Biuromarket Roman Zawadziński

Katowice

Opinie o Biuromarket Roman Zawadziński

anonim 2010-12-04 20:55:04
rekord głupoty bije biuro market w Katowicach Giszowcu przy ul. Adama 1, gdzie siedzą dwie wredne motyki, wielkie panie rekruterki od 7 boleści, wypytują o przeszłość zawodową co tak naprawdę [usunięte przez moderatora] je interesuje przecież wszystko mają przed sobą w cv ( a może nie umią czytać). Szczyt szczytów że kolejnym durnym etapem jest spotkanie z psychologiem, co to za kretyński wymysł szatana? Po jaką cholerę mam gadać z jakimś durnym psychologiem, frajerem, co oni tam z góry każdego traktują jak socjopatę z nizin społecznych??? i testy psychologiczne...a to wszystko na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta...i to ich kretyńskie pytanko JAKI MA PANI CEL W ŻYCIU ZAWODOWYM...najchętniej wbić ci widły w tyłek [usunięte przez moderatora] W życiu nie byłam na tak stresującej rozmowie, babony wredne tworzą straszną przepaść w mrocznej sali, między sobą a osobami, które przychodzą w końcu szukać tam pracy, a nie po to żeby im zapewnić rozrywki...ta firma to nędza i bida, jakieś chore miejsce, porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2016-05-13 16:30:39
Dobrze, że robią badania, bo takiej sfrustrowanej wariatki jak Ty nie chciałbym spotkać w POKu.
Zostaw swoją opinię o Biuromarket Roman Zawadziński - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuromarket Roman Zawadziński