Opinie o Promis w Kraczkowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Promis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Promis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promis w Kraczkowa

Zastanawiam się na jakich zasadach działa system premiowy dla posadzkarza oraz ile w tym roku płacą na rękę? Tyle tu różnych info pada, ze nie wiadomo w co wierzyć:D

Jaka umowa obowiązuje w Promis podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę 3msc.

Damian Nowy wpis
@K

A potem? Dalej na czas określony np. na rok czy można się starać o taką już bezterminową?

P Nowy wpis
@Damian

Kolejna umowa jest zależna od zaangażowania przez te 3 miesiące. Często jest to czas nieokreślony.

Dobre opinie itp sami sobie piszą prawdopodobnie, Ci co chwała stawkii i zarobki bo jakoś w terenie słyszymy inne rozmowy od tych co tam pracują bądź pracowali… Więcej podobno na fuchach zarabiają i to ich trzyma . Żeby potencjalny klient miał rozeznanie bądź przyszły pracownik to prosimy o pisanie opin zgodnych ze stanem rzeczywistym .

@Paweł

Jeśli to faktycznie prawda to czy można prosić o wyłowienie nieprawdy z zamieszczonych opinii i naprostowanie tych informacji tutaj? Bo może jednak choć część z nich się zgadza?

N Nowy wpis
@Paweł

Jak robisz u innych co tu robili to nie opowiadaj glupot bo pewnie caly czas miales srake jak inni albo chory na wory a teraz zapirdzelasz duzo bylo symulantow co ozdrowieli

Katarzyna

Czy ta firma jeszcze wykonuje posadzki ?

Robert
@Katarzyna

Jak najbardziej - posadzki przemysłowe.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Promis? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Darek

Dalej tak słabo płaca ?? I dalej same pijusy tam pracują ?

@Darek

A skąd takie plotki usłyszałeś, że tak jest?

X
@Darek

tutaj nigdy nie płacili słabo. Kasa się zawsze zgadza.

X

Zależy na pewno od stanowiska i tego co się umie. Dodatkowo są jeszcze premie i to nie teoretyczne

@X

Bardzo lubię czytać o premiach, jakoś to od razu motywuje. To że nie są teoretyczne to akurat dobrze. ;) Napiszesz o nich coś więcej?

Witam Czy warto pracowac w tej firmie ? Widzialem ogloszenia zarówno na inzyniera posadzek jak i konstruktora. Jakie maja Panstwo opinie na temat tych stanowisk? Warto sie zainteresowac? Jak placa? Jak atmosfera? Dziekuje z gory za wszelkie informacje

Cezary
@Kandydat

Ta firma tylko wykonuje posadzki żywiczne . Zostali tylko starzy którzy rządzą i ścigają młodych … Stoisz nie wiesz co robić to trzeba uważać na jednego gościa który chodzi z telefonem i nagrywa( starszy, śmieszny,garbatyy) , robi zdjęcia a zaraz wysyła do szefa . Taki sprzedaawczyk , który chce pare złotych na wypłatę więcej dostać ;D Brak słów żeby opisać więcej wszystkie akcje tam . Osobiście nie polecaam …

@Cezary

Słyszałem że sprzedawczykow i prawdziwych złodzeji niema odeszli na swoje i sa dalej takimi samymi (usunięte przez administratora) jak byli w tej firmie nie wszyscy ale te pyskate

@Kandydat

Pracowałem tam z tymi gośćmi ściemnali a teraz piszą bzdury bo zostali najlepsi a co do wypłat to na czas i lepsze jak u konkurencji niech nie sciemniają bo takie orły już odeszli

Były betoniarz
@Nowy

Nie ściemniaj. 17 zł na godzinę przy takiej pracy to jest żenada. Hehehhh. Zarabia kilka osób, reszta grosze. W innych firmach się zarabia pieniądze normalne, młody pracownik dostaje 20 zł na start.

Kris
@Były betoniarz

Sporo się zmieniło po twoim odejściu. Możesz tylko żałować, bo warunki pracy się polepszyły. Może cudów nie ma ale widać, ze jednak pracownik jest coś wart i trzeba o niego zadbać.

@Kris

A po czym tak właściwie nagle to widzisz?

Kris
@Renata

@Renata po tym, że pytają czego nam brakuje i starają się uzupełniać. Premie za dobrze wykonaną pracę, usprawnienia sprzętowe, żeby się lżej a wydajniej pracowało. Powoli ale się zmienia, co przede wszystkim widać w portfelu.

@Kandydat

Ogłoszeń maja od groma . Inżynierów przyjmują aby tylko papier się liczył ich . Tak naprawdę żadnej wiedzy praktycznej nie maja w tej dziedzinie a szefunio płaci marne ochłapyy . Setki ludzi się tu przewija , przychodzą i odchodzą .

K

Serio? Skąd masz takie informacje? Przecież nie wymagają papieru tylko umiejętności i chęci do nauki? Poza tym jak się patrzy na ogłoszenia to nie szukają inżyniera więc może trzeba zweryfikować swoją wiedzę? A setki ludzi? Hmmm - chyba pomyliłeś firmy. Nie pisz głupot.

Marzena

Do czego się odnosisz? Bo nie widać:/

Betoniarz

Tragedia, szkoda strzepić (usunięte przez administratora)

Damian
@Betoniarz

Może byś jednak postrzępił bo sam negatyw bez wyjaśnienia niewiele mi mówi. Co ci nie odpowiadało w pracy bo ciężko tak zgadywać.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Promis?

K

Przede wszystkim chęć do pracy. Jeżeli dodasz do tego zaangażowanie i chęć do nauki to masz zapewnione miejsce, premie za roboty i możliwość awansu np. na brygadzistę

@K

O, czyli jak jest chęć do nauki to można liczyć na jakieś szkolenia?

@Agnieszka

Jeżeli wykażesz, że jest Ci to potrzebne w Twoim rozwoju dla dobra firmy to pewnie nie będzie z tym problemu. Często pojawiają się pytania o potrzeby i narzędzia do pracy więc szkolenia też by się pewnie załapały ;)

@K

A to nie każdemu by się przydało? :D I co to niby znaczy ze trzeba się wykazać?

@Agnieszka

Źle zrozumiałaś - jeżeli wykażesz, że w Twojej pracy wykonywanej dla firmy jest Ci niezbędne szkolenie z jakiegoś zakresu to wtedy możesz na takie szkolenie liczyć. Czy szkolenie każdemu by się przydało? Rozwój na pewno. Ale np. sekretarce obsługa wózka widłowego niekoniecznie? ;)

Ilona
@K

Ja mam wrażenie że to Ty nie rozumiesz, albo nie do końca umiesz zgrabnie zawrzeć w słowach. Czy pracownik ma "wykazywać", że niezbędne dla jego pracy jest jakieś szkolenie? Skąd ten warunkowy tryb? To po stronie firmy leży przewidywanie, czy i w jakim kierunku ma się szkolić pracownik dla maksymalizacji efektywności w pracy. U Ciebie to brzmi tak: Jak się wykażesz, to może wyślemy cię na szkolenie.

@Ilona

Wykażesz tzn. jesteś w stanie wyjaśnić, dlaczego to szkolenie jest ci niezbędne i jakie efekty może przynieść pozyskana wiedza. Nie ma tutaj trybu rozkazującego...

@K

Jakaś dziwna ta dyskusja na temat tego całego wykazywania się tutaj robi i tak pewnie wyjdzie to w praniu podczas zatrudnienia. Widziałam, że jest możliwość awansu na brygadzistę, ciekawa jestem jakie stawki to stanowisko tutaj obowiązują?

Yuk

(usunięte przez administratora) Ta firma powinna dawno przestać istniec. Nie te czasy jak rozkrecali interes i ludzie drżeli o miejsca pracy. Teraz maja wybor i dlatego swiadczy o tym rotacja pracownikow. Taki tam komfort pracy.

Andrej
@Yuk

Firma działa jak działa . Szału nie ma z jakością i praca bo wiadomo o co chodzi a ponadto ci którzy tam zostali to wiadomo do czego się mogą nadawać .... Ten kto tam zaczął prace to szybko odszedł i pracuje gdzieś indziej bądź działa na swoje konto .

@Andrej

Tak poszli na swoje tylko nie mają pracownika bo wszyscy wiedzą co to za żeby coś (usunięte przez administratora)i sie nie orobić

Maniek
@Yuk

Czyli pan tez nie poleca się tam przyjmować ? Słyszałem ze chłopy codziennie i dużo tam piją podczas prac i w trasie . Chciałbym tego uniknąć bo ja za alkoholem nie przepadam a podobno kto tam nie chce z nimi pic to jest najgorszy i kablowanie na ta osobę do kierownictwa czy szefostwa …

Robert
@Maniek

Takie standardy pracy to były 20 lat temu. Picia w pracy nie ma. To co robią w wolnym czasie na delegacjach to ich sprawa. Do pracy muszą być trzeźwi i w trakcie również - firmy często sprawdzają fizycznych.

Katarzyna

Rekrutacja sprawna, bez przedłużania i zbędnych spotkań. Kasa bardzo ok jak na Podkarpacie i przede wszystkim na czas. Dobre godziny pracy (7-15). Gdyby nie wyjazd pewnie bym tam jeszcze pracowała.

Praca

Czy warto pracować w tej firmie ? Bo mam mało opin ale z tego co słyszałem to dużo delegacji i dużo alkohollu tam spozywane jest a ja za tym nie przepadam . Proszę o poradę jak jest w tej firmie na ten czas .

Tedo
@Praca

Promill musisz mieć we krwi ;D inaczej długo możesz nie porobiic

@Praca

Z tego co wiem to problemy były z ekipą betoniarzy, to na nich były skargi. Odkąd firma przestała robić betony i zlikwidowali ekipę to się polepszyło

Pawełek
@Paweł

Heheheeh śmieszny z ciebie koleżka bo ta ekipa (od betonu) pracuje w innej firmie i jakoś nie mają chłopaki problemów z alkoholem. Szefowie są bardzo zadowoleni. Pozdrawiam

@Tedo

Jak piłeś to tak piszesz bo ci szkoda ze sie polepszyło

Były betoniarz
@Paweł

Nie jest to prawdą i dobrze o tym wiesz. A firma przestała robić betony bo nie mieli już potencjału. Ciekawe dlaczego przeszli do byłego kierownika i są tam szczęśliwi, przejmują wasze zlecenia hehehe. Podobno żywice też już rozkręcają także tego- konkurencja rośnie. Pozdrawiam

Janek

Nie ma tu z kim robić Sama młodzież tylko tel w ręce umia trzymać

@Janek

To nie zatrudniają już starszych osób bardziej doświadczonych? Tylko samych młodych?

Asia

@Yuk a duża ta rotacja?

Jan

Z tego co wiadomo to firma nie wykonuje przemysłowek . Co z gwarancjami ?

Damian
@Jan

Dysponujesz jakimiś informacjami na temat tej firmy, dlatego też chciałbym się tutaj na miejscu dowiedzieć, czy wiesz może coś o pracy w tej firmie? Taka informacja będzie na pewno dobrą i przydatną wiadomością, która pojawi się w tym wątku. Pomożesz?

Klient

Czy to prawda ze firma promil już nie wykonuje posadzek przemysłowych ? Bo dzwonię do pana czarnoty jakiś czas temu i nie odbiera a słyszałem ze już zrezygnowali z tego ...a mieli mi dokończyć dylatacjee

Promis
@Klient

Firma Promis P. Misiura cały czas działa i wykonuje posadzki przemysłowe. Niestety zakończyliśmy współpracę ze wspomnianym pracownikiem. Jeżeli ma Pan trudności z kontaktem na tamten numer telefonu można się kontaktować na inne np 172252838. Wszystkie wypełnienia dylatacji zostaną wykonane zgodnie z umową.

Frytek

Hejka. Jak tam z platnosciami w tym promisie bo nie wiem czy aplikacje o prace skladac. Pomozcie ludziska.

xxx
@Frytek

Płatności sa zawsze na czas

GTX
@Frytek

Na czas zgadza się. Tylko oficjalna i nieoficjalna. Zdarzy ci się chorobowe w przyszłości emerytura i masz tylko świadczenia z oficjalnej części pensji.

@GTX

Oficjalna i nieoficjalna tzn. że na umowie najniższą kjajową dają? Trochę lipa. A praca cieżka?

GTX
@Frytek

no może nie najniższa (zależy jakie stanowisko) ale istnieje obieg pod stołem, kopertowy

@GTX

Raczej nie będę tam pracował, wolałbym mieć wszystko na papierze.Dziękuję za info Gtx. Pozdrawiam

@M Dziękuję Ci za tę informację. Może po prostu firma Promis nie znalazła jeszcze odpowiedniego kandydata na to stanowisko. Jeśli wiesz coś na temat tego, co aktualnie dzieje się w tym przedsiębiorstwie, to podziel się tym z użytkownikami forum. Może na chwilę obecną warunki zatrudnienia przedstawiają się na tyle atrakcyjnie, że warto spróbować tam swoich sił i aplikować?

@Marta

W okolicy już mają taką opinie że mało kto decyduje się na współpracę z nimi. Świat w obecnych czasach jest mały a opinie szybko się rozchodzą. Zostali mierni, bierni ale wierni. Nawet syn szefa dał nogę z firmy.

@robak

Mierny to ty jestes stary. A w promisie nie ma tak zle. Myslisz ze w innych firmach posadzkarskich jest lepiej? Pogadaj z chłopakami z branzy to zmienisz nastawienie. Pozdrawiam

@Gabor

Szału nie ma, ale wszędzie dobrze gdzie nas nie ma????. Trzeba robić jak wszędzie i tyle w temacie. Pozdrawiam

@Gabor

A witam szefa szefów na tym skromnym forum. Poprawie powyzszą wypowiedź może nie lepiej w innych firmach ale wręcz wyśmienicie. Skoro tak szałowo jest w promisie to czemu chłopaki przechodzą do konkurencji i otwierają swoje biznesy z posadzkami związane? I jeszcze dział betonów się wam zamknął. Wahadełko mój drogi (usunięte przez administratora) tak wskazało? Nawet najbardziej zaufany pracownik ("adoptowany duchowo syn") odchodzi. Pozdrawiam całuski.

@robak

Witaj "robaku" czy może raczej żmijo. Myślę że do niedawna byłeś pracownikiem Promisu ,straciłeś swój status bo ktoś inny okazał się lepszy i zajął Twoje miejsce. Plujesz stary jadem na prawo i lewo. Co do betonów to powinieneś mieć jakąś wiedzę na ten temat. Gorąco pozdrawiam.

@Gabor

Oj tam od razu żmijo. Tak byłem waszym pracownikiem. Sam odszedłem. Nie straciłem statusu a wręcz zyskałem. Ktoś potrafił docenić wiedzę i kompetencje. I nie muszę słuchać wywodów buddy ani słuchać chórów gregoriański w wersji analogowej z cyfrowego dyktafonu.

@robak

Czy ktoś zmuszał Cię do słuchania chórów? Każdy miał wolny wybór, zresztą to był odpoczynek za który płacono jak za pracę, a myślę ze części chłopaków to pomogło. Gorąco pozdrawiam.

AbdulDynda
@Gabor

Przyłączę do dyskusji ten jeden raz. Nikt nie zmuszał do słuchania ale szef postawił sprawę jasno (ujmę w skrócie słuchawki albo klamka z drugiej strony drzwi tak prawie usłyszałem) i o ile pamiętam nie było wyjątków no może poza Panią sprzątaczką. Dzięki za taki odpoczynek dwie godziny słuchania a potem nadganianie roboty z ozorem na brodzie. Nie powiem bywało ciekawie i fajnie, był świetny zespół w firmie. Ostatnie lata były tego zaprzeczeniem. No i ta wypłata w dwóch obiegach czy rozliczanie diet jawne okradanie pracownika. Zdarza się wypadek, choroba i nagle świadczenia są tylko z tego co oficjalne. Nie mówiąc już o przyszłej emeryturze. System rodem z początku lat dziewięćdziesiątych. Pozdrawiam szefa, nie musi Pan odpowiadać. Temat zamknięty.

Klient

W firmie ciężko znaleść trzeźwego. Podczas zacierania hali pracownicy urządzili sobie grilla. Dwóch spało pijanych w busie . Dwóch robiło ale efekt nie będę opisywal . Nie polecam i jestem nie zadowolony.

Kierownik
@Klient

Witam. Dziękuję za bardzo ciekawą opinię. Nie dostaliśmy żadnego zgłoszenia o takiej sytuacji. Wypisywanie takich nieprawdziwych informacji jest karalne. Proszę o kontakt celem wyjaśnienia sprawy (017 225 28 38) lub usunięcie wpisu.

Stefanek
@Klient

Witam. Ja jestem bardzo zadowolony z wykonania mojej posadzki bo w promisie pracuja naprawde dobrzy fachowcy i chociaz jest ich malo robia co moga zeby efekt koncowy byl zadowalajacy dla klienta. Rozmawiałem z zacierajacymi beton i zadnego alkoholu nie wyczulem zresztą chyba nie mieliby kiedy sie napic bo caly czas zacierali.

Klient 2
@Klient

(usunięte przez administratora) Do nich nie miałem sił. Z tego co wiem to ich były pracownik robił poprawki. Skoro się nauczył fachu to takich się trzyma i docenia. Już wiem kto będzie robił następne etapy posadzek w przyszłości.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Promis?

Andrzejek

Po roku i 3 miesiacach. Ja dostalem. Teraz to nie wiem bo jest tam cyrk podobno.

Dawid
@Andrzejek

To znaczy? Co dokładnie obecnie dzieje się w firmie Promis? Jeżeli masz jakieś informacje w tym zakresie to bardzo, proszę o ich przedstawienie. Bo z tego, co wywnioskowałem, to chyba już tam nie pracujesz.

Andrzejek
@Dawid

Tzn? Hmmm kiedyś ta firma była potęgą w skali Podkarpacia a pewnie i w skali Polski. Teraz jest tam kilku chłopaków którzy do końca sami nie wiedzą co mają zrobić iść czy zostać. Jest ich coraz mniej ( tzn. fizycznych)a szefostwo zatrudnia nowych magazynierow, mechaników i kierownikow a fizycznych z roku na rok mniej hehe

Filip

A może dobrze wybrali sobie pracę, są zadowoleni i zastanawiają się dlaczego inni nie widzą, że tu jest dobrze?

Zostaw merytoryczną opinię o Promis - Kraczkowa

• Jak się pracuje w Promis?

Zobacz opinie na temat firmy Promis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promis?

Promis