśli ktoś tam pracował to prosze o informacje jak tam jest i w ogóle czy się opłaca?

k

ja tam zaryzykuje, może teraz nie ma godzin ale po coś ludzi sprowadzają, a zaraz święta więc powinni mieć duże zamówienia, a co za tym idzie praca będzie.

wiola
@k

Obys sie nie zdziwil . Bylam w zeszlym roku na ich ofercie swiatecznej. Mialo byc duzo pracy bo swieya.I co? z 4tyg tam siedzenia przepracowalam 2 tyg!!!Cale swieta i sylwestra siedzielismy w domkach. Mielismy zarobic a nie stracic! Nigdy wiecej z eurowork. Zenada

bu
@k

Też zaryzukje. A gdzie jedziesz?

A Ty ? :)

Ludzie a czytacie w ogóle ogłoszenia? Jest jak byk napisane że kontaktują się z wybranymi kandydatami! Jak czytam komentarze w stylu "s..i" i "gów..." no nie dziwi mnie że Cie nie zatrudnili. Brzmisz jak desperat haha.

my

My nie dostaliśmy żadnej informacji... ale po kilku telefonach do Euro Worku można wnioskować, iż niesamowity bałagan tam panuje... Dzwoniliśmy kilka dni po wysłaniu wszystkich dokumentów i okazało się... iż nic nie dostali...(sic!) Więc wysłaliśmy po raz drugi i cisza nastała... Obawiam się, iż Euro Work to kolejna masówka do rekrutacji robotów kochani...

Susek

Ja tez zostałem zaakceptowany.Ale raczej nie jadę . Jak czytam ze nie ma tam roboty , to niema sensu jechać na te 4 tyg.

Do jessy

Każdy narzeka bo te biuro(usunięte przez administratora)est. A co ty taka pewna jesteś ? Może jesteś jedna z tych (usunięte przez administratora). Z biura? Powodzenia wes ze sobą więcej euro , przyda sie jak będziesz siedzieć bez pracy he he.

Jessy

A ja zostalam zaakceptowana i jade dostalam dzisiaj odpowiedz i tak jak powiedzieli ze 26 tak tez dostalam kazdy tylko widze tu narzeka

zaakceptowani

A my jedziemy,mieliśmy dostać dziś odpowiedz i jest akceptacja. Wysyłamy umowę o prace i ponoć wyjazd jest pewny. Nie znam żadnej Pani Kasi,my rozmawiamy chyba z kimś innym, chociaż nie widziałam na ich stronie takiej Pani. Póki co my nie mamy zastrzeżeń. Zobaczymy jak będzie na miejscu. Ktoś zaakceptowany z Wrocławia ???

Dora

Ja rezygnuje tez bo znajomi z z tempo team co tez pracują tam przy mięsie mówią ze ludzi najechalo, roboty nie ma i niezapowiada sie nawal pracy. Siedzą w domach pracują co 2 gi dzień po 5,6 godz. Bieda jak nic. A co do kar niby za to ze jak sie rezygnuje to sie płaci 700zl. He he he chyba ich głowy bolą. Ani grosza nie dam. Bo niby komu i za co? ta eurowork umowa to smieciowka nic nie ważna, ważniejsza jest ta podpisana w holandi a takiej nie podpisałam i kara mnie omija. Wiec spoko można rezygnować bez obaw.

,,,,

witam czy ktos ma juz potwierdzony wyjazd do pakowania mięsa?

zula

niech ktos napisze prawde czy po zlozeniu aplikacji cv umowe z agencja sie podpisuje to wyjazd jest realny czy zbedne czekanie na odmowe i za rezygnacje zaplaci kare

majki
@zula

Czesc zula. no niestety niejestes jedyna tez mnie tak zwodzili ze za tydzien,za dwa ze zadzwonia, ciagłe telefony z mojej strony i nic, cale szczescie mam kilka innych firm na oku, wiec niebede czekal w nieskonczonosc...

Ja się zakwalifikowałam jeszcze dziś mam odesłać podpisaną umowę o pracę. Ktoś jeszcze jedzie na bank :)?

ZULA

NA PIERWSZA TURE SIE NIE ZAKFALIFIKOWALAM MOZE JEST KTOS JESZCZE BO TRACE NADZIEJE CZY WOGOLE MI TEN WYJAZD WYPALI ZNOWU KAZA CZEKAC TO PRZYSZLEGO TYGODNIA ALBO TYLKO TAK MOWIA NIE WIEM OSTATNI CZAS NA ZNALEZIENIE INNEJ PRACY I TAK NAPRAWDE NIE WIEM CO ROBIC

ToMaszJam

Wiarą i Pracą Ludzie Się Bogacą :)

Mysia

Euro work to nie agencja pracy tylko agencja posrednictwa. A to zznaczznaczacarozniczznaczznaczaca roznica. Jeśli sa problemy z wyplatami czy godzinami to nie jest ich wina tylko pracodawcy, czyli agencji holenderskiej. I tak się zastanawiam jakie pytania zadawaliscie że nie uzyskaliście odpowiedzi?pewnie o nazwę pracodawcy, a oni na początku takich odp nie udzielają właśnie po to by nie zawracac pracodawcy "d.py"bo i tak by cię do euro worku odeslali... Taka maja umowe i tyle.

!!.
@Mysia

Ja nie zadawałam pytan o nazwe pracodawcy. :)

Nisza
@!!.

Zalisz sie czy chwalisz???? Mysia??? Bez komentarza

no do mnie dziś zadzwoniła Pani w czwartek będzie dokładnie wiadomo kto jedzie więc czekam ;). Też nie rozumiem problemów z pytaniami ja osobiście byłam w agencji w Katowicach, zadałam dużo pytań na wszystkie uzyskałam odpowiedź, spędziłam tam ponad godzinę. Osobno- chciałam zapytać jedzie ktoś busem za pośrednictwem Agencji? bo taki mam plan.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work