AGEM

Legnica

Opinie o AGEM

Tomek 2011-01-19 21:51:05
anonim - 2011-01-19 20:22:07

( usunięte przez administratora )a jakiej pracy szukasz, bo może coś się znajdzie dla Ciebie w Legnicy ?? znam sporo ludzi z branży stolarki i okiennej w tym mieście
bb 2011-01-20 13:35:10
ja nie z tej dziedziny, szukam pracy biurowej, u nich też miałam pracować w biurze
anonim 2011-01-21 11:21:34
Tomek - 2011-01-20 18:17:08

bb - 2011-01-20 13:35:10

aha, czyli biuro w jakiejkolwiek branży będzie OK, rozumiem ??

tak :)
anonim 2011-01-21 11:56:35
anonim - 2011-01-21 11:21:34

Tomek - 2011-01-20 18:17:08

bb - 2011-01-20 13:35:10

aha, czyli biuro w jakiejkolwiek branży będzie OK, rozumiem ??

tak :)

jeżeli jest Pan w stanie mi pomóc to najlepiej proszę o kontakt mailowy (usunięte przez administratora)tam udzielę szczegółowych informacji
była pracownica 2011-02-07 12:41:10
Pracowałam w tej firmie, byłam traktowana bardzo dobrze. Odeszłam, ponieważ otrzymałam pracę w pobliżu mego miejsca zamieszkania i zgodną z moim wykształceniem. Nigdy nie czułam się wykorzystywana.
Szefową odwiedzały osoby, które pracowały w firmie AGEM, widziałam, że bardzo mile wspominały pracę. Wielu pracodawców sprawdza kandydatów do pracy, zwłaszcza takiej, gdzie ma się do czynienia z dużą gotówką. Ja byłam zatrudniona w pełnym wymiarze. Może był jakiś powód nieprzyjęcia do pracy i z uprzejmości, żeby Ciebie nie urazić odmówiono zatrudnienia.
Tośka 2011-02-09 11:21:28
Po twoim wpisie widzę, że niezłe z ciebie ziółko. Może zauważyli coś, co cie skompromitowało? Pracowałam z dziewczyną, która donosiła na nas do kierowniczki sklepu, a sama miała klejące ręce. Do nas obgadywała kierowniczkę. Studiowała zaocznie, wszyscy szli jej na rękę, załatwiła sobie pracę w biurze, wykrzyczała nam nasze wady (jakby sama ich nie miała), każdej przypieła łatkę. Jak nowa szefowa zadzwoniła do sklepu o opinię, to jedna z nas opowiedziała wszysko. Pracy nie dostała.
Arek 2011-02-16 19:21:13
Uwierzę, że przez dwa tygodnie to można wykorzystać w pracy sprzątaczkę, sklepową, piekarza, ale w biurze to chyba dzięki tobie się nikt nie dorobił. Jak dobry pracownik, to się go zostawia. Chyba nie dla przyjemności oglądania kogoś sprawdzają czy nadaje się do pracy. Jak byłaś taka dobra, to na pewno przyjeliby cie do poprzedniej pracy bo z dobrymi pracownikami nikt chętnie się nie rozstaje.
Prawnik 2011-02-16 20:21:14
(usunięte przez administratora)e w biurze to chyba dzięki tobie się nikt nie dorobił. Jak dobry pracownik, to się go zostawia. Chyba nie dla przyjemności oglądania kogoś sprawdzają czy nadaje się do pracy. Jak byłaś taka dobra, to na pewno przyjeliby cie do poprzedniej pracy bo z dobrymi pracownikami nikt chętnie się nie rozstaje.

Kodeks Pracy polecam przeczytać (usunięte przez administratora)i wtedy się wypowiadaj, to nie Afryka na razie i ( usunięte przez administratora )ę, więc kłania się Inspekcja Pracy i Sąd Pracy
supeeerr 2012-12-07 20:51:18
sympatyczni panowie, sprawni i kompetentni.
Adam 2013-01-04 17:21:50
Kolega polecił mi AGEM, bo był zadowolony z okien i drzwi. Teraz przenieśli się (usunięte przez administratora). Wstawiali mi okna, drzwi i bramę. Ceny porównywałem w kilku punktach w Legnicy, AGEM wypadł najtaniej. Panowie świetni, wstawiali okna z pomocą poziomicy laserowej. Dokładnie, równiutko. A ważne, że podpowiedzieli pare szczegółów , o których w innych firmach nikt nie pomyślał.
anonimowy 2014-04-14 17:58:28
Produkty takiej sobie jakości,w ostatnim czasie porównywalne do chińszczyzny.A opieka gwarancyjna szkoda słów.Moja ciotka wstawiała u nich okna i niby ok do czasu złożenia reklamacji-ponad dwa miesiące oczekiwania.Panowie kłamali że byli a w rzeczywistości nawet progu mieszkania nie przekroczyli.Po pewnym czasie powtórka z rozrywki bo wada z ich winy anie producenta.A ta cała szefowa milutka żeby tylko wcisnąć swój produkt,a potem ręce umywa,staje się arogancka i niemiła.Lepiej dołożyć parę groszy i mieć rzetelną obsługę w okresie gwarancyjnym.Szczerze nie polecam
anonim 2014-04-27 15:56:07
Ten Gall Anonim to chyba nawet nie wie co kupowała ciotka podobnego do chińszczyzny. Jestem ich klientem, mają towary z wyższej i niższej półki. Uprzedzali mnie, że współpracują z kilkoma fabrykami okien, doradzali najlepsze okna i takie kupiłem. Uprzedzili, że po montażu często należy wyregulować okna i drzwi (zamówiłem i to i to na cały dom), po moim telefonie zadzwonili i zapytali który termin mi odpowiada. Monter zjawił się w wyznaczonym terminie, wyregulował i po problemie.
Artur 2014-04-28 17:39:37
U mnie zakładali okna a wybrałem jedne z tańszych i bez problemów. Montażyści przeszkoleni, rozumieją się bez słów, posprzątali. A w biurze dziewczyny znają się na wszystkim. Na wystawkach można zobaczyć co się kupuje.
Artur 2014-04-28 17:40:55
anonim 2014-06-07 17:47:17
(usunięte przez administratora) Wciskanie ludziom bubli ,szkoda słów.Poszperaj trochę po necie,to będziesz wiedział o czym mówię,ja to widziałem w praktyce....A ich terminy gwarancyjne?Bardziej trzeba się podstosować się pod nich... czas sam pokaże...Pozdrawiam
romek 2015-01-19 15:34:53
nie wydaje mi się, żeby firma zaniedbała taka całą rekrutacje skoro najpierw ogłaszali, że potrzebują nowych pracowników.. trochę to taka niekonsekwencja w działaniach z tego co się orientuje. to jeszcze mam takie pyatnie, jakie konkretnie firma preferuje godziny pracy czy to jest np od 10 do 18 czy od 8 do 16?
Jumbo 2015-01-29 11:50:20
Widzę, że w co drugiej firmie na tym portalu pojawia się taki wpis. Ktoś oczekuje chyba od nich jakiejś reklamy. Jestem pewien, że mój wpis się nie ukaże.
Wojtek 2015-02-01 17:49:54
Budowałem dom, kupowałem w AGEM-ie okna, drzwi, żaluzje zewnętrzne, bramę, ekipa doświadczona, rozumieją się bez słów. Montaż profesjonalny. Póżniej zakładali mi drzwi wewnętrzne i też super. Dostałem porządne rabaty. Nie rozumiem wpisu na temat rekrutacji. Nie widać tam braków kadrowych. Jak zauważyłem, pracują tam na zasadzie uzupełniania, jak ktoś pracuje od 8, to wychodzi wcześniej, a ten kto pracuje po południu, przychodzi do pracy póżniej.
Zigi 2015-02-16 15:49:22
Jestem zdziwiony tym, że pracują tam dziewczyny, z którymi można porozmawiać na tematy techniczne. W żadnej firmie w Legnicy nie uzyskałem tylu fachowych informacji co w AGEM. A ten młody inżynier to już prawdziwy fachowiec. Dzięki ich poradom mam takie okna jakich nie ma żaden sąsiad, a mieszkam na dużym osiedlu nowych domów. Kupowałem okna VEKA z DAKO, to różnica między oknami z innych firm na tym profilu wyszła 3 tys, taniej w AGEM. Ekipa świetna. Zamawiałem tam też parapety, drzwi, bramy, póżniej roletki. Jestem zadowolony.
killer 2015-02-16 15:53:21
ten młody "inzynier" to synek wlascicielki hehe
A.Szeler 2015-02-18 12:29:01
Dziękuję pracownikom firmy za to że naprawili mi okna wstawione i sprzedane przez firmę-kogucik. Dzwoniłem do wszystkich firm w Legnicy, zaczynałem od małych, myśląc, że zechcą zarobić parę groszy, wszyscy po kolei odmawiali,byłem zdziwiony rozmową z Panem Piotrem, który z pracownikiem montażowym podjechali do mojego fomu i naprawili oraz wyregulowali okna. Świetna firma, piękne biura. Gratuluję.
AGENCJA REKLAMOWA 2015-02-18 12:54:49
REKLAMA, ARTYKUŁ SPONSOROWANY!!!
Tomek 2015-03-05 15:25:50
Fajna firma, dziewczyny z biura rozeznane w branży, przemiłe. Zamówiłem okna w AGEM, zamontowali przed terminem, a ekipa po prostu super. Polecam.
Małgośka 2015-07-06 14:04:59
krzywizny jakie pozostawili przy oknach to wstyd byłby dla fachowca.Firmy nie stać na naroża.Zamówiłam 2 okna z pełną obróbką z czego obróbka to koszmar.Teraz zamiast pomalować wnętrza przy oknach muszę najpierw poprawić po pseudofachowcach.Okna wstawiane w czerwcu 2015r
Małgośka 2015-07-08 22:58:07
To jednak fachowcy,po prostu mieli zły dzień.Wszelkie krzywizny przy oknach panowie wyrównali,obróbka poprawiona, wygląda świetnie aż okna Dako się cieszą.Trzeba przyznać że zarówno szef jak i panowie monterzy okazali się bardzo w porządku.Reklamacja załatwiona w umówionym czasie.Potwierdzam że dziewczyny z biura są rozeznane w branży i faktycznie przemiłe. POLECAM bo warto im zaufać.
PW 2015-08-03 10:53:05
Wymieniałam okna i drzwi za pośrednictwem firmy AGEM w swoim własnym M. Nie polecam. nikomu tej firmy. Fuszerka i amatorszczyzna. Do tego wredna właścicielka. Brak chęci załatwienia gwarancji itp. Musiałam potem ponieść koszty sporych poprawek, zwłaszcza dotyczących obróbki okien i wynająć inną firmę. Dopiero po ich interwencji okna wyglądają jak należy.
jacek 2016-05-17 08:11:44
Oprócz tego robią też okna, bramy i rolety rzeczywiście współpracują z gigantami @erop więc może jakieś oferty się niedługo pojawią i będzie można się zatrudnić
Zostaw swoją opinię o AGEM - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGEM