FM Polska

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o FM Polska

RENCISTA 2010-02-09 22:07:19
ZDECYDOWANIE ODRADZAM,PRACUJĘ W FM JUŻ OKOŁO 10 LAT A TRAKTOWANY JESTEM JAK ŚMIEĆ ZRESZTĄ TAK JAK I RESZTA PRACUJĄCYCH TAM LUDZI. ZAROBKI W PORÓWNANIU Z WYKONYWANĄ PRACĄ SĄ MINIMALNE. PRACA ŚWIĄTEK,PIĄTEK I NIEDZIELA.
szef ekipy 2010-04-01 02:08:50
Chcesz codziennie przerzucać 10 ton towarów (200 ton w skali miesiąca),być traktowanym jak tania siła robocza, [usunięte przez moderatora] straszenia zwolnieniem z pracy gdy nie wykonasz założonej normy wymyślonej przez człowieka, który sam tych norm nie umie wykonać(he he he),pracować z narażeniem utraty zdrowia a nawet życia [usunięte przez moderatora].Być pozbawianym części premii (z powodu oficjalna wersja brzmi :"nie utrzymania wskaźników jakości"; nieoficjalna :"im więcej nadgodzin tym mniejsza premia".Jeżeli jesteś w stanie zaakceptować te warunki pracy FM.POLSKA TOMASZÓW MAZ CZEKA NA CIEBIE .serdecznie nie polecam
pracownik 2010-04-25 17:50:50
ty pracownik biurowy i na ciebie przyjdzie czas:) podwniniesz rękawki i wio w aleje:)
pracownik 2010-04-25 17:57:21
a najlepsza jest gadanie NIE BEDZIE PODWYŻEK BO JEST KRYZYS.. Kasy wiecej nie będzie to podniesiemy normy:) byle tak dalej a w tej firmie nikt nie będzie pracował sam już szukam nowej pracy bo tam to kompletna porażka:)brawo kierownictwo
Jakosc 2010-11-01 01:21:43
NIE DA SIE INACZEJ OKRESLIC TEGO MIEJSCA [usunięte przez moderatora] ALE PRAWDA JEST ZE LUDZIE SAMI SOBIE NA TO POZWOLILI TOMASZOW MAZOWIECKI NIE BEZ PRZYPADKU ZOSTAL WYBRANY NA SIEDZIBE TEJ FIRMY
TANIA SILA ROBOCZA LATWY DOSTEP DO K8 DUZE BEZROBOCIE A STATYSTYKA POKAZE SWOJE . JEZELI KTOS NAPRAWDE MYSLI O PRACY W TEJ FIRMIE MUSI SIE TOTALNIE WYLACZYC ALE NIEKTORYM TO PASUJE JA WYTRZYMALEM 2 MIESIACE I TOTALNIE [usunięte przez moderatora] TA PRACE
BO WIEDZIALEM ZE NIE JEST TO MIEJSCE DLA MNIE OGOLNIE PRACA JEST CIEZKA I MALA DAJE SATYSFAKCJE I SMIESZNI LUDZIE TAM PRACUJA ZNACZY SIE SZEFOWIE TEAMOW Z ANGIELSKA NAKRECENI PRZEZ BIURO
OGOLNIE JA WOLALBYM WYJECHAC ZA GRANICE NIZ TAM PRACOWAC
góra 2010-11-01 11:19:45
szerokiej drogi.nikt tutaj po tobie nie będzie płakał
Jakosc 2010-11-01 22:11:29
Juz dawno wyjachalem a poplakac to moze gosc z gory, jak dostaje marne 2200zl/m-c w porownaniu do 8500 w europie w zaleznosci od kursu euro z mozliwosciami rozwoju i bez [usunięte przez moderatora] wysrobowanych form. I kto tu jest gora
góra 2010-11-02 18:16:04
Jacusiu !!!To dlaczego piszesz ,że "WOLAŁBYŚ WYJECHAĆ" ?To w końcu wyjechałeś czy masz zamiar ?Bo wiesz pomarzyć dobra rzecz...
anonim 2010-12-09 17:50:13
W FM'ie wcale nie jest az tak zle ... jeslli chodzi o prace w biurze. Gdy przechodzac przez biuro widze dziewczyny siedzace przy biurkach pozapinane po szyje bo jest im zimno to nie wiem co my mamy powiedziec,ludzie pracujacy na magazynie przy kilkunastu stopniach(przy jezdzie wozkami temperatura spada oczywiscie jeszcze o kilka stopni). Tak oczywiscie sa przy rampach nadmuchy cieplego powietrza ale po raz ostatni raz byly uruchamiane w tamtym roku i to tez nie za czesto. Wypadaloby poinformowac o tym fakcie Inspekcje Pracy ale po co skoro oni najpierw poinformuja FM o wizycie i jak zwykle podczas wizytacji wszystko bedzie cacy !!!

PS.Patrzac na komentarze czlowieczka o ksywce GORA,tak wlasnie przedstawia sie szacunek w FM do ludzi ktorzy tu pracuja.
góra 2010-12-27 07:05:20
Jak jest ci zimno - anonimie - to weź się za robotę.
gosc 2011-08-27 01:07:01
no chyba nie jest tam tak zle..zamierzam isc tam do pracy slyszalemm ze lepiej tam niz do wolborza
jak myslicie? mozecie podpowiedziec?
Ziomal 2011-12-21 21:58:40
gosc - 2011-08-27 01:07:01

jak myslicie? mozecie podpowiedziec?
Ja pracowalem w wolborzu nie wiem jak jest w tomaszowie ale w wolborzu malo placa duzo wymagaja casami nawet sie czepiaja o to ze na przerwy sie schodzi ogólnie to tylko pracownicy sa spoko nie wszyscy oczywiscie jak chcesz isc tam do pracy to pozegnaj sie z rodzina bo bedziesz ich widywaj tylko jak bedziesz sie klasc spac po pracy i jak wstaniesz do pracy. Pozdrawiam
wera 2012-07-16 11:25:26
Już przerzuca się 20 ton i tak jest to za mało.Premii już prawie nie ma i zarabiasz ja dobrze pójdzie 1500
Olo 2013-06-12 15:24:30
Zarobisz 1900 brutto, a na czas próbny jeszcze mniej. Po trzech miechach i tak Cię zwolnią, potrzebują tylko na sezon letni.
UKER 2013-06-12 22:36:13
Olo - 2013-06-12 15:24:30

skad masz takie info ze tylko na sezon nam mowila [usunięte przez moderatora] ds przyjec ze to nie na sezon bo od tego jest biuro pracy sezonowej a ja wlasnie zaczynalem w pon wiec chcial bym wiedziec na 100% bo moze cos wiesz jako pracownik
UKER 2013-06-14 19:10:02
1670 brutto umowa na poltora miecha mowie o probnej
Olo 2013-06-26 09:50:48
Jak przyjmowałem się do pracy to przez trzy miesiące miałem jakieś 1300
mamuśka 2013-06-26 09:57:38
Ludzie już nie wytrzymują, idą na zwolnienia chorobowe. Kierownictwo robi wszystko jak utrudnić nam pracę . Pierwszego lipca planowany jest strajk ostrzegawczy.
Olo 2013-07-02 15:51:32
Te [usunięte przez moderatora] nawet wody nie chcą dać nam. Prawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora]
Wiesia 2013-10-19 16:24:10
Omijać szerokim łukiem.Wyr...ają bez mydła.
Korton 2015-02-11 02:41:28
FM Logistic jest jedną z najbardziej znanych firm w Polsce. Nawet czasami ciężko wyjechać przez to be rozmowy mogą być kontrahentami. Oczywiście gdy zbliża się czas, kazdemu zależy żeby jeszcze starczyło z tego wszystkiego na emerytury. na Czie mniej jednak na wmr ocebncnną. a czasami chocj Niektóre rzeczy na pewno ą do poprawy. Jeż nds
no siema 2016-05-13 16:57:35
@polko no ale jak ktoś się juz zatrudnia na takie stanowisko, to wypada, by uprawniania posiadał, bo głównie na uprawanieniach ta praca się opiera. Można zawsze się zatrudnić jako pracownik produkcyjny. Tam wystarczy chęć do pracy, rzetelność, odpowiedzialność i elastyczność.
Zostaw swoją opinię o FM Polska - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Polska