Opinie o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Drukarnia Perfekt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drukarnia Perfekt o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia Perfekt w Warszawa

Kir

A Perfekt kogoś zwalnia ? Czy tylko zatrudnia ?

parasol
@Kir

Chyba zatrudnia , ale oczywiscie juz jest i banda wszystko wiedzacych.

lukas772

Najłatwiej zwolnić, to jest oznaka słabości. Czy nie lepiej wysłać na szkolenie? Pracuje wolniej, słabiej bo czegoś nie umie ale chce pracować, stara się. Szkolenie może sprawić,że nabierze większej pewności siebie i będzie pracować jeszcze bardziej efektywniej. Dla tych co majstrują nowe konflikty przewidziana jest kara - cały tydzień w spódnicy do pracy i w pracy lub mycie podłogi lub zamiatanie podłogi.

?

pora zwolnic slabych pracownikow?

Ptaku

W końcu dojrzały gruszki na wierzbie !

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drukarnia Perfekt? Czy kandydat na stanowisko Malarz - szpachlarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszek

Taaka dobra praca, taakie świetne warunki, a wakatów coraz wiecej... Ho, ho ho !

jaś

Witam, Czy Firma Perfekt S.A prowadzi obecnie rekrutację? Jeśli tak to na jakie stanowiska i gdzie szukać nowych ofert i czy jest dobrze płatna bo to też jest ważne. Ewentualnie jak przekazać Cv.

Perfekt
@jaś

Obecnie poszukujemy : - operatora falcerki - pomocnika maszynisty - krajacza - operatora maszyny klejacej typu km . - magazyniera Cv prosze wyslac pod adres: karina.banasiewicz@drukarniaperfekt.pl

lukas772

Skoro piszecie,że jest źle, narzekacie na stosunki między ludzkie, niniejszym wprowadzam chwilowo poprawę tychże stosunków. Mężczyźni będą przychodzić w spódniczkach. Będzie weselej, mniej złości i agresji, więcej życzliwości a nie konfliktów.

CBŚ

Jak pięknie wyrwać się z tej zajebistej drukarni wybieram prace w KGB całe życie podpierdalac szukać winnych istny młyn.

lukas772

Ja tam mógłbym pracować, nawet i w spódniczce. Zaden problem. Kiedyś pracowałem w tej drukarni.

LUKAS NUDI
@lukas772

BRAWO LUKAS , idz do swojej pracy .

PBsmajl

Nie ma szacunku? Weźcie się ku*** do roboty, to i szacunek dla was się znajdzie! Nie jestem w żaden sposób spokrewniona z nikim w tej drukarni, a umowę dostałam szybko, bez znajomości, sami mi zaproponowali też szkolenie na maszynie. Wszystko tylko i wyłącznie dzięki pracy. A wiecie co to praca? Przychodzicie i robicie to, co do was należy najlepiej jak potraficie. Za darmo nic nie ma. Krew mnie zalewa jak przyjdzie taka (usunięte przez administratora) i "tu za ciężko, tam za ciężko, tu za szybko, a z tym nie lubię pracować, nie mam siły" a zdarzają się często takie przypadki. Kto was trzyma w tej firmie na siłę? Kto wam KAŻE pracować w niej? Nie odpowiada mi, szukam nowej pracy. Kto chce, to ucieknie. Premii też nie zabierają bez powodu. Fakt, samej mi się zdarzy narzekać na tą firmę, ale nie przesadzajcie. Idealnie nie jest, bo nie raz jest za dużo zleceń i wtedy wszystkie weekendy i Święta się w pracy siedzi. Nie raz trochę olewają prawa człowieka, ale wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jednak gdy człowiek jest dla firmy, to firma jest dla człowieka. Można się dogadać.

lukas772 - paleciak.

@krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl Czy Pan był kierownikiem w tej drukarni i nosił okulary? Pewien kierownik wysyłał mnie do szatni gdy pracowałem sobie spokojnie wkładając kartki do podajnika. E, uciekaj, nie przeszkadzaj. I musiałem zamiatać całą hale za wszystkich. Pozdrawiam p.s. myslałem czy nie wrócić do Was na tydzień czasu. I pracowałbym w spódnicy. Bo lubię.

krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl
@lukas772 - paleciak.

Witam, Nie, nie jestem osobą o której Pani/Pan pisze. Jeżeli jest zainteresowanie pracą proszę o kontakt mailowy Krzysztof.Zielinski@drukarniaperfekt.pl Pozdrawiam

zuzia
@lukas772 - paleciak.

Tak to prawda,w tej firmie nie ma szacunku dla ludzi,człowiek to smieć,no chyba ze nosi się spódniczkę i daje się cztery litery to wtedy ma się duże poważanie jak co niektóre panie

JULIETTE
@zuzia

np JOLA

Tiro
@JULIETTE

Co was obchodzi kto z Kim jest . Zajmijcie sie moze swoja praca.

dONALD
@JULIETTE

Jola K.

wózkowy

Witam ukazuje się co jakiś czas ogłoszenie ,,zatrudnię operatora wózka widłowego"jak wy to widzicie ile zarabia taki wózkowy w waszej firmie i czy jest to adekwatne do jego pracy??

kasa
@wózkowy

Nie ma co ... trzeba pracowac i na reke pewnie tylko 2500 -3000 tys.

@wózkowy

Jeżeli jest Pani/Pan zaintersowany proszę przeslac cv Mój e-mail Krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl Pozdrawiam Krzysiek Zielinski

tolek
@kasa

zalezy co bedziesz robił i co umiesz,na przygotowalni nie wszyscy mają 3.ooo na rekę,a ty chcesz na introligatorni tyle zarabiać,chyba jesteś optymistą

Arkadiusz

Szukam pracy .Mam doswiadczenie pracy na falcerce i maszynie do oprawy klejonej. Niestety moga pracowac tylko na 3 zmiane .

Zoorik

Bardzo duzo premii musza zabierac w tej firmie. Zaloze sie ze pewnie 1 na rok ale wszystkie wpisy wypisuje ta jedna nudna nieszczesliwa osoba.

smolar
@Zoorik

FAJNIE to sobie włascicielu tej pseudo fabryki tłumaczysz

@Arkadiusz

Witam poprosze cv. Pozdrawiam Krzysiek Zielinski Krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl

RP

A płacą za nadgodziny w weekendy?

zosia samosia

A ja mu zycze z całego serca zeby mu ta firma padła,zawsze otaczał sie swiniami i donosicielami,i własnie takie kanalie mu sie podobały,a uczciwym porządnym ludziom dokuczał i nie szanował,zreszta wystarczy spojrzeć na jego zycie,jak swojemu przyjacielowi odebrał żone i troje przychówku,a jak potraktował swoja pierwsza żone

Slabe
@zosia samosia

Jak sie nie zna prawdy to sie lepiej w takim delikatnym temacie nie wypowiadać.

@zosia samosia

Akurat to, że Marlena jest zastępcą kierownika to nie Prezesa zasługa, tylko Agaty. Ja nie ingeruje w życiu prywatne Pana Banasiewicza, mam do niego szacunek, bo doszedł na prawdę daleko, jeśli chodzi o życie zawodowe. Dzięki niemu firma się utrzymywała, atmosfera była w porządku, ludzie chętnie przychodzili do pracy, a teraz się tam (usunięte przez administratora) Ludzie się ścigają kto więcej zrobi (nie wiem po co i tak nie dostaną orderu Perfektu, ani więcej premii). Żeby wyrobić normę, nie można nawet chwilę odetchnąć, tylko równo od dzwonka do dzwonka się pracuje. I po co tak? Wcześniej było więcej luzu, a wszystko było zrobione. Teraz? Porażka. Agatka niszczy firmę. Taka prawda, że nie zna życia. Może chce dobrze, ale życia i zarządzania z książek się nie można nauczyć. Karina tego nie chciała przejąć, bo stwierdziła że sobie nie poradzi i właśnie TO ONA POWINNA BYĆ TAM GDZIE AGATA bo poradziła by sobie o niebo lepiej

KW

Zenka zdegradowali. Był dyrektorem, później kierownikiem, teraz spadł do technologa, dlaczego? Bo miał za duzo do powiedzenia! Zwrócił uwagę raz, drugi Agacie że pierdoli głupoty i go chciała wyrzucić, na szczęście Prezes na to nie pozwolił, ale i tak spadł nisko, po tym można zauważyć, jak Prezes swojej córeczki słucha, która nic nie ogarnia. A co tu mają do rzeczy słoiki? Słoiki czy krawaty, nie ma różnicy, pracują i robią wioche tak samo. Tak, płacą za nadgodziny w weekendy.

zosia samosia
@Slabe

temat znam doskonale,bo bylismy tam jednymi z pierwszych pracownikow, i akurat wszystko to działo sie na naszych oczach , zatem wiem co mówię

opp
@zosia samosia

Chciałem sie czegoś dowiedzieć o pracy , a zamiast tego widzę typowych Polaków, narzekających na zmiany. Za 2 tygodnie mam rekrutacje , oferta wyglada atrakcyjnie.

S.A
@opp

Ile kasy proponują ?

@opp

Oferta może i wygląda atrakcyjnie, ale rzeczywistość wygląda trochę inaczej. Nie polecam.

Szukam pracy
@KW

Panie w żadnej drukarni nie oferuja takiej płacy na umowę o prace i opiekę medyCzna.

@Szukam pracy

Tylko weź zdobądź tą umowę najpierw tam. Jak już dostaniesz to zobaczysz, jak tam jest idealnie, jak Cię będą odwoływać i z urlopu zabierać, albo przymusowo w weekendy będziesz musiał przychodzić :) najgorsze jest to, że ciężko uciec z tej drukarni, bo jak człowiek po pewnym czasie zacznie poznawać te maszyny i nauczy się wprowadzać korekty na większości to coraz trudniej odejść. A jak już się zostanie operatorem, to nie dość że odpowiedzialność, to jeszcze ścigają, żebyś po 12 przychodził, w weekendy, dzwonią i ściągają do pracy. Jak się tam pracuje, to życie prywatne idzie w odstawke, wszystko podporządkowane jest pod drukarnię, a jak się na to nie godzisz to umowy nie dostaniesz :) wiem co mówię, już tam trochę pracuje. Tylko pozytywni i fajni ludzie mnie tam trzymają jeszcze.

Samosia
@KW

Ludzie co wy się tej Marleny czepiacie A ze Karina była by lepsza to sie wie Ona przynajmniej wie ze szef w pracy to bywa Można by spokojnie pracować Na urlop iść

@Samosia

Ja się Marleny nie czepiam, napisałam tylko że to Agata wzięła ją na pomoc kierownika, a nie prezes. Mi ona nie przeszkadza :)

Hmm
@KW

Prosze Pisac wtedy kiedy sie sytuacja zna . Pan Jej ewidetnie nie zna , przykre kiedy czlowiek za Dnia wyglada na porzadnego I dobrego w tym co robi. W internecie zabiera sie za obrazenie. Naprawde p. Wieslawie.

zuzia
@Hmm

No własnie własciciel w dzień wyglada na przyzwoitego,ale tak naprawdę nim nie jest

@Hmm

Jakiej sytuacji nie znam? Wytłumacz mi proszę, jakiej sytuacji nie znam? I jaki p. Wiesławie? Nie rozumiem wypowiedzi, przepraszam.

@S.A

Szanowny Panie Płaca zależy od tego co się wykonuje i stawka jest swego rodzajukontrakterm pomiędzy tym co Ty chcesz a tym co proponuje firma. To do Ciebie należy decyzja. Nikt nikogo nie zmusza. Każdy w każdej chwili może rozwiązać umowe. Pozdrawiam Krzysiek Zielinski Krzysztof.zielinski@drukarniaperfekt.pl

Masakra

Oj tak! Marlena, najbardziej wredna osoba w Perfekcie. Donosicielka, plociara, wymysla historię ma wszystkich, a siebie stawia na piedestale. A w czym ona niby jest lepsza? Bo umie dużo gadać? Bo umie donosic? Agata nie zna życia, zawsze dostawala wszystko na tacy od tatusia milionera. Teraz wielka Pani prezes, nie umie zarzadac. Nie umie. Ta firma już teraz padła. Już znika z rynku. Agata sama ją zniszczyła. A Prezes tego nie widzi. Panie Banasiewicz, niech pan ratuje firmę, dopóki jest jeszcze czas!!!

Teraz ja

Marlena została kierownikiem? Pomocą kierownika??!!! Pół firmy wypowiedzenie składa. Teraz ta firma już na pewno się posypie!

szachistka

A ten własciciel to kiedy wybiera się na emeryturę,już chyba najwyższa pora na niego,stary juz powinien ustapić młodym,ma tyle rodzinki,może atmosfera polepszyłaby się

@szachistka

Niech on się lepiej nie wybiera na emeryturę, on to wszystko trzyma w kupie jeszcze. Ma kontakty, utrzymuje się na rynku dość długo i zdobył zaufanie, jak przejmie to teraz ktoś z jego rodzinki, prawdopodobnie będzie musiał zaufanie zdobywać od nowa, tego drukarnia może nie przetrzymać.

Alex

Mi się podoba bo mam umowe i duzo lepsze zarobki niz w drukarni w poznaniu. Upal to prawda.

KW

Raz jest zapierdziel, innego dnia nie, zależy gdzie i na co się trafi. Umowę o pracę dostałam bez problemu. Zarobki trochę słabe, ale da się przeżyć. Atmosfera na pierwszy rzut oka super, później się okazuje, że trzeba uważać na wszystkich, ale wesoło jest. Seksoholików jest tam prawie 100% w lato nie ma czym oddychać, dosłownie, druga zmiana jest najgorsza. Najlepsze jest to, że niby każdy narzeka a Perfekt, każdy chce uciec a i tak nikt nic nie robi w tym kierunku. 90% ludzi przyszło tam na chwilę, na miesiąc, na rok, a siedzi tam po kilkanaście, a nawet po kilkadziesiąt lat. Gdyby faktycznie było tam tak tragicznie jak niektórzy opisują, wszyscy by szybko uciekali i nie wciągali rodzin i znajomych, a generalnie Perfekt to jedna wielka rodzina. Ja nie narzekam na tą drukarnie, ale i nie polecam zaczynania pracy tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia Perfekt - Warszawa

• Jak się pracuje w Drukarnia Perfekt?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia Perfekt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia Perfekt?

Drukarnia Perfekt
2.3/5 Na podstawie 287 ocen.
  • Połczyńska 99
    01-303 Warszawa