logo Herbalife

Herbalife

Poznań

Opinie o Herbalife

anonim 2009-04-21 16:34:57
Firma jest uczciwa.poprostu ma inny system wynagrodzeń. Po drugie gdybyśce zadali sbie troce trudu zdobycia wiedzy na temt suplemenów to inaczej byście pisali .
ania 2009-09-11 09:46:26
Też tak sądze firma jest bardzo dobra i produkty są warte swojej ceny, najwazniejsze że śą 100% naturalne i nie szkodzą nikomu nawet dzieci to mogą jesc wiec jestem pewna.
pola 2009-10-28 10:35:39
Byłam na tej diecie od maja do września w ubiegłym roku. schudłam 15 kg, straciłam dużo pieniedzy i włosów, prawie wszystki mi wypadły. po terapi hormonalnej włosy zaczynają odrastać, ale waga wróciła. Pola
zniesmaczona 2009-11-17 17:27:33
co za idiotyzm, znam setki ludzi ktorze zjadaja produkty, sama rowniez należę do tego grona i jakoś stan moich włosów się nie pogorszył. a wrecz przeciwnie. pff zreszta sama pewnie sprzedajesz akune lub cos rownie załosnego;p
anonim 2011-10-12 16:24:24
Ja jem produkty 5 lat i jakoś żyję, czuje się dobrze i włosy mam tez :)
herba 2012-01-08 17:09:20
polecam film witajcie w życiu amway... ogólnie herba to ściema, jak ktoś się wybił to ma szczęście i zarabia, ale większość osób (ok 85%) kończy pracę na wykupieniu licencji... zresztą każda szanująca się firma robi szkolenia i daje licencje za free a tutaj?
nizki 2012-12-05 15:22:08
Jak mam uwierzyć w uczciwość firmy, jeśli jej przedstawiciele są naciągaczami?
Dotychczas miałem jeden kontakt z przedstawicielem HerbaLife - [usunięte przez moderatora] z Poznania. (jest ponoć Supervisorem w Herbalife).
Okazał się [usunięte przez moderatora].
Póki tacy ludzie będą w Herbalife, nie mam zamiaru korzystać z ich produktów, a już na pewno nie polecać innym.
mola 2015-02-22 09:06:21
tu nie ma pracodawcy i pracownika, a ludzie jak ludzie jedni uczciwi, inni mniej , za to główna siedziba i ludzie tam pracujący juz na etatach niestety nie interesuje ich uczciwość dystrybutorów herbalife , a to duży błąd , , polecam produkty , ale rodzaj pracy nie bardzo :-(
Anonim 12 2016-05-04 19:33:27
Jestem w herbalife od października 2015 roku. Przez pół roku schudłam 30 kg. Mam się bardzo dobrze, stosuję coraz więcej produktów z których jestem jak najbardziej zadowolona, nie mają żadnych wad, same zalety. Teraz awansuje na partnera i chcę uczyć się na trenera. Więc nie wypisujcie tu głupot jakie herbalife jest złe. Pewnie stosujecie jakieś gówna z allegro dlatego macie te problemy. Ja nie mam żadnych problemów wręcz przeciwnie. Czuję się i funkcjonuję o wiele lepiej niż pół roku temu : ) Pozdrawiam
magda 2016-05-12 15:34:31
To zazdroszcze efektow super, wiec widać ze ich produkty na prawde pomagaja i sa skuteczne w walce z nadwaga czy otyłoscia, dla osob ktore chca zrzucic zbednych pare kilo, ale faktycznie trzeba sie stosowac i trzymac dalej zalecen
Zostaw swoją opinię o Herbalife - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbalife