Opinie o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Leszek

Jeżeli się dodzwonisz to usłyszysz, że nie jest w biurze,jedzie samochodem....... a najlepiej wysłać mail to spokojnie udzielą informacji co w sprawie. A w sprawie nic i nic nie odpiszą i spokój z następny frajerem skuszonym łatwych pieniędzy za służebność.A tak w ogóle to jak można po wpłaceniu ponad 2 tyś.pytać o jakieś wyjaśnienia.Nie dajcie się oszukać!!!

zyta
@Leszek

szanowny Panie za same takie sformułowania mogą Pana przeciągnąc przez sądy- co do zwrotu kosztów nie wiem co budzi Pana zdziwienie ktoś jakąś przcę na Pana rzecz wykonywał czy uważa Pan żę powinni to robić za darmo napewno o tym zadecyduje sąd i oceni wartość wykonanej pracy wtedy pozostanie napisanie Panu do Ministra Sprawiedliwosci ja czekałam 4 lat i mam ponad 200 tys na koncie niestety tyle to trwa na biegłego czekałam 11 miesięcy

@Leszek

Panie Leszku, jak zakończyła się Pańska sprawa? zastanawiam się gdyż chcę podjąć identyczne działanie.

oszukany

Czuje sie oszukany. poprosiłem o pomoc korporacje feniks w sprawie służebności o slupy energetyczne, po 2 latach nie otrzymałem od nich ani słowa w mojej sprawie, jakiś czas temu napisałem do nich stosowne pismo o udzielenie mi informacji - bez żadnej odpowiedzi. Po wypowiedzeniu umowy dostałem pismo z groźbą wytoczenia mi sprawy sądowej o zwrot kosztów poniesionych w trakcie "pracy" nad moją sprawą jeżeli nie otrzymają ode mnie 42 tysięcy złotych! Nie dajcie się oszukać ! Mnie teraz czeka sprawa w sądzie, nie odpuszczę wam złodzieje! ! !

@oszukany

Możemy podpowiedzieć jak sobie poradzić z tym żądaniem 42 tys.zł. Kontakt semigroup@poczta.fm

Rycardo

Ta Firma to jedna wielka ściema,pobierają po kilka tysięcy przy podpisaniu umowy,a potem wielka cisza,w moim przypadku to już ponad dwa lata,zero informacji,zero kontaktu,nie odbierają telefonów,nie odpowiadają na listy,trzeba ich zgłosić do odpowiednich Instytucji,ja już to zrobiłem, i zachęcam innych,czym więcej Nas Będzie tym szybciej Nimi się zajmą!

stoner4
@Rycardo

U mnie to samo półtorej roku i zero informacji.Zakład Energetyczny nic nie wie o rzekomo prowadzonym postępowaniu o odszkodowanie!Chcę ksero pism lub skan z tego co zrobili do tej pory i nic.Wydaje mi się że zostałem naciągnięty przez dobrze zorganizowaną grupę.Uważajcie.nie ulegajcie pokusie łatwych i szybkich pieniędzy.

jola
@stoner4

a ile konkretnie biorą?ile to jest kilkanaście tysięcy?czy pracownicy mają coś z tej pobieranej kasy za przyprowadzenie klienta?

Zbyszek
@Rycardo

Żyję już trochę na tym świecie i przyznam że takiej arogancji i ignorowania klienta jeszcze nie widziałem Feniks to jedna wielka ściema jak można wziąć od kogoś 2000 zł.i nie odezwać się ani słowem przez 3 lata ?!!! jedyna informacja od nich to po miesiącu wezwanie do zapłaty za biegłego 500 zł.i przez 3 lata nic a do nich się dodzwonić nie ma szans to jakaś fikcja nie dajcie się oszukać !!! a ci co wypisują pierdoły ile to nie wygrali i jaka to niby firma dobra i że nikt nie pracuje za darmo to są pracownicy Zorganizowanej grupy przestępczej wykorzystującej znajomość prawa do wyłudzeń i oszustw o nazwie Feniks .Prosta sprawa mój prawnik bierze o de mnie kasę tylko na opłaty sądowe a honorarium dopiero po zakończeniu sprawy i jak do niego dzwonię a nie może odebrać to potem oddzwania, czyli można uczciwie zarabiać można. poprowadzi mi też sprawę Feniksa ale najpierw poradził mi abym sprawę zgłosił do prokuratury i wam radzę to samo.

@Zbyszek

Zbyszku, bredzisz i oszukujesz ludzi! Jak poszedłem do adwokata żeby mnie w sądzie reprezentował w sprawie windykacji to wytłumaczył, ze prawnikom nie wolno pracować bez pieniędzy i brać wynagrodzenia tylko za efekt po zakończeniu sprawy bo kodeks etyki im zabrania. Poczytałem i rzeczywiście, nie wolno.Za to mogą stracić uprawnienia więc nie ściemniaj, że jakiś prawnik nic od ciebie nie bierze a już na pewno nie radził ci z tym lecieć do prokuratury bo byłby idiotą.

g
@stoner4

Mam podobnie, od 3 lat toczy się sprawa. Feniks wyliczył moje odszkodowanie na ok. 100 000 zł a są zasądził... niecałe 20 000zł. Skąd taka różnica!

@stoner4

Proszę o kontakt semigroup@poczta.fm . Czekanie ze może się coś wydarzy może spowodować przedawnienie roszczeń o ile się tak już nie stało. Jeśli dostaniemy numer działki i adres działki,gdzie są urządzenia, to odpowiemy czy wogóle jest szansa na wygranie sprawy

@semig

Puknij się w głowie pseudospecjalisto z semigroup! O jakim przedawnieniu Ty w ogóle piszesz! W służebności przedawnienie?!

@ja

Proponuję poczytać przepisy na temat zasiedzenia służebności przesyłu.

@ja

Proponuję poczytać przepisy na temat zasiedzenia służebności przesyłu.

Norek
@g

Kolego jestem w tej samej systuacji

patrycja

ugoda sádowa potrácenie na przejsciu 5 % utraty zdrowia wspólwinna ugoda na 20 ts plus zwrot kosztów

Doradca Klienta

ok milo - odpowiadaja na kazde pytanie nawet niewygodne dla nich

podstawowe pytanie o niekaralnosci

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
seba

mam ugode wodociągi sląsk ponad 62 tys :) DZIĘKI

kli

IC 887/11 Kraków - Przy Rądzie 1 , I Wydział Cywilny ugoda Feniksa ponad 220 tys plus koszty postępowania. Jak im za to nie dziękować

3 lata walczyli w sądzie o moją klientkę aż Warta się poddała-210 tys.ugody :)

łb

a mu mojego klienta ponad 40 000 zł. w sprawie przeciwko ENEA Operator Sp. z o. o. prowadzonej przez Sąd Rejonowy Poznań Grunwald i Jeżyce w Poznaniu w sprawie IX Ns 1064/13.Też czekam na bezumowne chyba będzie ugoda.

michii
@łb

!!!!UWAGA!!!! Założyłem sprawę w sądzie przeciw firmie Feniks, nie chcą mi oddać pieniędzy od 2 lat. Sprawę wygrałem i obecnie komornik zajmuje się FENIKSEM. To są oszuści.

xxx

I ns 115/12 w Sr w Słubicach zasądzono kwotę 12 700 zł. wynagrodzenia za służebność plus kwotę 5 783,57 zł. kosztów procesu. I co wy na to niedowiarki.Spokojnie teraz czekam na resztę

ker

tez mam problem z dodzwonieniem sie ale pisze przez ich strone i zawsze do mnie po tym oddzwaniaja

iga
@ker

JA też walczyłam z tą FIRMĄ ponad 3 lata- mam na posesji 8 słupów- wydałam ponad 3tys. zł na ich różne ;;opłaty;; skończyło się sprawą przegraną - i dodatkowymi opłatami sądowymi przeze mnie - nie polecam nikomu takiej firmy .

piotr
@ker

wpłaciłem korporacji 2000 tys złotych na poczet załatwienia odszkodowania za słupy elektryczne i przesył ,prowadzili sprawę trzy lata i zakończyli bo nie da się nic załatwić uważam że zostałem naciągnięty na stratę i perfidnie oszukany .

Odp
@piotr

Panie Piotrze proszę przeczytać umowę, którą Pan podpisał, nie ma przecież w niej jak również w jakiejkolwiek umowie zawieranej z pełnomocnikami procesowymi klauzuli pewności uzyskania oczekiwanego skutku. Koszty z całą pewnością również w umowie zostały rzetelnie oznaczone i opisane, stanowiły opłatę ryczałtową za przyjęcie sprawy. A prostymi słowy jeśli idzie Pan to dentysty z ogromną dziurą w zębie obieca on Panu na dzień dobry przed otworzeniem buzi, czy da się go uratować? Wszelka pomoc prawna związana jest z początkową opłatą, adwokaci czy radcowie to nie Caritas. Idąc do fryzjera prosi Pan aby ostrzygł za darmo?

atm

Pani Aniu świetna odpowiedz , moja sprawa trwała 4 lata zakończyła się ugodą wiec nie mogę podać sygnatury 64 tys zł, dopiero jak odesłali mi dokumenty dostałem szoku 30 cm papierków dopiero wtedy zorientowałem się ile to wymagało pracy.Też jestem z małopolski Skawina.

ok

Sygn. akt VII C 29/13 sad Szamotuły zamiejscowy Oborniki ,Enea za służebność ponad 20 tys prawomocny wypłacone w trakcie jest za bezumowne

Transport

U mnie Feniks odzyskał kasę 54000tys za utracony dochód po rozbiciu cięzarówki . Sygn I C 232/13 sąd w Czestochowa.

kic

to i ja dołożę fenix prowadzi mi 2 sprawy jedna juz wygrana I Ns 806/3 sad w Kołobrzegu druga się konczy - juz mnie te zle wpisy denerwoawly jak dajecie sygnatury i ja dam

jola

P_XI Ns 2641-14 to moja sygnatura sad torun oddalony wniosek o zasiedzenie prawomocny czekam tylko na służebność z pełnym przekonaniem ze i to wygrają

marek s

:) jestem przedstawicielem Feniksa - informacje dla niedowiarków i konkurencji sygnatury spraw moich klientów . Sąd Rejonowy w Wągrowcu VI Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Chodzieży w sprawie VI Ns 123/13 ( obecnie to już jest Sąd Rejonowy w Chodzieży od 01.01.2015 roku ) w tej sprawie wynagrodzenie za służebność w kwocie sto kilkanaście tysięcy złotych. Sąd Rejonowy w Pile VII Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Złotowie w sprawie VII Ns 93/13, ( obecnie to już jest Sąd Rejonowy w Złotowie od 01.01.2015 roku ), w tej sprawie wygrałem wynagrodzenie za służebność w kwocie sześćdziesiąt kilka tysięcy złotych. Sąd Rejonowy w Chodzieży I Wydział Cywilny wydane w sprawie o sygn. akt I Ns 14/15, w tej sprawie wygrana 37 899 zł. Sąd Rejonowy w Pile VII Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Złotowie w sprawie VII Ns 84/13 ( obecnie to już jest Sąd Rejonowy w Złotowie od 01.01.2015 roku ), w tej sprawie wynagrodzenie za służebność w kwocie 48 340 zł. Sąd Rejonowy w Pile VII Zamiejscowy Wydział Cywilny z siedzibą w Złotowie w sprawie VII Ns 107/13 ( obecnie to już jest Sąd Rejonowy w Złotowie od 01.01.2015 roku ), w tej sprawie wynagrodzenie za służebność w kwocie 22 900 zł.

marek s

piotrek lublinek

tutaj 2/3 opinii jest wpisanych przez "pracowników" (umów o prace nie ma) feniksa. oczywiście to same opinie pozytywne. nie bądźcie naiwni.

Paweł J
@piotrek lublinek

Mam kilka pytań związanych z Pana sprawą,ponieważ Feniks prowadzi dla mnie także sprawę o odszkodowanie za słupy.Czy miał Pan też problem ze skontaktowaniem się z firmą?Ja dzwonię i dzwonię,a nikt z ich strony albo nie odbiera albo mają zapchaną skrzynkę.Może Pan mi coś doradzić w tej sprawie?Lub może podać jakieś telefony na jakie Pan dzwonił?

email;

A mnie prowadził Feniks sprawę o słupy elektryczne prawie 3 lata ale wywalczyli dla mnie prawie 80tys. W życiu bym sam nie wywalczył takich pieniędzy

klientka-niestety
@email;

W takim razie podaj sygnaturę wyroku sądowego. Wszyscy zweryfikujemy.

tek

ciekawe bo dzis bylem na chemicznej 3 lublin 3 pietro duze biuro masa ludzi wszystko ok , informacja o zmianie adresu podana na stronie internetowej

mazda
@tek

ciekawe kogo Zawiedziony pytałeś :)z Koszalina przyjechałeś na zwiady czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS - Lublin

• Jak się pracuje w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Zobacz opinie na temat firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Kandydaci do pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korporacja Prawno Finansowa FENIKS