Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Aaa

Panie Obajtek jestem pracownikiem stacji Orlenu.Pracuje na podjeżdżie.Moja pensja miesięczna to 2650zl.Nie mamy kurtek zimowych o tej porze roku ,a Pan przeznacza miliony na 90%nierobów sportowców którzy nie odnoszą rzadnych sukcesów sportowych dla Polski.Kubica na pierwszym miejscu.Miliony wydawane są na reklamy nierobów sportowców

@pracownik
@Aaa

Potwierdzam ???????? brak ciepłej odzieży zimowej, niewygodne koszule, ponadto bezsensowne polecanie aplikacji VITAY, która nie przynosi klientowi żadnych korzyści a wręcz w wielu przypadkach nie działa. Przez 12 godzin pracy bzdurne formułki które trzeba wygłaszać każdemu klientów np mróz na dworze a w rekomendacji zimny napój na ochłodę albo klient kupuje słone paluszki a ja mu muszę do tego zakupu polecić słone chipsy i tak do każdego przez 12 godzin muszę gadać bez sensu a przy tym myć co godzinę toalety i wykonywać wiele innych czynności. Do jednego klienta formułki nie powiem to się okazuje że to był akurat tajemniczy klient i po premii. Sama praca nie jest zła ale klientów też wkurza to nasze polecanie bez sensu.

Witam moje pytanie dotyczy pracowników stacji orlen kiedy zakończy się wyzysk na stacjach przez pracodawców prowadzących obiekty ??? Dlaczego pracownicy, którzy tam pracują nie mają prawa skorzystać według przepisów prawa z normalnych przerw na posiłki czy wc tym bardziej, że jest narzucony z góry 12 godzinny czas pracy . Osoby palące mają przerwy na papierosa nawet kilkanaście razy, natomiast osoby nie palące są nękane do roboty nikt nie zwraca uwagi na to czy były na przerwie czy nie . Szefostwo się tym wogóle nie interesuje na obiektach a ich przełożeni nawet nie zaproponują zmiany pracownikowi przy kasie na przerwę bo notorycznie są klienci na obiekcie. Niekiedy na nockach nawet nie ma możliwości zrobienia przerwy bo pracują tylko dwie osoby z czego jedna sprząta a druga musi kasować klientów aby się z wszystkim do rana wyrobić . dlaczego pracownicy kończąc prace o 6:00 tak naprawdę wychodzą 15 lub 30 minut po 6:00 gdyż muszą się rozliczyć i zdać pracę następnej zmianie a ten czas pracy nie jest wliczany w godziny pracy. Dlaczego firma orlen na swoich placówkach nie montują karty wejścia do pracy i wyjścia oraz odbijania się na przerwy tym bardziej ,że orlen jest bardzo dużą firmą na terenie polski. Gdzie pod tym względem jest inspekcja pracy ?

Andy
@123

To nie jest narzucony z góry system bardziej bym powiedział, że jest on rekomendowany bo normalnie pracując po 8h nie zamknął by się z etatami ktoś na urlop czy chorobowe pójdzie i ajent sam by musiał stać na kasie

mika

czy premie należą się też pracownikom stacji franczyzowych?

@Były zastępca kierownika

To co na tym picie było przedstawione tak w ogóle? Dało rade to w takim razie jeszcze wyjaśnić skoro wszystko było zawarte w dokumentach? Jeszcze tylko potrzebuje zrozumieć to stwierdzenie dotyczące malejącej wypłaty. W jakim kontekście? Chodzi o inflacje?

Halina i Marian

Korzystaliśmy z posiłków na ORLENIE przy drodze S8. Tak dobrego obiadu poz domem nie jedliśmy. Załoga o nr SP 4441 Dziękujemy!!!

Franc
@Maciek

No jak się je ze świniami z parnika to nie ma się co dziwić ze smakowało

Adas

Stacja paliw Orlen Tychy ul. Sadowa 12 . Super obsługa tak w dzień a zwłaszcza w nocy. Wszystkie kanapki robione na bieżąco. Ubikacje czyste jak również posadzka na sklepie.

Klient Nowy wpis
@Adas

Nie nie zgodzę się z tym panie opryskliwe, nie miłe i wulgarne.. brak jakiegokolwiek wychowania a szczególnie osób z Ukrainy... Nie da się z nimi normalnie porozumieć. Do tego wszystkiego wchodzi pani kierownik (usunięte przez administratora) Nie polecam..

Emilia Nowy wpis

Dzień dobry. pojawiła się dziś oferta dla Eksperta ds. Systemów Logistycznych. Na start widzę ze to B2B z możliwą opcją pracy zdalnej. Proszę mi opowiedzieć jak współpraca w tym trybie przebiega. dodatkowo rekrutacja też będzie zdalna?

Halina i Marian

Maciek
@Halina i Marian

Pozostaje tylko współczuć, że posiłek z Orlenu to najlepsze co państwo jedli poza domem. Pozdrawiam serdecznie.

Franc Nowy wpis
@Maciek

No jak się je ze świniami z parnika to nie ma się co dziwić ze smakowało

Ola

Jeżeli lubisz użerać się z wybitnymi jednostkami ludzkimi przez 12 godzin, to polecam pracę w tej firmie. Gdy brakowało na kasie pieniędzy to pracownicy musieli oddawać wszystko z własnej kieszeni. Bezustanna obawa i zastraszanie pracowników, że odwiedzą nas dyrektorzy, tajemniczy klient lub ktokolwiek wyżej postawiony i wystawi negatyw. Bez przerwy praca w stresie oraz nieregularny sen (ze względu na zmiany nocne), doprowadziła do pogorszenia stanu zdrowia. Współpracownicy bywali różni, tacy którzy sumiennie pracowali, jak i ci którzy wielokrotnie udawali, że coś robią (trzeba było nadrabiać pracę za nich) oraz tacy, którzy nawet nie udawali i po prostu nic nie robili i mimo ciągłych upomnień nadal "pracowali". Mimo, że skończyłeś nocną zmianę to grafik była tak zrobiony, że następnego dnia przychodziłeś na dzień. Uważam, że wynagrodzenie w stosunku do tej pracy było za małe na ilość obowiązków oraz nerwów. Z plusów mogę wymienić kupony zniżkowe dla pracowników np. na paliwo, kawę, ale nie były to wybitnie duże zniżki. Polecam zastanowić się kilka razy nad pojęciem pracy na tym stanowisku oraz tej firmie.

Ryszard Nowy wpis
@Ola

Dawno dyskonty i wiele firm oferują dużo więcej niż stacje paliw . Orlen to stan umysłu i gdyby nie studenci i umowy śmieciowe to trzeba by zamknąć tej grajdoły .

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Beznick

Na stacji w Czernichowie kierowniczka chyba niemowa bo wszystko co chce powiedzieć do pracownika to zostawia na kartkach na zapleczu, inaczej się sprawy mają gdy ma uwagę zwrócić przy kliencie Wtedy wybucha jeden potężny wulgarny ogień do danego pracownika, jest bezczelna arogancka nie licząca się z klientem a tym bardziej z pracownikiem To przykre że taki człowiek zajmuje takie stanowisko

Przemiła Pani Diana na stacji orlen w Kołobrzegu, super sprzedawca

Natalka

Jak teraz wygląda szkolenie? Opowiecie mi o nim? Widziałam ten wątek gdzie ktoś pisał o tym, że zwrócono mu uwagę, bo chciał wejść z pieskami do strefy gastro. W jakich jeszcze sytuacjach mogą szkolić pracowników w obejściu się z klientem?

PanCogito
@Natalka

Szkolenia klasycznie odbywają się na platformie elearningowej, dotycza różnych sytuacji obejścia się z klientem.

@PanCogito

Nie mam jeszcze do niej dostępu, wiec możecie tak wstępnie je opisać? mam na myśli czas który zabierze i to czy w ogóle są z tego jakieś testy do ogarnięcia? Dużo tego materiału?

PanCogito

Szkolenia w zależności od formy przedstawienia materiału (albo PDFy lub w formie filmiku) zajmują średnio 10-20 minut na zapoznaniu się z materiałem. Polecam robić sobie zdjęcia slajdów. Po zakończonym obejrzeniu materiału należy wykonać egzamin. Egzamin to zazwyczaj 10 pytań do obejrzanego materiału, w większości wyboru zamkniętych, jednokrotnych odpowiedzi. Jak nie pójdzie za pierwszym razem można na spokojnie poprawiać podejścia także na luzaku. Nic strasznego.

Sia
@PanCogito

Ja robiłam test i był wielokrotnego wyboru, o czym nie wiedziałam, więc poszedł mi słabo.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Paulina

Praca na stacji paliw to ciężka praca i specyficzna, ale…Orlen to najgorszy wybór. Jeśli z jakiegoś powodu musicie zdecydować się pracować na stacji to pójdźcie gdziekolwiek indziej (BP, Cyrkle K, Shell…), tam też będzie ciężko, ale i tak lepiej niż na Orlenie. Na więcej niż najniższą krajową w tym cyrku nie ma co liczyć, na szacunek i poszanowanie godności w stosunku do pracownika też nie. Zaiwaniać trzeba za trzech, premia uznaniowa w rzeczywistości oznacza nieistniejącą a kolesiostwo na stacjach przechodzi wszelkie wyobrażenia. Za kary nałożone na ajenta oskarżani są zawsze pracownicy. Ciągłe groźby w stronę pracowników a to na temat zabrania części wynagrodzenia za kary, a to że kontrolowany będzie na kamerach każdy ruch pracownika i wiele wiele innych. Rozkaz stania na baczność, kiedy nie ma ruchu, bo posadzenie tyłka na chwilę (kiedy nikogo nie ma) jest obrazą dla klienta…to przechodzi ludzkie pojęcie. Uciekajcie stamtąd choćby na inną stację, na produkcję czy do marketu, gdziekolwiek, naprawdę.

@Paulina

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Szkoda tylko, że do nich nic nie dociera. Nastawieni na karanie i jeśli normy stacja wyrabia ,to po prostu je podnieść żeby nie dać premii.

Prywatne

Chciałem wyrazić opinię Orlen zator małopolska bardzo dobre podejście do klienta miła obsługa przy tankowaniu pani pracownik "żaneta, podchodzi do pracy profesjonalne i bardzo miło w mojej ocenie 11na10 pozdrawiam panią żanete i tak trzymać ????

Anonimowy Pracownik

Jako osoba pracująca jakiś czas na Orlen stwierdzam że osoby które są na wyższym stanowisku nie mówię o menadżerach tylko o kierownikach oraz tych wyżej, zero szacunku wobec pracowników dbają tylko o siebie i o swoją opinię pracowników mają za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) nie dbają o nas nic nie robią, ktoś choruje w rodzinie nie mogę wziąć zwolnienia bo szef może mieć problemy to jest nie do pomyślenia trzeba to gdzieś zgłosić bo tak nie może być

@Anonimowy Pracownik

Ale to nie ma nikogo na zastępstwo ani nic? I jeszcze teraz w nawiązaniu do poprzedniego zapytania to w jakim typie Orlenu może mieć miejsce taka sytuacja? Franczyza czy nie?

Karolajn

Jeżeli chcesz, żeby twoi pracownicy zarabiali trochę więcej niż najniższa krajowa to nie masz praktycznie nikogo na zastępstwo.

Angelka
@Karolajn

Czyli jakby nie patrzeć to też od samych pracowników może zależeć? A o ile wtedy zazwyczaj więcej dają? Już po oferowanej stawce w ogłoszeniu można się domyślać czy będą cisnąć czy nie?

Ewelina

Jak wygląda zatrudnienie na stacji Orlen nie franczyzowym? Czy od razu jest umowa o pracę na rok ?? Jak to ogólnie wygląda

Ryszard
@Ewelina

Umowa o pracę chyba żartujesz tu się teraz zapitala za miskę ryżu za najniższą krajową. Są tu głównie studenci na umowach zlecenie .

Asia
@Ewelina

Nie polecam, pracuje w Warszawie Zabierają ci 50 z wypłaty bo się spóźniłeś nawet minutę Brak specjalnego obowia Wywalenie na zbity pysk za nieobsłuzenie tajemniczego klienta - kierownik zmiany wiecznie się czepia, chociaż to on robi błędy - zero zniżek - mandat ze usiądziesz - nie możesz na chwile ustać bez ruchu - liczenie bezsensowne papierosów, bo ktoś ukradnie - pracownik - dla nich pracownik to (usunięte przez administratora) i nierób

zuza

chciałam iść do pracy do woznik na orlen ale jak mi powiedzieli że jeden chłopak ma cały czas wszystkie sob i niedziele pracujące przez styczeń i dodatkowo sylwestra i 1 stycznia to mi się odniechciało. mówią że ta osoba już nie chce bo się nie da i ja też nie chcę tak ciągnąć.może ktoś inny chętny od lutego tak ciągnąć ale nie ja

Karol
@Aaa

Pracownicy którzy są na zewnątrz nie mają żadnego ubrania roboczego? Wydawało mi się że wszyscy noszą odzież z logo stacji więc i kurtka powinna być. Próbowałeś zagadać o kasę na ubranie? Odmówili czy w ogóle się tym nie interesowałeś?

byly pracownik
@Aaa

łobajtek to tylko pionek za duże piniondze.

Ann

Zgadzam się !

@pracownik

Doris

Widzieliście jaki system został wprowadzony w Żabce na głupim tablecie wyświetla im ile i jakie mają przeterminy, kiedy kończy im się termin z wyprzedzeniem cię o tym informując i wiesz co musisz zdjąć z półki nie musisz wertować wszystkich półek by nie daj Boże coś przeoczyć, ale Żabka to bogata i postępowa firma nie to co Orlen.

@Doris

A może to wprowadza jeszcze, skąd wiesz? Tylko ze wtedy w systemie trzeba pewnie wszystkiego jeszcze bardziej pilnować, przynajmniej przy rozkładaniu? Myślicie, że trwa to dłużej? Zastanawiam się tez czy na stacjach częściej cos nie ginie? Co wtedy z brakami?

Doris

A co ? Jeszcze bardziej cię ukarają? W sumie to w tej firmie już nic mnie nie zdziwi tu chcą karać za wszystko, ale do wypłacania premi lub poprawy warunków pracy lub płacy pracowników to już tacy wylewni nie są.

Doris

Wspaniała firma, wspaniała praca, regularne podwyżki dwa razy w roku ???? (najniższa krajowa) plus ewentualna premia, którą na każdym kroku "sępy" próbują ci z każdej strony wyszarpać , żebyś przypadkiem nie zarobił więcej niż najniższa krajowa. Podwyższanie planów, zabieranie etatów a napuszczania jakiś Tajemniczych klientów z ich chorymi kryteriami to już apogeum tego (usunięte przez administratora) Najgorsi są imbecyle, ameby umysłowe które przychodzą na stację i obrażają pracowników stacji bo im się rząd nie podoba; Przepraszam ale co mnie to obchodzi? Ja tu tylko pracuję, nie obchodzi mnie ani Obajtek ani prezes czy też jego kot. Tak więc, tankujesz gaz(bo są Panowie którzy nie potrafią w dziurkę trafić lub mają za ciasne spodnie żeby się schylić i podpiąć pistolet), kasujesz klientów, dokladasz towar, zamiatasz, myjesz podłogi , odśnieżasz, czyścisz fugi, pilnujesz terminów, przyjmujesz dostawy, robisz banka, myjesz osrane kible (bo ludzie to świnie I czasem specjalnie osrają czy oleją.

Prawda

Niemieckie sklepy lepiej traktują Polskich pracowników w Polsce niż Orlen ale cyrk, dajcie spokój

@Prawda

A z tymi stacjami to nie jest przypadkiem trochę tak, że to od franczyzobiorców wiele zależy? bo tak rozumiem przynajmniej to odniesienie do tej opinii, która została wystawiona chwile po tej tutaj. Jakie warunki macie przy tym konkretniej na myśli teraz?

Prawda

Warunki ? Przeczytaj wpis Doris to będziesz wiedział. Ogólnie jest lipa. Pracowników stacji traktuje się jak (usunięte przez administratora) za wszystko chcieliby obciążać, wszystkiego musisz pilnować pensja bliska najniższej krajowej, praca najczęściej na umowie zlecenie. Teoretycznie jest parę stów więcej ale to zależy od obrotów jak są wysokie to dostaniesz, teraz np z racji sezonu i bardzo wysokich cen są słabe więc ucinają etaty. Praca w stresie bo jesteś oceniana przez TK, ale często trafia się też ktoś z góry, kto też ci może narobić koło piór. Głupie promocje, praca z dużymi sumami pieniędzy, pilnowanie czystości, terminów, spotykasz się z chamstwem na codzień ogólnie lipa

Andy

Polecam Lidla, czy biedronke, specyfika pracy bardzo podobna ale na normalnej umowie z solidną podstawą i benefitami, doceniają staż pracy i doświadczenie swoich pracowników. Przede wszystkim wiesz dla kogo robisz i na jakich warunkach. Obsługa stacji to nie pracownicy Orlenu. Orlen to potężna firma i cieszę się, że tak się rozwija i wchodzi w coraz to nowe inwestycje, to dobry kierunek, ale względem pracowników stacji zachowuje się jak dziad najgorszy. Kiedy ta chora polityka się skończy?

xyz

Pracodawca nie dotrzymuje danego słowa tj. kandydat prosi o 3/4 etatu a i owszem pracodawca wyraża wstępnie zgode, aczkolowiek w trakcie rozpisywania grafiku zmiennym jest od tak sobie jak to (usunięte przez administratora) kobieta i daje stanowisko pracy ale na cały etat i człowieku "nie masz nic do gadania Taki to szacunek pracodawca wykazuje mimo że posiadasz własne ubezp... Pracownik "ustali " z pracodawcą, że nie może w określone dni w tyg. pracować a pracodawca kolejny raz nie dotrzymuje umowy i rozpisuje mu grafik na dane dn.tyg, w których pracownik nie może być - czysta złośliwość? (pyt. retoryczne). Następne: pracownik dostaje w grafiku 3 niedz w m-cu do tego 2 dni świąt, które są raz do roku, a pozostali pracownicy w tych dniach mają wolne! I tak to się wykorzystuje nowych pracowników :D brak kontroli przynosi niektórym ludziom rezultaty

Alicja

Dajcie zarobić szeregowym pracownikom, bo robimy za ochłapy, jedyne co potraficie to zabrać jeszcze etaty pracodawcom lub nakładać na nich kary. Wstyd !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen