Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Ja też i się zastanawiam, który to z całej trójki kotów.

dzban
@ja

u nas rządzi babka na PML i jakoś ogarnia tylko od czasu do czasu muszą ją mistrzowie pitu pitu...

dzban

zawsze jestem w temacie chodze po calym zakładzie nie ważne po co ale rozmawiam z ludzmi i wiem co mówia kto z kim i po co lub dlaczego

Pomoc Ubogim

Witam, z tej strony prezes z Pomocy Ubogim. Dzisiaj po godzinie 14 będziemy rozdawac ciepłe kurtki, spodnie i koce oraz odbędzie sie maly poczęstunek zupka, można wziac ze soba manierki maksymalnie o pojemności 250ml i wziąć trochę dla rodziny. Staramy się pomagać pracującym ale biedujacym.

@Pomoc Ubogim

Zapewne swoimi słowami wzruszyłeś Morawieckiego

jak się czujesz samotny to kota sobie pomiziaj

Maryla

Dziś tak lazilem po zakładzie ,wszedzie leży jakieś zelastwo ,stare regały,palety itp a na końcu wdepnolem w (usunięte przez administratora) a za kontenerem odlewal się jakiś Ukrainiec.

anty
@Maryla

dobrze ze tylko się odlewał a nie robił dwójkę

@anty

Ale macie ciekawe tematy.

Byly pracownik

Ktos wie czy ten (usunięte przez administratora) przegietka jeszcze pracuje w pesa bo nie wiem czy wracać?

Nikt

Nie pracuje, wywalił go.

Robotnik

Pracuje jako kierownik

Rzyczliwy

Nie nie pracuje

Klap

A pracuje nadal ten skorumpowany kieras Obywatel G. C z Z4?

Colunio
@Byly pracownik

Jest nowy jeszcze wiekszy (usunięte przez administratora) Palant bez szkoły. Burak nie wychowany.

Colunio
@Colunio

Na z3 oczywiście.

nickoldeon

dzisiaj pod zakladem Polski Czerwony Krzyż będzie rozdawal prowiant i zupki. Tylko prosze bez bójek.

spawacz
@nickoldeon

dziękuję bardzo PCK, dzięki tym kielbaskom moje dziecko moglo zjeść mięso w tym miesiącu. Z reguły jadamy raz na kwartał mięsko, parówki z lidla za 3 zł kg. Mięso to mięso w biedzie nie ma co wydziwiac.

@spawacz

nie koloryzuj. wiadomo że chłopy to ściemniacze

były pesiarz

A niby czemu (usunięte przez administratora) był (usunięte przez administratora) bo sie znał, bo pracy wymagał i Was gonił. Wiem wiem wam pasują tacy co nic nie wymagają, można siedzieć, udawać i brać pensję za nic

Pesa

Ciekawo dlaczego w Pesie są schowane wszystkie skrzynki anonimowe!?

kolejarz

ręce opadają jak się to czyta. gdzie w tym wszystkim nadzór, brygadziści, mistrzowie, kierownicy, kadry tej zacnej firmy

Terminator najlepszy mistrz
@kolejarz

Z choinki się urwałeś,co ty myślałeś tutaj tak jest każdy ma wy...... Począwszy od mistrzów każdy patrzy żeby zgarnąć jak najwięcej dla siebie

@kolejarz

Bo do nadzoru chłopów najlepiej nadają się kobiety. Jak chłop nadzoruje chłopów to występuje zjawisko solidarności jaj

@ja

a jak kobieta kontroluje kobietę to mówimy o solidarności jajników...

@aj

Chyba w snach. Jeszcze nóż w plecy wbije. A jak myślisz czemu w zarządach i radach nadzorczych nie ma prawie w ogóle kobiet? - pytanie retoryczne

@ja

Bo to faceci rządzą światem. Poza tym kobiety nie mają charakteru i są zbyt sentymentalne.

@aj

Większość kobiet rzeczywiście nie ma charakteru.

Ryś

Dostałem kasę na święta pierwszy raz odkąd pracuje w tym nieładzie i powiem ze szału nie ma... 160 zł. Dołączę się chyba do kolegi przedmówcy i zgłoszę sie z nim do kumpla z P2 na szkolenie jak tu "pitu pitu i zarobić" na Ukrainkach. Mam nadzieje ze jeszcze znajdzie się dla mnie miejsce.

Donald Duck
@Ryś

nizej gdzies pisali ze kolejka konczy się w koronowie

@Donald Duck

jak do RG za dluga kolejka to idź do jego najlepszego kumpla on z bdg wiec kolejka napewno krotsza niz do Koronowa

on
@ja

a który to jego najlepszy kumpel ? pewnie widziałem nie raz bo byłem pare razy na wygnaniu na P2 to zapisze się do niego

nowy
@on

albo taki wysoki w okularach albo taki mocno ulany innych nie kojarze bo sam nowy jestem a do tego z P3 na wyganianiu

Lok
@nowy

Ten okularowy ponoć najbardziej święty ha!

Mikołaj Kopernik

Może coś więcej o nowym mistrzu z P 1,jak ma na imię, ile lat ,czym się interesuje np. czy zbiera znaczki, jego ulubione piwo. Skąd przyjechał itp.

Mistrz

Na P1 nowy mistrz

@Mistrz

Kto taki ? Za którego?

Olek

Aha, chyba się domyślam. Niedługo to zostaną sami brygadziści, mistrzowie, kierownicy i stado (usunięte przez administratora)hehehehehehehhhheh :DDD Bo szanujący się pracownicy uciekają każdego dnia, papaaaaaa :DDDDDD

W sumie lepiej byłoby A. Za J. no ale cóż.... :DDDDDDDD

Mistrz
@Olek

Oczywiście że tak by było lepiej ale cóż

Szafowiec

Omijać warsztat p1 szerokim łukiem. Jak nie trzymasz palca w (usunięte przez administratora) brygadzista to jesteś w gorszej ekipie. Mistrz? Walniety samotny kawaler który myśli że wszystko mu wolno. Trzęsie się jak galaretka nic nie załatwi. Ogólnie atmosfera panująca na warsztacie jest masakryczna. Duża ilość osób się zwolniła lub się zwalniają.

Piko
@Szafowiec

Firma prowadzi proces rekrutacji... więc i ja przestrzec chcę ewentualnych kandydatów przed działem P-1. Kolega wyżej słusznie opisał sytuację. Wspomniany "kawaler" skupiony jest na swoim laptopie i wszelkiego rodzaju statystykach. Nie załatwi nic, nie pomoże w żadnej sytuacji, pracowników traktuje strasznie przedmiotowo. Klimat? Nie ma tam czegoś takiego... "Kawaler" narobił wałków w firmie i nadal pracuje. W tej firmie nic się już nie zmieni...

aj

no trochę ukrów się kręci. Na Z2 dali popis...

Partner Eko

Straszne to jest jak się to wszystko czyta tyle afer tyle dziwnych ludzi na stanowiskach dobrze ze u nas "techników powierzchni płaskich" jest spokój i cisza, nikt sie nie czepia nikt nie okrada bo nie ma z czego. W serwisie byłem tam tez sprzątałem to znam tych cwaniaczków i jest dokładnie jak kolega pisze. Dzisiaj byłem na P-2 troszkę popucować podłogę i zrobiłem tam kawał dobrej roboty jestem z siebie dumny przynajmniej ktoś zna się na robocie w tej firmie. Słyszałem dziś również ze znowu ludzi w konia robią i jak zawsze dają się zrobić w konia, odrabiali w Soboty, Niedziele a teraz maja przyjść w te dni do pracy. Pogratulować tym którzy odrabiali w 100 % płatne a przyjdą w zwykły dzień pracy. Takich pracowników nam trzeba wszystko dla zakładu nawet za darmo robić. Szukałem dziś i pytałem o tego sławnego kumpla "żigolo" i mówili mi który to lecz nie spotkałem może jutro się uda i skubne od niego trochę techniki jak tu pitu pitu a zarazem zarobić.

Fernando
@Partner Eko

chociaż jeden robi dobrą robotę w tej firmie

wirus
@Partner Eko

aby pitu pitu i zarobic trzeba jakos wygladac i cos potrafic a nie lizac posadzki jak ty eko trolu do takich jak ty nawet sikorki z ukr nie podejda bo takich wycieraczek maja u siebie od groma nie kazdy moze byc zigolakiem jak nieliczni reszta to trole i smierdziuchy

Henryk

??

kidraman

Jest klimatyzowany, wyposażony w wi-fi, może się rozpędzić do 160 km/h i został wyprodukowany przez spółkę z polskim kapitałem. Na pomorskie tory wyjechał właśnie kolejny pociąg Newag Impuls. Fabrycznie nowy egzemplarz został dostarczony siedem miesięcy wcześniej, niż przewidywała umowa z samorządem województwa. Będzie kursował między Słupskiem i Elblągiem. dlaczego PESA tak nie może produkować?

kidraman

a co dzieje sie w newagu?

kidraman

pytam bo piszesz cos o warunkach pracy w newagu, ja o tym nic nie wiem. To chce żebyś podzielil sie z tą wiedzą i bym to wziął pod uwage

@kidraman

Ty ciekawskie jajo, piszesz do kobiety. O warunkach pracy możesz sobie poczytać w necie.

@ja

wnosząc z tonu wypowiedzi i użytych słów mam do czynienia z osoba o niskiej kulturze osobistej. nie pracowałem w newagu, pracowałem w pesie, więc wiem jak tutaj jest. teraz pracuje w Lichtensteinie i zarabiam 15000 € miesięcznie, oczywiście trzeba odliczyć kredyt na dom i reszte. Ludzie uczcie sie jezyka, róbcie kursy i od ręki macie pracę w Lichtensteinie. Szanuje sie tam pracownika, pracownik szanuje szefa i odwrotnie. Na stanowiskach są odpowiednie i kompetentne osoby.

@kidraman

Wysoką kulturą jeszcze nigdy w życiu nic nie załatwiłam. A w życiu liczy się skuteczność.

Mikołaj Kopernik

Jutro do pracy ,nie chce mi się, jakie wiesci z rynku włoskiego?

@Mikołaj Kopernik

Spoko, mi też się nie chce do zjebanej roboty iść i nie mam tu na myśli pracy w PESA.

Mikołaj Kopernik

Zauwazylem ,że dużo pracowników jest ze wsi,szczególnie to czuć i widać w szatni .

Słonecznik

W pesie biorą pracowników z firmy która daje pracowników w lizing rozumiecie to wolą dać obcej firmie zarobić bo nie muszą płacić za pracowników

Mlody

Czy sa nowe informacje z rynku wloskiego?

Są!

@ja

Zaraz zarobisz w dziób za podszywanie się pod moją wspaniałą osobę.

@ja

Masz chyba rozdwojenie jaźni!

@ja

Zjedz swoje ulubione Kinder bueno bo zaczynasz gwiazdorzyć

Na rynku wloskim stabilnie

Kazdy mowi jak go w domu nauczyli

Zibi

Piątek gra jeszcze w AC Milan

W mojej opinii to w finansach :D

Churchil Andrzej

Witajcie prości ludzie ,pisze się są a nie som ,ale tępy

Mlody
@Churchil Andrzej

To som czy nie som?

@Mlody

U finansowych pisze się są. Reszta populacji ludzkiej ma to gdzieś.

ja®

Jeśli chodzi o chłopów finansowych to tak, ale wystarczy na nich ryja wydrzeć i zaraz normalnieją :)

ja®

Kobiety, wtedy kiedy muszą wydrzeć się na chłopa, jak normalnie nie dochodzi do takiego chłopskiego małego móżdżku.

puci puci

co byś chciał wiedzieć ? Ciekawski jestes

Dreher

Czego kłamiesz jakie stabilne jak Morgan dzieli nie sprawiedliwie grupami takim co naprawdę sumiennie pracują daje pierwszą grupę czyli 3,5tys płn a lewusom daje specjalistę bo do niego dzwonią i nadają na innych to mają najlepiej na tym rynku nie ma sprawiedliwej oceny pracownika

Ale że kariera przez łóżko? Facet z facetem ? W Polsce ? Nie może być. Trzeba zgłosić do proboszcza.

combat

W Pesa kolesiostwo jest jak koronowirus łatwiej jest wykryć niż zlikwidować.

Witam jak się czyta te wszystkie komentarze ręće opadają ma się wrażenie że ludzie na produkcji ( i nie tylko pewnie ) nic innego nie robią tylko siedzą w necie na forach itp i komentują, spijają kawę po kątach i udają pracę a wszystko za pieniądze podatników czyli moje między innymi Przepracowałem wiele ładnych lat, było raz lepiej, raz gorzej ale pamiętam lata 2014-2016 kiedy sie wykonywało więcej kwartalnie jak teraz robi ten producent przez cały rok i wcale nie zmalało jakoś drastycznie zatrudnienie. w firmie zniknął akord a więc czy sie stoi czy sie leży min 2600 się należy. Mówcie co chcecie, żalcie sie ile wejdzie, ale uważam że za udawanie pracy i chodzenie bez celu pół dnia to i tak za dużo zarabiacie. Co drugi co ma jakieś ambicje i chęć życia na jakimś poziomie dorabia to tu to tam, ma jakąś działalność. w Pesie odpocznie, prześpi się i po 14 idzie pracować. W praktyce ma 4000 do przodu w miesiącu bo oprócz pensji takiej sobie nie płaci ponad 1431 ZUSu. I od 3 lat słyszę ,że sie podnosicie, że zaczniecie robić wiele tramwajów, wagonów i innych a efektów jak brak tak brak. Zatrudnienie z lekka licząc 3 albo 4 razy za duże. Przy takich kosztach pracy nie zarabiacie na żadnym projekcie. Swoja drogą ciekawe jak to jest przekazywane na zarządzie że takie Z3 wykonuje miesięcznie jeden SZT, dwa tramwaje, część EZT może cały. Na Z2 średnio mniej jak 2 wagony. No tak można jak z Kolejami Sląskimi nie robić pojazdów z opcji bo paradoksalnie powiększają stratę więc ich lepiej nie ruszać. Przypominam, że to wszystko przy bajońskim stanie zatrudnienia. A jeszcze każdy pojazd jest w karach, ciekawe czy one są potrącane z faktur i jaka jest wartość kar ogółem. tajemnica poliszynela ale pewnie 600-700 milionów. Pytanie po co to wszystko przecież nie ma bezrobocia, ludzie zatrudnienie sobie znajdą,racje bytu pewnie macie ale jako maly ZNTK ok 1000 zatrudnionych. Dlaczego nikt nie powie że restrukturyzacja sie nie udała.Dlaczego nikt nie zwolni nie tylko wspomnianego Rafała, który tylko w zarządzie jeszcze nie pracował, ale wszystkich uwikłanych w róźne perypetie. Może czas ruszyć z czystą kartą bo coś ktoś ciągle nawija makaron na uszy WAM

xert
@były pracownik

ale gdzie w bidnej Bydgoszczy dorobic po 14 - tej. Nie wiesz o czym mówisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 322.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 44 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz