Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Hydraulik

W Pesie jest tak jak w Szkole Pożarnictwa. Wszyscy wiedzą że wśród pracowników jest koronawirus a nikt niechce się do tego przyznać.Za tydzień wszystko będzie wiadomo jak połowa ludzi jest już zarażonych i zaraża dalej. Zdrówka życze

Byk
@Hydraulik

Na co komu te lokomotywy i tramwaje jak nie będzie miał kto tym jeździć :-p

@Hydraulik

Jak chłop jest głodny to mu się roi w tym małym rozumku. Zrób se jajecznice wg Gordona Ramsaya i przestań pierdzielić

Rubcio

Ktoś?Coś wie? Nie wiem czemu w tamtym poście mi tego nie dodało.

Zdecydowanie powinni wprowadzić w firmie program pomocy psychologicznej. W UK i USA są coraz popularniejsze.

Kasownik

Mam takie nietypowe pytanie do BHP ,czy można w pracy pić piwo bezalkoholowe .

Typowy pracownik jeszcze PO ohp????

BHP

Wszystkich co mają pytania i wątpliwości z sytuacją jaka jest w firmie zapraszam da działu BHP. My jesteśmy w pracy możemy pokazać wam jak działa termometr, wydać płyny antybakteryjne. Nie ma nas na halach z taką częstotliwością jak było wcześniej bo musimy zapewnić wam środki ochrony indywidualnej a to nie jest łatwe w tych czasach. Masz pytanie przyjdź-odpowiemy.

Sotowiec
@BHP

Przecież was i tak nie było nigdy zawsze wiec co ty bredzisz tu o jakiejś częstotliwości. A od zapewnienia to chyba raczej dział zakupowy niż wy chyba ze może sami jeździcie i kupujecie co ? Bo napewno i tak większość albo połowa jest na pracy zdalnej wiec co ty mi tu piszesz ze czasu nie macie albo ze nie chodzicie po hali jak w ogóle was na terenie zakładu nie ma. Napewno jedna osoba jest bo ktoś musi drukować te wszystkie kartki "zachowaj odstęp" chociaż i tak przecież każdy wie ze to nie możliwe na produkcji. Ten sztuczny nakaz noszenia maseczek tez jest bez podstawny bo raczej brudnymi dłoniami z produkcji dotykasz maseczki która potem zakładasz na buzie to napewno higieniczne. Lepiej zakupcie z 200 tysięcy par rękawiczek lateksowych które będziecie dawać każdemu każdego dni na wejście do pracy i zdementujcie wszystkie drzwi przejściowe miedzy socjalami i halami produkcyjnymi a nie tracić kasę na papier do drukarki.

MyWyOni
@BHP

Nie ma was na hali z taką częstotliwością jak prędzej??? A kiedy Wy chodźcie??? Na P7 malowanie w ciągu dnia i nikt z tym porządku nie może zrobić. Mistrzowie i KIEROWNIK nagle nic nie widzą a na hali uzdrowisko Ciechocinek

@MyWyOni

Zaprawdę powiadam wam, że trzeba zatrudnić żony i mamusie chłopów-pracowników. Od razu byłby porządek.

@Sotowiec

na youtubie jest jak się ściąga prawidłowo maseczkę. boszz nawet takich rzeczy was trzeba uczyć chłopy-nieboraki

Ktos
@BHP

A co z odstępem na pojazdach ?? Wszędzie kartki zachowaj odstęp 1,5 lub 2m. Wystarczy jeden zarażony na pojeździe, w szatniach.

Życzliwy
@BHP

Mam zrobione zdjęcia jak obok waszej naklejki (2 metry) odstępu o godzinie 14:59 stoi 30 osób jeden obok drugiego. Kierownicy i brygadziści widzą to na monitorze z kamer i nie reaguje. BHP zapraszam o godzinie odbijania kart po jednej osobie na każdą halę!!!!

Życzliwy

Innym też się podobały ale wiesz my wymienialiśmy swoje poglądy aby później się pastwić nad sobą ;)

Brawo PESA

Pomimo trudności jedziemy dalej tą lokomotywą dziękuję za pracę i za pieniążki co miesiąc.Ludzie nie doceniają tego co mają,większość myśli że takie jest życie nie zasmakowali głodu,wojny klęski bezrobocia teraz to mamy. Świat się zmieni nieodwracalnie czy dobrze tego nie wiem pozdrawiam wszystkich Polaków zdrowych świąt i po świętach też

taki ktoś
@Brawo PESA

Niedługo pracownicy PESY będą elitą w tym mieście, ponieważ jako nieliczni będą mieć pensję w czas na koncie, jak wszystkie małe firemki wkoło zbankrutują. Doceńcie to co macie bo jeszcze 3-4 miesiące to taka konkurencja będzie na rynku pracy że Ci co tak narzekają, mogą drżeć o swoją posadę...

Waldek
@Brawo PESA

masz rację jedziemy jednak parowozem!!! gdzie wody zaczyna brakowac! jeszcze jedna czystka chybił trafil w zwolnieniach i lezymy! a co do wyjatkowosci pesy to bez przesady - jeszcze wiele ich pracuje

@Brawo PESA

Ty nie widziałeś na oczy wojny ani co to jest głód! Chyba że z telewizji albo z gier komputerowych ! Więc proponowałbym się nie wypowiadać na ten temat ! W odróżnieniu od Ciebie jak byłem w służbie zasadniczej to byłem na misji w Iraku !

žigolo
@taki ktoś

co ty môwisz ja mam jeszcze inne sposoby na pensje pesa to tylko dodatek do mojej ciěžkiej pracy

Brawo PESA

Co ty widziałeś na tej misji w Iraku poza koszarami? W wojsku byłem w 86tym w tym czasie na chleb mówiłeś beb, głodu ,bezrobobocia i biedy posmakowałem jakieś pytania? Chłopcze.

@Brawo PESA

To raczej Ty siedziałeś w koszarach . Ja na oglądałem się jak ludzie giną od strzałów, min ! A Ty słodko pierdziałeś w swoje kojo ! A biedy zaznałeś bo jesteś niezaradny życiowo dlatego siedzisz w pesie bo tam takich trzymają, bo w innej firmie byś sobie nie poradził!

bufon
@Waldek

prawda bo jak zostaną kolesie i rodzinka to bedzie jak w domu! nie bedzie kto mial pracować!

pitu pitu

w pesie mówi się na wieśniaków hapacze bo za darmo by pracowali i lubią już o 4:45, 5:00 rano być w pracy bo w domu nie mają co robić a w wojsku pewnie i tak nic ich nie nauczyło

Pani Biurowa
@žigolo

Co Ty możesz wiedzieć o ciężkiej pracy jak ktoś wcześniej pisał "analfabeto" bo z jakiego byś działu nie był pewnie nie przemęczasz się z 6 godzin dziennie a tylko uczciwie pracujesz te 2 pozostałe jeżeli w ogóle jesteś w pracy skoro teraz rozdają chorobowe i opieki.

gt

W pracy bo w szkole nie było czasu były lepsze zajęcia do roboty

Michalina

Czyli wirus nie wpłynął na działanie firmy ?

@Michalina

Wpłynął. A co zależało ci na tym?

@Michalina

Wpłynął. Chłopy bardziej głupieją niż zwykle.

On

Zdrowych Spokojnych Świąt wszystkim pracownikom PESY!!! Obyśmy, wszyscy po świętach, wrócili do pracy.

@On

iv.pl/image/Gt5I1Gz Dziękuję i wzajemnie

Dzięki ????

ktos

Ktoś już dostał kwitek z wypłatą ? Czy nie ma na co liczyć?

Piku Piku

Kwitek był już o 7:30

Piku Piku

Wypłata też na koncie.

Wypłata
@ktos

Ja mam dostać w poniedziałek,(usunięte przez administratora)

Wypłata
@Piku Piku

Po co takim osłom odpisujesz

Aplikant

Witam, czy można wiedzieć kiedy będą zatrudniać do PESY ?

Wal12

Jak moze być dobrze jak u dwóch pracowników PESA stwierdzono koronowirusa A zakład nadal funkcjonuje

Z powodu wirusa ogółem zmarło na świecie 56 554 Inne statystyki światowe: 2 108 306 Zgonów spowodowanych rakiem w tym roku 1 283 289 Zgonów spowodowanych paleniem papierosów w tym roku 642 052 Zgonów spowodowanych alkoholem w tym roku 346 531 Śmiertelnych ofiar wypadków drogowych wypadków drogowych w tym roku Także pozdrawiam palaczy.

23 752 Osoby zmarłe z głodu na świecie dzisiaj

@ja

Jakby nie było ograniczeń to byś inaczej liczył.

@Kukas

Już mamy 116 wyleczonych osób

@ja

A co ma liczba wyleczonych do liczby zarażonych?

Nie wysilaj się. Mnie obchodzą jedynie moje własne opinie.

On

Ja ją lubię na swój sposób... Ma swoje zdanie i jest uparta, takie kobiety lubię....

Eh inteligencie. No właśnie o to chodzi. Nikt swoim życiem mi gitary nie zawraca. Cisza i spokój.

Jakub
@Wal12

U nikogo nie stwierdzono z pracowników pajacu.. jak nie wiesz to się nie wypowiadaj !!! Stwierdzono u kobiety kolegi z zakładu, dlatego on i 50 osób z pracy jest na kwarantanne... w sumie z sanepidu tylko on, reszta na dodatkowej od pracodawcy bo sanepid na ich gdzieś i według nich mogą do pracy chodzić aż objawów nie będą mieli

@Wal12

Wysłali na kwarantanne tych co mieli z nimi kontakt czy sprawa olana?

Rudy
@Wal12

Lykacie wszystkie plotki jak pelikan

Pippi
@ja

Dokładnie... Ale jakoś firm nie zamykali i ludzi w domach bo inni umierają na raka czy aids. Dziwne co....

@Pippi

pozostawię tę zaczepkę bez komentarza

Kasownik

BHP wezcie się za robotę.

Ohp
@Kasownik

Do roboty są młoty klamoty

Łysy

Ciesz się że masz pracę i do roboty a nie (usunięte przez administratora) piszesz w necie, przyjdź do białego domku i To napisz na piśmie , byś w gacie narobił że strachu

Joseph

Ty się biurowy trolu nie wypowiadaj, bo bronisz tego przybytku a to jeden wielki shit ! Wszyscy się śmieją z tego zakładu

@Joseph

To się zwolnij parówo.

Joseph
@Kukas

Nie pracuje w tym (usunięte przez administratora) od dwóch lat, ale mam kumpli nadal na Z3 i słyszę co tam się dzieje, parówo

zigolo
@Joseph

ten zaklad jest bardzo dobry nie jednej osobie (usunięte przez administratora) uratowal wiec ty sie nie wypowiadaj lepiej na ten temat jest tu duzo mozliwosci rozwinac swoje umiejetnosci w pracy i nadgodzin mozna robic do bolu dlatego mozna dobrze zarobic

Benedykt

Nowoczesny brygadzista, to : Skuteczna komunikacja w zespole produkcyjnym Motywowanie pozafinansowe Prowadzenie efektywnych rozmów oceniających i dyscyplinujących Przeciwdziałanie konfliktom i dostrzeganie zagrożeń Delegowanie zadań i uprawnień Szkolenie i rozwijanie swoich podwładnych w miejscu pracy No i żeby nie był głupszy od swoich pracowników a w Pesie....... przydałoby się doszkolić wielu brygadzistów

Glik

A dlaczego skóra na rękach po spryskaniu jakimś środkiem dezynfekcyjnym jest taka sucha? A ten środek dezynfekcyjny ma taki odrażający zapach.

MyWyOni
@Glik

Sam ochroniarz na P7 mówi że dyna z wodą zmieszana a lepiej pachnie płyn do spryskiwaczy co w stonce można kupić

@Glik

Plus tego jest taki, że możesz udawać, że twoje ręce są suche od ciężkiej pracy. Kremik do rączek se kup. Dobre są też maseczki parafinowe.

ktos

Rozumiem obie strony pracowników jak i pesy. Sam jestem pracownikiem. Rozumiem że Pesa może upaść i zostawić na lodzie około 2000 osób. To jednak spora część. Też się martwię o swoje rodzinę. I skoro pracownik fizyczny może pracować to i bhp i cala reszta zapraszam do pracy jak mamy być chorzy to wszyscy. Nagle nie ma s5 i bhp ani kierowników. Bo ich zdrowie jest ważne a nasze nie. Zapraszam wszystkich do pesy jak jeden mąż.

Były
@ktos

Oni mogą wszystko a zwykłego pracowników mają w (usunięte przez administratora) nic się nie zmieniło od x lat jak się malowało zestawy kołowe farba na środku hali to pani z BHP szła To odwracała się w drugą stronę a pył na całą halę zero wentylacjiwdychaj sobie te opary co mnie To obchodzi ja mam ciepłe biurko

Lolo

Mi tam żaden wirus nie grozi sete se lykne na spłuczce w kanciapie i do roboty

Kasowni
@Lolo

No uważaj bo indianiec na bramie Cię wyczuje????

Wszystkim z działu BHP radziłbym iść ponownie do szkoły tylko zawodowej w tedy będą mieli większą wiedze! Chodzi o pomiar temperatury przy wejściu do zakładu, termometr przekłamuje pomiar temperatury ponieważ przed każdym następnym pomiarem powinno odczekać się co najmniej 15 minut , inaczej pomiar może być nie wiarygodny ! Proponowałbym aby dział Bhp przeczytał instrukcje obsługi termometra! Z pozdrowieniami człowiek po szkole zawodowej

Bartek

Kto Ci takie bzdury nagadał? Radzę czytać instrukcje obsługi ze zrozumieniem!

@Bartek

Właśnie po raz kolejny przeczytałem instrukcję obsługi termometra!!! I jest jasno napisane że cytuje: za każdym razem przed następnym pomiarem należy odczekać 15 minut! Koniec cytatu !

Janek

Kolego po szkole zawodowej, a kto mierzy temperaturę pracownicy działu bhp, bo raczej nie? A po 2 każdy termometr jest inny, każdy ma inny czas ponownego pomiaru, jeden może mieć 15 minut, inny 5 minut, a inny ma minutę itd. Jak nie widziałeś instrukcji to się nie wypowiadaj, chyba że widziałeś a czytać dobrze nie umiesz ;)

Widać że jesteś po zawodowie... (usunięte przez administratora) każdy termometr ma inną instrukcję i inny czas ????????????????

@Marek

Nie możliwe, Amerykę odkryłeś!

@Janek

A kto dał wytyczne dotyczące pomiaru temperatury prezes? Raczej takie decyzje podejmuje dział Bhp! Nawet gdy czas odczekania do ponownego pomiaru był jedną minutę to przelicz ilości pracujących osób w pesie razy minuta to ile godzin pracownicy wchodzili by do pracy! A pewnie przechodzi dziesięć osób w minutę! Czyli tak czy inaczej pomiary temperatury jest przekłamany! A co powiesz o pracownikach którzy mieli 33,34 stopni czy wiesz jak się czuje człowiek przy takiej temperaturze!

Przecież to pod RODO podchodzi :D nie są tego uprawnieni a dane medyczne - są wrażliwe

Kasownik

To skandal,że ci z BHP mają problem z termometrem

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 322.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 44 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz