Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Zofia Lasek

Pszczyna ul.Bielska Najczystrza stacja jaka widziałam,pachnaca toaleta a po Polsce jeżdżę bardzo dużo służbowo. Przemiłe uśmiechnięte panie obsługujące. Pani robiła akurat burgera z taką dokładnością układała rukole,że miło było popatrzyć już niedługo znowu stacje odwiedzimy polecam z całego serca oby więcej takich stacji bylo. Zofia

@Zofia Lasek

To prawda najbardziej pachnąca stacja

Herbet

Ludzie poco wy tankujecie na Orlenie są tańsze stacje przecież Orlen i bp to najdroższe stacje tankując na Orlenie nabijanie kieszenie wiecie komu a obajtek tylko czeka na pochwały prezesa

Jok
@Herbet

Orleny to są najdroższe stacje paliw w Polsce,a ich (usunięte przez administratora) o tym co nie robią dla ludzi to jest czyste kłamstwo ,robią z ludzi (usunięte przez administratora) z prezesikiem z Pcimia na czele.

Stały klient

Stały klient Stacji Orlen w Rudzie Śląskiej Chebziu. Tankuję z dużą przyjemnością. Tym bardziej kiedy widzę jak szefowa pracuje na równo z załogą. Na kasie, przy dostawach, przygotowuje hot dogi. Nawet podłogi wyciera. Jest na tej stacji jak długo pamiętam. Zawsze uśmiechnięta, pozdrowi, podejdzie, porozmawia. I widać że pracownicy ją lubią. Tak czytając inne opinie wiele zależy od szefa.

Obserwator

Tak to prawda potwierdzam że ta Agnieszka W. ze stacji Orlen w Rokicinach jest bardzo chamska i niemiła. Jak ona jest to po prostu ja nie tankuję na tej stacji i jadę na Moją tam obsługa jest OK.

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
SPRAWIEDLIWY

Stacja Franczyzowa Orlen w Rokicinach masakra obsługa bardzo nie miła brak pomocy i życzliwości. Pani Agnieszka W. oraz pani Marta K. to leniwe i niemiłe osoby które nie pomogą ani w tankowaniu ani nie przygotują ciepłej przekąski tylko krytykują i narzekają aż ponownie wracać na tę stację się nie chce . Wstyd i zażenowanie.

obserwator

bielsko-biała stacja na warszawskiej koło lidla justyna myśli że jest cwaniarą ale sie myli dyskryminuje i niszczy ale ja to zmienię

Krzyrztof Marleniak

Witam w dniu 18.1.2023 zakupiłem herbate na waszej stacji gdy zaczołem pić oparzyłem sie a pozatym w cherbacie znalazłem FUSY jestem niezadowolony z jakości!!!!! mam nadzieje że herbata będzie lepsza. ps lubie waszom stacje Krzysztof MARLENIAK.

DŻOLANTA78
@Krzyrztof Marleniak

Herbatę a nie CHerbatę????i ciesz się,że był w automacie wrzątek,bo to rzadkość

Radom

Jak sie pracuje na podjezdzie wady zalety uwagi

Eryk

Stacja paliw orlen w Osielsku. Gdzie Pani Dorota i Pani Karolina? Zostawiamy u was kilka tysi miesięcznie i chyba już z tym skończymy. Moja firmę zawsze obsługiwały te sympatyczne Panie i miło było kawę wypić a teraz to żenada. Nie pozdrawiam

Joanna

Paczki Orlen to jakaś tragedia. W piątek na pół godziny przed zamknięciem placówki otrzymuję wiadomosć, że paczka jest do odbioru i czeka 3 dni robocze, po czym w niedzielę otrzymuję SMS, że czeka jeszcze tylko 1 dzień roboczy. Zadając pytanie konsultantowi Orlenu, jak są liczone dni robocze, otrzymałam odpowiedź (po kilku dniach i interwencji telefonicznej), że od następnego dnia po SMS i nie liczą się soboty, ani niedziele. Tak więc jakoś im się to nie spina, bo wg tej informacji powinnam mieć czas na odbiór od poniedziałku do środy. Kolejna rzecz: o 15:08 otrzymuję SMS, że paczka zostaje przekierowana do innej placówki (jeszcze bardziej oddalonej), a o 15:15, że pod wskazany przez siebie adres dotarła inna paczka (miałam wówczas 2 paczki). Nagle jednak miejsce się znalazło. Od 8 października br. nie można doczekać się odpowiedzi. W między czasie próbując odebrać paczkę (w poniedziałek) okazało się, że w wybranym kiosku nie było prądu, a następnie, że komputer się zepsuł. To są po prostu żarty z kupujących. Nierzetelna i niepoważna firma. Totalny brak profesjonalizmu. NIGDY WIĘCEJ!

Mario
@Joanna

Masz możliwość Paczkomatu przy zamówieniu.

ANETA

:) Dziękuję Pracownikom stacji Orlen w Skołyszynie - szczególne podziękowania dla Wiktora, który dzisiaj 04.01.23 pomógł mi bardzo (bez żadnych wątpliwości, bezzwłocznie), w kryzysowej, samochodowej sytuacji -BARDZ DZIĘKUJĘ::)))) Polecam stację Orlen w Skołyszynie - często tam zaglądam i chciałam wspomnieć, że za każdym razem jestem obsłużona profesjonalnie i miło. Dzięki jeszcze raz:)))) Aneta

adamus

Jeszcze jestem do końca roku 2022 pracownikiem w ramach kontraktu - kierowca. Chciałbym poinformować innych ze w przypadku konieczności skorzystania z holowania zestawu firma nie zwraca pieniedzy (2 tys. zł - 3 tys. zł). Firmy holownicze nie chcą wykonać usługi na przelew z uwagi na brak płatności na rzecz przez ORLEN TRANSPORT. Kierowcy w ramach podpisanych umów są karani za wszystko (np. przekroczenie prędkości o 2 km 500 zł) Pozdrawiam życzę szerokości.

Podziękowanie

Dziękujemy za bezinteresownąm pomoc kierowniku Orlenu w Strykowie z ul. Brzezińskiej . Za otwarte serce i życzliwość ,którą od Pana otrzymujemy my zwykli klijęci .Jesteśmy z mężem niezmiernie wdzięczni za każdy dar serca,który uświadamia nam , że mamy wielu Przyjaciuł, na których możemy liczyć. Dziękujemy z calego serca !!! 15.12.2022r. Nadia i Waldemar Jastrzębowki.

Janek

Czy za wynik TK jest jakaś premia ?

Olga
@Janek

Tak

guziec

Osobiście nie polecam wyboru dostawy przez tą „firmę”. Zamówiłem paczkę do punktu w dzień powszedni . Punkt otwarty do godziny 22, jednak kurier uznał, że jest zamknięty i przekazał paczkę dalej. Jedna wielka ściema i nieprofesjonalizm z ich strony.

Agata
@guziec

Co to znaczy, że kurier uznał, że jest zamknięty? Byliście w kontakcie odnośnie tego? I czy wiadomo, o której godzinie tę paczkę przekazał gdzieś indziej, to jest udokumentowane jakoś?

Daleko

Dziś na stacji Orlen nr 440 łódź kasjerka nie przyjęła karty biznes tak ponieważ stwierdziła że musi być plastik .A nie wystarczy karta w aplikacji . Proszę poduczyć kasjera

Praocwnik
@Daleko

Warto przeczytać regulamin karty BT i dopiero pouczać pracowników. Zachowanie pracownika zgodne z obowiązującymi zapisami regulaminów.

Karol
@Praocwnik

Czyli pracownicy uznaja tylko kartę w realu a nie kartę w aplikacji? To w takim razie po co jest ta aplikacja skoro i tak w żaden sposób nie ułatwia życia? Jest coś o tym w regulaminie?

OLEKSANDR Venher

Cały czas tankuję samochód na stacji paliw Orlen 0238 w m. Nowy Sącz ul. Tarnowska 22. Pracują tam bardzo mili zawsze uśmiechnięty do klienta ludzie. Dzień jest udany jak widzę za ladąJola Szewczuk i Piotr Bąba. Chce mocno podziękować Piotr Filipowski, jest bardzo dobry człowiek i odpowiedzialny pracownik. Mam nie tylko zatankowany samochód a i pozytywne nastawienie na cały dzień . Dobrze że są tak cudowne ludzi. Dziękuję bardzo.

kartinik1234@yandex.by

Zła przesyłka chcę wyrazić całkowitą negatywność, okropne Towarzystwo!paczka dotarła do mnie rozbita na małe kawałki, chociaż na pudełku było napisane szkło!!!Kiedy poprosiłem o zrozumienie, anulowali subskrypcję, że to nie ich wina, a sprzedawca źle zapakował paczkę (((nie zadzieraj z tą firmą!!!!

Mac

Ceny towarów na półce inne niż przy płatności

On

Wieczne problem z zapiekanką. Hot dog nie świeży. Nie miłą obsługa 01.11.22r

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen