Opinie o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Perfekt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drukarnia Perfekt o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Perfekt w Warszawa

tak apropo

z przedszkolaka na studenciaka z hotelowego geja na specjaliste produktów poligraficznych ze zboczeńca na mechanika w koncu z kota z podwinietym ogonem na frajera kierowanego pilotem ale kto ? jak to kto

K

To myslimy Ze ktos w biurze powinien szukac innej pracy jesli jest niezadowolony a nie czepiac sie kolegow

Krzys

A co myślicie o tym jak traktuje ludzi Z.K.? I sobole o jego pracy

Tabaluga

Jak miło poczytać. Typowo polskie piekiełko. Przypomina się anegdota o piekle i niepilnowanym przez diabły kotle z Polakami. Co któryś wychylił łeb ze smoły to reszta go za nogi wciągała z powrotem w dół :))) Opinię nt. braku profesjonalizmu kadry zarządzającej i uznaniowości zarobków muszę potwierdzić. Przez lata niewiele się zmieniło jak czytam. W każdym razie nie na lepsze.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Perfekt? Czy kandydat na stanowisko Malarz - szpachlarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Dupa blada

Tylko w niemieckich koncernach to sie robi normalne roboty tzn formatowe i normalnym tempem i jest klimatyzacja.

do loki

masz racje Ty juz zrobilas tyle lasek ze powinnas byc dyrektorem LAKIERNI

@do loki

to chyba prawda i koniec przerw dlugich.

Slyszalem właśnie ze drukarnie chce kupic zagraniczny koncern, cos chyba z Niemiec. Jeżeli to prawda to koniec dobrych czasów. Przyjdzie nowa kadra zarządzająca która w nosie ma ludzi tylko przy na wyniki.

poznan

Tez to slyszelismy. To dobrze czy zle ze bedzie inny wlasciciel? pytam o pracownikow.

chlip

no i nie ma pracy w weekend :(

oj

Widzialem w weekend 3 auta!

fuck

Jak ktos szuka pracy to na maila etykiety i chomika nabór na cioty

D.S.

wolność słowa i braterka to klucz do idiotyzmu Polskich pracodawców hwdp

PIP

1000000 euro

hahahaha

jutro macie wolne sprawdzimy ile aut bedzie i czy bedzie w rozliczeniu 100%

andre

Ta Agata taka sama znawczyni poligrafii jak jej tatus,zastanawiam się tylko dlaczego nikt z tej familii nie skonczył poligrafii,tylko jakies zarzadzanie i inne dziadostwo,wiem bo poligrafia to trudne studia i tylko dlatego ze ma się duze pieniądze nie mozna jej skonczyc,tak wię tumany pokonczyły płatne kierunki i udają ze się na czyms znają

byle co
@andre

Bo to nie sa jego dzieci tylko jego przyjaciela zakupil to

panie Zenku 20 lat temu to my wszyscy bylismy inni i inaczej sie pracowalo Konkurencja tez byla inna a nowe powstaje wlasnie z chaosu Mysle ze nie jest zle a mam nadzieje ze bedzie lepiej Trzeba dac dziewczynie szanse stara sie

Do robola

Przypadkiem pan z falcerki nie reprezentuje DNA ?

Robol

Nie ma takiej opcji. Maszyniści mają dożywocie. A co do poziomu to dno.

Zenek

Czy po pracy w mniejszej firmie mam szanse zosatc maszynista w perfekt ? Slyszalem ze wysoki poziom reprezentuje?

Robol

Czy wy nauczycie się w końcu normalnie pisać. Tego się nie da czytać. Połowę osób, co pisze te komentarze to wysłałbym do podstawówki. Co do samego Perfektu to pracuję w nim dość długo, pamiętam jeszcze starą gwardię. Jak patrzę na tą drukarnie z perspektywy czasu to stwierdzam, że kiedyś było o niebo lepiej. Zupełnie inna drukarnia a nawet lubiłem tam pracować, i to nie jest tylko moje zdanie. Nawet jeszcze trzy i dwa lata temu nie było najgorzej. Fakt zasuwasz, po 12 ale jest hajs. A teraz odką Agata się zaczęła wcinać jest coraz gorzej. Totalny chaos. Kierownicy nic nie wiedzą. Nawet Ci, co kiedyś chodzili z podniesioną głową teraz mają związane ręce i kisiel w gaciach. Nie mogą podjąć żadnej decyzji bez zgody Agaty. Zresztą, kim jest tak naprawdę Agata? Nie wygląda mi na taką, co zęby zjadał na maszynach a tym bardziej mającą jakiekolwiek pojęcie o poligrafii. Jakbym ją zapytał, czym się różni złamywarka kasetowa od nożowej albo, co ma wpływ na właściwości strukturalno wymiarowe papieru to by znikła ta jej pewność siebie z buzi. Janek wróć, bo Ci drukarnię rozwalają.

loki

Ci co uprawiaja seks sa mile widziania

zefirek
@loki

loki myślisz o naszej Joli,z tego jest znana

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Perfekt - Warszawa

• Jak się pracuje w Drukarnia Perfekt?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Perfekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Perfekt?

Drukarnia Perfekt
2.3/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Połczyńska 99
    01-303 Warszawa