Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

Byłem specjalnie na stronie i w karierze niczego nie było widać o przyjęciach na pracowników produkcji a natknąłem się na ofertę z kiedyś na Opolską. Mieliście wtedy prace jedynie od poniedziałku do piątku. Do dziś tak jest czy jednak w soboty też można sobie dorobić?

Zeta Nowy wpis

Ile brutto oferowane ma podstawy osoba kandydatka z hiszpańskim? Brutto podstawa pln ? Dodatki ? Bonusy ? Work balance ? Ile dni urlopu ? Co po roku ? Dwóch? Ile więcej ?

Możliwy nowy Nowy wpis

Witam, prawdopodobnie będę chciał podjąć pracę w Tropical. Jednak nigdzie nie jest napisane, jakie są zarobki. Czy jest w stanie ktoś podać mi stawkę?

Zuzanna Nowy wpis
@Możliwy nowy

Tez stawek nie widzę, ale dasz z ciekawości znać z jakich przyczyn obecnie jesteś skłonny aplikować? Być może także będę się zastanawiała ale zastanawiam się jakie warunki poza finansami są teraz na tyle zachęcajcie by aplikować.

NN

Jakimi autami jeżdżą przedstawiciele w firmie tropical i jak wygląda sytuacja z używaniem ich do celów prywatnych? Dziękuję.

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy Tropical zatrudnia studentów?

Jak długo trwa proces awansu w Tropical?

Napisz co rozumiesz pod pojęciem awans. W tej firmie awansem jest przejście z machania grabiami w piwnicy na ważenie worków na wadze. Więc jeśli chodzi ci o taki awans, to około pół roku. I nie jest to żart. Szansę na awans masz jak łysy cię polubii albo wąsaty.

@ja

A awans dla kobiet w firmie? Bo tych worów to raczej nie dźwigają, więc one jakie mają możliwości w firmie?

obserwator
@Olga

Moze worow nie dzwigaja ale jak slysze stale jak to sa panie przepracowane , traktowane ile kobiet jest mądrzejszych od szefostwa. Jak do siebie kobiety sie odzywaja wulgarnie to zastanawiam sie co wyniosly z domow i jak odnosza sie poza praca.

@obserwator

A widzisz, o atmosferę jeszcze nie zdążyłam spytać. Nie wiem czy poważnie jest tak jak piszesz ale gdyby takie sytuacje występowały to kto jest tak naprawdę odpowiedzialny za zarządzanie tym? Do kogo zgłosić takie sprawy?

ONA

SEBA DZIEKI BARDZO ZA WSZYSTKO.JESTES NAJLEPSZY!

Kevin

Andrzejku s piwnicy wszystkiego najlepszego z okazji twojego święta 14grudnia akurat w tym roku przypadlo. Więc przepraszam najmocniej za spóźnione ale szczere ???? niech moc sita będzie z Tobą ????

Mona Lisa

Zanim tutaj kogoś bezpodstawnie oczernisz warto się zastanowić i dobrze pomyśleć... Większość pracowników pracuję dla firmy Tropical a nie w firmie Tropical i to właśnie ich odróżnia od Ciebie. Pozdrawiam

Olga

No tak... A o rodo cokolwiek słyszałeś? Zresztą na co tu niby można donosić?

???? a to dobre haha ktoś ma niezłe poczucie humoru, Aneta jest najmilszą osobą w tym zakładzie a ktoś widocznie jest w takiej desperacji że nie wie co pisze ????

Magdalene

Hej ciągle tam są ogłoszenia że poszukują specjalistę do księgowości? Taka tam jest rotacja? O co chodzi? Warto tam aplikować na to stanowisko?

aga
@Magdalene

firma się rozwija coraz więcej pracy

Weronika
@aga

A jeszcze jakieś działy rozwijają czy tylko księgowośc?

Olga

A co Ci się tu tak bardzo nie podoba, że przestrzegasz?

Tola

Napisz proszę powód dla którego to lepiej omijać to miejsce?

Pracowałem we firmie Tropical na produkcji przez jakiś czas i nie było źle. Pieniążki zawsze na czas i bezproblemowo. Praca wcale nie jest taka ciężka jak tutaj ludzie pisza.Wiadomo pracować trzeba. Jak ktoś nie boji się pracy, problemu nie ma. Liderzy zmian bardzo w porządku i szacunkiem do pracowników.Wynagrodzenia mogłyby być lepsze i takie jak na umowie.

Antoni

To jakie jest to wynagrodzenie? Bo narzekasz, ale nie wiem konkretnie ile tu dają ;d Podpowiesz?

Maniek

Jakie wynagrodzenia są średnia na produkcji?

Natalia
@Maniek

Hejka ciekawe właśnie a w ogóle to czyżby jakaś rekrutacja teraz była ? Skoro o to pytasz tutaj

Ja1

Rozmowa przebiegła dosyć sprawnie, ale oczywiście nie dowiemy się kluczowych informacji - jakie pracodawca oferuje wynagrodzenie. Po rozmowie brak jakiegokolwiek kontaktu z ich strony - mało profesjonalne zagranie, mimo że kreują się na "lidera w branży"

Mona Lisa

Jak widać największa rotacja jest w działach marketingu oraz w dziale handlowym. Ludzie przychodzą i odchodzą z takich lub innych względów i tym samym paradoksalnie okazuje się że łatwo jest ich zastąpić. W przypadku doświadczonych pracowników produkcji zastąpienie ludzi z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem nie będzie już tak proste. Warto na to zwrócić uwagę, i tym samym mieć to na uwadze zanim będzie za późno. Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych którzy wciąż tam jeszcze pracują.

Ilona
@Mona Lisa

A co to za powody tak dużej rotacji? dużo tu podobnych wpisów do twojego... jako potencjalny pracownik zastanawiam się co idzie nie tak? Niskie zarobki, atmosfera? :)

Szsz
@Ilona

Atmosfera jest dość sztywna i nieprzyjemna :-)

Bartek

Dlaczego od chyba kołki lat ciągle poszukiwani są pracownicy marketingu i kierownik działu? Ta rotacja?

Wiktoria
@Bartek

Niekoniecznie. Mogą po prostu sukcesywnie powiększać zespół :)

0cool
@Wiktoria

Nie powiększają, jest rotacja ????

Weronika
@0cool

Kurczę jak to się tak długo już dzieje to czy tam w ogóle ktoś jest w tym dziale? :D Czemu ludzie tak tam rotują?

kik
@Bartek

absolutnie

Poszukujacy informacji

Witam forumowiczów i byłych pracowników. Jak wygląda praca w dziale marketingu? Czy nadal jest rotacja? Jak długo pracował poprzedni kierownik działu marketingu i dlaczego już tam nie pracuje?

Suleyman dwa

Dlaczego i Czy są olbrzymie możliwości awansu w dziale eksport ? Turecki pomoże?

Suleyman

Pracownik handlu zagranicznego zarabia i awansuje ? Czy to jest taka słabiutka propozycja?

Andy
@Suleyman

Nie ma za bardzo gdzie awansować :-)

@Andy

To jak mniej więcej wygląda struktura organizacyjna tutaj? Bo podejrzewam, że chyba płaska trochę jest, skoro nie ma za bardzo gdzie? ;p

Pik

Czy na stanowiskach marketingowych jest duża rotacja? Jeśli tak, to dlaczego? Widze, że szukają kogoś do rozwoju produktu. Jakich stawek można się spodziewać?

Krzys
@Pik

Jako osoba obserwująca ogłoszenia o pracę, widzę, że w dziale marketingu jest bardzo duża rotacja, bo ogłoszebia na stanowisko marketingowca pojawia się średnio co kilka miesięcy. A wątpię, że firma tak się rozwija, że potrzebuję kilkunastu osób w dziale.

@Krzys

A co jeśli do każdego gatunku zwierzaka chcą przypisać jednego marketingowca, żeby ten stał się istnym ekspertem? :o A wy już jakieś podejrzenia tu snujecie, że źle się u nich pracuje pewnie... :/

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów