ICom Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o ICom Sp. z o.o.

komputerowiec 2009-04-26 17:49:44
Słowa kojarzące się z ICom Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): dynamiczna, niepewność zatrudnienia, stabilna finansowo
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak
Atmosfera i ludzie tam pracujący są : jedni w porządku, inni dwulicowi
Od jakiej stawki można negocjować pensję? nieco ponad minimum krajowe, ale nadrabiają bonusami i zniżkami
Najbardziej podobało mi się w ICom Sp. z o.o.: dość luźna atmosfera pracy
Najbardziej nie podobało mi się w ICom Sp. z o.o.: duża rotacja pracowników
pracownik 2009-12-19 22:29:22
Niskie zarobki,zero szans na rozwój!
nickt 2010-06-30 09:16:48
Z tego co zdążyłem się zorientować to poziom płac w tej firmie jest mizerny - ledwie ponad najniższą krajową, a system pseudo "motywacyjny" spowodował, że uciekła większość handlowców i dlatego szukają teraz nowych.
były pracownik 2011-05-05 21:56:55
Niskie zarobki w granicach 1300zł netto, słabe premie lub raczej prawie w ogóle, które niby miały motywować pracownika do pracy...słaba współpraca pomiędzy działami PM a działem handlowym i innymi działami. Była mowa o rozwoju w tej pracy, natomiast mój rozwój zatrzymał się na etapie 3 miesiąca pracy w firmie...0 możliwości awansu. Dwulicowi ludzie. Jeżeli ktoś będzie chciał tam iść do pracy -NIE POLECAM! jest stosowana taktyka, jeżeli nie podobają się zarobki to wypad i na zwolnienie. Od paru lat jest duża rotacja pracowników..słabo słabo, słabo
klient 2011-06-04 01:33:20
Racja. Pani obsługująca z serwisu sprawia wrażenie obrażonej, że musi rozmawiać z kimś kto kupił taki szmelc i domaga się żeby on działał. Albo krewna właścicieli, albo kierownictwo nie wie, co się dzieje w firmie. Co do serwisu - laptopy, notebooki z serii prestige- jednorazowe. Jeśli padnie (w opinii serwisu) płyta głowna z lapa za 3.500 zł cena 2008r. to kicha. Po gwarancji nie naprawią i nie wymienią. Po 6 tygodniach "serwisowania" oddają z wyjaśnieniem że producent płyty głownej padł i nic nie da się zrobić. W rozmowach telefonicznych z pracownikiem serwisu odnosi się wrażenie, że wstydzi się za swoją firmę. tEŻ BYM SIĘ WSTYDZIŁ, chociaż laptop jak działał był b. dobry. (w okresie gwarancyjnym była jużjedna naprawa płyty głownej - 7 tygodni, po naprawie trzeba było upominać się o sterowniki i samemu ustawiać system. Ogólnie- NIGDY WIECEJ.
barko 2016-04-22 19:32:12
Domena, czyli strona internetowa ICom Sp. z o.o. z Lublina jest na sprzedaz, to najwyraźniej firma zakończyła działalność.
Zostaw swoją opinię o ICom Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICom Sp. z o.o.