Opinie o Door Group SA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Door Group SA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Door Group SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Door Group SA w Warszawa

Marek cochciał wejść na giełdę Nowy wpis

Tej hurtowni licencji już chyba nie ma na rynku?

Bet Nowy wpis
@Marek cochciał wejść na giełdę

??

Weronika Nowy wpis

A jak Door Group SA przedstawia się w obecnym roku? Czy w firmie nastąpiły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Jak oceniacie warunki pracy, atmosferę panującą w Door Group SA? Czekamy na Wasze opinie.

tomek Nowy wpis

Najważniejsza jest rozmowa między szefostwem a pracownikami @jaro, Jak to się układa dobrze, to od razu atmosfera poprawia się i jeszcze lepiej wypełnia się obowiązki.

Nostradamus

Minie miesiecy kilka i Wilczyca nauczy sie mowy malego mezczyzny z dalekiego kraju by zgladzic najwazniejszego i zasiasc na jego Piotrowym tronie.....a najblizsi stana sie najdalszymi i kazdy kazdego za nic...i spelni sie co sie ma spelnic bo ona juz sie szykuje! A bedzie to straszne dla wszystkich...

Brałeś udział w rekrutacji do Door Group SA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Nostradamus

Minie miesiecy kilka i Wilczyca nauczy sie w koncu mowy malego mezczyzny z dalekiego kraju by zgladzic najwazniejszego i zasiasc na jego Piotrowym tronie.....a najblizsi stana sie najdalszymi i kazdy kazdego za nic...i spelni sie co sie ma spelnic bo ona juz sie szykuje! A bedzie to straszne dla wszystkich...

byłydoor

A czy to prawda że w ciągu roku z tej firmy odeszło ponad 50 osób...odeszło lub zostało wywalonych?

Nodoor

No i podobno firma sprzedana jednak...tzn. to co z niej zostało. Nowy Prezes i "Cześć Wodzu" a miało być tak pięknie....

MCH

Jest tak dobrze, że kolejne odejścia w tym miesiącu...już prawie nie ma trenerów...ani działu sprzedaży...efs zaorany. Jest super aplikujcie do nas!

zbranzy

Czy to prawda, że właściciel tej firmy szuka na nią kupca? Ktoś się orientuje bo chodzą takie słuchy od jakiegoś czasu.

Exdoor

Moze nie mieli ochoty donosić na kolegów...

Ciekawski

Kto mi powie dlaczego z tej firmy odeszli najlepsi trenerzy?

obiektywny

hahaha żadnej rotacji? przez 3 lata pewnie z 30 osób się przez dział sprzedaży przewinęło...w tym czasie tez z 3 managerów sprzedaży no i 2 dyr. zarządzających...mało? idź dostaniesz umowę nawet bardzo długą i z zakazem konkurencji...lepiej jednak pogadaj z byłymi lub obecnymi pracownikami jeśli oczywiście na prawdę jesteś poszukującym pracy a nie "door marketingiem"

DoChomik

Sugerujesz, że ta firma obrała jakiś kierunek??? Od dawna zsuwa się po równi pochyłej. Mega rotacja i coraz gorsze wyniki a do tego know-how trącający myszką. Byłem, zobaczyłem. Nie dziękuję.

Stary

Miałem nieprzyjemność uczestniczenia w szkoleniu menedżerskim. Trener i wiedza żywcem wyciągnięta z lat 90 ubiegłego wieku.

Uwaga

Tak złej atmosfery nie widziałem nigdzie. Przez 2 lata non stop zmiany menedżerów... Żadnej logiki ani konsekwencji. Cieszę sie ze udało mi sie odejść zanim nie zwariowałem.

Ciasteczko

Bardzo niska płaca, brak wsparcia sprzedaży, brak możliwości rozwoju. Częsta rotacja wynikająca z wygórowanych oczekiwań. NIE POLECAM!!!!!

pan dokładny

a co jest z tą wspomnianą wcześniejn rotacją w Door Group SA? czasy jest duża i ewentualnie z czego wynika? nie ukrywam że zanim zaczną się ubiegać w tej firmie om pracę to muszę mieć zebrane informacje o takich sprawach. tym bardziej że dla mnie rotacja jest podstawowym kryterium oceny nowego pracodawcy. pomożecie?

gal

Ja chciałbym uczulić wszytskich, któzy kandydują na stanowisko Dyrektora sprzedaży i marketingu (?). Zdecydowanie nie polecam..., dlaczego kolejne osoby na tym stanowisku są tak krótko i bardzo źle wspominają współpracę (usunięte przez administratora)? Ci którzy uczestniczą w procesie rekrutacji, czy nie wydaje Wam się conajmniej groteskowe te spotkania, wypytywania o to co dzieje się na rynku, o pomysły, apóźniej prośba o przygotowanie plany marketingu/sprzedaży na konkretna inwestycję na cały rok?! (usunięte przez administratora) Raz jeszcze..., czemu zatem tak krótko ludzie tam pracują???

ona

To chyba nie pracowałeś nigdzie indziej. Kasa na czas, ale tylko to...

Musze się nie zgodzić z moimi przedmówcami. Najlepsza firma w jakiej miałem przyjemność pracować. Rewelacyjna atmosfera, świetni ludzie, kasa zawsze na czas, a przede wszystkim dbają o pracownika. Polecam jako pracodawcę albo partnera biznesowego.

Zostaw merytoryczną opinię o Door Group SA - Warszawa

Door Group SA
1.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Włodarzewska 33
    02-384 Warszawa