Opinie o Tropical w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tropical. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tropical o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tropical w Chorzów

Czy moge się dowiedziec coś wiecej o pracy na stanowisku PH ?

basia

Nie ma to jak napisać opinię o pracodawcy po jakiś 5 latach... Skoro tak, to chyba bardzo żałujesz, że tutaj nie pracujesz - a to jest akurat najlepsza opinia dla pracodawcy. Oczywistym chyba jest, że szef nie rozmawia z wszystkimi pracownikami. Chyba w żadnej większej firmie tak nie jest. Po to jest stworzona pewna hierarchia pracownicza. A jeśli pracownik nie potrafi się dogadać ze swoim bezpośrednim przełożonym to chyba tutaj tkwi problem. W każdej pracy są plusy i minusy; zawsze wydaje nam się, że inni mają lepiej i zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony etc. Tylko nie oszukujmy się do pracy idziemy żeby zarobić kasę (a ta jak wspomniałaś jest zawsze na czas, są socjale i inne dodatki), a nie dla miłej atmosfery i miłych kolegów. Jeśli taka jest to super, ale z tego jeszcze nikt nie wyżył.

@basia

@basia jesteś w błędzie .Człowiek w pracy spędza więcej czasu niż w domu i atmosfera jest bardzo ważna , a jak i pieniądze są dobre i na czas to jeszcze lepiej. Nie wiem czy autorka opinii żałuje ,że nie pracuje .Znam kilka osób ,które odeszły i mają lepiej.

RPG
@basia

Witam... Bez względu na odzew opinie przedstawiają obraz jaki panuje w firmie. A że to prywatna i rodzinna firma niema nikt do gadania. A im bliżej władzy to tym gorzej... (usunięte przez administratora) Ile jeszcze moralnie wyniszcza ludzi aby zrozumieli swoje postępowanie.... Tym czym się chwalicie socjalne, paczki, koperty itd. Co to jest skoro nikt Cię nie szanuje.

@RPG

Nie ma się sił by odejść. :(

@RPG

Słuszna racja. Gdyby było wszystko w porządku to nie usuwali by wpisów na tej stronie. Krzywdy ludzkiej i sumienia sobie tym nie wyciszycie! Pocieszającym jest fakt ,że obecna sytuacja na rynku jest korzystna dla pracownika i to pracownik może obecnie przebierać sobie w ofertach pracy. Dojdzie do tego ,że Ci bezwzględni , despotyczni ludzie będą musieli zakasać rękawy i wziąć się sami do roboty , bo nikt nie będzie chciał z nimi współpracować i obrabiać ich (usunięte przez administratora)

@RPG

Zachowywanie szacunku jest praktycznie niemożliwe, jeśli z góry zakładamy, jaką radę czy opinię na dany temat chcielibyśmy usłyszeć, a także jeśli nie bierzemy pod uwagę naszej omylności i zakładamy, że wyłącznie nasz punkt widzenia jest poprawny. W tym przypadku Pana T. Ogrodnik.Idąc dalej powyższym tokiem rozumowania, okazywanie szacunku nie jest też możliwe, jeżeli dominuje nas agresywne nastawienie i jesteśmy nastawieni na prowadzenie konfliktu. W tej firmie jeśli się samemu nie szanujesz, to nikt Cię nie poszanuje. Ludzie , w których została odrobina człowieczeństwa i empatii przyznają Tobie skrycie , twarzą w twarz rację . Pytani na forum ,czy przed szefostwem ze strachu nie powiedzą nic lub jak marionetka będą przytakiwać głową , dławiąc wewnątrz głos sumienia. Kłamstwo goni kłamstwo , a cel uświęca środki . Byle by utrzymać ciepłą posadkę za kasę .

@Aneta

To trzeba ją znaleźć , bo tkwienie w tym g....e pozbawia Cię energii , siły i radości życia. Na dłuższą metę wyjaławia z człowieczeństwa.

ziarno
@szczera

Jesteście sługusami pana

Tomasz

@pracownik Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Polecam pracę w firmie.

mały

Heej czy są przyjęcia do pracy oraz jaki jest system pracy? Możne ktoś napisać :))

Brałeś udział w rekrutacji do Tropical. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Przedstawiciel

Witam mam pytanie odnośnie stanowiska przedstawiciela czy plany to kosmos i jak z autem gps użytek prywatny ?

Obserwator

Oj dzieje sie tam dzieje a szczegolnie jak osoba (depresantaka) opowiada o swoim zyciu z mezem i tesciowa. Kobieto przeanalizuj siebie i skoncz gadac bzdury jaka to jestes wspaniala a jaka poszkodowana tu i wszedzie. Wiele mozna by bylo pisac ale zostaw swoje problemy w domu za drzwiami i nie pierdziel juz dookola. Wszyscy sa winni tylko nie ty :( oj oj oj.

@Obserwator

Jak tak lubi to niech opowiada.Co ci to przeszkadza.

Kvn
@Obserwator

Hmmm Anetka ?

ala

Jakie zarobki na produkcji ??

Mariusz
@ala

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem w firmie i pracą na produkcji? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/tropical-tadeusz-ogrodnik,20077 są aktualne oferty rekrutacyjne, niestety nie ma ogłoszeń do pracy na produkcji. Może jeśli złożysz CV bezpośrednio w firmie uda Ci się uzyskać jakieś informacje. Nie znam wysokości obecnych zarobków, ale pracodawca oferuje szereg benefitów na przykład dofinansowanie wypoczynku pracownika i dzieci oraz wycieczki firmowe. Daj znać jeśli dostaniesz się do pracy.

nela

Spoko zarobisz 4 tyś na rękę

Barbara
@nela

Nela, 4 tysiące na rękę ale to podstawa czy z już wliczoną prowizją? Jeśli podałaś wynagrodzenie, które obejmuje również prowizję to możesz napisać co należy zrobić by ja otrzymać? W jaki sposób naliczane są tu nadgodziny.

Ekla

Ile zrobisz tyle zarobisz

Maria
@Ekla

Ale jeśli jest to praca na umowę o pracę to przecież musi zawierać jakąś podstawę, chyba że jest to typowa praca na akord (z tego co rozumiem to tak nie jest). Jak w takim razie oceniacie poziom gwarantowanej podstawy w tej firmie?

Bona

Witam.mam pytanie czy są przyjęcia na dział produkcji

Arek

Witam ,na jakie zmiany ma magazynier?

Mats

Praca jest w systemie 3 zmianowym?

Lidia
@Mats

Rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w firmie, a czy jest jakieś konkretne stanowisko, na które chcesz aplikować? Godziny pracy mogą zależeć właśnie od tego. Czy składałeś już swoją aplikację? Chętnie dowiemy się, jakie wymagania ma pracodawca, oraz co oferuje nowo przyjętym osobom. Czekam na Twój kolejny wpis!

Cezary

Dobry pracodawca to będzie dla dobrego pracownika, który spełnia oczekiwania firmy!

Magazynier

Kiedy na tym magazynie będzie lepiej ,żadnego wsparcia tylko później i póżniej .Siedzą i niby tak zajęte ale czym? O wszystko trzeba się prosić lizusy mogą urlopy bez problemu , i mają lekką robotę ,a reszta musi walczyć o swoje. Może kogoś trzeba zmienić żeby to jakoś funkcjonowało .Ale do kogo się zwrócić...?

Dyrektor
@Magazynier

Zawsze możesz iść piętro wyzej...

Lidia
@Dyrektor

Jak wyglądają Twoje doświadczenia związane z pracą w Tropical? Może ustosunkujesz się do wypowiedzi swojego poprzednika @Magazynier i napiszesz, jakie jest Twoje spojrzenie na wspomnianą przez niego sytuację. Warto pisać wyczerpujące i merytoryczne wpisy na forum, gdyż pomagają użytkownikom zainteresowanym Tropical w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Wzorowy członek.
@Magazynier

zwracać się do elity ,która dostała służbowe samochody i wozi tyłki po mieście .Nigdy nie będzie lepiej.

Dyrektor
@Wzorowy członek.

Trudno żeby do klienta dojeżdżać autobusem....

zainteresowany

jakie są zarobki w tropicalu? widzę, że szukają handlowców i pytanie ile można dostać "na rękę".

KOŃ był na wycieczce .

yyy

@yyyy przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników i szcególnie w obraźliwy sposób. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Warto u was pracować ?????

G
@Zainteresowany

Czy warto.... Co to za pytanie? Jak nie spróbujesz to nigdy się nie przekonasz. A wtedy zawsze będzie ten niedosyt że nie spróbowałem.

Fenomen
@Zainteresowany

Odradzam ,pracuje ale mam nadzieję że coś się zmieni .Każdy z nas coś szuka nowego tylko się do tego nie przyznaje Szkoda Twojego czasu co drugi to dwulicowy drań .Niby się uśmiecha do Ciebie a (usunięte przez administratora) Ci obrabia -jedna wielka porażka .

Ona
@Fenomen

Teraz będzie tylko lepiej bo już nie ma pani Bożeny B. najbardziej zepsutej i zakłamanej osoby jaką poznałam.PS:Wszystkie mamy się tutaj bardzo dobrze i również Panią pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów na nowej drodze życia.

Kevin

Ojoj widze ze nie pracując już w tropicalu można dużo rzeczy się dowiedzieć hehe:) Pozdro Kevin sam w piwnicy wysyla :)

zwykły pracownik

To najlepsze co mogło się zdarzyć i wszyscy wiecie co mam na myśli.Kiedy dobro zwycięża ze złem mimo że już wydawało się że nic niw jest w stanie tego zmienić .Odpowiednie osoby stanęły na wysokości zadania i za to należy im się szacunek i podziękowania.Rozpoczyna się zupełnie nowy rozdział i może on być tylko lepszy.Trzymam mocno kciuki za osoby które przejmują jarzmo odpowiedzialności i życzę wielu sukcesów.Pozdrawiam.

Kuba

Czasami każda firma musi zrobić wietrzenie, a jeśli są ku temu powody to tym bardziej!!!

Wicherek
@Kuba

oj jak fajno,dwa tygodnie spokoju od tej Bożeny.Robota idzie że hej i od razu człowiek ma inne podejście do tego wszystkiego co nie dziweczyny .

Iza
@Wicherek

Wiesz o tym że fajnie było jak Ciebie nie było i Twojej koleżanki nikt nie robił spiny nikt nie siał fermentu prawda Ola ,Jesika .Spokój jest też jak nie ma Beaty .Jak masz odwagę to napisz i się podpisz a nie z anonima ha ha . Izabela

Bożena ogarnij sie
@Iza

a prawda jest taka że jak jest Bożena to jest tylko większy kocioł i nie potrzebny młyn,na siłe szuka problemu tam gdzie go nie ma .i tyle na ten tematTen tydzień wszystkie odczułyśmy na właśnej skurze jak to jest kiedy nie ma tego psychicznego zmęczenia i wiecznego wysłuchiwania tego samego...Gosia fajnie wszystko ogarnia a gdy jej nie było to ty nawet nie wiedziałaś co się dzieje na produkcji i taka jest prawda Bożena i wszyscy to wiedzą i widzą,ehhh.

Roco
@Kuba

Czytam te Wasze wpisy . Słucham opowieści.Prawda jest taka każdy z Was siedzi cicho ,bo chce mieć swięty spokój . Boicie się ,bo wydaje się wam , że za murami waszej firmy nie ma już nic . Zwolnijcie sie szukajcie czegoś innego ,a nie bójcie się ciągle .Odwga to zaleta nie wada...

Zyczliwy
@Kuba

Teraz już w piwnicy rob i Heniek bo nie ma kto ,ale co się dziwić chłopaków nie zatrudnia to musi sam zasuwać ha ha . Będzie sam w końcu na tej produkcji ,bo dziewczyny nie będą robić za chłopaków jest coraz gorzej .Kierowniku weż zacznij w końcu myśleć .

Tlłusta Anna
@Bożena ogarnij sie

Ale pieprzysz a każda z was jej (usunięte przez administratora) liże i jak potrzebuje pomocy do niej leci .Sory ,ale ona powinna już z wami dawno zrobić porządek .Szkoda mi was siedzę z wami przy tym stole i widzę jak same się pogrążacie .Tylko klachy i wpiepszanie się w czyjes życie . Co druga to powinna wyjechać gdzieś daleko i nie wracać .

Bożena
@Tlłusta Anna

Pani Bożenko mogła by se pani już podarować te wszystkie wpisy,wszystkie wiemy że 50% tych pisanych głupot to Pani dzieło.po ostatnich Pani popisach z tą parasolką i zbieraniem kasy na swoje potrzeby a o reszcie już tu nie wspomne bo aż wstyd to na Pani miejscu bym już nie przychodziła do tej firmy i jeszcze ma Pani czelność obrażać własne pracownice których została garstka,wtydz sie kobieto.Życie chyba niczego Cie nie nauczyło,nie szanujesz człowieka więc nie oczekuj niczego wzamian.Wszyscy mają już Ciebie po dziurki w nosie a Ty jesteś tak durna i myślisz że nikt o niczym nie wie albo wierzysz w to że wszyscy zapomnom.

KRÓLOWA MONIKA
@Kuba

hahaha,,,,,,,,,, profesorek homo nie wiadomo !!!!!!! nieźle masz zajarany łeb,,,,ale mnie to nie dziwi tacy tam tylko zostają ,,,,JEDEN PLUS ,ŻE SIE ZGADZASZ ,ŻE JESTEŚCIE WROGIEM DLA SIEBIE,,,,, fajna macie prace kazdy idzie ,ale żaden nie lubi brrrr walczcie o nagrdę 1 miejsce macie jak nic,,,MOJA FAJNA PRACA,,

ROMEK
@Kuba

mile Panie,czytajac WAS zastanawiam sie ile w WAS inteligencji i kultury, uzywacie slow niecenzuralnych i wulgarnych (jak w pracy tak i poza nia) macie mezow , dzieci a nie ktore nawet chlopakow) , fujjj kobietom to nie wypada. Gdzie wyzsza persona ktora by to ukrocila, gdzie sredni dozor?? (no tak , sredni dozor tez ma robactwo w buziach) Ten zaklad pracy to poprostu zbiorowisko jakis nieudacznikow jezykowych, brak oczytania, odpowiednich nauk powoduje iz macie za malo slow i zamieniacie je przerywnikami. Znam osoby po szkolach podstawowych ale slownictwo maja normalne. Poza tym poczytajcie siebie na spokojnie i ocencie swoje wypowiedzi, moze da WAm to cos domyslenia. To tylko moja obserwacja :(:(:(:9

@Tlłusta Anna

I jeszce jedno pani Bożeno,wolę być już tłusta niż tak jak pani pusta! PS: a wczym pani właściwie nam pomaga co?Poda druczek na urlop albo dowie się ile nam zostało dni urlopu lub opieki?!!!!To jest pani obowiązek a nie łaska droga pani i do póki pani tego nie zrozumie nikt nie bedzie pani szanował. To pani ma być dla ludzi a nie odwrotnie ale z tego co wszystkie widzimy niczego pani sie nie uczy i co gorsze nigdy tego nie zrozumie.Dlatego wszystkie liczymy że w koncu ktos z tym zrobi porzadek i skonczy się ta cała pani szopka szanowna Pani Bożeno B.

@Kuba

Znowu w poniedziałek się zacznie jak przyjedzie D E P R E S J A będzie obserwacja i obgadywanie a bylo tak cicho

Aneta P.
@Aneta

Depresja to mnie łapie jak sobie pomyśle że w poniedziałek będe obserwowana iprzez byrgadzistke Bożena B.

Agata
@Aneta P.

Boczek to tylko na patelnie ,nie do pracy .

@Agata

A Agatka ma zaś problem ha ha

Agata

Sama masz problem brzydulo

oj oj nie ładnie
@ROMEK

Może Wy oceńcie wasze zachowanie i traktowanie Waszych pracowników,co jest gorsze pogarda dla człowieka czy brak kropki nad i,,,,,,,,,,,,

Aaa

Drogi Panie T. moze teraz czas najwyższy porozmawiać z każdym pracownikiem zeby uslyszec co sie działo na hali. Kazda pracownica z bólem brzucha i krzyżem na plecach chodząca do pracy!!taki powod zwolnienia to nic w porównaniu do tego co mozna by było jej przypisać!wreszcie przejmą władze osoby ktore beda odpowiednimi osobami na odpowiednim miejscu!

Adhd
@Aaa

Pani Parasolka zwolniona ???? dlaczego tak puźno się pytam ?

Obserwator
@Adhd

Lepiej późno niz wcale

Słodziaczek
@Adhd

Niewierze ze tak pozno.Te kradzieze były od zawsze i zawsze ta sama osoba.wszystko było zamiatane pod dywan nawet za czasow pani Stasi.Pani prasolka chyba miała czym szantazowac dyrekcje dlatego tyle jej uszło płazem

myslec
@Aaa

kto to

Zostaw merytoryczną opinię o Tropical - Chorzów

• Jak się pracuje w Tropical?

Zobacz opinie na temat firmy Tropical tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tropical?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tropical
3.3/5 Na podstawie 523 ocen.
  • ul. Opolska 25
    41-500 Chorzów