Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PCEUiP

Pracowałeś w firmie PCEUiP i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Wielbiciel LCB - 2014-10-19 22:34:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Ludzie! Z daleka od tej firmy i jej dyrektorki. Leninowskie metody i stosunek do pracownika tej pani, wołają o pomstę do nieba. Szybko pożałujecie, że stanęła na waszej drodze. Lizusostwo i przerost formy nad treścią. Tragedia.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie PCEUiP!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PCEUiP

Twoj email:
Wiadomość: