Opinie o Agem Biuro Usługowo-Handlowe Krystyna Potapowicz w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agem Biuro Usługowo-Handlowe Krystyna Potapowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agem Biuro Usługowo-Handlowe Krystyna Potapowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agem Biuro Usługowo-Handlowe Krystyna Potapowicz w Legnica

Grażyna Nowy wpis

Słyszałam , że firma zawiesiła działalność, wiecie coś więcej, do kiedy i czy potrzebują ludzi?

anonymous Nowy wpis

Wszystko solidnie ,profesjonalnie począwszy od obsługi w biurze do montażu. Pracownicy wyszkoleni ,fachowo wyjaśniają różnice w profilach okiennych i funkcjach zastosowanych w oknach ,drzwiach,roletach itp. Montaż :czysto,szybko,monterzy porozumiewają się bez słów. My z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi firmy AGEM. Ewelina.

marek Nowy wpis

Pomiar okien tragedia,okna za małe,niby szef arogancki,szkoda pisać

jacek Nowy wpis

Oprócz tego robią też okna, bramy i rolety rzeczywiście współpracują z gigantami @erop więc może jakieś oferty się niedługo pojawią i będzie można się zatrudnić

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Agem Biuro Usługowo-Handlowe Krystyna Potapowicz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
PW

Wymieniałam okna i drzwi za pośrednictwem firmy AGEM w swoim własnym M. Nie polecam. nikomu tej firmy. Fuszerka i amatorszczyzna. Do tego wredna właścicielka. Brak chęci załatwienia gwarancji itp. Musiałam potem ponieść koszty sporych poprawek, zwłaszcza dotyczących obróbki okien i wynająć inną firmę. Dopiero po ich interwencji okna wyglądają jak należy.

Małgośka

To jednak fachowcy,po prostu mieli zły dzień.Wszelkie krzywizny przy oknach panowie wyrównali,obróbka poprawiona, wygląda świetnie aż okna Dako się cieszą.Trzeba przyznać że zarówno szef jak i panowie monterzy okazali się bardzo w porządku.Reklamacja załatwiona w umówionym czasie.Potwierdzam że dziewczyny z biura są rozeznane w branży i faktycznie przemiłe. POLECAM bo warto im zaufać.

Małgośka

krzywizny jakie pozostawili przy oknach to wstyd byłby dla fachowca.Firmy nie stać na naroża.Zamówiłam 2 okna z pełną obróbką z czego obróbka to koszmar.Teraz zamiast pomalować wnętrza przy oknach muszę najpierw poprawić po pseudofachowcach.Okna wstawiane w czerwcu 2015r

Fajna firma, dziewczyny z biura rozeznane w branży, przemiłe. Zamówiłem okna w AGEM, zamontowali przed terminem, a ekipa po prostu super. Polecam.

A.Szeler

Dziękuję pracownikom firmy za to że naprawili mi okna wstawione i sprzedane przez firmę-kogucik. Dzwoniłem do wszystkich firm w Legnicy, zaczynałem od małych, myśląc, że zechcą zarobić parę groszy, wszyscy po kolei odmawiali,byłem zdziwiony rozmową z Panem Piotrem, który z pracownikiem montażowym podjechali do mojego fomu i naprawili oraz wyregulowali okna. Świetna firma, piękne biura. Gratuluję.

AGENCJA REKLAMOWA
@A.Szeler

REKLAMA, ARTYKUŁ SPONSOROWANY!!!

killer

ten młody "inzynier" to synek wlascicielki hehe

Zigi

Jestem zdziwiony tym, że pracują tam dziewczyny, z którymi można porozmawiać na tematy techniczne. W żadnej firmie w Legnicy nie uzyskałem tylu fachowych informacji co w AGEM. A ten młody inżynier to już prawdziwy fachowiec. Dzięki ich poradom mam takie okna jakich nie ma żaden sąsiad, a mieszkam na dużym osiedlu nowych domów. Kupowałem okna VEKA z DAKO, to różnica między oknami z innych firm na tym profilu wyszła 3 tys, taniej w AGEM. Ekipa świetna. Zamawiałem tam też parapety, drzwi, bramy, póżniej roletki. Jestem zadowolony.

Wojtek

Budowałem dom, kupowałem w AGEM-ie okna, drzwi, żaluzje zewnętrzne, bramę, ekipa doświadczona, rozumieją się bez słów. Montaż profesjonalny. Póżniej zakładali mi drzwi wewnętrzne i też super. Dostałem porządne rabaty. Nie rozumiem wpisu na temat rekrutacji. Nie widać tam braków kadrowych. Jak zauważyłem, pracują tam na zasadzie uzupełniania, jak ktoś pracuje od 8, to wychodzi wcześniej, a ten kto pracuje po południu, przychodzi do pracy póżniej.

romek

nie wydaje mi się, żeby firma zaniedbała taka całą rekrutacje skoro najpierw ogłaszali, że potrzebują nowych pracowników.. trochę to taka niekonsekwencja w działaniach z tego co się orientuje. to jeszcze mam takie pyatnie, jakie konkretnie firma preferuje godziny pracy czy to jest np od 10 do 18 czy od 8 do 16?

Jumbo
@romek

Widzę, że w co drugiej firmie na tym portalu pojawia się taki wpis. Ktoś oczekuje chyba od nich jakiejś reklamy. Jestem pewien, że mój wpis się nie ukaże.

(usunięte przez administratora) Wciskanie ludziom bubli ,szkoda słów.Poszperaj trochę po necie,to będziesz wiedział o czym mówię,ja to widziałem w praktyce....A ich terminy gwarancyjne?Bardziej trzeba się podstosować się pod nich... czas sam pokaże...Pozdrawiam

Artur

U mnie zakładali okna a wybrałem jedne z tańszych i bez problemów. Montażyści przeszkoleni, rozumieją się bez słów, posprzątali. A w biurze dziewczyny znają się na wszystkim. Na wystawkach można zobaczyć co się kupuje.

Artur

Ten Gall Anonim to chyba nawet nie wie co kupowała ciotka podobnego do chińszczyzny. Jestem ich klientem, mają towary z wyższej i niższej półki. Uprzedzali mnie, że współpracują z kilkoma fabrykami okien, doradzali najlepsze okna i takie kupiłem. Uprzedzili, że po montażu często należy wyregulować okna i drzwi (zamówiłem i to i to na cały dom), po moim telefonie zadzwonili i zapytali który termin mi odpowiada. Monter zjawił się w wyznaczonym terminie, wyregulował i po problemie.

anonimowy

Produkty takiej sobie jakości,w ostatnim czasie porównywalne do chińszczyzny.A opieka gwarancyjna szkoda słów.Moja ciotka wstawiała u nich okna i niby ok do czasu złożenia reklamacji-ponad dwa miesiące oczekiwania.Panowie kłamali że byli a w rzeczywistości nawet progu mieszkania nie przekroczyli.Po pewnym czasie powtórka z rozrywki bo wada z ich winy anie producenta.A ta cała szefowa milutka żeby tylko wcisnąć swój produkt,a potem ręce umywa,staje się arogancka i niemiła.Lepiej dołożyć parę groszy i mieć rzetelną obsługę w okresie gwarancyjnym.Szczerze nie polecam

Kolega polecił mi AGEM, bo był zadowolony z okien i drzwi. Teraz przenieśli się (usunięte przez administratora). Wstawiali mi okna, drzwi i bramę. Ceny porównywałem w kilku punktach w Legnicy, AGEM wypadł najtaniej. Panowie świetni, wstawiali okna z pomocą poziomicy laserowej. Dokładnie, równiutko. A ważne, że podpowiedzieli pare szczegółów , o których w innych firmach nikt nie pomyślał.

supeeerr

sympatyczni panowie, sprawni i kompetentni.

Zostaw merytoryczną opinię o Agem Biuro Usługowo-Handlowe Krystyna Potapowicz - Legnica

Agem Biuro Usługowo-Handlowe Krystyna Potapowicz