Opinie o Wydawnictwo Jezierski w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Jezierski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Jezierski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Jezierski w Radom

Mariusz Nowy wpis

Czy firma często prowadzi rekrutacje ?

Zuza Nowy wpis

Skąd macie takie smutne informacje?

Pracownik Nowy wpis
@Zuza

Z pierwszej ręki niestety. Do tej pory nie mam wynahrodzenia za grudzień i należnej odprawy

Bonia

Czy dowiem się coś o firmie na tym forum? Szukam pracy i miałem nadzieję na dodatkowe informacje.

Asa Nowy wpis
@Bonia

Niestety Spółka Anonse24 jest zlikwodowana a w sądzie złożony wniosek o upadłość. Pracownikom nie wypłacono wynagrodzeń, odpraw ani odszkodowań. Amen

Hanna

@Żona lafirynda zastanawiasz się nad aplikowaniem na stanowisko konsultant reklamy? Czego konkretnie chciałbyś się dowiedzieć? Jakie informacje chciałbyś poznać? Kto może napisać więcej użytkownikowi @Żona lafirynda o pracy na tym stanowisku? Jak wygląda przykładowy dzień pracy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wydawnictwo Jezierski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
cend

nie sądzę @haha by to była norma. Wg mnie standardy w firmie powinny obejmować wszystkie jej punkty.

Żona lafirynda

Czy ktoś może napiisac jakiś warunki oferuje firma Anonse na stanowisku konsultant reklamy w Rzeszowie ?

dori

Szukam pracy przy składaniu pozycji, czy to książki czy czasopisma to akurat obojętnie. Do Radomia też mam nie daleko, dlatego właśnie postawiłbym chętnie na Wydawnictwo Jezierski. Tylko nigdzie jakoś nie znalazłem dokłądnych opinii o pracy u nich. Niby przebrnąłem przez wszystko co tu napisaeliście ale nikt nie napisał np o zarobkach

radkoo

też mi się wydaje, ż egdyby naprawde tak im zalezało na nowych pracownikach jakiś to by w kilku miejscach dali ogłoszenia i zainwestowali w to troszke, bo nie sądzę, żeby tak to wszystko poszło od razu.. a też potem wybrac dobrego kandydata to też sztuka tak naprawde.. ale zobaczymy vo dalej z nimi będzie.

Zo

wydawnictwo Jezierski to gazety Anonse w Radom,Kielce,Rzeszow,Lublin i gazeta Oferta w Warszawie oraz (usunięte przez administratora) tyle ze strony wiem. Są ogłoszenia rekrutacyjne może mi ktoś napisać co i jak ? Jakie płace?,umowa?atmosfera?

przemolesku

Pracowałem w Wydawnictwie Jezierski bardzo długo. Firma bardzo rzetelna, terminowe wypłaty, można było bardzo dobrze zarobić ale do pewnego czasu .... dlatego odszedłem. Po tym moim odejściu dużo się zmieniło na lepsze

Bu

Firma ciagle jest i nawet są rekrutację -;)

helus

Co to za czasy w których wypłata na czas jest zaletą, to jest zakichany obowiązek dostawać wypłatę na czas nawet jak sie pracuje sprzedając kebap!

Najlepsza i najuczciwsza firma w jakiej do tej pory przyszło mi pracować!!! Pieniądze na koncie zawsze na czas jak w szwajcarskim zegarku!! Pracowałam tam długo i ani razu nie spóźnili się z wypłatą. Poziom moralny reprezentowany przez \\\"górę\\\" tzn. zarząd, marketing etc...również jest na bardzo wysokim poziomie. Co do samej pracy, cóż, jest ciężko, mamy dziś taki a nie inny rynek to nie te czasy kiedy klienci walili drzwiami i oknami, trzeba się trochę pomęczyć. Jednak eśli się uczciwie pracuje nikt po miesiącu nie wywala tak jak ktoś wcześniej napisał. Fakt lewusów i obijaczy pozbywają się po miesiącu zgodzę się, nikt przecież nie lubi cwaniactwa. Moja opinia dotyczy Warszawskiej Oferty nie wiem jak jest w Radomiu i innych rejonach więc o nich się nie wypowiadam.

becik

Chciałam się zatrudnić w tej firmie, bo słyszałam, że jest fajnie ale Wasze opinie mnie martwią. Czy naprawdę jest aż tak źle? To skoro jest źle w wydawnictwie to może w tej Spółce Anonse24 jest lepiej? można tak zrobić, że zatrudnie się w wydawnictwie, a potem przejdę do Anonsów? Stosują takie praktyki w tej firmie????

1. nie można porównywać Radomia czy Lublina z Warszawą. Każdy handlowiec wie, że wszędzie są wyższe obroty niż w stolicy. Dlaczego? Poziom życia, nacisk na Prestiż, KONKURENCJA. Firma nie ma w Wawie wystarczajęcej pozycji na rynku, aby przy tak małym nakładzie powalczyć tymi cenami. Klienta interesuje cena za ilość nakładu, jakość papieru i druku, dostępność gazety, precyzyjny target docelowego czytelnika. Jeśli chcemy być gazetą dla budowlańców, to ok - tutaj drobne ogłoszenia, ale jeśli chcemy rozmawiać z dużymi firmami o dużych pieniędzach, to nie jesteśmy atrakcyjni. Trzeba jasno określić nasz target i nie marnować czasu na szukanie tych, których to nie interesuje. 2. Brakuje produktów, które mogłyby się czymś wyróżniać i dałyby możliwość przebicia. Brakuje też ludzi, którzy mogliby te produkty stworzyć. Na pewno nie jeden handlowiec potrafi - ale czy firma szuka ludzi z potencjałem na rozwój czy maszyn do sprzedaży? Pracownik twórczy powinien być doceniony -np. obniżeniem limitu sprzedażowego za czas pracy nad nowymi produktami. 3. Co do zarządzania firmą - nie nam to oceniać. Chcielibyśmy zarabiać więcej i tyle. System "Motywacyjny-prowizyjny" na pewno jest znakomity - jako materiał na demotywatory, ale zdecydowanie nie działa on na korzyść firmy. Wyobrażacie sobie dążenie do każdego zlecenia gdyby prowizja liczona była niezależnie od limitu 10% od kwoty każdego zlecenia? Ja zasuwałbym jak mrówka wiedząc na co pracuję. Każdy krok powoduje ze zarabiam - więc im więcej tych kroków tym większy zarobek. Jeden pracownik, który z miesiąca na miesiąc robi wyższą sprzedaż jest bardziej rentowny niż każdy nowy. Czy lepiej dołożyć kilkaset złotych sprawdzonej osobie, czy całą pensję nowej, która na nią nie zarobi? Jedno jest pewne - firma płaci na czas i wywiązuje się ze zobowiązań. To jest bardzo ważne. W innych firmach obiecywano mi już wielkie złote góry - w liczbach były widoczne, ale co z tego jak nie płacili? Urlopy są jak należy, w dokumentach się wszystko zgadza. To jest rzetelna firma, tylko trochę czasy się zmieniły.

to ja

No tak wpiszcie anonse 24 w googe,A zobaczycie co wam wyskoczy:) Całkiem zgodne treści z atmosferą V-go piętra hehe Wreszcie dopasowali nazwę do ogólnego postępowania z pracownikami. I wszystko jasne... ech lutuś to nawet logicznie nie potrafi myśleć chyba że to jego kolejna prowokacja, ale tym razem skierowana do kogo??? Do szefa???!!! :)))

Kluska

Wydawnictwo nadal istnieje, BR teraz działa pod szyldem Anonse 24.

gutek

Anonse24 . teraz to sie nazywa tak. Wpiszcie sobie w google, może to i przedstawia tę firmę.

hans - 2010-03-28 23:40:10 Widzę że piszący nie znają życia, i mają nadzieję na efekt ich postów. Pan (usunięte przez administratora)o którym tu wiele, zapewne nie tylko nie zostanie zwolniony, ale jeszcze otrzyma awans lub podwyżkę. Kurde, jeszcze awans??? A mozna jeszcze awansowac ze stanowiska jakie zajmuje Pan (usunięte przez administratora)! Chyba na wydawce;) A swoja droga Szanowny Wydawco, Pan (usunięte przez administratora) troche cie od siebie uzaleznil. Warto moze wziac pod uwage czy jego decyzje zawsze maja na celu poprawe interesow firmy, czy tez jego wlasnych. Niektore decyzje personalne na przyklad....

ella

A ja slyszalam ze jednak nasze posty wywarly skutek i cos ma sie zmienic w przedmiocie rekrutacji i zainteresowania firmy pracownikami, ale pewnie (usunięte przez administratora) faktycznie zostanie, no coz jesli choc troche sie poprawi to dobre i to i warto bylo. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Jezierski - Radom

Wydawnictwo Jezierski
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • ul. Stanisława Wernera 5 lok. 35
    26-600 Radom