Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

cebulasz

ja dostałem wiadomosc ze jestem wstepnie przyjety u pracodawcy czekam tylko teraz na potwierdzenie całkowite

andy

Ja już mam podpisaną umowę na 11-12 tydz roku czyli środek marca. Też mieli dzwonić na skype ale cisza ... A dzwoniąc do nich po jednym sygnale słyszę że abonent ma zajętą linię już sama nie wiem co mam o tym myśleć :/

bolek

nam też mówili że koło lutego ale że robota jest nie dokonca pewna teraz tylko czekać nam pozostało co będzie dalej

cebulka

Ja (nie chwaląc się OCZYWIŚCIE :D) mówię całkiem dobrze i po angielsku i po niemiecku. Gorzej z moim przybocznym dlatego pytam o Wasz poziom. Jakieś 2 tygodnie temu, zaraz przed podpisaniem umowy usłyszałam, że prawdopodobnie będziemy mogli wyjechać już w środku lutego. Wysłałam umowę, dowiedziałam się, że czeka nas jeszcze rozmowa przez skype (która notabene miała się odbyć najpóźniej w ubiegłym tygodniu) i od tej pory cisza na morzu. Tak więc... do spisania za niedługo (mam nadzieję) :)

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
bolek

Hej . Ja jestem po rozmowie przez skype. Mój język jest słaby.A u Ciebie jak jest? Mówili coś kiedy zakończy się rekrutacja?

cebulka

My wciąż nic nie wiemy nawet o terminie rozmowy przez skype nie wspominając o wyjezdzie. Jestem w małej konsternacji, bo tylko ze względu na "MILE WIDZIANY komunikatywny angielski" złożyłam CV. Pytanie do osób, które juz są po rozmowie na skype: jaki jest mniej więcej Wasz poziom angielskiego? Z góry dzięki za odpowiedź! :)

cister

Hej. Czy dostał już ktoś odpowiedz i zna termin wyjazdu na cebulki kwiatowe w Hillegom??

bolek

Też nie czekam cały czas

bolek

Hej. czy dostał juz ktoś odpowiedż na cebulki kwiatowe w Hillegom?

@bolek

Ja jeszcze nie a Ty Bolek też nie?

ciekawy

Ze mną jeszcze nie rozmawiali. Jeśli można wiedzieć to co was pytali na tej rozmowie na skaypie

bea

witam dostał ktos oferte na cebulki tulipanów z euro work moje gg 6271412

bolek

Przeszlismy już rozmowe przez skype. Pytali o doswiadczenie zawodowe i angielski sprawdzali. Teraz czekamy na ostateczną decyzję. Troche się obawiamy,mam nadzieję że to nie jest ściema.

ciekawy

byłem już w Hollandii dużo widziałem i chyba nic już mnie nie nie zdziwi. Warunki mieszkaniowe były raz dobre, raz złe, tylko czasem się trafiają Polaczki-cwaniaczki ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Byle tylko godziny były i wypłata na czas i będzie ok.

@ciekawy

Ciekawy jak możesz odezwij się do mnie na maila - twist9@op.pl Mam parę pytań.

normalny

hej,ja też się wybieram. Agencja widać że w porządku tylko że pewne osoby sieją tu zamęt i wypisują coś o agencji Euro Work z Zdzieszowic co jest to kompletnie inna firma jak tu już odpisywał im "tad". Jak chcecie pisać coś o agencji ze Zdzieszowic to nie tutaj tylko załóżcie sobie nowe forum pod tytułem np. agencja Euro Work Zdzieszowice i tam proszę pisać na ich temat a nie tutaj bo tu jeszcze raz przypomnę jest forum dla agencji Euro Work Katowice. Pozdrawiam

groszek

witam tez sie wybieram na pakowanie i sortowanie cebulek kwiatow macie jakies info o tej firmie i pracy

ciekawy

czesc. ja tez sie wybieram do Hillegom na cebulki. moze wiecie cos wiecej o tej pracy i agencji

@ciekawy

Hej! My właśnie mamy podpisywać umowę i czekać na rozmowe kwal przez skype'a do cebulek. Czy Ty, groszek i bolek przeszliście to już? O co pytają? Myślałam ogólnie, że sprawdzenie mojego poziomu angielskiego przy pierwszej rozmowie, to będzie już koniec egzaminów. Niepokoi mnie poza tym brak jakichkolwiek informacji o firmie U n i q u e, która jest bezpośrednim pracodawcą. Nawet google street nie pomaga... Pozdrawiam!

Sancz

ja mam zamiar z ziomkiem dzis jade do Worka zobaczymy co powiedza

Luki

Cześć. Wybiera się ktoś do Hillegom na sortowanie i pakowanie cebulek kwiatów w drugiej połowie lutego?

@Luki

Ja wybieram się z dziewczyną. Czekamy na odpowiedz od pracodawcy czy nas zatrudni.Jak to było w waszym przypadku?

Tissa

Nie wiem czy to wątek dotyczący Euro Work Katowice (bo o Euro Work Jarocin na necie informacji nie potrafię znaleźć), ale jeżeli chodzi o ten katowicki to nie wiem skąd te negatywne opinie. Byliśmy w tym roku na ofercie świątecznej i jesteśmy zadowoleni z zakwaterowania (fajne domki, ocieplane, czyste) jak i ilości godzin (sporo zaoszczędziliśmy). Jedyny minus dla koordynatorów z holenderskiego biura C. którzy nie mieli dla nas czasu w wyznaczonych dniach konsultacji, kiedy znajomi dzwonili do nich z ważną sprawą - nie odbierali telefonów. Przychodząc w wyznaczonych godzinach najczęściej usłyszeć można było "nie teraz/później/w inny dzień.." więc żeby załatwić jakąś sprawę typu niezgodność w wypłacie trzeba było dużo cierpliwości z naszej strony. Tak więc jeśli można mieć jakiekolwiek pretensje, to z pewnością nie do biura Euro Work (Katowice) bo z ich strony zostaliśmy profesjonalnie potraktowani.

xxx

może mi ktoś wyjaśni o co tu chodzi z tymi biurami bo zgłaszasz sie do nich , i oni mówią ze jak będzie oferta to się odezwą itd ty jak głupi czekasz ofery sie pojawiaja coraz nowsze a ty dalej czekasz.... może nie mam 40 letniego doswiadczenia ale angielski znam i pracowałam na produkcji 4 lata przy pakowaniu w anglii ( moze to jest powód ze sie dyskwalifikuję ). czy oni w ogole osob tych wczesniejszych nie biora pod uwage tylko cały czas nowych szukają ??????

JA
@xxx

Pracy jest i to dużo dzwoń może Ci się uda wyjechać. Produkcja pakownia itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work